Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Івано-Франківської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-04-2013 
       Вихор Ямниця2:1ФК Тлумач -
       ФК Битків -2:0Карпати Болехів
       Сокіл Павлівка1:1Енергія Бурштин
       Медик-Лісівник Солотвин2:0Дністер-Рітас с. Побережжя
     Тур 2 
      28-04-2013 
       Дністер-Рітас с. Побережжя0:3ФК Тлумач -
       Енергія Бурштин1:2Медик-Лісівник Солотвин
       Карпати Болехів0:3Сокіл Павлівка
       Вихор Ямниця3:2ФК Битків -
     Тур 3 
      12-05-2013 
       ФК Битків -2:0ФК Тлумач -
       Сокіл Павлівка1:0Вихор Ямниця
       Медик-Лісівник Солотвин2:0Карпати Болехів
       Дністер-Рітас с. Побережжя0:2Енергія Бурштин
     Тур 4 
      19-05-2013 
       ФК Тлумач -2:3Енергія Бурштин
       Карпати Болехів2:0Дністер-Рітас с. Побережжя
       Вихор Ямниця1:2Медик-Лісівник Солотвин
       ФК Битків -1:3Сокіл Павлівка
     Тур 5 
      26-05-2013 
       Сокіл Павлівка3:0ФК Тлумач -
       Медик-Лісівник Солотвин2:2ФК Битків -
       Дністер-Рітас с. Побережжя0:3Вихор Ямниця
       Енергія Бурштин3:1Карпати Болехів
     Тур 6 
      02-06-2013 
       ФК Тлумач -2:1Карпати Болехів
       Вихор Ямниця2:4Енергія Бурштин
       ФК Битків -1:0Дністер-Рітас с. Побережжя
       Сокіл Павлівка1:0Медик-Лісівник Солотвин
     Тур 7 
      09-06-2013 
       Медик-Лісівник Солотвин1:1ФК Тлумач -
       Дністер-Рітас с. Побережжя2:2Сокіл Павлівка
       Енергія Бурштин0:0ФК Битків -
       Карпати Болехів0:5Вихор Ямниця
    Коло 2 
     Тур 8 
      23-06-2013 
       ФК Тлумач -1:1Вихор Ямниця
       Карпати Болехів4:2ФК Битків -
       Енергія Бурштин1:5Сокіл Павлівка
       Дністер-Рітас с. Побережжя0:2Медик-Лісівник Солотвин
     Тур 9 
      30-06-2013 
       ФК Тлумач -3:1Дністер-Рітас с. Побережжя
       Медик-Лісівник Солотвин2:0Енергія Бурштин
       Сокіл Павлівка4:1Карпати Болехів
       ФК Битків -4:0Вихор Ямниця
     Тур 10 
      04-08-2013 
       ФК Тлумач -1:2ФК Битків -
       Вихор Ямниця2:4Сокіл Павлівка
       Карпати Болехів1:2Медик-Лісівник Солотвин
       Енергія Бурштин4:0Дністер-Рітас с. Побережжя
     Тур 11 
      11-08-2013 
       Енергія Бурштин1:1ФК Тлумач -
       Дністер-Рітас с. Побережжя1:4Карпати Болехів
       Медик-Лісівник Солотвин1:1Вихор Ямниця
       Сокіл Павлівка2:0ФК Битків -
     Тур 12 
      18-08-2013 
       ФК Тлумач -1:1Сокіл Павлівка
       ФК Битків -2:1Медик-Лісівник Солотвин
       Вихор Ямниця8:0Дністер-Рітас с. Побережжя
       Карпати Болехів1:3Енергія Бурштин
     Тур 13 
      25-08-2013 
       Карпати Болехів6:2ФК Тлумач -
       Енергія Бурштин1:0Вихор Ямниця
       Дністер-Рітас с. Побережжя1:6ФК Битків -
       Медик-Лісівник Солотвин0:3Сокіл Павлівка
     Тур 14 
      01-09-2013 
       ФК Тлумач -0:3Медик-Лісівник Солотвин
       Сокіл Павлівка+:-Дністер-Рітас с. Побережжя
       ФК Битків -3:1Енергія Бурштин
       Вихор Ямниця+:-Карпати Болехів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Крикунов Володимир Тарасович ФК Битків -10213
    Шайбан Роман Богданович Сокіл Павлівка8112
    Турчанський Віталій Васильович Сокіл Павлівка7012
    Гриців Тарас Дмитрович Енергія Бурштин6014
    Бибик Андрій Олегович Вихор Ямниця6013
    Іваночко Тарас Мирославович Сокіл Павлівка6013
    Щербина Василь Васильович ФК Тлумач -629
    Стефанишин Руслан Романович Медик-Лісівник Солотвин6111
    Халацький Сергій Ігорович Карпати Болехів5012
    Максим'юк Іван Іванович ФК Битків -5012
    Іванюк Михайло Михайлович ФК Битків -5012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook