Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Рожнятівського району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 2 
      28-04-2013 
       ФК Закерничне -3:2Горгани Рожнятів
       Карпати Лоп`янка1:1ФК Сваричів -
       Оболонь Брошнів0:1Зоря Берлоги
       Ялинка Перегінське3:1Бережниця Петранка
       ФК Вільхівка -1:5Лімниця Перегінське
       Лімниця Ясень0:1Чечва Нижній Струтин
       Колос Цінева0:0ФК Небилів -
     Тур 3 
      12-05-2013 
       ФК Небилів -2:1ФК Закерничне -
       Чечва Нижній Струтин0:0Колос Цінева
       Лімниця Перегінське2:0Лімниця Ясень
       Бережниця Петранка1:1ФК Вільхівка -
       Зоря Берлоги1:1Ялинка Перегінське
       ФК Сваричів -1:0Оболонь Брошнів
       Горгани Рожнятів1:1Карпати Лоп`янка
     Тур 4 
      19-05-2013 
       ФК Закерничне -1:2Карпати Лоп`янка
       Оболонь Брошнів2:1Горгани Рожнятів
       Ялинка Перегінське1:0ФК Сваричів -
       ФК Вільхівка -1:1Зоря Берлоги
       Лімниця Ясень1:0Бережниця Петранка
       Колос Цінева1:0Лімниця Перегінське
       ФК Небилів -0:1Чечва Нижній Струтин
     Тур 5 
      26-05-2013 
       Чечва Нижній Струтин3:1ФК Закерничне -
       Лімниця Перегінське0:3ФК Небилів -
       Бережниця Петранка2:5Колос Цінева
       Зоря Берлоги1:0Лімниця Ясень
       ФК Сваричів -3:0ФК Вільхівка -
       Горгани Рожнятів1:3Ялинка Перегінське
       Карпати Лоп`янка0:1Оболонь Брошнів
     Тур 6 
      02-06-2013 
       ФК Закерничне -0:2Оболонь Брошнів
       Ялинка Перегінське6:3Карпати Лоп`янка
       ФК Вільхівка -1:3Горгани Рожнятів
       Лімниця Ясень1:2ФК Сваричів -
       Колос Цінева1:0Зоря Берлоги
       ФК Небилів -11:0Бережниця Петранка
       Чечва Нижній Струтин4:1Лімниця Перегінське
     Тур 7 
      09-06-2013 
       Лімниця Перегінське3:1ФК Закерничне -
       Бережниця Петранка1:2Чечва Нижній Струтин
       Зоря Берлоги0:1ФК Небилів -
       ФК Сваричів -1:2Колос Цінева
       Горгани Рожнятів2:0Лімниця Ясень
       Карпати Лоп`янка2:0ФК Вільхівка -
       Оболонь Брошнів2:3Ялинка Перегінське
     Тур 1 
      13-06-2013 
       Колос Цінева3:1ФК Закерничне -
       ФК Небилів -+:-Лімниця Ясень
       Чечва Нижній Струтин2:3ФК Вільхівка -
       Лімниця Перегінське2:3Ялинка Перегінське
       Бережниця Петранка0:2Оболонь Брошнів
       Зоря Берлоги5:2Карпати Лоп`янка
       ФК Сваричів -0:2Горгани Рожнятів
     Тур 8 
      16-06-2013 
       ФК Закерничне -3:1Ялинка Перегінське
       ФК Вільхівка -0:0Оболонь Брошнів
       Лімниця Ясень3:0Карпати Лоп`янка
       Колос Цінева2:1Горгани Рожнятів
       ФК Небилів -0:1ФК Сваричів -
       Чечва Нижній Струтин2:0Зоря Берлоги
       Лімниця Перегінське+:-Бережниця Петранка
     Тур 9 
      23-06-2013 
       Бережниця Петранка3:3ФК Закерничне -
       Зоря Берлоги0:1Лімниця Перегінське
       ФК Сваричів -2:0Чечва Нижній Струтин
       Горгани Рожнятів1:2ФК Небилів -
       Карпати Лоп`янка2:3Колос Цінева
       Оболонь Брошнів1:2Лімниця Ясень
       Ялинка Перегінське6:0ФК Вільхівка -
     Тур 10 
      30-06-2013 
       ФК Закерничне -4:0ФК Вільхівка -
       Лімниця Ясень0:3Ялинка Перегінське
       Колос Цінева2:2Оболонь Брошнів
       ФК Небилів -6:1Карпати Лоп`янка
       Чечва Нижній Струтин1:1Горгани Рожнятів
       Лімниця Перегінське3:0ФК Сваричів -
       Бережниця Петранка1:5Зоря Берлоги
     Тур 11 
      07-07-2013 
       Зоря Берлоги3:1ФК Закерничне -
       ФК Сваричів -9:0Бережниця Петранка
       Горгани Рожнятів2:0Лімниця Перегінське
       Карпати Лоп`янка1:4Чечва Нижній Струтин
       Оболонь Брошнів1:1ФК Небилів -
       Ялинка Перегінське3:4Колос Цінева
       ФК Вільхівка -6:2Лімниця Ясень
     Тур 12 
      12-07-2013 
       ФК Закерничне -0:1Лімниця Ясень
       Колос Цінева1:0ФК Вільхівка -
       ФК Небилів -3:0Ялинка Перегінське
       Чечва Нижній Струтин3:2Оболонь Брошнів
       Лімниця Перегінське+:-Карпати Лоп`янка
       Бережниця Петранка3:2Горгани Рожнятів
       Зоря Берлоги1:2ФК Сваричів -
     Тур 13 
      14-07-2013 
       ФК Сваричів -3:0ФК Закерничне -
       Горгани Рожнятів4:0Зоря Берлоги
       Карпати Лоп`янка3:1Бережниця Петранка
       Оболонь Брошнів2:1Лімниця Перегінське
       Ялинка Перегінське4:3Чечва Нижній Струтин
       ФК Вільхівка -4:7ФК Небилів -
       Лімниця Ясень1:0Колос Цінева
    Коло 2 
     Тур 15 
      04-08-2013 
       Горгани Рожнятів2:0ФК Закерничне -
       ФК Сваричів -5:1Карпати Лоп`янка
       Зоря Берлоги2:4Оболонь Брошнів
       Бережниця Петранка-:+Ялинка Перегінське
       Лімниця Перегінське0:2ФК Вільхівка -
       Чечва Нижній Струтин4:2Лімниця Ясень
       ФК Небилів -2:1Колос Цінева
     Тур 16 
      11-08-2013 
       ФК Закерничне -0:3ФК Небилів -
       Колос Цінева2:0Чечва Нижній Струтин
       Лімниця Ясень1:2Лімниця Перегінське
       ФК Вільхівка -+:-Бережниця Петранка
       Ялинка Перегінське6:1Зоря Берлоги
       Оболонь Брошнів2:1ФК Сваричів -
       Карпати Лоп`янка2:3Горгани Рожнятів
     Тур 17 
      18-08-2013 
       Карпати Лоп`янка1:2ФК Закерничне -
       Горгани Рожнятів4:0Оболонь Брошнів
       ФК Сваричів -1:3Ялинка Перегінське
       Зоря Берлоги1:3ФК Вільхівка -
       Бережниця Петранка-:+Лімниця Ясень
       Лімниця Перегінське2:4Колос Цінева
       Чечва Нижній Струтин1:6ФК Небилів -
     Тур 18 
      25-08-2013 
       ФК Закерничне -2:3Чечва Нижній Струтин
       ФК Небилів -7:1Лімниця Перегінське
       Колос Цінева+:-Бережниця Петранка
       Лімниця Ясень2:2Зоря Берлоги
       ФК Вільхівка -4:2ФК Сваричів -
       Ялинка Перегінське6:0Горгани Рожнятів
       Оболонь Брошнів2:4Карпати Лоп`янка
     Тур 14 
      28-08-2013 
       ФК Закерничне -0:4Колос Цінева
       Лімниця Ясень1:5ФК Небилів -
       ФК Вільхівка -4:1Чечва Нижній Струтин
       Ялинка Перегінське4:1Лімниця Перегінське
       Оболонь Брошнів+:-Бережниця Петранка
       Карпати Лоп`янка1:3Зоря Берлоги
       Горгани Рожнятів1:1ФК Сваричів -
     Тур 19 
      01-09-2013 
       Оболонь Брошнів6:1ФК Закерничне -
       Карпати Лоп`янка0:4Ялинка Перегінське
       Горгани Рожнятів5:0ФК Вільхівка -
       ФК Сваричів -5:3Лімниця Ясень
       Зоря Берлоги1:7Колос Цінева
       Бережниця Петранка-:+ФК Небилів -
       Лімниця Перегінське1:3Чечва Нижній Струтин
     Тур 20 
      08-09-2013 
       ФК Закерничне -5:2Лімниця Перегінське
       Чечва Нижній Струтин+:-Бережниця Петранка
       ФК Небилів -5:1Зоря Берлоги
       Колос Цінева3:0ФК Сваричів -
       Лімниця Ясень4:1Горгани Рожнятів
       ФК Вільхівка -1:1Карпати Лоп`янка
       Ялинка Перегінське6:3Оболонь Брошнів
     Тур 21 
      15-09-2013 
       Ялинка Перегінське4:1ФК Закерничне -
       Оболонь Брошнів4:1ФК Вільхівка -
       Карпати Лоп`янка7:1Лімниця Ясень
       Горгани Рожнятів0:3Колос Цінева
       ФК Сваричів -1:3ФК Небилів -
       Зоря Берлоги1:6Чечва Нижній Струтин
       Бережниця Петранка-:+Лімниця Перегінське
     Тур 22 
      22-09-2013 
       ФК Закерничне -+:-Бережниця Петранка
       Лімниця Перегінське5:2Зоря Берлоги
       Чечва Нижній Струтин1:0ФК Сваричів -
       ФК Небилів -+:-Горгани Рожнятів
       Колос Цінева2:0Карпати Лоп`янка
       Лімниця Ясень1:4Оболонь Брошнів
       ФК Вільхівка -0:1Ялинка Перегінське
     Тур 23 
      29-09-2013 
       ФК Вільхівка -2:0ФК Закерничне -
       Ялинка Перегінське7:1Лімниця Ясень
       Оболонь Брошнів1:1Колос Цінева
       Карпати Лоп`янка0:3ФК Небилів -
       Горгани Рожнятів1:1Чечва Нижній Струтин
       ФК Сваричів -7:1Лімниця Перегінське
       Зоря БерлогиБережниця Петранка
     Тур 24 
      06-10-2013 
       ФК Закерничне -5:1Зоря Берлоги
       Бережниця ПетранкаФК Сваричів -
       Лімниця Перегінське4:1Горгани Рожнятів
       Чечва Нижній Струтин7:1Карпати Лоп`янка
       ФК Небилів -0:1Оболонь Брошнів
       Колос Цінева0:3Ялинка Перегінське
       Лімниця Ясень0:1ФК Вільхівка -
     Тур 25 
      13-10-2013 
       Лімниця Ясень1:3ФК Закерничне -
       ФК Вільхівка -1:3Колос Цінева
       Ялинка Перегінське1:0ФК Небилів -
       Оболонь Брошнів1:1Чечва Нижній Струтин
       Карпати Лоп`янка0:1Лімниця Перегінське
       Горгани Рожнятів+:-Бережниця Петранка
       ФК Сваричів -2:1Зоря Берлоги
     Тур 26 
      20-10-2013 
       ФК Закерничне -0:2ФК Сваричів -
       Зоря Берлоги2:8Горгани Рожнятів
       Бережниця Петранка-:+Карпати Лоп`янка
       Лімниця Перегінське3:0Оболонь Брошнів
       Чечва Нижній Струтин0:3Ялинка Перегінське
       ФК Небилів -3:2ФК Вільхівка -
       Колос Цінева10:1Лімниця Ясень
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Матуляк Іван Богданович ФК Вільхівка -19020
    Грицюк Анатолій Ігорович ФК Небилів -505
    Шнайдер Василь Васильович Ялинка Перегінське504
    Волощук Володимир Степанович Горгани Рожнятів404
    Шпак Роман Миколайович ФК Вільхівка -3010
    Марчук Степан Степанович ФК Сваричів -304
    Дорошенко Ігор Миколайович ФК Вільхівка -201
    Оринчак Богдан Миколайович Чечва Нижній Струтин203
    Цебряк Андрій Володимирович ФК Вільхівка -2017
    Якимів Роман Степанович Чечва Нижній Струтин204
    Андрусів Іван Іванович ФК Вільхівка -2014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook