Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Тисменицького району з футболу U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-04-2013 
       Ураган-юн Черніїв9:0Оболонь-юн Милування
       ФК Клубівці-юн -0:6Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Радча-юн -3:2Дружба-юн Драгомирчани
       Сокіл-юн Чукалівка0:5Сокіл-юн Підлісся
       Цитадель-юн Єзупіль1:1ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Вільшаниця-юн -0:0Колос-юн Братківці
     Тур 2 
      28-04-2013 
       Оболонь-юн Милування1:8Колос-юн Братківці
       ФК Старі Кривотули-юн -3:5Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Підлісся3:0Цитадель-юн Єзупіль
       Дружба-юн Драгомирчани1:0Сокіл-юн Чукалівка
       Бистриця-юн Старий Лисець2:0ФК Радча-юн -
       Ураган-юн Черніїв5:2ФК Клубівці-юн -
     Тур 3 
      09-05-2013 
       ФК Клубівці-юн -1:6Оболонь-юн Милування
       ФК Радча-юн -1:5Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Чукалівка1:3Бистриця-юн Старий Лисець
       Цитадель-юн Єзупіль7:0Дружба-юн Драгомирчани
       Авангард-юн Загвіздя0:1Сокіл-юн Підлісся
       ФК Вільшаниця-юн -1:3ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 4 
      12-05-2013 
       ФК Старі Кривотули-юн -0:1Колос-юн Братківці
       Сокіл-юн Підлісся7:1ФК Вільшаниця-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани0:5Авангард-юн Загвіздя
       Бистриця-юн Старий Лисець6:1Цитадель-юн Єзупіль
       Ураган-юн Черніїв12:0Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Клубівці-юн -3:4ФК Радча-юн -
     Тур 5 
      19-05-2013 
       ФК Радча-юн -6:3Оболонь-юн Милування
       Сокіл-юн Чукалівка0:0ФК Клубівці-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль0:5Ураган-юн Черніїв
       Авангард-юн Загвіздя4:0Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Вільшаниця-юн -6:1Дружба-юн Драгомирчани
       Колос-юн Братківці0:0Сокіл-юн Підлісся
     Тур 6 
      26-05-2013 
       Оболонь-юн Милування1:1ФК Старі Кривотули-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани0:6Колос-юн Братківці
       Бистриця-юн Старий Лисець4:3ФК Вільшаниця-юн -
       Ураган-юн Черніїв2:0Авангард-юн Загвіздя
       ФК Клубівці-юн -0:1Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Радча-юн -5:2Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 7 
      02-06-2013 
       Сокіл-юн Чукалівка2:4Оболонь-юн Милування
       Цитадель-юн Єзупіль2:2ФК Радча-юн -
       Авангард-юн Загвіздя7:0ФК Клубівці-юн -
       ФК Вільшаниця-юн -2:0Ураган-юн Черніїв
       Колос-юн Братківці2:0Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Старі Кривотули-юн -1:5Сокіл-юн Підлісся
     Тур 8 
      09-06-2013 
       Оболонь-юн Милування0:6Сокіл-юн Підлісся
       Дружба-юн Драгомирчани0:7ФК Старі Кривотули-юн -
       Ураган-юн Черніїв3:1Колос-юн Братківці
       ФК Клубівці-юн -1:5ФК Вільшаниця-юн -
       ФК Радча-юн -0:3Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Чукалівка1:3Цитадель-юн Єзупіль
     Тур 9 
      13-06-2013 
       Цитадель-юн Єзупіль6:4Оболонь-юн Милування
       Авангард-юн Загвіздя3:0Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Вільшаниця-юн -4:2ФК Радча-юн -
       Колос-юн Братківці4:0ФК Клубівці-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -4:0Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Підлісся10:0Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 10 
      16-06-2013 
       Оболонь-юн Милування3:1Дружба-юн Драгомирчани
       Бистриця-юн Старий Лисець1:2Сокіл-юн Підлісся
       Ураган-юн Черніїв5:2ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Радча-юн -1:1Колос-юн Братківці
       Сокіл-юн Чукалівка1:1ФК Вільшаниця-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль0:12Авангард-юн Загвіздя
     Тур 11 
      23-06-2013 
       Авангард-юн Загвіздя2:0Оболонь-юн Милування
       ФК Вільшаниця-юн -3:0Цитадель-юн Єзупіль
       Колос-юн Братківці3:1Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Старі Кривотули-юн -5:0ФК Клубівці-юн -
       Сокіл-юн Підлісся2:1Ураган-юн Черніїв
       Дружба-юн Драгомирчани0:8Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 12 
      28-06-2013 
       Оболонь-юн Милування1:3Бистриця-юн Старий Лисець
       Ураган-юн Черніїв4:0Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Клубівці-юн -0:7Сокіл-юн Підлісся
       ФК Радча-юн -0:6ФК Старі Кривотули-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль0:2Колос-юн Братківці
       Авангард-юн Загвіздя5:1ФК Вільшаниця-юн -
     Тур 13 
      30-06-2013 
       ФК Вільшаниця-юн -3:0Оболонь-юн Милування
       Колос-юн Братківці4:0Авангард-юн Загвіздя
       ФК Старі Кривотули-юн -2:0Сокіл-юн Чукалівка
       Сокіл-юн Підлісся10:0ФК Радча-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани4:1ФК Клубівці-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець1:0Ураган-юн Черніїв
    Коло 2 
     Тур 14 
      21-07-2013 
       Оболонь-юн Милування1:1Ураган-юн Черніїв
       Дружба-юн Драгомирчани0:7ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Підлісся5:0Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Старі Кривотули-юн -3:1Цитадель-юн Єзупіль
       Колос-юн Братківці1:0ФК Вільшаниця-юн -
     Тур 15 
      28-07-2013 
       Колос-юн Братківці+:-Оболонь-юн Милування
       Авангард-юн Загвіздя5:4ФК Старі Кривотули-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль3:1Сокіл-юн Підлісся
       Сокіл-юн Чукалівка7:2Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Радча-юн -0:4Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 16 
      04-08-2013 
       Оболонь-юн Милування3:1ФК Клубівці-юн -
       Ураган-юн Черніїв1:0ФК Радча-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець4:1Сокіл-юн Чукалівка
       Дружба-юн Драгомирчани1:5Цитадель-юн Єзупіль
       Сокіл-юн Підлісся0:0Авангард-юн Загвіздя
       ФК Старі Кривотули-юн -4:1ФК Вільшаниця-юн -
     Тур 17 
      11-08-2013 
       Колос-юн Братківці0:0ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Вільшаниця-юн -1:2Сокіл-юн Підлісся
       Авангард-юн Загвіздя7:0Дружба-юн Драгомирчани
       Цитадель-юн Єзупіль2:1Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Чукалівка3:5Ураган-юн Черніїв
       ФК Радча-юн -4:2ФК Клубівці-юн -
     Тур 18 
      18-08-2013 
       Оболонь-юн Милування0:0ФК Радча-юн -
       ФК Клубівці-юн -2:6Сокіл-юн Чукалівка
       Ураган-юн Черніїв1:0Цитадель-юн Єзупіль
       Бистриця-юн Старий Лисець4:1Авангард-юн Загвіздя
       Дружба-юн Драгомирчани0:3ФК Вільшаниця-юн -
       Сокіл-юн Підлісся0:0Колос-юн Братківці
     Тур 19 
      25-08-2013 
       ФК Старі Кривотули-юн -10:0Оболонь-юн Милування
       Колос-юн Братківці6:0Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Вільшаниця-юн -1:5Бистриця-юн Старий Лисець
       Авангард-юн Загвіздя5:1Ураган-юн Черніїв
       Цитадель-юн Єзупіль7:1ФК Клубівці-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка1:3ФК Радча-юн -
     Тур 15 
      28-08-2013 
       ФК Клубівці-юн -2:1Ураган-юн Черніїв
     Тур 20 
      01-09-2013 
       Оболонь-юн Милування0:2Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Радча-юн -1:0Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Клубівці-юн -1:2Авангард-юн Загвіздя
       Ураган-юн Черніїв+:-ФК Вільшаниця-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець+:-Колос-юн Братківці
       Сокіл-юн Підлісся1:1ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 21 
      08-09-2013 
       Сокіл-юн Підлісся+:-Оболонь-юн Милування
       ФК Старі Кривотули-юн -10:0Дружба-юн Драгомирчани
       Колос-юн Братківці0:0Ураган-юн Черніїв
       ФК Вільшаниця-юн -3:1ФК Клубівці-юн -
       Авангард-юн Загвіздя3:0ФК Радча-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль11:1Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 22 
      15-09-2013 
       Оболонь-юн Милування0:6Цитадель-юн Єзупіль
       Сокіл-юн Чукалівка0:6Авангард-юн Загвіздя
       ФК Радча-юн -1:4ФК Вільшаниця-юн -
       ФК Клубівці-юн -0:4Колос-юн Братківці
       Бистриця-юн Старий Лисець3:2ФК Старі Кривотули-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани1:12Сокіл-юн Підлісся
     Тур 14 
      20-09-2013 
       Бистриця-юн Старий Лисець6:0ФК Клубівці-юн -
     Тур 23 
      22-09-2013 
       Дружба-юн Драгомирчани2:5Оболонь-юн Милування
       Сокіл-юн Підлісся2:2Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Старі Кривотули-юн -6:1Ураган-юн Черніїв
       Колос-юн Братківці6:1ФК Радча-юн -
       ФК Вільшаниця-юн -6:1Сокіл-юн Чукалівка
       Авангард-юн Загвіздя5:1Цитадель-юн Єзупіль
     Тур 24 
      29-09-2013 
       Оболонь-юн Милування0:6Авангард-юн Загвіздя
       Цитадель-юн Єзупіль2:0ФК Вільшаниця-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка0:5Колос-юн Братківці
       ФК Клубівці-юн -1:1ФК Старі Кривотули-юн -
       Ураган-юн Черніїв2:1Сокіл-юн Підлісся
       Бистриця-юн Старий Лисець11:0Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 25 
      06-10-2013 
       Бистриця-юн Старий Лисець+:-Оболонь-юн Милування
       Дружба-юн Драгомирчани1:2Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Підлісся9:1ФК Клубівці-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -3:0ФК Радча-юн -
       Колос-юн Братківці2:0Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Вільшаниця-юн -0:5Авангард-юн Загвіздя
     Тур 26 
      13-10-2013 
       Оболонь-юн Милування1:2ФК Вільшаниця-юн -
       Авангард-юн Загвіздя2:3Колос-юн Братківці
       Сокіл-юн Чукалівка0:3ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Радча-юн -0:1Сокіл-юн Підлісся
       ФК Клубівці-юн -+:-Дружба-юн Драгомирчани
       Ураган-юн Черніїв1:1Бистриця-юн Старий Лисець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гоголь Іван Миколайович Авангард-юн Загвіздя52124
    Харандюк Віталій Вікторович Сокіл-юн Підлісся37122
    Адамчук Володимир Іванович ФК Старі Кривотули-юн -21017
    Шиндак Святослав Володимирович Цитадель-юн Єзупіль21022
    Середюк Сергій Сергійович Авангард-юн Загвіздя20123
    Гриник Максим Романович Оболонь-юн Милування14010
    Балан Тарас Володимирович Бистриця-юн Старий Лисець14021
    Солом'яний Ігор Олександрович ФК Старі Кривотули-юн -12014
    Микитин Дмитро Євгенійович Ураган-юн Черніїв12011
    Ткачишин Олег Любомирович Ураган-юн Черніїв12014
    Заник Віктор Михайлович ФК Старі Кривотули-юн -12020

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook