Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Турнір пам'яті Ернеста Юста

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-02-2012 
       ФК Львів Львів10:1Опір Львів
      18-02-2012 
       СДЮШОР Карпати Львів0:3Рух Винники
       Карпати-2 Львів1:0Кордія с.Зашків Жовк. р-ну
       Погонь Львів5:0Сокіл с.Борщовичі
       ФК Миколаїв -Бори Бориничі
      19-02-2012 
       ФК Куликів -Рух-юн. Винники
       Сокіл с.Великі ГлібовичіДЮФШ Львів -
       Рочин СоснівкаРата Великі Мости
       Спиртовик смт.ЛопатинЮність Гійче
       ФК Яричів Новий Яричів2:0ФК Красне -
       Шляховик Запитів5:3Богун Броди
       Дністер ПолянаСКК Демня -
       Скала-2 МоршинЕнерджі Дуліби
       Газовик УгерськоСК Східниця с.м.т.Східниця
       Верес смт Великий Любінь0:4ФК Лапаївка Лапаївка
       Газовик-Хуртовина Комарно0:0Карпати с.Старе Село
       ФК Вишня Судова ВишняУраган с.Раденичі
       Зоря КерницяКолос Городок
      21-02-2012 
       Карпати Кам`янка-Бузька4:6Нова Лінія Захід Львів
       Сокіл Золочів4:0ФК Перемишляни -
     Тур 2 
      25-02-2012 
       Рух Винники9:2Кордія с.Зашків Жовк. р-ну
       СДЮШОР Карпати ЛьвівКарпати-2 Львів
       ФК Львів ЛьвівСокіл с.Борщовичі
       Нова Лінія Захід ЛьвівСокіл Золочів
      26-02-2012 
       Карпати Кам`янка-Бузька6:2ФК Перемишляни -
       Рух-юн. Винники0:2Сокіл с.Великі Глібовичі
       ФК Куликів -7:0ДЮФШ Львів -
       Рата Великі МостиЮність Гійче
       Рочин СоснівкаСпиртовик смт.Лопатин
       ФК Красне -Шляховик Запитів
       ФК Яричів Новий ЯричівБогун Броди
       Дністер ПолянаБори Бориничі
       Газовик УгерськоЕнерджі Дуліби
       СК Східниця с.м.т.СхідницяСкала-2 Моршин
       Верес смт Великий ЛюбіньГазовик-Хуртовина Комарно
       ФК Лапаївка ЛапаївкаКарпати с.Старе Село
       ФК Вишня Судова ВишняЗоря Керниця
       Колос ГородокУраган с.Раденичі
      27-02-2012 
       Опір Львів0:6Погонь Львів
      28-02-2012 
       СКК Демня -0:2ФК Миколаїв -
     Тур 3 
      01-03-2012 
       Сокіл Золочів0:4Карпати Кам`янка-Бузька
      03-03-2012 
       СДЮШОР Карпати Львів1:2Кордія с.Зашків Жовк. р-ну
       Карпати-2 Львів0:2Рух Винники
       Погонь ЛьвівФК Львів Львів
       ФК Миколаїв -Дністер Поляна
      04-03-2012 
       ФК Перемишляни -0:1Нова Лінія Захід Львів
       Сокіл с.Борщовичі1:1Опір Львів
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:3ФК Куликів -
       ДЮФШ Львів -Рух-юн. Винники
       Рочин СоснівкаЮність Гійче
       Рата Великі МостиСпиртовик смт.Лопатин
       Шляховик Запитів1:2ФК Яричів Новий Яричів
       Богун Броди2:1ФК Красне -
       Скала-2 МоршинГазовик Угерсько
       Енерджі ДулібиСК Східниця с.м.т.Східниця
       Карпати с.Старе СелоВерес смт Великий Любінь
       Газовик-Хуртовина КомарноФК Лапаївка Лапаївка
       Колос ГородокФК Вишня Судова Вишня
       Зоря КерницяУраган с.Раденичі
      05-03-2012 
       Бори Бориничі2:3СКК Демня -
    Коло 2 
     Тур 1 
      08-03-2012 
       ФК Куликів -Рата Великі Мости
       Карпати Кам`янка-Бузька3:1Ураган с.Раденичі
       Карпати-2 Львів6:0ФК Яричів Новий Яричів
       Шляховик ЗапитівРух Винники
       Газовик-Хуртовина КомарноЕнерджі Дуліби
       ФК Миколаїв -ФК Лапаївка Лапаївка
       Погонь Львів6:4СКК Демня -
      09-03-2012 
       Сокіл с.Великі ГлібовичіНова Лінія Захід Львів
     Тур 2 
      11-03-2012 
       ФК Куликів -Енерджі Дуліби
       Карпати Кам`янка-БузькаПогонь Львів
       Рух ВинникиФК Лапаївка Лапаївка
      12-03-2012 
       Карпати-2 ЛьвівНова Лінія Захід Львів
     Тур 3 
      15-03-2012 
       Карпати Кам`янка-Бузька2:3Рух Винники
       ФК Куликів -3:4Карпати-2 Львів
     Тур 4 
      18-03-2012 
       Рух Винники1:0Карпати-2 Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook