Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість області серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2012 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:5ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград
      13-09-2012 
       ДЮСШ-1 Світловодськ5:1ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0Олександрія-Аметист 2 Олександрія
      14-09-2012 
       Олімпік Кропивницький0:6Зірка Кіровоград
     Тур 2 
      18-09-2012 
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка0:1Олімпік Кропивницький
       ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград1:0ДЮСШ-1 Світловодськ
       Олекс.-Аметист Олександрія2:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Зірка Кіровоград3:2Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 3 
      25-09-2012 
       Олімпік Кропивницький1:3ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград
      26-09-2012 
       ДЮСШ-1 Світловодськ0:4Олекс.-Аметист Олександрія
       Зірка Кіровоград3:0ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 4 
      04-10-2012 
       ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград0:2Зірка Кіровоград
       Олекс.-Аметист Олександрія2:1Олімпік Кропивницький
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:2ДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка0:1Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 5 
      09-10-2012 
       Олімпік Кропивницький0:3ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка1:2ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія2:2ДЮСШ-1 Світловодськ
      10-10-2012 
       Зірка Кіровоград1:1Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 6 
      16-10-2012 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:4Зірка Кіровоград
       ДЮСШ-1 Світловодськ0:1Олімпік Кропивницький
      17-10-2012 
       Олекс.-Аметист Олександрія10:0ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград1:1Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 7 
      24-10-2012 
       ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград0:5Олекс.-Аметист Олександрія
      25-10-2012 
       Зірка Кіровоград8:0ДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка0:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія2:1Олімпік Кропивницький
    Коло 2 
     Тур 8 
      31-10-2012 
       ДЮСШ-1 Світловодськ0:1Зірка Кіровоград
      02-11-2012 
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:0ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       Олекс.-Аметист Олександрія3:2ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград
       Олімпік Кропивницький2:1Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 9 
      07-11-2012 
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка2:5Олекс.-Аметист Олександрія
       Зірка Кіровоград4:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олімпік Кропивницький0:0ДЮСШ-1 Світловодськ
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія2:1ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград
     Тур 10 
      11-04-2013 
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:0Олімпік Кропивницький
       Олекс.-Аметист Олександрія1:4Зірка Кіровоград
       ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград3:0ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       ДЮСШ-1 Світловодськ0:2Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 11 
      16-04-2013 
       Зірка Кіровоград1:0ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград
       Олімпік Кропивницький1:4Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-1 Світловодськ1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка1:4Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 12 
      24-04-2013 
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0ДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград1:1Олімпік Кропивницький
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка0:6Зірка Кіровоград
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:3Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 13 
      02-05-2013 
       Олімпік Кропивницький2:0ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       ДЮСШ-1 Світловодськ0:3ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1Олекс.-Аметист Олександрія
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія0:1Зірка Кіровоград
     Тур 14 
      07-05-2013 
       ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка2:3ДЮСШ-1 Світловодськ
       Зірка Кіровоград4:0Олімпік Кропивницький
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія2:3Олекс.-Аметист Олександрія
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Фесечко Ігор Геннадійович Олекс.-Аметист Олександрія15010
    Джабнідзе Давид Цискарайович Зірка Кіровоград10214
    Качанов Вадим Олександрович Зірка Кіровоград1008
    Кривошапка Іван Ігорович ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград8014
    Подтоптаний Сергій Юрійович Олександрія-Аметист 2 Олександрія7212
    Нагернюк Олександр Ігорович ДЮСШ-1 Світловодськ607
    Малий Віталій Вікторович Зірка Кіровоград6013
    Карпов Микола Олегович Зірка Кіровоград6012
    Гебескул Валентин Васильович ДЮСШ-2 Ікар Кіровоград6013
    Шевченко Микола Сергійович Зірка Кіровоград606
    Гура Іван Юрійович Олекс.-Аметист Олександрія5011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook