Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-04-2013 
       СКК Демня -0:3Рочин Соснівка
       ФК Куликів -1:0Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич
       ФК Самбір Самбір3:0Опір Львів
       Карпати Кам`янка-Бузька1:2ФК Миколаїв -
       Рух Винники6:1Погонь Львів
      24-04-2013 
       Скала Моршин2:1Шахтар Червоноград
     Тур 2 
      27-04-2013 
       Опір Львів0:2Карпати Кам`янка-Бузька
      28-04-2013 
       ФК Миколаїв -4:1Шахтар Червоноград
       Рочин Соснівка4:0Погонь Львів
       ФК Куликів -2:2ФК Самбір Самбір
       СКК Демня -1:0Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич
      01-05-2013 
       Скала Моршин1:3Рух Винники
     Тур 3 
      08-05-2013 
       Скала Моршин4:1Погонь Львів
      10-05-2013 
       Шахтар Червоноград2:0Опір Львів
      12-05-2013 
       ФК Самбір Самбір1:1СКК Демня -
       Карпати Кам`янка-Бузька0:3ФК Куликів -
       Рух Винники3:0ФК Миколаїв -
       Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич1:1Рочин Соснівка
     Тур 4 
      18-05-2013 
       Опір Львів0:2Рух Винники
      19-05-2013 
       ФК Миколаїв -2:2Погонь Львів
       ФК Куликів -1:1Шахтар Червоноград
       СКК Демня -1:4Карпати Кам`янка-Бузька
       Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич1:1ФК Самбір Самбір
     Тур 5 
      22-05-2013 
       Скала Моршин2:3ФК Миколаїв -
      25-05-2013 
       Погонь Львів1:0Опір Львів
       Шахтар Червоноград1:0СКК Демня -
      26-05-2013 
       Рух Винники3:1ФК Куликів -
       Карпати Кам`янка-Бузька7:0Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич
       ФК Самбір Самбір3:1Рочин Соснівка
     Тур 6 
      29-05-2013 
       Опір Львів1:0Скала Моршин
      02-06-2013 
       Рочин Соснівка1:1ФК Миколаїв -
       ФК Куликів -0:1Погонь Львів
       СКК Демня -1:3Рух Винники
       Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич1:1Шахтар Червоноград
       ФК Самбір Самбір1:4Карпати Кам`янка-Бузька
     Тур 7 
      05-06-2013 
       Скала Моршин0:4ФК Куликів -
      08-06-2013 
       Погонь Львів1:0СКК Демня -
       ФК Миколаїв -3:0Опір Львів
      09-06-2013 
       Карпати Кам`янка-Бузька2:2Рочин Соснівка
       Шахтар Червоноград1:0ФК Самбір Самбір
       Рух Винники2:0Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич
     Тур 8 
      15-06-2013 
       Рочин Соснівка3:1Опір Львів
      16-06-2013 
       ФК Куликів -1:1ФК Миколаїв -
       Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич0:2Погонь Львів
       ФК Самбір Самбір2:2Рух Винники
       Карпати Кам`янка-Бузька1:3Шахтар Червоноград
     Тур 11 
      19-06-2013 
       Опір Львів1:1Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич
     Тур 9 
      22-06-2013 
       Опір Львів0:3ФК Куликів -
      23-06-2013 
       Рух Винники3:0Карпати Кам`янка-Бузька
       Погонь Львів0:3ФК Самбір Самбір
       ФК Миколаїв -1:3СКК Демня -
       Шахтар Червоноград0:0Рочин Соснівка
      26-06-2013 
       Скала Моршин0:3Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич
     Тур 10 
      28-06-2013 
       СКК Демня -4:0Опір Львів
      30-06-2013 
       Рочин Соснівка1:2ФК Куликів -
       Шахтар Червоноград1:4Рух Винники
       Карпати Кам`янка-Бузька3:0Погонь Львів
       ФК Самбір Самбір3:1Скала Моршин
       Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич1:3ФК Миколаїв -
     Тур 8 
      03-07-2013 
       СКК Демня -2:1Скала Моршин
     Тур 11 
      07-07-2013 
       ФК Куликів -2:0СКК Демня -
       ФК Миколаїв -2:0ФК Самбір Самбір
       Скала Моршин0:3Карпати Кам`янка-Бузька
       Погонь Львів0:4Шахтар Червоноград
       Рух Винники1:3Рочин Соснівка
     Тур 4 
      10-07-2013 
       Рочин Соснівка2:1Скала Моршин
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-08-2013 
       Опір Львів0:3ФК Самбір Самбір
      10-08-2013 
       Рочин Соснівка3:1СКК Демня -
      11-08-2013 
       Погонь Львів0:3Рух Винники
       Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич0:3ФК Куликів -
       ФК Миколаїв -3:0Карпати Кам`янка-Бузька
      14-08-2013 
       Шахтар Червоноград3:2Скала Моршин
     Тур 13 
      16-08-2013 
       Карпати Кам`янка-Бузька0:3Опір Львів
     Тур 21 
      17-08-2013 
       Опір Львів0:0СКК Демня -
     Тур 13 
      18-08-2013 
       Погонь Львів0:3Рочин Соснівка
       Шахтар Червоноград0:1ФК Миколаїв -
       ФК Самбір Самбір1:1ФК Куликів -
       Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич0:3СКК Демня -
      19-08-2013 
       Рух Винники7:0Скала Моршин
     Тур 14 
      24-08-2013 
       Погонь Львів2:4Скала Моршин
       Опір Львів1:2Шахтар Червоноград
      25-08-2013 
       Рочин Соснівка3:0Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич
       ФК Куликів -3:0Карпати Кам`янка-Бузька
       ФК Миколаїв -1:3Рух Винники
     Тур 15 
      29-08-2013 
       Скала Моршин3:0Рочин Соснівка
      31-08-2013 
       Рух Винники2:1Опір Львів
       Погонь Львів0:3ФК Миколаїв -
      01-09-2013 
       Шахтар Червоноград3:1ФК Куликів -
       Карпати Кам`янка-Бузька0:3СКК Демня -
       ФК Самбір Самбір3:0Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич
     Тур 16 
      03-09-2013 
       ФК Миколаїв -1:0Скала Моршин
      04-09-2013 
       Опір Львів0:1Погонь Львів
      08-09-2013 
       Рочин Соснівка3:1ФК Самбір Самбір
       Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич-:-Карпати Кам`янка-Бузька
       СКК Демня -2:2Шахтар Червоноград
     Тур 17 
      18-09-2013 
       Скала Моршин3:2Опір Львів
      22-09-2013 
       ФК Миколаїв -0:0Рочин Соснівка
       Погонь Львів1:4ФК Куликів -
       Шахтар Червоноград3:0Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич
       Карпати Кам`янка-Бузька0:3ФК Самбір Самбір
     Тур 14 
       СКК Демня -0:1ФК Самбір Самбір
     Тур 18 
      25-09-2013 
       Опір Львів0:2ФК Миколаїв -
      29-09-2013 
       Рочин Соснівка3:0Карпати Кам`янка-Бузька
       ФК Самбір Самбір0:0Шахтар Червоноград
       Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич0:3Рух Винники
     Тур 19 
      02-10-2013 
       Скала Моршин2:2СКК Демня -
       Опір Львів1:2Рочин Соснівка
     Тур 18 
      06-10-2013 
       СКК Демня -4:1Погонь Львів
     Тур 19 
       ФК Миколаїв -2:1ФК Куликів -
       Погонь Львів3:0Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич
       Рух Винники3:0ФК Самбір Самбір
       Шахтар Червоноград3:0Карпати Кам`янка-Бузька
     Тур 16 
      09-10-2013 
       ФК Куликів -2:1Рух Винники
     Тур 17 
      16-10-2013 
       Рух Винники2:1СКК Демня -
     Тур 18 
       ФК Куликів -2:0Скала Моршин
     Тур 20 
      19-10-2013 
       ФК Куликів -3:2Опір Львів
      20-10-2013 
       Рочин Соснівка0:1Шахтар Червоноград
       Карпати Кам`янка-Бузька0:3Рух Винники
       ФК Самбір Самбір1:0Погонь Львів
       Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич0:3Скала Моршин
       СКК Демня -0:3ФК Миколаїв -
     Тур 21 
      23-10-2013 
       Скала Моршин3:0ФК Самбір Самбір
      27-10-2013 
       ФК Куликів -1:2Рочин Соснівка
       ФК Миколаїв -3:0Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич
       Погонь Львів3:0Карпати Кам`янка-Бузька
       Рух Винники3:2Шахтар Червоноград
     Тур 22 
      30-10-2013 
       Карпати Кам`янка-Бузька0:3Скала Моршин
       Карпати-ДДПУ Доброгостів/Дрогобич0:3Опір Львів
      03-11-2013 
       Рочин Соснівка2:1Рух Винники
       Шахтар Червоноград3:3Погонь Львів
       ФК Самбір Самбір3:0ФК Миколаїв -
       СКК Демня -2:3ФК Куликів -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шептицький Олег Романович Рух Винники22219
    Райша Назар Богданович Шахтар Червоноград15120
    Коссак Віктор Володимирович ФК Миколаїв -13318
    Дева Андрій Андрійович Рочин Соснівка12120
    Балух Ігор Ігорович ФК Куликів -11016
    Леськів Ігор Іванович ФК Самбір Самбір7320
    Дикий Іван Іванович Рух Винники6018
    Богданов Микола Ігорович Погонь Львів6318
    Писько Ярослав Ярославович Карпати Кам`янка-Бузька5010
    Куцяба Ярослав Степанович Рочин Соснівка5018
    Синишин Ігор Петрович ФК Миколаїв -5018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook