Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Тисменицького району U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-05-2012 
       ФК Вільшаниця-юн -2:3Спартак-юн Угринів
       ФК Стриганці-юн -0:7Дністер-юн Довге
       Козацький Острів-юн Чорнолізці6:0Карпати-юн Клузів
       Цегельник-юн Нові Кривотули8:0ФК Чукалівка-юн -
       Беркут-юн Черніїв1:1ФК Старі Кривотули-юн -
       Бистриця-юн Стебник3:0Дружба-юн Драгомирчани
       Енергія-юн Лисець6:3ФК Сілець-юн -
     Тур 2 
      09-05-2012 
       Спартак-юн Угринів3:5ФК Сілець-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани0:4Енергія-юн Лисець
       ФК Чукалівка-юн -0:2Беркут-юн Черніїв
       Дністер-юн Довге0:3Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Вільшаниця-юн -4:1ФК Стриганці-юн -
     Тур 3 
      13-05-2012 
       ФК Стриганці-юн -3:2Спартак-юн Угринів
       Козацький Острів-юн Чорнолізці4:1ФК Вільшаниця-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули0:4Дністер-юн Довге
       Беркут-юн Черніїв5:0Карпати-юн Клузів
       Бистриця-юн Стебник13:0ФК Чукалівка-юн -
       Енергія-юн Лисець0:1ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Сілець-юн -9:0Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 4 
      20-05-2012 
       Спартак-юн Угринів2:2Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Старі Кривотули-юн -1:0ФК Сілець-юн -
       ФК Чукалівка-юн -0:9Енергія-юн Лисець
       Карпати-юн Клузів4:4Бистриця-юн Стебник
       Дністер-юн Довге4:0Беркут-юн Черніїв
       ФК Вільшаниця-юн -3:2Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Стриганці-юн -0:13Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 5 
      24-05-2012 
       Козацький Острів-юн Чорнолізці4:0Спартак-юн Угринів
       Цегельник-юн Нові Кривотули0:10ФК Стриганці-юн -
       Беркут-юн Черніїв4:0ФК Вільшаниця-юн -
       Бистриця-юн Стебник2:1Дністер-юн Довге
       Енергія-юн Лисець7:1Карпати-юн Клузів
       ФК Сілець-юн -6:1ФК Чукалівка-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани2:8ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 6 
      27-05-2012 
       Спартак-юн Угринів0:3ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Чукалівка-юн -1:0Дружба-юн Драгомирчани
       Карпати-юн Клузів6:2ФК Сілець-юн -
       Дністер-юн Довге0:5Енергія-юн Лисець
       ФК Вільшаниця-юн -2:5Бистриця-юн Стебник
       ФК Стриганці-юн -1:3Беркут-юн Черніїв
       Козацький Острів-юн Чорнолізці3:0Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 7 
      03-06-2012 
       Цегельник-юн Нові Кривотули1:1Спартак-юн Угринів
       Беркут-юн Черніїв0:12Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Бистриця-юн Стебник2:1ФК Стриганці-юн -
       Енергія-юн Лисець7:1ФК Вільшаниця-юн -
       ФК Сілець-юн -1:6Дністер-юн Довге
       Дружба-юн Драгомирчани0:1Карпати-юн Клузів
       ФК Старі Кривотули-юн -10:0ФК Чукалівка-юн -
     Тур 8 
      10-06-2012 
       Спартак-юн Угринів7:0ФК Чукалівка-юн -
       Карпати-юн Клузів3:0ФК Старі Кривотули-юн -
       Дністер-юн Довге7:0Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Вільшаниця-юн -0:3ФК Сілець-юн -
       ФК Стриганці-юн -0:10Енергія-юн Лисець
       Козацький Острів-юн Чорнолізці2:0Бистриця-юн Стебник
       Цегельник-юн Нові Кривотули1:5Беркут-юн Черніїв
     Тур 9 
      17-06-2012 
       Беркут-юн Черніїв2:5Спартак-юн Угринів
       Бистриця-юн Стебник5:1Цегельник-юн Нові Кривотули
       Енергія-юн Лисець1:4Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Сілець-юн -4:3ФК Стриганці-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани1:2ФК Вільшаниця-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -+:-Дністер-юн Довге
       ФК Чукалівка-юн -0:3Карпати-юн Клузів
     Тур 10 
      24-06-2012 
       Спартак-юн Угринів-:+Карпати-юн Клузів
       Дністер-юн Довге8:0ФК Чукалівка-юн -
       ФК Вільшаниця-юн -0:3ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Стриганці-юн -4:0Дружба-юн Драгомирчани
       Козацький Острів-юн Чорнолізці4:0ФК Сілець-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули0:11Енергія-юн Лисець
       Беркут-юн Черніїв2:5Бистриця-юн Стебник
     Тур 11 
      28-06-2012 
       Бистриця-юн Стебник7:0Спартак-юн Угринів
       Енергія-юн Лисець6:1Беркут-юн Черніїв
       ФК Сілець-юн -2:2Цегельник-юн Нові Кривотули
       Дружба-юн Драгомирчани1:6Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Старі Кривотули-юн -5:1ФК Стриганці-юн -
       ФК Чукалівка-юн -1:3ФК Вільшаниця-юн -
       Карпати-юн Клузів3:4Дністер-юн Довге
     Тур 12 
      01-07-2012 
       Спартак-юн Угринів2:4Дністер-юн Довге
       ФК Вільшаниця-юн -7:1Карпати-юн Клузів
       ФК Стриганці-юн -7:1ФК Чукалівка-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці1:1ФК Старі Кривотули-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули1:5Дружба-юн Драгомирчани
       Беркут-юн Черніїв4:3ФК Сілець-юн -
       Бистриця-юн Стебник2:7Енергія-юн Лисець
     Тур 2 
      04-07-2012 
       ФК Старі Кривотули-юн -0:1Бистриця-юн Стебник
       Карпати-юн Клузів6:0Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 13 
      08-07-2012 
       Енергія-юн Лисець7:0Спартак-юн Угринів
       ФК Сілець-юн -1:4Бистриця-юн Стебник
       Дружба-юн Драгомирчани5:1Беркут-юн Черніїв
       ФК Старі Кривотули-юн -4:0Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Чукалівка-юн -1:8Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Карпати-юн Клузів3:3ФК Стриганці-юн -
       Дністер-юн Довге1:0ФК Вільшаниця-юн -
    Коло 2 
     Тур 14 
      26-08-2012 
       Спартак-юн Угринів1:2ФК Вільшаниця-юн -
       Дністер-юн Довге8:0ФК Стриганці-юн -
       Карпати-юн Клузів1:6Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Чукалівка-юн -1:4Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Старі Кривотули-юн -16:2Беркут-юн Черніїв
       Дружба-юн Драгомирчани2:3Бистриця-юн Стебник
       ФК Сілець-юн -0:3Енергія-юн Лисець
     Тур 15 
      02-09-2012 
       ФК Сілець-юн -2:4Спартак-юн Угринів
       Енергія-юн Лисець4:1Дружба-юн Драгомирчани
       Бистриця-юн Стебник3:1ФК Старі Кривотули-юн -
       Беркут-юн Черніїв7:2ФК Чукалівка-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули2:4Карпати-юн Клузів
       Козацький Острів-юн Чорнолізці3:0Дністер-юн Довге
       ФК Стриганці-юн -2:3ФК Вільшаниця-юн -
     Тур 16 
      09-09-2012 
       Спартак-юн Угринів8:0ФК Стриганці-юн -
       ФК Вільшаниця-юн -0:0Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Дністер-юн Довге0:2Цегельник-юн Нові Кривотули
       Карпати-юн Клузів3:0Беркут-юн Черніїв
       ФК Чукалівка-юн -0:14Бистриця-юн Стебник
       ФК Старі Кривотули-юн -2:0Енергія-юн Лисець
       Дружба-юн Драгомирчани4:1ФК Сілець-юн -
     Тур 17 
      16-09-2012 
       Дружба-юн Драгомирчани2:6Спартак-юн Угринів
       ФК Сілець-юн -0:21ФК Старі Кривотули-юн -
       Енергія-юн Лисець15:0ФК Чукалівка-юн -
       Бистриця-юн Стебник4:1Карпати-юн Клузів
       Беркут-юн Черніїв0:2Дністер-юн Довге
       Цегельник-юн Нові Кривотули0:0ФК Вільшаниця-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці7:0ФК Стриганці-юн -
     Тур 18 
      23-09-2012 
       Спартак-юн Угринів2:6Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Стриганці-юн -2:5Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Вільшаниця-юн -+:-Беркут-юн Черніїв
       Дністер-юн Довге0:3Бистриця-юн Стебник
       Карпати-юн Клузів2:3Енергія-юн Лисець
       ФК Чукалівка-юн -2:2ФК Сілець-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -10:1Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 19 
      27-09-2012 
       ФК Старі Кривотули-юн -4:1Спартак-юн Угринів
       Дружба-юн Драгомирчани4:2ФК Чукалівка-юн -
       ФК Сілець-юн -0:2Карпати-юн Клузів
       Енергія-юн Лисець8:2Дністер-юн Довге
       Бистриця-юн Стебник9:0ФК Вільшаниця-юн -
       ФК Стриганці-юн -7:1Беркут-юн Черніїв
       Цегельник-юн Нові Кривотули0:5Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 20 
      30-09-2012 
       Спартак-юн Угринів1:1Цегельник-юн Нові Кривотули
       Беркут-юн Черніїв1:6Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Стриганці-юн -1:9Бистриця-юн Стебник
       ФК Вільшаниця-юн --:+Енергія-юн Лисець
       Дністер-юн Довге8:1ФК Сілець-юн -
       Карпати-юн Клузів2:0Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Чукалівка-юн -0:13ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 21 
      07-10-2012 
       ФК Чукалівка-юн -2:8Спартак-юн Угринів
       ФК Старі Кривотули-юн -7:0Карпати-юн Клузів
       Дружба-юн Драгомирчани2:0Дністер-юн Довге
       ФК Сілець-юн -2:5ФК Вільшаниця-юн -
       Енергія-юн Лисець10:0ФК Стриганці-юн -
       Бистриця-юн Стебник1:1Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Цегельник-юн Нові Кривотули5:2Беркут-юн Черніїв
     Тур 22 
      14-10-2012 
       Беркут-юн Черніїв5:1Спартак-юн Угринів
       Цегельник-юн Нові Кривотули0:3Бистриця-юн Стебник
       Козацький Острів-юн Чорнолізці2:3Енергія-юн Лисець
       ФК Стриганці-юн -10:2ФК Сілець-юн -
       ФК Вільшаниця-юн --:+Дружба-юн Драгомирчани
       Дністер-юн Довге1:3ФК Старі Кривотули-юн -
       Карпати-юн Клузів8:0ФК Чукалівка-юн -
     Тур 23 
      21-10-2012 
       Карпати-юн Клузів1:0Спартак-юн Угринів
       ФК Чукалівка-юн -3:2Дністер-юн Довге
       ФК Старі Кривотули-юн -10:1ФК Вільшаниця-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани11:0ФК Стриганці-юн -
       ФК Сілець-юн -2:5Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Енергія-юн Лисець10:0Цегельник-юн Нові Кривотули
       Бистриця-юн Стебник12:0Беркут-юн Черніїв
     Тур 24 
      28-10-2012 
       Спартак-юн Угринів-:+Бистриця-юн Стебник
       Беркут-юн Черніїв-:+Енергія-юн Лисець
       Цегельник-юн Нові Кривотули3:2ФК Сілець-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці1:0Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Стриганці-юн -0:5ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Вільшаниця-юн -6:2ФК Чукалівка-юн -
       Дністер-юн Довге-:+Карпати-юн Клузів
     Тур 25 
      04-11-2012 
       Дністер-юн Довге8:2Спартак-юн Угринів
       Карпати-юн Клузів1:1ФК Вільшаниця-юн -
       ФК Чукалівка-юн -+:-ФК Стриганці-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -0:1Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Дружба-юн Драгомирчани3:1Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Сілець-юн -8:1Беркут-юн Черніїв
       Енергія-юн Лисець2:1Бистриця-юн Стебник
     Тур 26 
      11-11-2012 
       Спартак-юн Угринів1:6Енергія-юн Лисець
       Бистриця-юн Стебник3:1ФК Сілець-юн -
       Беркут-юн Черніїв3:0Дружба-юн Драгомирчани
       Цегельник-юн Нові Кривотули0:4ФК Старі Кривотули-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці10:0ФК Чукалівка-юн -
       ФК Стриганці-юн -1:2Карпати-юн Клузів
       ФК Вільшаниця-юн -4:2Дністер-юн Довге
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Грабовецький Дмитро Миколайович ФК Старі Кривотули-юн -59026
    Портецький Андрій Михайлович Бистриця-юн Стебник48026
    Грос Ігор Іванович Енергія-юн Лисець36025
    Костриця Михайло Ярославович Козацький Острів-юн Чорнолізці33022
    Гоголь Іван Михайлович Бистриця-юн Стебник22022
    Сурмачевський Віталій Іванович Дружба-юн Драгомирчани22026
    Кукурудз Арсен Михайлович Дністер-юн Довге22024
    Голембйовський Володимир Миколайович Енергія-юн Лисець19013
    Кабан Богдан Васильович ФК Стриганці-юн -19017
    Царук Любомир Любомирович ФК Сілець-юн -1805
    Сабецький Олег Володимирович Дністер-юн Довге18022

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook