Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Івано-Франківської області з футболу

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    Сокіл Павлівка1411303633-9
    Медик-Лісівник Солотвин148332722-13
    ФК Битків -148242629-18
    Енергія Бурштин147342425-20
    Вихор Ямниця146262028-21
    ФК Тлумач -143471318-27
    Карпати Болехів1440101221-31
    Дністер с. Побережжя14011315-42
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-04-2013 
       Вихор Ямниця2:1ФК Тлумач -
       ФК Битків -2:0Карпати Болехів
       Сокіл Павлівка1:1Енергія Бурштин
       Медик-Лісівник Солотвин2:0Дністер с. Побережжя
     Тур 2 
      28-04-2013 
       Дністер с. Побережжя0:3ФК Тлумач -
       Енергія Бурштин1:2Медик-Лісівник Солотвин
       Карпати Болехів0:3Сокіл Павлівка
       Вихор Ямниця3:2ФК Битків -
     Тур 3 
      12-05-2013 
       ФК Битків -2:0ФК Тлумач -
       Сокіл Павлівка1:0Вихор Ямниця
       Медик-Лісівник Солотвин2:0Карпати Болехів
       Дністер с. Побережжя0:2Енергія Бурштин
     Тур 4 
      19-05-2013 
       ФК Тлумач -2:3Енергія Бурштин
       Карпати Болехів2:0Дністер с. Побережжя
       Вихор Ямниця1:2Медик-Лісівник Солотвин
       ФК Битків -1:3Сокіл Павлівка
     Тур 5 
      26-05-2013 
       Сокіл Павлівка3:0ФК Тлумач -
       Медик-Лісівник Солотвин2:2ФК Битків -
       Дністер с. Побережжя0:3Вихор Ямниця
       Енергія Бурштин3:1Карпати Болехів
     Тур 6 
      02-06-2013 
       ФК Тлумач -2:1Карпати Болехів
       Вихор Ямниця2:4Енергія Бурштин
       ФК Битків -1:0Дністер с. Побережжя
       Сокіл Павлівка1:0Медик-Лісівник Солотвин
     Тур 7 
      09-06-2013 
       Медик-Лісівник Солотвин1:1ФК Тлумач -
       Дністер с. Побережжя2:2Сокіл Павлівка
       Енергія Бурштин0:0ФК Битків -
       Карпати Болехів0:5Вихор Ямниця
    Коло 2 
     Тур 8 
      23-06-2013 
       ФК Тлумач -1:1Вихор Ямниця
       Карпати Болехів4:2ФК Битків -
       Енергія Бурштин1:5Сокіл Павлівка
       Дністер с. Побережжя0:2Медик-Лісівник Солотвин
     Тур 9 
      30-06-2013 
       ФК Тлумач -3:1Дністер с. Побережжя
       Медик-Лісівник Солотвин2:0Енергія Бурштин
       Сокіл Павлівка4:1Карпати Болехів
       ФК Битків -4:0Вихор Ямниця
     Тур 10 
      04-08-2013 
       ФК Тлумач -1:2ФК Битків -
       Вихор Ямниця2:4Сокіл Павлівка
       Карпати Болехів1:2Медик-Лісівник Солотвин
       Енергія Бурштин4:0Дністер с. Побережжя
     Тур 11 
      11-08-2013 
       Енергія Бурштин1:1ФК Тлумач -
       Дністер с. Побережжя1:4Карпати Болехів
       Медик-Лісівник Солотвин1:1Вихор Ямниця
       Сокіл Павлівка2:0ФК Битків -
     Тур 12 
      18-08-2013 
       ФК Тлумач -1:1Сокіл Павлівка
       ФК Битків -2:1Медик-Лісівник Солотвин
       Вихор Ямниця8:0Дністер с. Побережжя
       Карпати Болехів1:3Енергія Бурштин
     Тур 13 
      25-08-2013 
       Карпати Болехів6:2ФК Тлумач -
       Енергія Бурштин1:0Вихор Ямниця
       Дністер с. Побережжя1:6ФК Битків -
       Медик-Лісівник Солотвин0:3Сокіл Павлівка
     Тур 14 
      01-09-2013 
       ФК Тлумач -0:3Медик-Лісівник Солотвин
       Сокіл Павлівка+:-Дністер с. Побережжя
       ФК Битків -3:1Енергія Бурштин
       Вихор Ямниця+:-Карпати Болехів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Крикунов Володимир Тарасович ФК Битків -10213
    Шайбан Роман Богданович Сокіл Павлівка8112
    Турчанський Віталій Васильович Сокіл Павлівка7012
    Щербина Василь Васильович ФК Тлумач -629
    Бибик Андрій Олегович Вихор Ямниця6013
    Стефанишин Руслан Романович Медик-Лісівник Солотвин6111
    Гриців Тарас Дмитрович Енергія Бурштин6014
    Іваночко Тарас Мирославович Сокіл Павлівка6013
    Іванюк Михайло Михайлович ФК Битків -5012
    Максим'юк Іван Іванович ФК Битків -5012
    Халацький Сергій Ігорович Карпати Болехів5012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook