Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Коломийського району з футболу U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
       ФК Ворона-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
       ФК Сопів-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
       Прометей-юн МатеївціФК Ценява-юн -
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Черемхів-юн -ФСК Коваль-юн Ковалівка
       Ювента-юн Лісна СлобідкаНива-юн Джурків
       ФК Голосків-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
     Тур 2 
       Довбушівець-юн ПеченіжинВікторія-юн Велика Кам`янка
       Нива-юн ДжурківФК Голосків-юн -
       ФСК Коваль-юн КовалівкаЮвента-юн Лісна Слобідка
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Черемхів-юн -
       ФК Ценява-юн -Діброва-юн Годи-Добровідка
       ФК Королівка-Корнич-юн -Прометей-юн Матеївці
       ФК Ворона-юн -ФК Сопів-юн -
     Тур 3 
       ФК Сопів-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
       Прометей-юн МатеївціФК Ворона-юн -
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Черемхів-юн -ФК Ценява-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Голосків-юн -ФСК Коваль-юн Ковалівка
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаНива-юн Джурків
     Тур 4 
       Довбушівець-юн ПеченіжинНива-юн Джурків
       ФСК Коваль-юн КовалівкаВікторія-юн Велика Кам`янка
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Голосків-юн -
       ФК Ценява-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Черемхів-юн -
       ФК Ворона-юн -Діброва-юн Годи-Добровідка
       ФК Сопів-юн -Прометей-юн Матеївці
     Тур 5 
       Прометей-юн МатеївціДовбушівець-юн Печеніжин
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаФК Сопів-юн -
       ФК Черемхів-юн -ФК Ворона-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Голосків-юн -ФК Ценява-юн -
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаКнягинин-юн Підгайчики
       Нива-юн ДжурківФСК Коваль-юн Ковалівка
     Тур 6 
       Довбушівець-юн ПеченіжинФСК Коваль-юн Ковалівка
       Княгинин-юн ПідгайчикиНива-юн Джурків
       ФК Ценява-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Голосків-юн -
       ФК Ворона-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       ФК Сопів-юн -ФК Черемхів-юн -
       Прометей-юн МатеївціДіброва-юн Годи-Добровідка
     Тур 7 
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаДовбушівець-юн Печеніжин
       ФК Черемхів-юн -Прометей-юн Матеївці
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Сопів-юн -
       ФК Голосків-юн -ФК Ворона-юн -
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Королівка-Корнич-юн -
       Нива-юн ДжурківФК Ценява-юн -
       ФСК Коваль-юн КовалівкаКнягинин-юн Підгайчики
     Тур 8 
       Довбушівець-юн ПеченіжинКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Ценява-юн -ФСК Коваль-юн Ковалівка
       ФК Королівка-Корнич-юн -Нива-юн Джурків
       ФК Ворона-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Сопів-юн -ФК Голосків-юн -
       Прометей-юн МатеївціЮвента-юн Лісна Слобідка
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаФК Черемхів-юн -
     Тур 9 
       ФК Черемхів-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
       Ювента-юн Лісна СлобідкаДіброва-юн Годи-Добровідка
       ФК Голосків-юн -Прометей-юн Матеївці
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Сопів-юн -
       Нива-юн ДжурківФК Ворона-юн -
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Королівка-Корнич-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Ценява-юн -
     Тур 10 
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Ценява-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       ФК Ворона-юн -ФСК Коваль-юн Ковалівка
       ФК Сопів-юн -Нива-юн Джурків
       Прометей-юн МатеївціВікторія-юн Велика Кам`янка
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаФК Голосків-юн -
       ФК Черемхів-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
     Тур 11 
       Ювента-юн Лісна СлобідкаДовбушівець-юн Печеніжин
       ФК Голосків-юн -ФК Черемхів-юн -
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаДіброва-юн Годи-Добровідка
       Нива-юн ДжурківПрометей-юн Матеївці
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Сопів-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Ворона-юн -
       ФК Ценява-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
     Тур 12 
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Ворона-юн -ФК Ценява-юн -
       ФК Сопів-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       Прометей-юн МатеївціФСК Коваль-юн Ковалівка
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаНива-юн Джурків
       ФК Черемхів-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Голосків-юн -
     Тур 13 
       ФК Голосків-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаЮвента-юн Лісна Слобідка
       Нива-юн ДжурківФК Черемхів-юн -
       ФСК Коваль-юн КовалівкаДіброва-юн Годи-Добровідка
       Княгинин-юн ПідгайчикиПрометей-юн Матеївці
       ФК Ценява-юн -ФК Сопів-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Ворона-юн -
    Коло 2 
     Тур 14 
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Голосків-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаВікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Черемхів-юн -Нива-юн Джурків
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаФСК Коваль-юн Ковалівка
       Прометей-юн МатеївціКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Сопів-юн -ФК Ценява-юн -
       ФК Ворона-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
     Тур 15 
       ФК Королівка-Корнич-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
       ФК Ценява-юн -ФК Ворона-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Сопів-юн -
       ФСК Коваль-юн КовалівкаПрометей-юн Матеївці
       Нива-юн ДжурківДіброва-юн Годи-Добровідка
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Черемхів-юн -
       ФК Голосків-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
     Тур 16 
       Довбушівець-юн ПеченіжинЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФК Черемхів-юн -ФК Голосків-юн -
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаВікторія-юн Велика Кам`янка
       Прометей-юн МатеївціНива-юн Джурків
       ФК Сопів-юн -ФСК Коваль-юн Ковалівка
       ФК Ворона-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Ценява-юн -
     Тур 17 
       ФК Ценява-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Королівка-Корнич-юн -
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Ворона-юн -
       Нива-юн ДжурківФК Сопів-юн -
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаПрометей-юн Матеївці
       ФК Голосків-юн -Діброва-юн Годи-Добровідка
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Черемхів-юн -
     Тур 18 
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Черемхів-юн -
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаЮвента-юн Лісна Слобідка
       Прометей-юн МатеївціФК Голосків-юн -
       ФК Сопів-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Ворона-юн -Нива-юн Джурків
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФСК Коваль-юн Ковалівка
       ФК Ценява-юн -Княгинин-юн Підгайчики
     Тур 19 
       Княгинин-юн ПідгайчикиДовбушівець-юн Печеніжин
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Ценява-юн -
       Нива-юн ДжурківФК Королівка-Корнич-юн -
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Ворона-юн -
       ФК Голосків-юн -ФК Сопів-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаПрометей-юн Матеївці
       ФК Черемхів-юн -Діброва-юн Годи-Добровідка
     Тур 20 
       Довбушівець-юн ПеченіжинДіброва-юн Годи-Добровідка
       Прометей-юн МатеївціФК Черемхів-юн -
       ФК Сопів-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       ФК Ворона-юн -ФК Голосків-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Ценява-юн -Нива-юн Джурків
       Княгинин-юн ПідгайчикиФСК Коваль-юн Ковалівка
     Тур 21 
       ФСК Коваль-юн КовалівкаДовбушівець-юн Печеніжин
       Нива-юн ДжурківКнягинин-юн Підгайчики
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Ценява-юн -
       ФК Голосків-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Ворона-юн -
       ФК Черемхів-юн -ФК Сопів-юн -
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаПрометей-юн Матеївці
     Тур 22 
       Довбушівець-юн ПеченіжинПрометей-юн Матеївці
       ФК Сопів-юн -Діброва-юн Годи-Добровідка
       ФК Ворона-юн -ФК Черемхів-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       ФК Ценява-юн -ФК Голосків-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиВікторія-юн Велика Кам`янка
       ФСК Коваль-юн КовалівкаНива-юн Джурків
     Тур 23 
       Нива-юн ДжурківДовбушівець-юн Печеніжин
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФСК Коваль-юн Ковалівка
       ФК Голосків-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Ценява-юн -
       ФК Черемхів-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаФК Ворона-юн -
       Прометей-юн МатеївціФК Сопів-юн -
     Тур 24 
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Сопів-юн -
       ФК Ворона-юн -Прометей-юн Матеївці
       ФК Королівка-Корнич-юн -Діброва-юн Годи-Добровідка
       ФК Ценява-юн -ФК Черемхів-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Голосків-юн -
       Нива-юн ДжурківВікторія-юн Велика Кам`янка
     Тур 25 
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаДовбушівець-юн Печеніжин
       ФК Голосків-юн -Нива-юн Джурків
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФСК Коваль-юн Ковалівка
       ФК Черемхів-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаФК Ценява-юн -
       Прометей-юн МатеївціФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Сопів-юн -ФК Ворона-юн -
     Тур 26 
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Ворона-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Сопів-юн -
       ФК Ценява-юн -Прометей-юн Матеївці
       Княгинин-юн ПідгайчикиДіброва-юн Годи-Добровідка
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Черемхів-юн -
       Нива-юн ДжурківЮвента-юн Лісна Слобідка
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Голосків-юн -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook