Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 2 
      21-04-2013 
       Нафтовик-юн Долина3:1Сокіл-юн Угринів
       Карпати-юн Коломия3:2Газовик-юн Богородчани
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів3:0Придністров`я-юн Тлумач
       Карпати-юн Яремча3:0Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Галич-юн -1:2ФК Калуш-юн -
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ3:2Славія-юн Отинія
     Тур 3 
      28-04-2013 
       ФК Калуш-юн -0:3МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Карпати-юн Брошнів-Осада0:1ФК Галич-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач1:4Карпати-юн Яремча
       Газовик-юн Богородчани1:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Сокіл-юн Угринів0:0Карпати-юн Коломия
       Покуття-юн Снятин0:4Нафтовик-юн Долина
     Тур 4 
      01-05-2013 
       Карпати-юн Коломия2:0Покуття-юн Снятин
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів3:0Сокіл-юн Угринів
       Карпати-юн Яремча1:2Газовик-юн Богородчани
       ФК Галич-юн -3:1Придністров`я-юн Тлумач
       Славія-юн Отинія0:1ФК Калуш-юн -
      02-05-2013 
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ2:2Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 5 
      12-05-2013 
       Карпати-юн Брошнів-Осада4:0Славія-юн Отинія
       Придністров`я-юн Тлумач0:3МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Газовик-юн Богородчани2:0ФК Галич-юн -
       Сокіл-юн Угринів0:6Карпати-юн Яремча
       Покуття-юн Снятин5:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Нафтовик-юн Долина1:1Карпати-юн Коломия
     Тур 6 
      19-05-2013 
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів0:6Нафтовик-юн Долина
       Карпати-юн Яремча0:0Покуття-юн Снятин
       ФК Галич-юн -6:1Сокіл-юн Угринів
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ2:2Газовик-юн Богородчани
       Славія-юн Отинія2:0Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Калуш-юн -0:1Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 7 
      26-05-2013 
       Придністров`я-юн Тлумач1:2ФК Калуш-юн -
       Газовик-юн Богородчани4:0Славія-юн Отинія
       Сокіл-юн Угринів0:9МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Покуття-юн Снятин1:0ФК Галич-юн -
       Нафтовик-юн Долина0:2Карпати-юн Яремча
       Карпати-юн Коломия5:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
     Тур 1 
      30-05-2013 
       Славія-юн Отинія1:3ФК Галич-юн -
       ФК Калуш-юн -0:4Карпати-юн Яремча
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Придністров`я-юн Тлумач1:4Карпати-юн Коломия
       Газовик-юн Богородчани6:1Нафтовик-юн Долина
       Сокіл-юн Угринів0:1Покуття-юн Снятин
     Тур 8 
      02-06-2013 
       Карпати-юн Яремча4:2Карпати-юн Коломия
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ3:1Покуття-юн Снятин
       Славія-юн Отинія3:1Сокіл-юн Угринів
       ФК Калуш-юн --:+Газовик-юн Богородчани
       Карпати-юн Брошнів-Осада5:0Придністров`я-юн Тлумач
     Тур 9 
      09-06-2013 
       Газовик-юн Богородчани2:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       Сокіл-юн Угринів0:2ФК Калуш-юн -
       Покуття-юн Снятин9:0Славія-юн Отинія
       Нафтовик-юн Долина1:2МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Карпати-юн Коломия1:0ФК Галич-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів0:1Карпати-юн Яремча
     Тур 8 
      13-06-2013 
       ФК Галич-юн -2:0Нафтовик-юн Долина
     Тур 10 
      16-06-2013 
       ФК Галич-юн -2:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ2:2Карпати-юн Коломия
       Славія-юн Отинія1:3Нафтовик-юн Долина
       Карпати-юн Брошнів-Осада6:0Сокіл-юн Угринів
       Придністров`я-юн Тлумач0:5Газовик-юн Богородчани
      19-06-2013 
       ФК Калуш-юн -3:1Покуття-юн Снятин
     Тур 11 
      23-06-2013 
       Сокіл-юн Угринів0:4Придністров`я-юн Тлумач
       Покуття-юн Снятин2:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       Нафтовик-юн Долина1:0ФК Калуш-юн -
       Карпати-юн Коломия6:0Славія-юн Отинія
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів0:2МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Карпати-юн Яремча3:3ФК Галич-юн -
     Тур 12 
      27-06-2013 
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ0:2Карпати-юн Яремча
       Славія-юн Отинія0:2Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК Калуш-юн -0:5Карпати-юн Коломия
       Карпати-юн Брошнів-Осада3:1Нафтовик-юн Долина
       Придністров`я-юн Тлумач2:5Покуття-юн Снятин
       Газовик-юн Богородчани13:0Сокіл-юн Угринів
     Тур 13 
      30-06-2013 
       Покуття-юн Снятин0:5Газовик-юн Богородчани
       Нафтовик-юн Долина+:-Придністров`я-юн Тлумач
       Карпати-юн Коломия4:0Карпати-юн Брошнів-Осада
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:1ФК Калуш-юн -
       Карпати-юн Яремча3:1Славія-юн Отинія
       ФК Галич-юн -0:0МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 14 
      04-08-2013 
       ФК Галич-юн -2:2Славія-юн Отинія
       Карпати-юн Яремча5:1ФК Калуш-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:2Карпати-юн Брошнів-Осада
       Карпати-юн Коломия4:0Придністров`я-юн Тлумач
       Нафтовик-юн Долина2:4Газовик-юн Богородчани
       Покуття-юн Снятин5:0Сокіл-юн Угринів
     Тур 15 
      11-08-2013 
       Сокіл-юн Угринів1:2Нафтовик-юн Долина
       Газовик-юн Богородчани5:0Карпати-юн Коломия
       Придністров`я-юн Тлумач1:2Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:1Карпати-юн Яремча
       ФК Калуш-юн -2:1ФК Галич-юн -
       Славія-юн Отинія2:6МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
     Тур 16 
      18-08-2013 
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ7:1ФК Калуш-юн -
       ФК Галич-юн -3:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       Карпати-юн Яремча5:0Придністров`я-юн Тлумач
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів0:3Газовик-юн Богородчани
       Карпати-юн Коломия4:0Сокіл-юн Угринів
       Нафтовик-юн Долина1:1Покуття-юн Снятин
     Тур 17 
      25-08-2013 
       Покуття-юн Снятин0:1Карпати-юн Коломия
       Сокіл-юн Угринів1:4Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Придністров`я-юн Тлумач0:1ФК Галич-юн -
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:1МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       ФК Калуш-юн -3:0Славія-юн Отинія
     Тур 18 
      28-08-2013 
       Славія-юн Отинія1:3Карпати-юн Брошнів-Осада
      01-09-2013 
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ4:2Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Галич-юн -1:2Газовик-юн Богородчани
       Карпати-юн Яремча+:-Сокіл-юн Угринів
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:0Покуття-юн Снятин
       Карпати-юн Коломия2:0Нафтовик-юн Долина
     Тур 19 
      08-09-2013 
       Нафтовик-юн Долина3:3Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Покуття-юн Снятин3:0Карпати-юн Яремча
       Сокіл-юн Угринів0:5ФК Галич-юн -
       Газовик-юн Богородчани6:1МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Придністров`я-юн Тлумач0:2Славія-юн Отинія
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:1ФК Калуш-юн -
     Тур 20 
      15-09-2013 
       ФК Калуш-юн -2:1Придністров`я-юн Тлумач
       Славія-юн Отинія0:9Газовик-юн Богородчани
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ5:0Сокіл-юн Угринів
       ФК Галич-юн -0:1Покуття-юн Снятин
       Карпати-юн Яремча4:0Нафтовик-юн Долина
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів0:6Карпати-юн Коломия
     Тур 21 
      22-09-2013 
       Придністров`я-юн Тлумач+:-Карпати-юн Брошнів-Осада
       Карпати-юн Коломия3:3Карпати-юн Яремча
       Нафтовик-юн Долина0:0ФК Галич-юн -
       Покуття-юн Снятин0:4МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Сокіл-юн Угринів+:-Славія-юн Отинія
       Газовик-юн Богородчани1:1ФК Калуш-юн -
     Тур 22 
      29-09-2013 
       Карпати-юн Брошнів-Осада0:2Газовик-юн Богородчани
       ФК Калуш-юн -+:-Сокіл-юн Угринів
       Славія-юн Отинія1:5Покуття-юн Снятин
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ4:1Нафтовик-юн Долина
       ФК Галич-юн -1:3Карпати-юн Коломия
       Карпати-юн Яремча8:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
     Тур 17 
      02-10-2013 
       Газовик-юн Богородчани2:4Карпати-юн Яремча
     Тур 23 
      06-10-2013 
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:0ФК Галич-юн -
       Карпати-юн Коломия1:1МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Нафтовик-юн Долина4:1Славія-юн Отинія
       Покуття-юн Снятин0:0ФК Калуш-юн -
       Сокіл-юн Угринів0:6Карпати-юн Брошнів-Осада
       Газовик-юн Богородчани5:0Придністров`я-юн Тлумач
     Тур 24 
      13-10-2013 
       Придністров`я-юн Тлумач+:-Сокіл-юн Угринів
       Карпати-юн Брошнів-Осада4:2Покуття-юн Снятин
       ФК Калуш-юн -1:1Нафтовик-юн Долина
       Славія-юн Отинія0:3Карпати-юн Коломия
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ8:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК Галич-юн -0:0Карпати-юн Яремча
     Тур 25 
      20-10-2013 
       Карпати-юн Яремча1:0МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів5:1Славія-юн Отинія
       Карпати-юн Коломия2:2ФК Калуш-юн -
       Нафтовик-юн Долина2:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       Покуття-юн Снятин4:1Придністров`я-юн Тлумач
       Сокіл-юн Угринів-:+Газовик-юн Богородчани
     Тур 26 
      27-10-2013 
       Газовик-юн Богородчани-:-Покуття-юн Снятин
       Придністров`я-юн Тлумач2:0Нафтовик-юн Долина
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:1Карпати-юн Коломия
       ФК Калуш-юн -0:0Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Славія-юн Отинія0:2Карпати-юн Яремча
       МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ0:0ФК Галич-юн -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Томчук Назар Миколайович Карпати-юн Коломия30123
    Мельничук Андрій Ярославович Газовик-юн Богородчани25122
    Гарасимів Роман Йосипович Карпати-юн Яремча23122
    Романюк Володимир Васильович Покуття-юн Снятин20024
    Федюк Михайло Васильович МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ15423
    Легкий Іван Романович МФК Ніка-Тепловик-юн Івано-Франківськ13120
    Ковтун Назарій Романович Газовик-юн Богородчани11322
    Русаль Валерій Ігорович Карпати-юн Брошнів-Осада10124
    Грицак Ігор Володимирович Карпати-юн Яремча10222
    Мельник Роман Васильович Карпати-юн Брошнів-Осада10120
    Менчак Юрій Андрійович Нафтовик-юн Долина9118

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook