Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-04-2013 
       ФОК Городок -0:3Погонь Львів
      21-04-2013 
       Рата Великі Мости2:1ФК Звенигород -
       Газовик-Хуртовина Комарно2:1Богун Броди
       ФК Добросин -0:7ФК Лапаївка Лапаївка
       ФК Вишня Судова Вишня0:3Гірник Новояворівськ
       ФК Яричів Новий Яричіввихідний -
     Тур 2 
      27-04-2013 
       ФК Яричів Новий Яричів1:0Погонь Львів
      28-04-2013 
       Гірник Новояворівськ3:0ФК Звенигород -
       ФК Лапаївка Лапаївка5:0ФК Вишня Судова Вишня
       Думна Ременів2:0ФК Добросин -
       Богун Броди3:1ФОК Городок -
       Газовик-Хуртовина Комарно3:2Рата Великі Мости
       Енергетик Добротвірвихідний -
     Тур 3 
      12-05-2013 
       Газовик-Хуртовина Комарно2:3ФК Звенигород -
       ФОК Городок -3:1Рата Великі Мости
       ФК Яричів Новий Яричів0:0Богун Броди
       Енергетик Добротвір1:0Погонь Львів
       ФК Вишня Судова Вишня1:2Думна Ременів
       Гірник Новояворівськ2:1ФК Лапаївка Лапаївка
       ФК Добросин -вихідний -
     Тур 4 
      18-05-2013 
       Погонь Львів4:0ФК Добросин -
      19-05-2013 
       Газовик-Хуртовина Комарно1:1ФОК Городок -
       Рата Великі Мости2:2ФК Яричів Новий Яричів
       Богун Броди3:4Енергетик Добротвір
       Думна Ременів1:3Гірник Новояворівськ
       ФК Звенигород -1:2ФК Лапаївка Лапаївка
       ФК Вишня Судова Вишнявихідний -
     Тур 5 
      22-05-2013 
       ФК Яричів Новий Яричів3:0Газовик-Хуртовина Комарно
      26-05-2013 
       ФК Вишня Судова Вишня2:1Погонь Львів
       Енергетик Добротвір2:2Рата Великі Мости
       ФОК Городок -1:0ФК Звенигород -
       ФК Лапаївка Лапаївка4:1Думна Ременів
       Гірник Новояворівськвихідний -
     Тур 6 
      01-06-2013 
       Гірник Новояворівськ1:1Погонь Львів
      02-06-2013 
       ФОК Городок -0:1ФК Яричів Новий Яричів
       Газовик-Хуртовина Комарно3:1Енергетик Добротвір
       Рата Великі Мости1:0ФК Добросин -
       Богун Броди1:1ФК Вишня Судова Вишня
       ФК Звенигород -1:1Думна Ременів
       ФК Лапаївка Лапаївкавихідний -
     Тур 7 
      05-06-2013 
       ФК Добросин -2:0Газовик-Хуртовина Комарно
       ФК Лапаївка Лапаївка6:0Погонь Львів
      09-06-2013 
       Гірник Новояворівськ3:0Богун Броди
       ФК Яричів Новий Яричів4:1ФК Звенигород -
       ФК Вишня Судова Вишня1:1Рата Великі Мости
       Думна Ременіввихідний -
     Тур 8 
      13-06-2013 
       Погонь Львів0:1Думна Ременів
      16-06-2013 
       ФК Яричів Новий Яричів1:2Енергетик Добротвір
       Рата Великі Мости2:2Гірник Новояворівськ
       ФОК Городок -2:1ФК Добросин -
       Газовик-Хуртовина Комарно3:1ФК Вишня Судова Вишня
       Богун Броди1:2ФК Лапаївка Лапаївка
       ФК Звенигород -вихідний -
     Тур 9 
      23-06-2013 
       ФК Вишня Судова Вишня2:0ФОК Городок -
       ФК Добросин -0:0ФК Яричів Новий Яричів
       Думна Ременів4:6Богун Броди
       ФК Лапаївка Лапаївка5:0Рата Великі Мости
       Енергетик Добротвір3:1ФК Звенигород -
       Погонь Львіввихідний -
      26-06-2013 
       Гірник Новояворівськ0:0Газовик-Хуртовина Комарно
     Тур 10 
      28-06-2013 
       ФК Звенигород -1:4Погонь Львів
      30-06-2013 
       Енергетик Добротвір2:1ФК Добросин -
       ФК Яричів Новий Яричів3:1ФК Вишня Судова Вишня
       ФОК Городок -0:2Гірник Новояворівськ
       Газовик-Хуртовина Комарно2:2ФК Лапаївка Лапаївка
       Рата Великі Мости2:0Думна Ременів
       Богун Бродивихідний -
     Тур 11 
      06-07-2013 
       Погонь Львів2:2Богун Броди
      07-07-2013 
       ФК Лапаївка Лапаївка2:0ФОК Городок -
       Думна Ременів4:0Газовик-Хуртовина Комарно
       ФК Звенигород -1:0ФК Добросин -
       Гірник Новояворівськ3:0ФК Яричів Новий Яричів
       ФК Вишня Судова Вишня2:1Енергетик Добротвір
       Рата Великі Мостивихідний -
     Тур 12 
      12-07-2013 
       Гірник Новояворівськ5:1Енергетик Добротвір
      14-07-2013 
       Рата Великі Мости4:0Погонь Львів
       ФК Звенигород -1:1Богун Броди
       ФОК Городок -0:0Думна Ременів
       ФК Вишня Судова Вишня3:1ФК Добросин -
       ФК Яричів Новий Яричів0:3ФК Лапаївка Лапаївка
       Газовик-Хуртовина Комарновихідний -
     Тур 13 
      17-07-2013 
       Погонь Львів1:3Газовик-Хуртовина Комарно
      21-07-2013 
       ФК Добросин -1:2Гірник Новояворівськ
       Рата Великі Мости3:2Богун Броди
       ФК Лапаївка Лапаївка1:0Енергетик Добротвір
       Думна Ременів3:2ФК Яричів Новий Яричів
       ФК Вишня Судова Вишня1:0ФК Звенигород -
       ФОК Городок -вихідний -
     Тур 7 
      25-07-2013 
       Енергетик Добротвір3:1ФОК Городок -
     Тур 5 
      28-07-2013 
       ФК Добросин -0:5Богун Броди
     Тур 1 
       Енергетик Добротвір1:1Думна Ременів
    Коло 2 
     Тур 14 
      02-08-2013 
       ФК Лапаївка Лапаївка2:0ФК Добросин -
      04-08-2013 
       Погонь Львів0:3ФОК Городок -
       ФК Яричів Новий Яричіввихідний -
     Тур 15 
      11-08-2013 
       Погонь Львів0:3ФК Яричів Новий Яричів
       ФК Звенигород -0:4Гірник Новояворівськ
       ФК Вишня Судова Вишня0:0ФК Лапаївка Лапаївка
       ФК Добросин -0:4Думна Ременів
       ФОК Городок -2:0Богун Броди
       Енергетик Добротвірвихідний -
      14-08-2013 
       Рата Великі Мости0:1Газовик-Хуртовина Комарно
     Тур 16 
      18-08-2013 
       Рата Великі Мости1:3ФОК Городок -
       Богун Броди1:0ФК Яричів Новий Яричів
       Погонь Львів0:3Енергетик Добротвір
       ФК Добросин -вихідний -
       Думна Ременів2:0ФК Вишня Судова Вишня
       ФК Лапаївка Лапаївка1:1Гірник Новояворівськ
      21-08-2013 
       ФК Звенигород -3:0Газовик-Хуртовина Комарно
     Тур 17 
      24-08-2013 
       ФОК Городок -1:0Газовик-Хуртовина Комарно
      25-08-2013 
       ФК Добросин -3:0Погонь Львів
       ФК Яричів Новий Яричів1:2Рата Великі Мости
       Богун Броди0:1Енергетик Добротвір
       Гірник Новояворівськ2:1Думна Ременів
       ФК Лапаївка Лапаївка8:0ФК Звенигород -
       ФК Вишня Судова Вишнявихідний -
     Тур 14 
      28-08-2013 
       Богун Броди1:3Газовик-Хуртовина Комарно
     Тур 18 
      31-08-2013 
       ФК Звенигород -1:2ФОК Городок -
      01-09-2013 
       Газовик-Хуртовина Комарно0:0ФК Яричів Новий Яричів
       Погонь Львів0:3ФК Вишня Судова Вишня
       Рата Великі Мости0:1Енергетик Добротвір
       Богун Броди2:0ФК Добросин -
       Думна Ременів0:2ФК Лапаївка Лапаївка
       Гірник Новояворівськвихідний -
     Тур 14 
      04-09-2013 
       Гірник Новояворівськ3:0ФК Вишня Судова Вишня
     Тур 19 
      08-09-2013 
       Погонь Львів0:3Гірник Новояворівськ
       ФК Яричів Новий Яричів5:0ФОК Городок -
       ФК Добросин -2:1Рата Великі Мости
       ФК Вишня Судова Вишня0:0Богун Броди
       Думна Ременів1:0ФК Звенигород -
       ФК Лапаївка Лапаївкавихідний -
      11-09-2013 
       Енергетик Добротвір3:0Газовик-Хуртовина Комарно
     Тур 14 
      15-09-2013 
       Думна Ременів0:1Енергетик Добротвір
     Тур 20 
       Погонь Львів0:3ФК Лапаївка Лапаївка
       Газовик-Хуртовина Комарно2:1ФК Добросин -
       Богун Броди2:4Гірник Новояворівськ
       ФК Звенигород -0:2ФК Яричів Новий Яричів
       Рата Великі Мости3:0ФК Вишня Судова Вишня
       Думна Ременіввихідний -
      18-09-2013 
       ФОК Городок -4:0Енергетик Добротвір
     Тур 21 
       ФК Вишня Судова Вишня0:2Газовик-Хуртовина Комарно
      22-09-2013 
       Думна Ременів3:0Погонь Львів
       ФК Лапаївка Лапаївка11:0Богун Броди
       Енергетик Добротвір2:1ФК Яричів Новий Яричів
       ФК Добросин -0:2ФОК Городок -
       ФК Звенигород -вихідний -
     Тур 14 
      25-09-2013 
       ФК Звенигород -1:2Рата Великі Мости
     Тур 22 
      29-09-2013 
       ФК Звенигород -0:1Енергетик Добротвір
       ФК Яричів Новий Яричів4:0ФК Добросин -
       ФОК Городок -1:0ФК Вишня Судова Вишня
       Газовик-Хуртовина Комарно0:1Гірник Новояворівськ
       Рата Великі Мости1:5ФК Лапаївка Лапаївка
       Погонь Львіввихідний -
     Тур 23 
      02-10-2013 
       ФК Лапаївка Лапаївка2:0Газовик-Хуртовина Комарно
      06-10-2013 
       Погонь Львів0:3ФК Звенигород -
       Богун Бродивихідний -
       Думна Ременів5:0Рата Великі Мости
       Гірник Новояворівськ1:0ФОК Городок -
       ФК Вишня Судова Вишня2:2ФК Яричів Новий Яричів
       ФК Добросин -1:0Енергетик Добротвір
     Тур 25 
       Богун Броди2:2ФК Звенигород -
     Тур 21 
      09-10-2013 
       Гірник Новояворівськ8:2Рата Великі Мости
     Тур 24 
      13-10-2013 
       ФК Добросин -3:1ФК Звенигород -
       Енергетик Добротвір3:0ФК Вишня Судова Вишня
       ФК Яричів Новий Яричів0:3Гірник Новояворівськ
       ФОК Городок -0:4ФК Лапаївка Лапаївка
       Газовик-Хуртовина Комарно1:0Думна Ременів
       Рата Великі Мостивихідний -
       Богун Броди3:0Погонь Львів
     Тур 26 
       Богун Броди3:0Рата Великі Мости
     Тур 22 
      20-10-2013 
       Богун Броди3:2Думна Ременів
     Тур 25 
       Погонь Львів0:3Рата Великі Мости
       Газовик-Хуртовина Комарновихідний -
       Думна Ременів3:0ФОК Городок -
       ФК Лапаївка Лапаївка3:0ФК Яричів Новий Яричів
       Енергетик Добротвір1:3Гірник Новояворівськ
       ФК Добросин -3:0ФК Вишня Судова Вишня
     Тур 26 
      23-10-2013 
       Енергетик Добротвір0:2ФК Лапаївка Лапаївка
      27-10-2013 
       ФК Звенигород -0:3ФК Вишня Судова Вишня
       Гірник Новояворівськ6:0ФК Добросин -
       ФК Яричів Новий Яричів2:1Думна Ременів
       ФОК Городок -вихідний -
       Газовик-Хуртовина Комарно3:0Погонь Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Каракевич Роман Васильович Гірник Новояворівськ22121
    Сенишин Назар Богданович ФК Лапаївка Лапаївка22123
    Левицький Богдан Богданович Богун Броди13421
    Іваськевич Ярослав Андрійович Газовик-Хуртовина Комарно11117
    Шеремета Андрій Ярославович ФК Лапаївка Лапаївка10020
    Личак Роман Миронович ФК Лапаївка Лапаївка10121
    Кудінов Юрій Олексійович ФК Лапаївка Лапаївка9011
    Шиц Микола Ігорович Думна Ременів8019
    Коцовський Олег Ігорович Гірник Новояворівськ7022
    Ліра Володимир Васильович Рата Великі Мости7019
    Смола Іван Орестович ФК Вишня Судова Вишня7017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook