Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Вінницької області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-08-2012 
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:0Сатурн - Перемога Вапнярка
       ВО ДЮСШ Вінниця3:0Радон Хмільник
       Промінь-АКВ с.Глухівці2:2Горизонт Козятин
       Будівельник Іллінці0:215 ГРОМАДА с.Руданське
       ФК Гнівань -Авангард смт.Сутиски
     Тур 2 
      02-09-2012 
       Сатурн - Перемога Вапнярка3:1ФК Бар -
       Авангард смт.СутискиРось Погребище
       Колос Муровані Курилівці1:2ФК Гнівань -
       15 ГРОМАДА с.Руданське2:0Локомотив Жмеринка
       Горизонт Козятин4:1Будівельник Іллінці
       Радон Хмільник1:1Промінь-АКВ с.Глухівці
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова5:0ВО ДЮСШ Вінниця
     Тур 1 
      05-09-2012 
       Локомотив Жмеринка1:0Колос Муровані Курилівці
     Тур 3 
      09-09-2012 
       ВО ДЮСШ Вінниця2:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       Промінь-АКВ с.Глухівці4:2Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Будівельник Іллінці0:2Радон Хмільник
       Локомотив Жмеринка2:1Горизонт Козятин
       ФК Гнівань -1:115 ГРОМАДА с.Руданське
       Рось Погребище1:2Колос Муровані Курилівці
       ФК Бар -Авангард смт.Сутиски
     Тур 4 
      16-09-2012 
       Сатурн - Перемога ВапняркаАвангард смт.Сутиски
       Колос Муровані Курилівці0:2ФК Бар -
       15 ГРОМАДА с.Руданське3:1Рось Погребище
       Горизонт Козятин2:1ФК Гнівань -
       Радон Хмільник0:0Локомотив Жмеринка
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова5:0Будівельник Іллінці
       ВО ДЮСШ Вінниця1:7Промінь-АКВ с.Глухівці
     Тур 5 
      19-09-2012 
       Промінь-АКВ с.Глухівці3:2Сатурн - Перемога Вапнярка
       Локомотив Жмеринка0:2Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       ФК Гнівань -1:0Радон Хмільник
       ФК Бар -0:015 ГРОМАДА с.Руданське
       Авангард смт.СутискиКолос Муровані Курилівці
      23-09-2012 
       Рось Погребище0:1Горизонт Козятин
     Тур 6 
      30-09-2012 
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:0Колос Муровані Курилівці
       15 ГРОМАДА с.РуданськеАвангард смт.Сутиски
       Горизонт Козятин6:2ФК Бар -
       Радон Хмільник2:1Рось Погребище
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова3:1ФК Гнівань -
       ВО ДЮСШ Вінниця3:3Локомотив Жмеринка
       Промінь-АКВ с.Глухівці5:1Будівельник Іллінці
     Тур 7 
      07-10-2012 
       Будівельник Іллінці2:0Сатурн - Перемога Вапнярка
       Локомотив Жмеринка0:4Промінь-АКВ с.Глухівці
       ФК Гнівань -1:0ВО ДЮСШ Вінниця
       Рось Погребище0:0Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       ФК Бар -0:1Радон Хмільник
       Авангард смт.СутискиГоризонт Козятин
       Колос Муровані Курилівці0:215 ГРОМАДА с.Руданське
     Тур 8 
      14-10-2012 
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:115 ГРОМАДА с.Руданське
       Горизонт Козятин4:0Колос Муровані Курилівці
       Радон ХмільникАвангард смт.Сутиски
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова8:0ФК Бар -
       ВО ДЮСШ Вінниця2:3Рось Погребище
       Промінь-АКВ с.Глухівці4:0ФК Гнівань -
       Будівельник Іллінці3:0Локомотив Жмеринка
     Тур 9 
      21-10-2012 
       Локомотив Жмеринка2:0Сатурн - Перемога Вапнярка
       ФК Гнівань -2:1Будівельник Іллінці
       Рось Погребище1:6Промінь-АКВ с.Глухівці
       ФК Бар -2:0ВО ДЮСШ Вінниця
       Авангард смт.СутискиСвітанок-Агросвіт с. Шляхова
       Колос Муровані Курилівці3:6Радон Хмільник
       15 ГРОМАДА с.Руданське2:0Горизонт Козятин
     Тур 10 
      28-10-2012 
       Сатурн - Перемога Вапнярка1:3Горизонт Козятин
       Радон Хмільник2:415 ГРОМАДА с.Руданське
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова2:1Колос Муровані Курилівці
       ВО ДЮСШ ВінницяАвангард смт.Сутиски
       Промінь-АКВ с.Глухівці3:0ФК Бар -
       Будівельник Іллінці0:1Рось Погребище
       Локомотив Жмеринка1:2ФК Гнівань -
     Тур 11 
      31-10-2012 
       ФК Гнівань -0:0Сатурн - Перемога Вапнярка
       Рось Погребище1:3Локомотив Жмеринка
       ФК Бар -1:0Будівельник Іллінці
       Авангард смт.СутискиПромінь-АКВ с.Глухівці
       Колос Муровані Курилівці3:1ВО ДЮСШ Вінниця
       15 ГРОМАДА с.Руданське0:4Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Горизонт Козятин8:1Радон Хмільник
     Тур 12 
      04-11-2012 
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:0Радон Хмільник
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова3:5Горизонт Козятин
       ВО ДЮСШ Вінниця3:315 ГРОМАДА с.Руданське
       Промінь-АКВ с.Глухівці7:3Колос Муровані Курилівці
       Будівельник ІллінціАвангард смт.Сутиски
       Локомотив Жмеринка2:0ФК Бар -
       ФК Гнівань -2:0Рось Погребище
     Тур 13 
      10-11-2012 
       Рось Погребище0:0Сатурн - Перемога Вапнярка
       ФК Бар -1:2ФК Гнівань -
       Авангард смт.СутискиЛокомотив Жмеринка
       Колос Муровані Курилівці2:2Будівельник Іллінці
       15 ГРОМАДА с.Руданське3:2Промінь-АКВ с.Глухівці
       Горизонт Козятин3:0ВО ДЮСШ Вінниця
       Радон Хмільник0:4Світанок-Агросвіт с. Шляхова
     Тур 5 
      18-11-2012 
       Будівельник Іллінці2:2ВО ДЮСШ Вінниця
     Тур 1 
       ФК Бар -1:4Рось Погребище
    Коло 2 
     Тур 15 
      14-04-2013 
       Рось ПогребищеАвангард смт.Сутиски
       ФК Гнівань -0:0Колос Муровані Курилівці
       Локомотив Жмеринка1:315 ГРОМАДА с.Руданське
       Будівельник Іллінці1:1Горизонт Козятин
       Промінь-АКВ с.Глухівці3:0Радон Хмільник
      17-04-2013 
       ВО ДЮСШ Вінниця1:0Світанок-Агросвіт с. Шляхова
     Тур 16 
      21-04-2013 
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова3:0Промінь-АКВ с.Глухівці
       Радон Хмільник2:1Будівельник Іллінці
       Горизонт Козятин4:0Локомотив Жмеринка
       15 ГРОМАДА с.Руданське2:0ФК Гнівань -
       Колос Муровані Курилівці1:2Рось Погребище
       Авангард смт.СутискиФК Бар -
      24-04-2013 
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:1ВО ДЮСШ Вінниця
     Тур 17 
      28-04-2013 
       Авангард смт.СутискиСатурн - Перемога Вапнярка
       ФК Бар -3:0Колос Муровані Курилівці
       Рось Погребище1:215 ГРОМАДА с.Руданське
       ФК Гнівань -3:4Горизонт Козятин
       Локомотив Жмеринка3:0Радон Хмільник
       Будівельник Іллінці0:1Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Промінь-АКВ с.Глухівці3:0ВО ДЮСШ Вінниця
     Тур 18 
      01-05-2013 
       Сатурн - Перемога Вапнярка1:1Промінь-АКВ с.Глухівці
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:2Локомотив Жмеринка
       Радон Хмільник3:2ФК Гнівань -
       Горизонт Козятин3:0Рось Погребище
       15 ГРОМАДА с.Руданське5:1ФК Бар -
       Колос Муровані КурилівціАвангард смт.Сутиски
      03-05-2013 
       ВО ДЮСШ Вінниця6:1Будівельник Іллінці
     Тур 19 
      06-05-2013 
       Колос Муровані Курилівці0:6Сатурн - Перемога Вапнярка
       Авангард смт.Сутиски15 ГРОМАДА с.Руданське
       ФК Бар -3:0Горизонт Козятин
       Рось Погребище4:0Радон Хмільник
       ФК Гнівань -1:2Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Локомотив Жмеринка1:0ВО ДЮСШ Вінниця
       Будівельник Іллінці1:1Промінь-АКВ с.Глухівці
     Тур 20 
      12-05-2013 
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:3Будівельник Іллінці
       Промінь-АКВ с.Глухівці1:0Локомотив Жмеринка
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:0Рось Погребище
       Радон Хмільник5:0ФК Бар -
       Горизонт КозятинАвангард смт.Сутиски
       15 ГРОМАДА с.Руданське2:1Колос Муровані Курилівці
      15-05-2013 
       ВО ДЮСШ Вінниця3:1ФК Гнівань -
     Тур 21 
      19-05-2013 
       15 ГРОМАДА с.Руданське1:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       Колос Муровані Курилівці0:4Горизонт Козятин
       Авангард смт.СутискиРадон Хмільник
       ФК Бар -1:2Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       ФК Гнівань -0:1Промінь-АКВ с.Глухівці
       Локомотив Жмеринка1:0Будівельник Іллінці
      22-05-2013 
       Рось Погребище0:0ВО ДЮСШ Вінниця
     Тур 22 
      26-05-2013 
       Сатурн - Перемога Вапнярка3:2Локомотив Жмеринка
       Будівельник Іллінці2:0ФК Гнівань -
       Промінь-АКВ с.Глухівці3:3Рось Погребище
       ВО ДЮСШ Вінниця7:0ФК Бар -
       Світанок-Агросвіт с. ШляховаАвангард смт.Сутиски
       Радон Хмільник0:0Колос Муровані Курилівці
       Горизонт Козятин2:015 ГРОМАДА с.Руданське
     Тур 14 
      29-05-2013 
       Сатурн - Перемога Вапнярка1:1Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Радон Хмільник0:3ВО ДЮСШ Вінниця
       Горизонт Козятин0:0Промінь-АКВ с.Глухівці
       15 ГРОМАДА с.Руданське4:0Будівельник Іллінці
       Колос Муровані Курилівці0:0Локомотив Жмеринка
       Авангард смт.СутискиФК Гнівань -
       ФК Бар -0:1Рось Погребище
     Тур 23 
      02-06-2013 
       Горизонт Козятин1:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       15 ГРОМАДА с.Руданське0:0Радон Хмільник
       Колос Муровані Курилівці0:9Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Авангард смт.СутискиВО ДЮСШ Вінниця
       Промінь-АКВ с.Глухівці3:0ФК Бар -
       Рось Погребище1:0Будівельник Іллінці
       ФК Гнівань -0:0Локомотив Жмеринка
     Тур 24 
      05-06-2013 
       Сатурн - Перемога Вапнярка2:2ФК Гнівань -
       Локомотив Жмеринка2:2Рось Погребище
       Будівельник Іллінці3:0ФК Бар -
       Промінь-АКВ с.ГлухівціАвангард смт.Сутиски
       ВО ДЮСШ Вінниця7:0Колос Муровані Курилівці
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова2:415 ГРОМАДА с.Руданське
       Радон Хмільник0:1Горизонт Козятин
     Тур 25 
      09-06-2013 
       Радон Хмільник4:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       Горизонт Козятин0:1Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       15 ГРОМАДА с.Руданське2:0ВО ДЮСШ Вінниця
       Колос Муровані Курилівці1:2Промінь-АКВ с.Глухівці
       Авангард смт.СутискиБудівельник Іллінці
       ФК Бар -1:5Локомотив Жмеринка
       Рось Погребище2:1ФК Гнівань -
     Тур 15 
      12-06-2013 
       ФК Бар -2:1Сатурн - Перемога Вапнярка
     Тур 26 
      15-06-2013 
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:2Рось Погребище
       ФК Гнівань -3:0ФК Бар -
       Локомотив ЖмеринкаАвангард смт.Сутиски
       Будівельник Іллінці5:1Колос Муровані Курилівці
       Промінь-АКВ с.Глухівці2:115 ГРОМАДА с.Руданське
       Горизонт Козятин1:1ВО ДЮСШ Вінниця
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова3:0Радон Хмільник
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Креденцер Володимир Володимирович Горизонт Козятин22114
    Мартинюк Олександр Миколайович Світанок-Агросвіт с. Шляхова16522
    Охремчук Вадим Миколайович 15 ГРОМАДА с.Руданське15021
    Хрищенюк Андрій Леонідович Промінь-АКВ с.Глухівці15415
    Софійчук Олег Миколайович 15 ГРОМАДА с.Руданське10324
    Блоцький Ярослав Станіславович Промінь-АКВ с.Глухівці9110
    Біленко Олександр Васильович Радон Хмільник9018
    Квасневський Олег Олександрович Локомотив Жмеринка9120
    Шумило Ігор Володимирович Горизонт Козятин8015
    Фурик Віталій Ярославович Світанок-Агросвіт с. Шляхова8014
    Гаврильченко Сергій Васильович Світанок-Агросвіт с. Шляхова7020

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook