Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-04-2013 
       ФОК Городок-юн -0:0Погонь-юн. Львів
      21-04-2013 
       Рата-юн Великі Мости0:1ФК Звенигород-юн -
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно1:3Богун-юн Броди
       ФК Добросин-юн. -0:0ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня1:1Гірник-юн Новояворівськ
       ФК Яричів-юн. Новий Яричіввихідний -
     Тур 2 
      27-04-2013 
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:1Погонь-юн. Львів
      28-04-2013 
       Гірник-юн Новояворівськ3:0ФК Звенигород-юн -
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка3:0ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       Думна-юн. Ременів3:1ФК Добросин-юн. -
       Богун-юн Броди2:5ФОК Городок-юн -
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно0:0Рата-юн Великі Мости
       Енергетик-юн. Добротвірвихідний -
     Тур 3 
      12-05-2013 
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно1:3ФК Звенигород-юн -
       ФОК Городок-юн -6:0Рата-юн Великі Мости
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів2:2Богун-юн Броди
       Енергетик-юн. Добротвір0:1Погонь-юн. Львів
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня2:0Думна-юн. Ременів
       Гірник-юн Новояворівськ1:1ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       ФК Добросин-юн. -вихідний -
     Тур 4 
      18-05-2013 
       Погонь-юн. Львів1:1ФК Добросин-юн. -
      19-05-2013 
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно2:1ФОК Городок-юн -
       Рата-юн Великі Мости7:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Богун-юн Броди4:2Енергетик-юн. Добротвір
       Думна-юн. Ременів1:2Гірник-юн Новояворівськ
       ФК Звенигород-юн -0:3ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       ФК Вишня-юн. Судова Вишнявихідний -
     Тур 5 
      22-05-2013 
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів3:0Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
      26-05-2013 
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня2:0Погонь-юн. Львів
       Енергетик-юн. Добротвір7:1Рата-юн Великі Мости
       ФОК Городок-юн -0:4ФК Звенигород-юн -
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка4:0Думна-юн. Ременів
       Гірник-юн Новояворівськвихідний -
     Тур 6 
      01-06-2013 
       Гірник-юн Новояворівськ1:0Погонь-юн. Львів
      02-06-2013 
       ФОК Городок-юн -7:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно4:2Енергетик-юн. Добротвір
       Рата-юн Великі Мости0:9ФК Добросин-юн. -
       Богун-юн Броди1:3ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       ФК Звенигород-юн -0:1Думна-юн. Ременів
       ФК Лапаївка-юн Лапаївкавихідний -
     Тур 7 
      05-06-2013 
       ФК Добросин-юн. -4:1Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка7:0Погонь-юн. Львів
      09-06-2013 
       Гірник-юн Новояворівськ2:0Богун-юн Броди
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:5ФК Звенигород-юн -
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня2:1Рата-юн Великі Мости
       Думна-юн. Ременіввихідний -
     Тур 8 
      13-06-2013 
       Погонь-юн. Львів2:2Думна-юн. Ременів
      16-06-2013 
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:3Енергетик-юн. Добротвір
       Рата-юн Великі Мости1:7Гірник-юн Новояворівськ
       ФОК Городок-юн -0:3ФК Добросин-юн. -
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно3:1ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       Богун-юн Броди0:3ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       ФК Звенигород-юн -вихідний -
     Тур 9 
      23-06-2013 
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня3:1ФОК Городок-юн -
       ФК Добросин-юн. -11:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Думна-юн. Ременів1:1Богун-юн Броди
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка8:0Рата-юн Великі Мости
       Енергетик-юн. Добротвір3:1ФК Звенигород-юн -
       Погонь-юн. Львіввихідний -
      26-06-2013 
       Гірник-юн Новояворівськ3:0Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
     Тур 10 
      28-06-2013 
       ФК Звенигород-юн -2:1Погонь-юн. Львів
      30-06-2013 
       Енергетик-юн. Добротвір2:3ФК Добросин-юн. -
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:10ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       ФОК Городок-юн -5:1Гірник-юн Новояворівськ
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно0:3ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       Рата-юн Великі Мости1:6Думна-юн. Ременів
       Богун-юн Бродивихідний -
     Тур 11 
      06-07-2013 
       Погонь-юн. Львів0:2Богун-юн Броди
      07-07-2013 
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка2:0ФОК Городок-юн -
       Думна-юн. Ременів5:1Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
       ФК Звенигород-юн -1:1ФК Добросин-юн. -
       Гірник-юн Новояворівськ5:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня2:0Енергетик-юн. Добротвір
       Рата-юн Великі Мостивихідний -
     Тур 12 
      12-07-2013 
       Гірник-юн Новояворівськ3:1Енергетик-юн. Добротвір
      14-07-2013 
       Рата-юн Великі Мости0:3Погонь-юн. Львів
       ФК Звенигород-юн -2:1Богун-юн Броди
       ФОК Городок-юн -1:2Думна-юн. Ременів
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня1:2ФК Добросин-юн. -
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів1:14ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарновихідний -
     Тур 13 
      17-07-2013 
       Погонь-юн. Львів1:0Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
      21-07-2013 
       ФК Добросин-юн. -2:1Гірник-юн Новояворівськ
       Рата-юн Великі Мости5:3Богун-юн Броди
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка4:0Енергетик-юн. Добротвір
       Думна-юн. Ременів13:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня0:3ФК Звенигород-юн -
       ФОК Городок-юн -вихідний -
     Тур 7 
      25-07-2013 
       Енергетик-юн. Добротвір2:2ФОК Городок-юн -
     Тур 5 
      28-07-2013 
       ФК Добросин-юн. -1:2Богун-юн Броди
     Тур 1 
       Енергетик-юн. Добротвір1:1Думна-юн. Ременів
    Коло 2 
     Тур 14 
      02-08-2013 
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка4:2ФК Добросин-юн. -
      04-08-2013 
       Погонь-юн. Львів0:3ФОК Городок-юн -
       ФК Яричів-юн. Новий Яричіввихідний -
     Тур 15 
      11-08-2013 
       ФК Звенигород-юн -2:1Гірник-юн Новояворівськ
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня0:1ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       ФК Добросин-юн. -3:0Думна-юн. Ременів
       Енергетик-юн. Добротвірвихідний -
       Погонь-юн. Львів0:3ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       ФОК Городок-юн -3:3Богун-юн Броди
      14-08-2013 
       Рата-юн Великі Мости0:2Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
     Тур 16 
      18-08-2013 
       Рата-юн Великі Мости2:3ФОК Городок-юн -
       Богун-юн Броди3:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Погонь-юн. Львів0:3Енергетик-юн. Добротвір
       Думна-юн. Ременів5:2ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка3:0Гірник-юн Новояворівськ
      21-08-2013 
       ФК Звенигород-юн -1:2Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
       ФК Добросин-юн. -вихідний -
     Тур 17 
      24-08-2013 
       ФОК Городок-юн -4:0Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
      25-08-2013 
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка7:0ФК Звенигород-юн -
       Гірник-юн Новояворівськ1:1Думна-юн. Ременів
       ФК Вишня-юн. Судова Вишнявихідний -
       ФК Добросин-юн. -3:0Погонь-юн. Львів
       Богун-юн Броди4:3Енергетик-юн. Добротвір
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів1:0Рата-юн Великі Мости
     Тур 14 
      28-08-2013 
       Богун-юн Броди0:0Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
     Тур 18 
      01-09-2013 
       ФК Звенигород-юн -1:4ФОК Городок-юн -
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно1:3ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Рата-юн Великі Мости1:5Енергетик-юн. Добротвір
       Богун-юн Броди0:2ФК Добросин-юн. -
       Погонь-юн. Львів0:3ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       Гірник-юн Новояворівськвихідний -
       Думна-юн. Ременів1:4ФК Лапаївка-юн Лапаївка
     Тур 14 
      04-09-2013 
       Гірник-юн Новояворівськ3:1ФК Вишня-юн. Судова Вишня
     Тур 19 
      08-09-2013 
       Думна-юн. Ременів3:0ФК Звенигород-юн -
       ФК Лапаївка-юн Лапаївкавихідний -
       Погонь-юн. Львів0:3Гірник-юн Новояворівськ
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня0:2Богун-юн Броди
       ФК Добросин-юн. -15:0Рата-юн Великі Мости
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:2ФОК Городок-юн -
      11-09-2013 
       Енергетик-юн. Добротвір9:0Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
     Тур 14 
      15-09-2013 
       Думна-юн. Ременів1:2Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 20 
       ФК Звенигород-юн -3:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно1:7ФК Добросин-юн. -
       Рата-юн Великі Мости2:6ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       Богун-юн Броди1:2Гірник-юн Новояворівськ
       Погонь-юн. Львів0:3ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       Думна-юн. Ременіввихідний -
      18-09-2013 
       ФОК Городок-юн -4:0Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 21 
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня6:1Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
      22-09-2013 
       ФК Звенигород-юн -вихідний -
       Думна-юн. Ременів3:0Погонь-юн. Львів
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка2:0Богун-юн Броди
       ФК Добросин-юн. -3:0ФОК Городок-юн -
       Енергетик-юн. Добротвір2:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
     Тур 14 
      25-09-2013 
       ФК Звенигород-юн -3:0Рата-юн Великі Мости
     Тур 22 
      29-09-2013 
       ФК Звенигород-юн -1:6Енергетик-юн. Добротвір
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів1:2ФК Добросин-юн. -
       ФОК Городок-юн -2:0ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно0:9Гірник-юн Новояворівськ
       Рата-юн Великі Мости0:16ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       Погонь-юн. Львіввихідний -
     Тур 23 
      02-10-2013 
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка3:0Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
      06-10-2013 
       Погонь-юн. Львів0:3ФК Звенигород-юн -
       Богун-юн Бродивихідний -
       Думна-юн. Ременів12:1Рата-юн Великі Мости
       Гірник-юн Новояворівськ1:0ФОК Городок-юн -
       ФК Вишня-юн. Судова Вишня3:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       ФК Добросин-юн. -6:1Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 25 
       Богун-юн Броди1:0ФК Звенигород-юн -
     Тур 21 
      09-10-2013 
       Гірник-юн Новояворівськ3:0Рата-юн Великі Мости
     Тур 24 
      13-10-2013 
       ФК Добросин-юн. -6:1ФК Звенигород-юн -
       Енергетик-юн. Добротвір3:0ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:3Гірник-юн Новояворівськ
       ФОК Городок-юн -0:6ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно0:3Думна-юн. Ременів
       Рата-юн Великі Мостивихідний -
       Богун-юн Броди3:0Погонь-юн. Львів
     Тур 26 
       Богун-юн Броди3:0Рата-юн Великі Мости
     Тур 22 
      20-10-2013 
       Богун-юн Броди1:4Думна-юн. Ременів
     Тур 25 
       Погонь-юн. Львів0:3Рата-юн Великі Мости
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарновихідний -
       Думна-юн. Ременів3:0ФОК Городок-юн -
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка3:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Енергетик-юн. Добротвір2:1Гірник-юн Новояворівськ
       ФК Добросин-юн. -3:0ФК Вишня-юн. Судова Вишня
     Тур 26 
      23-10-2013 
       Енергетик-юн. Добротвір0:2ФК Лапаївка-юн Лапаївка
      27-10-2013 
       ФК Звенигород-юн -0:4ФК Вишня-юн. Судова Вишня
       Гірник-юн Новояворівськ2:1ФК Добросин-юн. -
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів2:1Думна-юн. Ременів
       ФОК Городок-юн -вихідний -
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно3:0Погонь-юн. Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гоцій Юрій Григорович ФК Добросин-юн. -22016
    Глушко Володимир Іванович Енергетик-юн. Добротвір22417
    Патер Дмитро Ігорович Думна-юн. Ременів22320
    Рикмас Юрій Ярославович ФК Вишня-юн. Судова Вишня18317
    Маслюк Роман Романович ФК Добросин-юн. -16322
    Абрамчук Тарас Сергійович ФК Лапаївка-юн Лапаївка15120
    Кулай Юрій Степанович ФК Добросин-юн. -12021
    Кульматицький Володимир Володимирович Гірник-юн Новояворівськ11016
    Багдай Роман Остапович ФК Лапаївка-юн Лапаївка11016
    Пелех Зорян Романович ФК Лапаївка-юн Лапаївка11018
    Музика Юрій Юрійович ФК Лапаївка-юн Лапаївка10221

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook