Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість області серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-09-2012 
       Зірка 2000 Кіровоград5:0ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       ДЮСШ-1 Світловодськ5:1ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0Олександрія-Аметист 2 Олександрія
      14-09-2012 
       Олімпік Кропивницький0:10Зірка Кіровоград
     Тур 2 
      18-09-2012 
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка3:2Олімпік Кропивницький
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград2:2ДЮСШ-1 Світловодськ
       Олекс.-Аметист Олександрія2:1Зірка 2000 Кіровоград
       Зірка Кіровоград2:0Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 3 
      26-09-2012 
       ДЮСШ-1 Світловодськ4:1Олекс.-Аметист Олександрія
       Олімпік Кропивницький1:2ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       Зірка Кіровоград8:0ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія1:0Зірка 2000 Кіровоград
     Тур 4 
      04-10-2012 
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград0:7Зірка Кіровоград
       Олекс.-Аметист Олександрія7:2Олімпік Кропивницький
       Зірка 2000 Кіровоград3:1ДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка1:3Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 5 
      09-10-2012 
       Олімпік Кропивницький0:3Зірка 2000 Кіровоград
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка1:3ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія3:1ДЮСШ-1 Світловодськ
      10-10-2012 
       Зірка Кіровоград4:0Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 6 
      17-10-2012 
       Олекс.-Аметист Олександрія3:1ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       Зірка 2000 Кіровоград1:2Зірка Кіровоград
       ДЮСШ-1 Світловодськ8:1Олімпік Кропивницький
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград1:2Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 7 
      25-10-2012 
       Зірка Кіровоград4:0ДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка0:5Зірка 2000 Кіровоград
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград1:4Олекс.-Аметист Олександрія
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія1:0Олімпік Кропивницький
    Коло 2 
     Тур 8 
      30-10-2012 
       ДЮСШ-1 Світловодськ1:4Зірка Кіровоград
       Зірка 2000 Кіровоград3:0ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       Олекс.-Аметист Олександрія8:0ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       Олімпік Кропивницький0:1Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 9 
      07-11-2012 
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка0:16Олекс.-Аметист Олександрія
       Зірка Кіровоград4:1Зірка 2000 Кіровоград
       Олімпік Кропивницький2:2ДЮСШ-1 Світловодськ
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія2:1ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
     Тур 10 
      11-04-2013 
       Зірка 2000 Кіровоград3:0Олімпік Кропивницький
       Олекс.-Аметист Олександрія0:5Зірка Кіровоград
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград1:0ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       ДЮСШ-1 Світловодськ3:0Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 11 
      16-04-2013 
       Зірка Кіровоград1:0ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       Олімпік Кропивницький4:4Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-1 Світловодськ4:5Зірка 2000 Кіровоград
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія3:2ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
     Тур 12 
      24-04-2013 
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0ДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград3:0Олімпік Кропивницький
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка0:9Зірка Кіровоград
       Зірка 2000 Кіровоград4:0Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 13 
      02-05-2013 
       Олімпік Кропивницький2:1ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       ДЮСШ-1 Світловодськ2:2ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       Зірка 2000 Кіровоград0:0Олекс.-Аметист Олександрія
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія0:3Зірка Кіровоград
     Тур 14 
      07-05-2013 
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград3:0Зірка 2000 Кіровоград
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка1:2ДЮСШ-1 Світловодськ
       Зірка Кіровоград6:0Олімпік Кропивницький
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія0:4Олекс.-Аметист Олександрія
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Глоба Андрій Олександрович Олекс.-Аметист Олександрія16111
    Мельник Антон Сергійович ДЮСШ-1 Світловодськ1509
    Боздаган'ян Михайло Володимирович Зірка Кіровоград1109
    Пархоменко Євгеній Сергійович ДЮСШ-1 Світловодськ10012
    Козаченко Владислав Юрійович Зірка Кіровоград806
    Хруленко Олександр Олегович Зірка Кіровоград8012
    Пригода Андрій Андрійович Олекс.-Аметист Олександрія606
    Павленко Євгеній Віталійович ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград6013
    Кирпита Олександр Олександрович Олекс.-Аметист Олександрія5010
    Фальковський Данило Сергійович Зірка Кіровоград5211
    Корнієнко Андрій Андрійович Олександрія-Аметист 2 Олександрія508

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook