Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Тисменицького району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-04-2013 
       Ураган Черніїв2:1Оболонь Милування
       ФК Клубівці -0:1Бистриця Старий Лисець
       ФК Радча -5:2Дружба Драгомирчани
       Сокіл Чукалівка0:4Сокіл Підлісся
       Цитадель Єзупіль4:1ФК Старі Кривотули -
       ФК Вільшаниця -1:1Колос Братківці
     Тур 2 
      28-04-2013 
       Оболонь Милування2:1Колос Братківці
       ФК Старі Кривотули -1:0Авангард Загвіздя
       Сокіл Підлісся3:1Цитадель Єзупіль
       Дружба Драгомирчани1:1Сокіл Чукалівка
       Бистриця Старий Лисець0:0ФК Радча -
       Ураган Черніїв3:1ФК Клубівці -
     Тур 3 
      09-05-2013 
       ФК Клубівці -0:2Оболонь Милування
       ФК Радча -2:3Ураган Черніїв
       Сокіл Чукалівка1:0Бистриця Старий Лисець
       Цитадель Єзупіль3:1Дружба Драгомирчани
       Авангард Загвіздя0:1Сокіл Підлісся
       ФК Вільшаниця -4:1ФК Старі Кривотули -
     Тур 4 
      12-05-2013 
       ФК Старі Кривотули -0:1Колос Братківці
       Сокіл Підлісся7:1ФК Вільшаниця -
       Дружба Драгомирчани2:1Авангард Загвіздя
       Бистриця Старий Лисець1:2Цитадель Єзупіль
       Ураган Черніїв1:2Сокіл Чукалівка
       ФК Клубівці -3:2ФК Радча -
     Тур 5 
      19-05-2013 
       ФК Радча -1:2Оболонь Милування
       Сокіл Чукалівка2:1ФК Клубівці -
       Цитадель Єзупіль1:2Ураган Черніїв
       Авангард Загвіздя3:0Бистриця Старий Лисець
       ФК Вільшаниця -3:2Дружба Драгомирчани
       Колос Братківці0:0Сокіл Підлісся
     Тур 6 
      26-05-2013 
       Оболонь Милування5:0ФК Старі Кривотули -
       Дружба Драгомирчани2:3Колос Братківці
       Бистриця Старий Лисець1:3ФК Вільшаниця -
       Ураган Черніїв4:1Авангард Загвіздя
       ФК Клубівці -0:2Цитадель Єзупіль
       ФК Радча -1:2Сокіл Чукалівка
     Тур 7 
      02-06-2013 
       Сокіл Чукалівка1:0Оболонь Милування
       Цитадель Єзупіль5:0ФК Радча -
       Авангард Загвіздя3:1ФК Клубівці -
       ФК Вільшаниця -2:7Ураган Черніїв
       Колос Братківці3:0Бистриця Старий Лисець
       ФК Старі Кривотули -0:1Сокіл Підлісся
     Тур 8 
      09-06-2013 
       Оболонь Милування1:2Сокіл Підлісся
       Дружба Драгомирчани0:1ФК Старі Кривотули -
       Ураган Черніїв1:4Колос Братківці
       ФК Клубівці -1:3ФК Вільшаниця -
       ФК Радча -1:0Авангард Загвіздя
       Сокіл Чукалівка3:0Цитадель Єзупіль
     Тур 9 
      13-06-2013 
       Цитадель Єзупіль2:1Оболонь Милування
       Авангард Загвіздя2:1Сокіл Чукалівка
       ФК Вільшаниця -4:1ФК Радча -
       Колос Братківці1:0ФК Клубівці -
       ФК Старі Кривотули -3:2Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Підлісся4:2Дружба Драгомирчани
     Тур 10 
      16-06-2013 
       Оболонь Милування7:1Дружба Драгомирчани
       Бистриця Старий Лисець4:1Сокіл Підлісся
       Ураган Черніїв5:1ФК Старі Кривотули -
       ФК Радча -0:1Колос Братківці
       Сокіл Чукалівка5:1ФК Вільшаниця -
       Цитадель Єзупіль1:1Авангард Загвіздя
     Тур 11 
      23-06-2013 
       Авангард Загвіздя1:0Оболонь Милування
       ФК Вільшаниця -1:3Цитадель Єзупіль
       Колос Братківці1:1Сокіл Чукалівка
       ФК Старі Кривотули -4:1ФК Клубівці -
       Сокіл Підлісся2:1Ураган Черніїв
       Дружба Драгомирчани2:1Бистриця Старий Лисець
     Тур 12 
      28-06-2013 
       Оболонь Милування7:3Бистриця Старий Лисець
       Ураган Черніїв5:0Дружба Драгомирчани
       ФК Клубівці -0:2Сокіл Підлісся
       ФК Радча -2:1ФК Старі Кривотули -
       Цитадель Єзупіль0:1Колос Братківці
       Авангард Загвіздя7:2ФК Вільшаниця -
     Тур 13 
      30-06-2013 
       ФК Вільшаниця -5:4Оболонь Милування
       Колос Братківці1:1Авангард Загвіздя
       ФК Старі Кривотули -2:2Сокіл Чукалівка
       Сокіл Підлісся4:2ФК Радча -
       Дружба Драгомирчани7:1ФК Клубівці -
       Бистриця Старий Лисець4:3Ураган Черніїв
    Коло 2 
     Тур 14 
      21-07-2013 
       Оболонь Милування0:1Ураган Черніїв
       Дружба Драгомирчани1:5ФК Радча -
       Сокіл Підлісся3:1Сокіл Чукалівка
       ФК Старі Кривотули -1:4Цитадель Єзупіль
       Колос Братківці+:-ФК Вільшаниця -
     Тур 15 
      28-07-2013 
       Колос Братківці4:0Оболонь Милування
       Авангард Загвіздя5:1ФК Старі Кривотули -
       Цитадель Єзупіль0:0Сокіл Підлісся
       Сокіл Чукалівка3:1Дружба Драгомирчани
       ФК Радча -6:0Бистриця Старий Лисець
     Тур 16 
      04-08-2013 
       Оболонь Милування0:0ФК Клубівці -
       Ураган Черніїв0:1ФК Радча -
       Бистриця Старий Лисець2:2Сокіл Чукалівка
       Дружба Драгомирчани0:3Цитадель Єзупіль
       Сокіл Підлісся0:0Авангард Загвіздя
       ФК Старі Кривотули -3:2ФК Вільшаниця -
     Тур 17 
      11-08-2013 
       Колос Братківці3:0ФК Старі Кривотули -
       ФК Вільшаниця -1:5Сокіл Підлісся
       Авангард Загвіздя5:1Дружба Драгомирчани
       Цитадель Єзупіль6:0Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Чукалівка3:3Ураган Черніїв
       ФК Радча -2:0ФК Клубівці -
     Тур 18 
      18-08-2013 
       Оболонь Милування1:3ФК Радча -
       ФК Клубівці -1:3Сокіл Чукалівка
       Ураган Черніїв1:1Цитадель Єзупіль
       Бистриця Старий Лисець1:1Авангард Загвіздя
       Дружба Драгомирчани4:0ФК Вільшаниця -
       Сокіл Підлісся0:0Колос Братківці
     Тур 19 
      25-08-2013 
       ФК Старі Кривотули -4:0Оболонь Милування
       Колос Братківці6:0Дружба Драгомирчани
       ФК Вільшаниця -0:6Бистриця Старий Лисець
       Авангард Загвіздя0:2Ураган Черніїв
       Цитадель Єзупіль0:1ФК Клубівці -
       Сокіл Чукалівка1:3ФК Радча -
     Тур 15 
      28-08-2013 
       ФК Клубівці -2:1Ураган Черніїв
     Тур 20 
      01-09-2013 
       Оболонь Милування0:1Сокіл Чукалівка
       ФК Радча -0:0Цитадель Єзупіль
       ФК Клубівці -1:0Авангард Загвіздя
       Ураган Черніїв+:-ФК Вільшаниця -
       Бистриця Старий Лисець1:1Колос Братківці
       Сокіл Підлісся2:0ФК Старі Кривотули -
     Тур 21 
      08-09-2013 
       Сокіл Підлісся6:0Оболонь Милування
       ФК Старі Кривотули -0:0Дружба Драгомирчани
       Колос Братківці2:1Ураган Черніїв
       ФК Вільшаниця -0:6ФК Клубівці -
       Авангард Загвіздя1:1ФК Радча -
       Цитадель Єзупіль2:2Сокіл Чукалівка
     Тур 22 
      15-09-2013 
       Оболонь Милування1:3Цитадель Єзупіль
       Сокіл Чукалівка3:0Авангард Загвіздя
       ФК Радча -4:1ФК Вільшаниця -
       ФК Клубівці -3:2Колос Братківці
       Бистриця Старий Лисець3:1ФК Старі Кривотули -
       Дружба Драгомирчани3:3Сокіл Підлісся
     Тур 14 
      20-09-2013 
       Бистриця Старий Лисець0:0ФК Клубівці -
     Тур 23 
      22-09-2013 
       Дружба Драгомирчани0:3Оболонь Милування
       Сокіл Підлісся3:1Бистриця Старий Лисець
       ФК Старі Кривотули -1:1Ураган Черніїв
       Колос Братківці1:1ФК Радча -
       ФК Вільшаниця -0:7Сокіл Чукалівка
       Авангард Загвіздя2:3Цитадель Єзупіль
     Тур 24 
      29-09-2013 
       Оболонь Милування0:2Авангард Загвіздя
       Цитадель Єзупіль5:0ФК Вільшаниця -
       Сокіл Чукалівка1:2Колос Братківці
       ФК Клубівці -1:0ФК Старі Кривотули -
       Ураган Черніїв0:2Сокіл Підлісся
       Бистриця Старий Лисець1:0Дружба Драгомирчани
     Тур 25 
      06-10-2013 
       Бистриця Старий Лисець4:0Оболонь Милування
       Дружба Драгомирчани0:0Ураган Черніїв
       Сокіл Підлісся2:3ФК Клубівці -
       ФК Старі Кривотули -2:1ФК Радча -
       Колос Братківці1:0Цитадель Єзупіль
       ФК Вільшаниця -0:1Авангард Загвіздя
     Тур 26 
      13-10-2013 
       Оболонь Милування5:0ФК Вільшаниця -
       Авангард Загвіздя-:+Колос Братківці
       Сокіл Чукалівка1:0ФК Старі Кривотули -
       ФК Радча -2:3Сокіл Підлісся
       ФК Клубівці -+:-Дружба Драгомирчани
       Ураган Черніїв0:1Бистриця Старий Лисець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    П'ятничук Тарас Михайлович Сокіл Чукалівка20021
    Скорик Андрій Вікторович Сокіл Підлісся17021
    Іванишин Михайло Михайлович Авангард Загвіздя16022
    Семанюк Володимир Іванович Ураган Черніїв13022
    Грабовський Олег Степанович Оболонь Милування12112
    Волосінчук Андрій Іванович Цитадель Єзупіль10024
    Палюга Іван Васильович Дружба Драгомирчани10122
    Зварич Роман Романович Ураган Черніїв10012
    Кудла Володимир Олександрович Цитадель Єзупіль10019
    Моукам Родріге Дорін - Сокіл Чукалівка9324
    Ольшанецький Богдан Васильович Оболонь Милування9012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook