Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 2 
      21-04-2013 
       Нафтовик Долина2:0Сокіл Угринів
       Покуття Коломия1:0Газовик Богородчани
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів2:0Придністров`я Тлумач
       Карпати Яремче1:1Карпати Брошнів-Осада
       Карпати Галич1:2ФК Калуш -
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:1Славія Отинія
     Тур 3 
      28-04-2013 
       ФК Калуш -2:6Прикарпаття Івано-Франківськ
       Карпати Брошнів-Осада3:1Карпати Галич
       Придністров`я Тлумач2:1Карпати Яремче
       Газовик Богородчани3:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Сокіл Угринів0:2Покуття Коломия
       Покуття Снятин0:1Нафтовик Долина
     Тур 4 
      01-05-2013 
       Покуття Коломия2:1Покуття Снятин
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів2:0Сокіл Угринів
       Карпати Яремче3:3Газовик Богородчани
       Карпати Галич3:3Придністров`я Тлумач
       Славія Отинія1:0ФК Калуш -
      02-05-2013 
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0Карпати Брошнів-Осада
     Тур 5 
      12-05-2013 
       Карпати Брошнів-Осада4:1Славія Отинія
       Придністров`я Тлумач3:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Газовик Богородчани3:2Карпати Галич
       Сокіл Угринів0:7Карпати Яремче
       Покуття Снятин2:2Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Нафтовик Долина1:0Покуття Коломия
     Тур 6 
      19-05-2013 
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів2:1Нафтовик Долина
       Карпати Яремче1:0Покуття Снятин
       Карпати Галич7:0Сокіл Угринів
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:3Газовик Богородчани
       Славія Отинія1:0Придністров`я Тлумач
       ФК Калуш -0:2Карпати Брошнів-Осада
     Тур 7 
      26-05-2013 
       Придністров`я Тлумач3:1ФК Калуш -
       Газовик Богородчани3:0Славія Отинія
       Сокіл Угринів0:2Прикарпаття Івано-Франківськ
       Покуття Снятин2:0Карпати Галич
       Нафтовик Долина0:1Карпати Яремче
       Покуття Коломия4:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
     Тур 1 
      30-05-2013 
       Славія Отинія2:2Карпати Галич
       ФК Калуш -0:4Карпати Яремче
       Карпати Брошнів-Осада3:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Придністров`я Тлумач2:2Покуття Коломия
       Газовик Богородчани2:0Нафтовик Долина
       Сокіл Угринів0:3Покуття Снятин
     Тур 8 
      02-06-2013 
       Карпати Яремче0:4Покуття Коломия
       Прикарпаття Івано-Франківськ3:1Покуття Снятин
       Славія Отинія4:0Сокіл Угринів
       ФК Калуш --:+Газовик Богородчани
       Карпати Брошнів-Осада3:1Придністров`я Тлумач
     Тур 9 
      09-06-2013 
       Газовик Богородчани2:4Карпати Брошнів-Осада
       Сокіл Угринів0:1ФК Калуш -
       Покуття Снятин0:0Славія Отинія
       Нафтовик Долина2:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Покуття Коломия7:2Карпати Галич
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:2Карпати Яремче
     Тур 8 
      13-06-2013 
       Карпати Галич4:3Нафтовик Долина
     Тур 10 
      16-06-2013 
       Карпати Галич4:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:3Покуття Коломия
       Славія Отинія4:1Нафтовик Долина
       Карпати Брошнів-Осада8:0Сокіл Угринів
       Придністров`я Тлумач1:3Газовик Богородчани
      19-06-2013 
       ФК Калуш -0:1Покуття Снятин
     Тур 11 
      23-06-2013 
       Сокіл Угринів0:8Придністров`я Тлумач
       Покуття Снятин0:2Карпати Брошнів-Осада
       Нафтовик Долина1:0ФК Калуш -
       Покуття Коломия3:1Славія Отинія
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів2:4Прикарпаття Івано-Франківськ
       Карпати Яремче2:4Карпати Галич
     Тур 12 
      27-06-2013 
       Прикарпаття Івано-Франківськ4:0Карпати Яремче
       Славія Отинія2:4Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       ФК Калуш -2:3Покуття Коломия
       Карпати Брошнів-Осада3:1Нафтовик Долина
       Придністров`я Тлумач2:1Покуття Снятин
       Газовик Богородчани6:0Сокіл Угринів
     Тур 13 
      30-06-2013 
       Покуття Снятин1:3Газовик Богородчани
       Нафтовик Долина0:0Придністров`я Тлумач
       Покуття Коломия3:1Карпати Брошнів-Осада
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:2ФК Калуш -
       Карпати Яремче1:3Славія Отинія
       Карпати Галич2:3Прикарпаття Івано-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 14 
      04-08-2013 
       Карпати Галич2:2Славія Отинія
       Карпати Яремче0:2ФК Калуш -
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:1Карпати Брошнів-Осада
       Покуття Коломия2:0Придністров`я Тлумач
       Нафтовик Долина0:1Газовик Богородчани
       Покуття Снятин7:0Сокіл Угринів
     Тур 15 
      11-08-2013 
       Сокіл Угринів1:4Нафтовик Долина
       Газовик Богородчани1:0Покуття Коломия
       Придністров`я Тлумач3:2Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Карпати Брошнів-Осада0:0Карпати Яремче
       ФК Калуш -1:1Карпати Галич
       Славія Отинія2:5Прикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 16 
      18-08-2013 
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0ФК Калуш -
       Карпати Галич0:0Карпати Брошнів-Осада
       Карпати Яремче3:2Придністров`я Тлумач
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:2Газовик Богородчани
       Покуття Коломия11:0Сокіл Угринів
       Нафтовик Долина0:0Покуття Снятин
     Тур 17 
      25-08-2013 
       Покуття Снятин0:0Покуття Коломия
       Сокіл Угринів0:16Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Придністров`я Тлумач0:0Карпати Галич
       Карпати Брошнів-Осада3:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       ФК Калуш -1:0Славія Отинія
     Тур 18 
      28-08-2013 
       Славія Отинія2:2Карпати Брошнів-Осада
      01-09-2013 
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0Придністров`я Тлумач
       Карпати Галич1:1Газовик Богородчани
       Карпати Яремче+:-Сокіл Угринів
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів3:1Покуття Снятин
       Покуття Коломия2:0Нафтовик Долина
     Тур 19 
      08-09-2013 
       Нафтовик Долина2:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Покуття Снятин1:1Карпати Яремче
       Сокіл Угринів0:10Карпати Галич
       Газовик Богородчани3:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Придністров`я Тлумач2:4Славія Отинія
       Карпати Брошнів-Осада1:1ФК Калуш -
     Тур 20 
      15-09-2013 
       Славія Отинія0:0Газовик Богородчани
       ФК Калуш -1:1Придністров`я Тлумач
       Прикарпаття Івано-Франківськ3:0Сокіл Угринів
       Карпати Галич1:0Покуття Снятин
       Карпати Яремче0:2Нафтовик Долина
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:2Покуття Коломия
     Тур 21 
      22-09-2013 
       Придністров`я Тлумач+:-Карпати Брошнів-Осада
       Покуття Коломия7:1Карпати Яремче
       Нафтовик Долина0:1Карпати Галич
       Покуття Снятин1:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Сокіл Угринів0:4Славія Отинія
       Газовик Богородчани2:0ФК Калуш -
     Тур 22 
      29-09-2013 
       Карпати Брошнів-Осада1:0Газовик Богородчани
       ФК Калуш -1:0Сокіл Угринів
       Славія Отинія0:0Покуття Снятин
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0Нафтовик Долина
       Карпати Галич2:1Покуття Коломия
       Карпати Яремче0:2Гуцульщина-ДЮСШ Косів
     Тур 17 
      02-10-2013 
       Газовик Богородчани3:0Карпати Яремче
     Тур 23 
      06-10-2013 
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів0:0Карпати Галич
       Покуття Коломия1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Нафтовик Долина0:0Славія Отинія
       Покуття Снятин3:1ФК Калуш -
       Сокіл Угринів-:+Карпати Брошнів-Осада
       Газовик Богородчани6:0Придністров`я Тлумач
     Тур 24 
      13-10-2013 
       Придністров`я Тлумач+:-Сокіл Угринів
       Карпати Брошнів-Осада1:1Покуття Снятин
       ФК Калуш -3:1Нафтовик Долина
       Славія Отинія0:6Покуття Коломия
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Карпати Галич1:1Карпати Яремче
     Тур 25 
      20-10-2013 
       Карпати Яремче2:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів2:0Славія Отинія
       Покуття Коломия4:1ФК Калуш -
       Нафтовик Долина0:0Карпати Брошнів-Осада
       Покуття Снятин1:2Придністров`я Тлумач
       Сокіл Угринів-:+Газовик Богородчани
     Тур 26 
      27-10-2013 
       Газовик Богородчани5:1Покуття Снятин
       Придністров`я Тлумач2:0Нафтовик Долина
       Карпати Брошнів-Осада0:2Покуття Коломия
       ФК Калуш -2:2Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Славія Отинія2:2Карпати Яремче
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0Карпати Галич
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ромаш Роман Іванович Гуцульщина-ДЮСШ Косів26224
    Веприк Олег Олексійович Покуття Коломия14322
    Волошинович Ростислав Зіновійович Карпати Брошнів-Осада13018
    Боришкевич Володимир Іванович Газовик Богородчани12221
    Нестерук Андрій Петрович Покуття Коломия11018
    Чернов Андрій Вікторович Карпати Галич11021
    Микуляк Олександр Васильович Газовик Богородчани10417
    Худобяк Ігор Орестович Карпати Галич10012
    Павлюк Богдан Мирославович Прикарпаття Івано-Франківськ10018
    Уграк Руслан Мирославович Придністров`я Тлумач9321
    Родевич Олексій Станіславович Покуття Коломия9023

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook