Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Тисменицького району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-05-2013 
       Цегельник Нові Кривотули3:1Скала Стриганці-Довге
       Стримба Липівка2:0Бистриця Стебник
       Фортуна Березівка2:4Енергія Лисець
       Козацький Острів Чорнолізці8:0Колос Пшеничники
       ФК Ганнусівка -0:1ФК Сілець -
     Тур 2 
      19-05-2013 
       Скала Стриганці-Довге4:3ФК Сілець -
       Колос Пшеничники1:3ФК Ганнусівка -
       Енергія Лисець2:3Козацький Острів Чорнолізці
       Бистриця Стебник2:0Фортуна Березівка
       Цегельник Нові Кривотули0:0Стримба Липівка
     Тур 3 
      26-05-2013 
       Стримба Липівка2:1Скала Стриганці-Довге
       Фортуна Березівка2:1Цегельник Нові Кривотули
       Козацький Острів Чорнолізці2:0Бистриця Стебник
       ФК Ганнусівка -4:0Енергія Лисець
       ФК Сілець -2:0Колос Пшеничники
     Тур 4 
      02-06-2013 
       Скала Стриганці-Довге3:2Колос Пшеничники
       Енергія Лисець2:0ФК Сілець -
       Бистриця Стебник1:2ФК Ганнусівка -
       Цегельник Нові Кривотули2:3Козацький Острів Чорнолізці
       Стримба Липівка3:3Фортуна Березівка
     Тур 5 
      09-06-2013 
       Фортуна Березівка3:0Скала Стриганці-Довге
       Козацький Острів Чорнолізці4:0Стримба Липівка
       ФК Ганнусівка -3:1Цегельник Нові Кривотули
       ФК Сілець -3:2Бистриця Стебник
       Колос Пшеничники1:2Енергія Лисець
     Тур 6 
      13-06-2013 
       Скала Стриганці-Довге1:2Енергія Лисець
       Бистриця Стебник7:1Колос Пшеничники
       Цегельник Нові Кривотули1:1ФК Сілець -
       Стримба Липівка0:0ФК Ганнусівка -
       Фортуна Березівка0:2Козацький Острів Чорнолізці
     Тур 7 
      16-06-2013 
       Козацький Острів Чорнолізці5:1Скала Стриганці-Довге
       ФК Ганнусівка -0:0Фортуна Березівка
       ФК Сілець -1:1Стримба Липівка
       Колос Пшеничники3:1Цегельник Нові Кривотули
       Енергія Лисець1:0Бистриця Стебник
     Тур 8 
      23-06-2013 
       Скала Стриганці-Довге1:2Бистриця Стебник
       Цегельник Нові Кривотули0:5Енергія Лисець
       Стримба Липівка6:0Колос Пшеничники
       Фортуна Березівка1:6ФК Сілець -
       Козацький Острів Чорнолізці2:2ФК Ганнусівка -
     Тур 9 
      30-06-2013 
       ФК Ганнусівка -2:2Скала Стриганці-Довге
       ФК Сілець -3:2Козацький Острів Чорнолізці
       Колос Пшеничники1:1Фортуна Березівка
       Енергія Лисець0:1Стримба Липівка
       Бистриця Стебник1:2Цегельник Нові Кривотули
    Коло 2 
     Тур 10 
      18-08-2013 
       Бистриця Стебник4:1Стримба Липівка
       Енергія Лисець0:4Фортуна Березівка
       Колос Пшеничники1:4Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Сілець -5:0ФК Ганнусівка -
       Скала Стриганці-Довге3:1Цегельник Нові Кривотули
     Тур 11 
      25-08-2013 
       ФК Сілець -6:1Скала Стриганці-Довге
       ФК Ганнусівка -0:6Колос Пшеничники
       Козацький Острів Чорнолізці+:-Енергія Лисець
       Фортуна Березівка2:2Бистриця Стебник
       Стримба Липівка4:0Цегельник Нові Кривотули
     Тур 12 
      01-09-2013 
       Скала Стриганці-Довге4:3Стримба Липівка
       Цегельник Нові Кривотули0:1Фортуна Березівка
       Бистриця Стебник5:1Козацький Острів Чорнолізці
       Енергія Лисець1:10ФК Ганнусівка -
       Колос Пшеничники2:2ФК Сілець -
     Тур 13 
      08-09-2013 
       Колос Пшеничники4:2Скала Стриганці-Довге
       ФК Сілець -+:-Енергія Лисець
       ФК Ганнусівка -1:0Бистриця Стебник
       Козацький Острів Чорнолізці3:2Цегельник Нові Кривотули
       Фортуна Березівка2:2Стримба Липівка
     Тур 14 
      15-09-2013 
       Скала Стриганці-Довге1:7Фортуна Березівка
       Стримба Липівка1:0Козацький Острів Чорнолізці
       Цегельник Нові Кривотули0:0ФК Ганнусівка -
       Бистриця Стебник2:3ФК Сілець -
       Енергія Лисець-:+Колос Пшеничники
     Тур 15 
      22-09-2013 
       Енергія Лисець-:+Скала Стриганці-Довге
       Колос Пшеничники1:5Бистриця Стебник
       ФК Сілець -7:0Цегельник Нові Кривотули
       ФК Ганнусівка -0:0Стримба Липівка
       Козацький Острів Чорнолізці5:0Фортуна Березівка
     Тур 16 
      29-09-2013 
       Скала Стриганці-Довге1:5Козацький Острів Чорнолізці
       Фортуна Березівка2:0ФК Ганнусівка -
       Стримба Липівка1:0ФК Сілець -
       Цегельник Нові Кривотули2:3Колос Пшеничники
       Бистриця Стебник+:-Енергія Лисець
     Тур 17 
      06-10-2013 
       Бистриця Стебник2:1Скала Стриганці-Довге
       Енергія Лисець-:+Цегельник Нові Кривотули
       Колос Пшеничники1:0Стримба Липівка
       ФК Сілець -2:1Фортуна Березівка
       ФК Ганнусівка -1:2Козацький Острів Чорнолізці
     Тур 18 
      13-10-2013 
       Скала Стриганці-Довге3:2ФК Ганнусівка -
       Козацький Острів Чорнолізці6:0ФК Сілець -
       Фортуна Березівка4:2Колос Пшеничники
       Стримба Липівка+:-Енергія Лисець
       Цегельник Нові Кривотули1:3Бистриця Стебник
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Романишак Олег Ігорович Бистриця Стебник18117
    Бандурак Дмитро Васильович Козацький Острів Чорнолізці12015
    Капраленко Віталій Анатолійович Фортуна Березівка11012
    Мельник Сергій Іванович Козацький Острів Чорнолізці909
    Бойчук Ігор Орестович ФК Ганнусівка -8217
    Терновецький Іван Григорович Козацький Острів Чорнолізці7012
    Нагнибіда Віталій Олександрович ФК Сілець -7015
    Радинь Андрій Олегович ФК Ганнусівка -7016
    Макар Володимир Ігорович Скала Стриганці-Довге7010
    Олійник Назарій Богданович ФК Сілець -7014
    Дідійчук Андрій Олександрович Бистриця Стебник7316

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook