Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Коломийського району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
       ФК Ворона -Довбушівець Печеніжин
       ФК Сопів -ФК Королівка-Корнич -
       Прометей МатеївціФК Ценява -
       Діброва Годи-ДобровідкаКнягинин Підгайчики
       ФК Черемхів -ФСК Коваль Ковалівка
       Ювента Лісна СлобідкаНива Джурків
       ФК Голосків -Вікторія Велика Кам`янка
     Тур 2 
       Довбушівець ПеченіжинВікторія Велика Кам`янка
       Нива ДжурківФК Голосків -
       ФСК Коваль КовалівкаЮвента Лісна Слобідка
       Княгинин ПідгайчикиФК Черемхів -
       ФК Ценява -Діброва Годи-Добровідка
       ФК Королівка-Корнич -Прометей Матеївці
       ФК Ворона -ФК Сопів -
     Тур 3 
       ФК Сопів -Довбушівець Печеніжин
       Прометей МатеївціФК Ворона -
       Діброва Годи-ДобровідкаФК Королівка-Корнич -
       ФК Черемхів -ФК Ценява -
       Ювента Лісна СлобідкаКнягинин Підгайчики
       ФК Голосків -ФСК Коваль Ковалівка
       Вікторія Велика Кам`янкаНива Джурків
     Тур 4 
       Довбушівець ПеченіжинНива Джурків
       ФСК Коваль КовалівкаВікторія Велика Кам`янка
       Княгинин ПідгайчикиФК Голосків -
       ФК Ценява -Ювента Лісна Слобідка
       ФК Королівка-Корнич -ФК Черемхів -
       ФК Ворона -Діброва Годи-Добровідка
       ФК Сопів -Прометей Матеївці
     Тур 5 
       Прометей МатеївціДовбушівець Печеніжин
       Діброва Годи-ДобровідкаФК Сопів -
       ФК Черемхів -ФК Ворона -
       Ювента Лісна СлобідкаФК Королівка-Корнич -
       ФК Голосків -ФК Ценява -
       Вікторія Велика Кам`янкаКнягинин Підгайчики
       Нива ДжурківФСК Коваль Ковалівка
     Тур 6 
       Довбушівець ПеченіжинФСК Коваль Ковалівка
       Княгинин ПідгайчикиНива Джурків
       ФК Ценява -Вікторія Велика Кам`янка
       ФК Королівка-Корнич -ФК Голосків -
       ФК Ворона -Ювента Лісна Слобідка
       ФК Сопів -ФК Черемхів -
       Прометей МатеївціДіброва Годи-Добровідка
     Тур 7 
       Діброва Годи-ДобровідкаДовбушівець Печеніжин
       ФК Черемхів -Прометей Матеївці
       Ювента Лісна СлобідкаФК Сопів -
       ФК Голосків -ФК Ворона -
       Вікторія Велика Кам`янкаФК Королівка-Корнич -
       Нива ДжурківФК Ценява -
       ФСК Коваль КовалівкаКнягинин Підгайчики
     Тур 8 
       Довбушівець ПеченіжинКнягинин Підгайчики
       ФК Ценява -ФСК Коваль Ковалівка
       ФК Королівка-Корнич -Нива Джурків
       ФК Ворона -Вікторія Велика Кам`янка
       ФК Сопів -ФК Голосків -
       Прометей МатеївціЮвента Лісна Слобідка
       Діброва Годи-ДобровідкаФК Черемхів -
     Тур 9 
       ФК Черемхів -Довбушівець Печеніжин
       Ювента Лісна СлобідкаДіброва Годи-Добровідка
       ФК Голосків -Прометей Матеївці
       Вікторія Велика Кам`янкаФК Сопів -
       Нива ДжурківФК Ворона -
       ФСК Коваль КовалівкаФК Королівка-Корнич -
       Княгинин ПідгайчикиФК Ценява -
     Тур 10 
       Довбушівець ПеченіжинФК Ценява -
       ФК Королівка-Корнич -Княгинин Підгайчики
       ФК Ворона -ФСК Коваль Ковалівка
       ФК Сопів -Нива Джурків
       Прометей МатеївціВікторія Велика Кам`янка
       Діброва Годи-ДобровідкаФК Голосків -
       ФК Черемхів -Ювента Лісна Слобідка
     Тур 11 
       Ювента Лісна СлобідкаДовбушівець Печеніжин
       ФК Голосків -ФК Черемхів -
       Вікторія Велика Кам`янкаДіброва Годи-Добровідка
       Нива ДжурківПрометей Матеївці
       ФСК Коваль КовалівкаФК Сопів -
       Княгинин ПідгайчикиФК Ворона -
       ФК Ценява -ФК Королівка-Корнич -
     Тур 12 
       Довбушівець ПеченіжинФК Королівка-Корнич -
       ФК Ворона -ФК Ценява -
       ФК Сопів -Княгинин Підгайчики
       Прометей МатеївціФСК Коваль Ковалівка
       Діброва Годи-ДобровідкаНива Джурків
       ФК Черемхів -Вікторія Велика Кам`янка
       Ювента Лісна СлобідкаФК Голосків -
     Тур 13 
       ФК Голосків -Довбушівець Печеніжин
       Вікторія Велика Кам`янкаЮвента Лісна Слобідка
       Нива ДжурківФК Черемхів -
       ФСК Коваль КовалівкаДіброва Годи-Добровідка
       Княгинин ПідгайчикиПрометей Матеївці
       ФК Ценява -ФК Сопів -
       ФК Королівка-Корнич -ФК Ворона -
    Коло 2 
     Тур 14 
       Довбушівець ПеченіжинФК Голосків -
       Ювента Лісна СлобідкаВікторія Велика Кам`янка
       ФК Черемхів -Нива Джурків
       Діброва Годи-ДобровідкаФСК Коваль Ковалівка
       Прометей МатеївціКнягинин Підгайчики
       ФК Сопів -ФК Ценява -
       ФК Ворона -ФК Королівка-Корнич -
     Тур 15 
       ФК Королівка-Корнич -Довбушівець Печеніжин
       ФК Ценява -ФК Ворона -
       Княгинин ПідгайчикиФК Сопів -
       ФСК Коваль КовалівкаПрометей Матеївці
       Нива ДжурківДіброва Годи-Добровідка
       Вікторія Велика Кам`янкаФК Черемхів -
       ФК Голосків -Ювента Лісна Слобідка
     Тур 16 
       Довбушівець ПеченіжинЮвента Лісна Слобідка
       ФК Черемхів -ФК Голосків -
       Діброва Годи-ДобровідкаВікторія Велика Кам`янка
       Прометей МатеївціНива Джурків
       ФК Сопів -ФСК Коваль Ковалівка
       ФК Ворона -Княгинин Підгайчики
       ФК Королівка-Корнич -ФК Ценява -
     Тур 17 
       ФК Ценява -Довбушівець Печеніжин
       Княгинин ПідгайчикиФК Королівка-Корнич -
       ФСК Коваль КовалівкаФК Ворона -
       Нива ДжурківФК Сопів -
       Вікторія Велика Кам`янкаПрометей Матеївці
       ФК Голосків -Діброва Годи-Добровідка
       Ювента Лісна СлобідкаФК Черемхів -
     Тур 18 
       Довбушівець ПеченіжинФК Черемхів -
       Діброва Годи-ДобровідкаЮвента Лісна Слобідка
       Прометей МатеївціФК Голосків -
       ФК Сопів -Вікторія Велика Кам`янка
       ФК Ворона -Нива Джурків
       ФК Королівка-Корнич -ФСК Коваль Ковалівка
       ФК Ценява -Княгинин Підгайчики
     Тур 19 
       Княгинин ПідгайчикиДовбушівець Печеніжин
       ФСК Коваль КовалівкаФК Ценява -
       Нива ДжурківФК Королівка-Корнич -
       Вікторія Велика Кам`янкаФК Ворона -
       ФК Голосків -ФК Сопів -
       Ювента Лісна СлобідкаПрометей Матеївці
       ФК Черемхів -Діброва Годи-Добровідка
     Тур 20 
       Довбушівець ПеченіжинДіброва Годи-Добровідка
       Прометей МатеївціФК Черемхів -
       ФК Сопів -Ювента Лісна Слобідка
       ФК Ворона -ФК Голосків -
       ФК Королівка-Корнич -Вікторія Велика Кам`янка
       ФК Ценява -Нива Джурків
       Княгинин ПідгайчикиФСК Коваль Ковалівка
     Тур 21 
       ФСК Коваль КовалівкаДовбушівець Печеніжин
       Нива ДжурківКнягинин Підгайчики
       Вікторія Велика Кам`янкаФК Ценява -
       ФК Голосків -ФК Королівка-Корнич -
       Ювента Лісна СлобідкаФК Ворона -
       ФК Черемхів -ФК Сопів -
       Діброва Годи-ДобровідкаПрометей Матеївці
     Тур 22 
       Довбушівець ПеченіжинПрометей Матеївці
       ФК Сопів -Діброва Годи-Добровідка
       ФК Ворона -ФК Черемхів -
       ФК Королівка-Корнич -Ювента Лісна Слобідка
       ФК Ценява -ФК Голосків -
       Княгинин ПідгайчикиВікторія Велика Кам`янка
       ФСК Коваль КовалівкаНива Джурків
     Тур 23 
       Нива ДжурківДовбушівець Печеніжин
       Вікторія Велика Кам`янкаФСК Коваль Ковалівка
       ФК Голосків -Княгинин Підгайчики
       Ювента Лісна СлобідкаФК Ценява -
       ФК Черемхів -ФК Королівка-Корнич -
       Діброва Годи-ДобровідкаФК Ворона -
       Прометей МатеївціФК Сопів -
     Тур 24 
       Довбушівець ПеченіжинФК Сопів -
       ФК Ворона -Прометей Матеївці
       ФК Королівка-Корнич -Діброва Годи-Добровідка
       ФК Ценява -ФК Черемхів -
       Княгинин ПідгайчикиЮвента Лісна Слобідка
       ФСК Коваль КовалівкаФК Голосків -
       Нива ДжурківВікторія Велика Кам`янка
     Тур 25 
       Вікторія Велика Кам`янкаДовбушівець Печеніжин
       ФК Голосків -Нива Джурків
       Ювента Лісна СлобідкаФСК Коваль Ковалівка
       ФК Черемхів -Княгинин Підгайчики
       Діброва Годи-ДобровідкаФК Ценява -
       Прометей МатеївціФК Королівка-Корнич -
       ФК Сопів -ФК Ворона -
     Тур 26 
       Довбушівець ПеченіжинФК Ворона -
       ФК Королівка-Корнич -ФК Сопів -
       ФК Ценява -Прометей Матеївці
       Княгинин ПідгайчикиДіброва Годи-Добровідка
       ФСК Коваль КовалівкаФК Черемхів -
       Нива ДжурківЮвента Лісна Слобідка
       Вікторія Велика Кам`янкаФК Голосків -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook