Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-04-2013 
       Кар`єр Торчиновичі4:0СК Східниця с.м.т.Східниця
       СКК Пісочна -2:0Зоря Городиславичі
       ФК Ходорів -2:1Ураган с.Раденичі
       Авангард Жидачів0:3Нафтовик Борислав
       Кохавинка Гніздичіввихідний -
     Тур 10 
       Кохавинка Гніздичів0:0ФК Стебник -
     Тур 2 
      28-04-2013 
       ФК Стебник -0:3Авангард Жидачів
       СКК Пісочна -1:2Ураган с.Раденичі
       Зоря Городиславичі1:2Бори Бориничі
       Хімік Новий Розділ5:0ФК Острів Чорний Острів
       Кар`єр Торчиновичі6:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       Кохавинка Гніздичів0:0СК Східниця с.м.т.Східниця
       Нафтовик Бориславвихідний -
     Тур 3 
      09-05-2013 
       Сокіл с.Великі Глібовичі4:3Кохавинка Гніздичів
       ФК Острів Чорний Острів1:2Кар`єр Торчиновичі
       Зоря Городиславичі1:1Хімік Новий Розділ
       Авангард Жидачів0:2ФК Ходорів -
       Нафтовик Борислав0:1ФК Стебник -
      10-05-2013 
       СК Східниця с.м.т.Східницявихідний -
     Тур 4 
      12-05-2013 
       ФК Ходорів -3:1Нафтовик Борислав
       СКК Пісочна -5:0Авангард Жидачів
       СКК Улар-Дністер Київець1:0Бори Бориничі
       Хімік Новий Розділ2:1Ураган с.Раденичі
       Кар`єр Торчиновичі0:1Зоря Городиславичі
       Кохавинка Гніздичів0:3ФК Острів Чорний Острів
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       ФК Стебник -вихідний -
     Тур 1 
      15-05-2013 
       СКК Улар-Дністер Київець1:0ФК Стебник -
     Тур 5 
      19-05-2013 
       ФК Острів Чорний Острів2:0СК Східниця с.м.т.Східниця
       Зоря Городиславичі3:0Кохавинка Гніздичів
       Ураган с.Раденичі2:0Кар`єр Торчиновичі
       СКК Улар-Дністер Київець1:0Хімік Новий Розділ
       Авангард Жидачів0:1Бори Бориничі
       Нафтовик Борислав2:2СКК Пісочна -
       ФК Стебник -0:2ФК Ходорів -
       Сокіл с.Великі Глібовичівихідний -
     Тур 1 
      23-05-2013 
       Сокіл с.Великі Глібовичі4:4Хімік Новий Розділ
     Тур 6 
      26-05-2013 
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:1Зоря Городиславичі
       Кохавинка Гніздичів1:5Ураган с.Раденичі
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:1ФК Острів Чорний Острів
       Кар`єр Торчиновичі2:1СКК Улар-Дністер Київець
       Хімік Новий Розділ1:1Авангард Жидачів
       Нафтовик Борислав0:1Бори Бориничі
       СКК Пісочна -2:1ФК Стебник -
       ФК Ходорів -вихідний -
     Тур 2 
      29-05-2013 
       ФК Ходорів -2:1СКК Улар-Дністер Київець
     Тур 7 
      02-06-2013 
       ФК Ходорів -0:0СКК Пісочна -
       Авангард Жидачів2:3Кар`єр Торчиновичі
       Зоря Городиславичі4:1Сокіл с.Великі Глібовичі
       Ураган с.Раденичі2:0СК Східниця с.м.т.Східниця
       СКК Улар-Дністер Київець1:0Кохавинка Гніздичів
       Нафтовик Борислав2:0Хімік Новий Розділ
       ФК Стебник -0:0Бори Бориничі
       ФК Острів Чорний Остріввихідний -
     Тур 8 
      08-06-2013 
       ФК Острів Чорний Острів2:3Зоря Городиславичі
      09-06-2013 
       Кохавинка Гніздичів2:0Авангард Жидачів
       СК Східниця с.м.т.Східниця3:2СКК Улар-Дністер Київець
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:4Ураган с.Раденичі
       Кар`єр Торчиновичі5:1Нафтовик Борислав
       Хімік Новий Розділ1:0ФК Стебник -
       Бори Бориничі2:0ФК Ходорів -
       СКК Пісочна -вихідний -
     Тур 9 
      13-06-2013 
       Нафтовик Борислав3:1Кохавинка Гніздичів
       ФК Стебник -0:2Кар`єр Торчиновичі
       ФК Ходорів -0:1Хімік Новий Розділ
       Авангард Жидачів0:3СК Східниця с.м.т.Східниця
       СКК Улар-Дністер Київець2:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       Ураган с.Раденичі2:2ФК Острів Чорний Острів
       СКК Пісочна -2:1Бори Бориничі
       Зоря Городиславичівихідний -
     Тур 10 
      16-06-2013 
       Зоря Городиславичі0:1Ураган с.Раденичі
       ФК Острів Чорний Острів2:2СКК Улар-Дністер Київець
       Сокіл с.Великі Глібовичі3:0Авангард Жидачів
       СК Східниця с.м.т.Східниця0:2Нафтовик Борислав
       Хімік Новий Розділ2:1СКК Пісочна -
       Бори Бориничівихідний -
     Тур 3 
      20-06-2013 
       Ураган с.Раденичі4:1Бори Бориничі
     Тур 11 
      23-06-2013 
       Бори Бориничі4:3Хімік Новий Розділ
       ФК Стебник -2:6СК Східниця с.м.т.Східниця
      24-06-2013 
       СКК Пісочна -4:1Кар`єр Торчиновичі
       ФК Ходорів -0:0Кохавинка Гніздичів
       Нафтовик Борислав2:1Сокіл с.Великі Глібовичі
       СКК Улар-Дністер Київець1:0Зоря Городиславичі
       Ураган с.Раденичівихідний -
     Тур 12 
      28-06-2013 
       СК Східниця с.м.т.Східниця3:0ФК Ходорів -
       Кохавинка Гніздичів0:3СКК Пісочна -
      30-06-2013 
       Ураган с.Раденичі3:1СКК Улар-Дністер Київець
       Зоря Городиславичі6:1Авангард Жидачів
       ФК Острів Чорний Острів2:2Нафтовик Борислав
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:3ФК Стебник -
       Кар`єр Торчиновичі4:0Бори Бориничі
       Хімік Новий Розділвихідний -
     Тур 13 
      07-07-2013 
       Хімік Новий Розділ1:1Кар`єр Торчиновичі
       Бори Бориничі3:0Кохавинка Гніздичів
       СКК Пісочна -5:2СК Східниця с.м.т.Східниця
       ФК Ходорів -6:4Сокіл с.Великі Глібовичі
       ФК Стебник -0:1ФК Острів Чорний Острів
       Нафтовик Борислав0:3Зоря Городиславичі
       Авангард Жидачів0:0Ураган с.Раденичі
       СКК Улар-Дністер Київецьвихідний -
     Тур 11 
      10-07-2013 
       Авангард Жидачів0:0ФК Острів Чорний Острів
     Тур 10 
      12-07-2013 
       Кар`єр Торчиновичі3:1ФК Ходорів -
     Тур 14 
      13-07-2013 
       Кохавинка Гніздичів0:4Хімік Новий Розділ
      14-07-2013 
       СКК Улар-Дністер Київець3:2Авангард Жидачів
       Ураган с.Раденичі1:0Нафтовик Борислав
       Зоря Городиславичі2:0ФК Стебник -
       ФК Острів Чорний Острів4:2ФК Ходорів -
       Сокіл с.Великі Глібовичі3:7СКК Пісочна -
       СК Східниця с.м.т.Східниця3:6Бори Бориничі
       Кар`єр Торчиновичівихідний -
     Тур 1 
      17-07-2013 
       ФК Острів Чорний Острів1:4Бори Бориничі
     Тур 3 
       СКК Улар-Дністер Київець0:2СКК Пісочна -
     Тур 15 
      20-07-2013 
       Кар`єр Торчиновичі4:1Кохавинка Гніздичів
      21-07-2013 
       Хімік Новий Розділ2:4СК Східниця с.м.т.Східниця
       Бори Бориничі1:2Сокіл с.Великі Глібовичі
       СКК Пісочна -4:0ФК Острів Чорний Острів
       ФК Ходорів -2:2Зоря Городиславичі
       ФК Стебник -0:1Ураган с.Раденичі
       Нафтовик Борислав3:0СКК Улар-Дністер Київець
       Авангард Жидачіввихідний -
    Коло 2 
     Тур 16 
      04-08-2013 
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:0Кар`єр Торчиновичі
       Хімік Новий Розділ3:2Сокіл с.Великі Глібовичі
       Бори Бориничі2:1ФК Острів Чорний Острів
       Зоря Городиславичі3:2СКК Пісочна -
       Нафтовик Борислав0:0Авангард Жидачів
       ФК Стебник -3:0СКК Улар-Дністер Київець
       Кохавинка Гніздичіввихідний -
     Тур 17 
      10-08-2013 
       ФК Острів Чорний Острів0:0Хімік Новий Розділ
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:0Кохавинка Гніздичів
      11-08-2013 
       Нафтовик Бориславвихідний -
       Авангард Жидачів3:1ФК Стебник -
       СКК Улар-Дністер Київець0:3ФК Ходорів -
       Бори Бориничі2:2Зоря Городиславичі
       Сокіл с.Великі Глібовичі0:8Кар`єр Торчиновичі
     Тур 18 
      17-08-2013 
       Кохавинка Гніздичів1:2Сокіл с.Великі Глібовичі
      18-08-2013 
       СК Східниця с.м.т.Східницявихідний -
       Кар`єр Торчиновичі4:0ФК Острів Чорний Острів
       Хімік Новий Розділ1:0Зоря Городиславичі
       Бори Бориничі3:1Ураган с.Раденичі
       СКК Пісочна -3:0СКК Улар-Дністер Київець
       ФК Стебник -3:2Нафтовик Борислав
     Тур 19 
      24-08-2013 
       ФК Острів Чорний Острів4:1Кохавинка Гніздичів
      25-08-2013 
       ФК Стебник -вихідний -
       Нафтовик Борислав0:2ФК Ходорів -
       Бори Бориничі3:0СКК Улар-Дністер Київець
       Ураган с.Раденичі0:1Хімік Новий Розділ
       Зоря Городиславичі0:2Кар`єр Торчиновичі
       Сокіл с.Великі Глібовичі5:3СК Східниця с.м.т.Східниця
     Тур 20 
      28-08-2013 
       вихідний -Сокіл с.Великі Глібовичі
       Кохавинка Гніздичів0:3Зоря Городиславичі
       Кар`єр Торчиновичі6:3Ураган с.Раденичі
       Хімік Новий Розділ3:0СКК Улар-Дністер Київець
       Бори Бориничі2:2Авангард Жидачів
       ФК Ходорів -4:0ФК Стебник -
      29-08-2013 
       СКК Пісочна -1:1Нафтовик Борислав
     Тур 21 
      31-08-2013 
       Ураган с.Раденичі5:0Кохавинка Гніздичів
       Зоря Городиславичі2:1СК Східниця с.м.т.Східниця
      01-09-2013 
       ФК Ходорів -вихідний -
       ФК Стебник -0:10СКК Пісочна -
       Бори Бориничі3:1Нафтовик Борислав
       Авангард Жидачів1:2Хімік Новий Розділ
       СКК Улар-Дністер Київець0:3Кар`єр Торчиновичі
       ФК Острів Чорний Острів2:1Сокіл с.Великі Глібовичі
     Тур 22 
      08-09-2013 
       ФК Острів Чорний Остріввихідний -
       Сокіл с.Великі Глібовичі0:5Зоря Городиславичі
       СК Східниця с.м.т.Східниця0:1Ураган с.Раденичі
       Кохавинка Гніздичів3:0СКК Улар-Дністер Київець
       Кар`єр Торчиновичі5:0Авангард Жидачів
       Бори Бориничі3:1ФК Стебник -
       СКК Пісочна -1:1ФК Ходорів -
     Тур 27 
       Нафтовик Борислав0:3ФК Острів Чорний Острів
     Тур 23 
      11-09-2013 
       Авангард Жидачів2:1Кохавинка Гніздичів
     Тур 20 
      15-09-2013 
       СК Східниця с.м.т.Східниця0:2ФК Острів Чорний Острів
     Тур 23 
       СКК Пісочна -вихідний -
       ФК Ходорів -2:2Бори Бориничі
       ФК Стебник -1:6Хімік Новий Розділ
       Нафтовик Борислав1:3Кар`єр Торчиновичі
       СКК Улар-Дністер Київець0:3СК Східниця с.м.т.Східниця
       Ураган с.Раденичі1:0Сокіл с.Великі Глібовичі
     Тур 27 
       Авангард Жидачів1:1Зоря Городиславичі
     Тур 24 
      18-09-2013 
       Зоря Городиславичівихідний -
       ФК Острів Чорний Острів0:3Ураган с.Раденичі
       Сокіл с.Великі Глібовичі3:0СКК Улар-Дністер Київець
       СК Східниця с.м.т.Східниця2:4Авангард Жидачів
       Кохавинка Гніздичів1:4Нафтовик Борислав
       Кар`єр Торчиновичі8:1ФК Стебник -
       Хімік Новий Розділ0:1ФК Ходорів -
       Бори Бориничі0:1СКК Пісочна -
     Тур 25 
      21-09-2013 
       ФК Стебник -1:6Кохавинка Гніздичів
       Ураган с.Раденичі2:0Зоря Городиславичі
      22-09-2013 
       Бори Бориничівихідний -
       ФК Ходорів -0:1Кар`єр Торчиновичі
       Нафтовик Борислав0:0СК Східниця с.м.т.Східниця
       СКК Улар-Дністер Київець0:3ФК Острів Чорний Острів
     Тур 26 
      28-09-2013 
       Кохавинка Гніздичів0:3ФК Ходорів -
      29-09-2013 
       Ураган с.Раденичівихідний -
       Зоря Городиславичі3:0СКК Улар-Дністер Київець
       ФК Острів Чорний Острів2:1Авангард Жидачів
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:1Нафтовик Борислав
       СК Східниця с.м.т.Східниця5:0ФК Стебник -
       Кар`єр Торчиновичі5:2СКК Пісочна -
       Хімік Новий Розділ2:2Бори Бориничі
     Тур 16 
      02-10-2013 
       Ураган с.Раденичі2:1ФК Ходорів -
     Тур 27 
      05-10-2013 
       СКК Пісочна -3:0Кохавинка Гніздичів
     Тур 23 
      06-10-2013 
       Зоря Городиславичі2:0ФК Острів Чорний Острів
     Тур 27 
       Хімік Новий Розділвихідний -
       Бори Бориничі0:1Кар`єр Торчиновичі
       ФК Ходорів -1:0СК Східниця с.м.т.Східниця
       ФК Стебник -1:3Сокіл с.Великі Глібовичі
       СКК Улар-Дністер Київець0:3Ураган с.Раденичі
     Тур 19 
      09-10-2013 
       Авангард Жидачів2:1СКК Пісочна -
     Тур 28 
      12-10-2013 
       Кохавинка Гніздичів0:1Бори Бориничі
      13-10-2013 
       СКК Улар-Дністер Київецьвихідний -
       Ураган с.Раденичі3:0Авангард Жидачів
       Зоря Городиславичі0:0Нафтовик Борислав
       ФК Острів Чорний Острів3:0ФК Стебник -
       Сокіл с.Великі Глібовичі0:3ФК Ходорів -
       СК Східниця с.м.т.Східниця1:1СКК Пісочна -
     Тур 17 
      16-10-2013 
       Ураган с.Раденичі2:2СКК Пісочна -
     Тур 25 
       Авангард Жидачів1:1Сокіл с.Великі Глібовичі
     Тур 29 
       Хімік Новий Розділ4:1Кохавинка Гніздичів
     Тур 28 
      20-10-2013 
       Кар`єр Торчиновичі0:1Хімік Новий Розділ
     Тур 29 
       Кар`єр Торчиновичівихідний -
       Бори Бориничі5:0СК Східниця с.м.т.Східниця
       СКК Пісочна -2:1Сокіл с.Великі Глібовичі
       ФК Ходорів -1:2ФК Острів Чорний Острів
       ФК Стебник -0:3Зоря Городиславичі
       Нафтовик Борислав0:3Ураган с.Раденичі
       Авангард Жидачів3:0СКК Улар-Дністер Київець
     Тур 25 
      23-10-2013 
       СКК Пісочна -0:5Хімік Новий Розділ
     Тур 18 
       ФК Ходорів -3:0Авангард Жидачів
     Тур 30 
      27-10-2013 
       Авангард Жидачіввихідний -
       СКК Улар-Дністер Київець0:3Нафтовик Борислав
       Ураган с.Раденичі3:0ФК Стебник -
       Зоря Городиславичі0:1ФК Ходорів -
       ФК Острів Чорний Острів3:0СКК Пісочна -
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:6Бори Бориничі
       СК Східниця с.м.т.Східниця3:3Хімік Новий Розділ
       Кохавинка Гніздичів0:3Кар`єр Торчиновичі
     Тур 22 
      03-11-2013 
       Хімік Новий Розділ5:2Нафтовик Борислав
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бабич Олег Сергійович Кар`єр Торчиновичі21024
    Гончарук Станіслав Зіновійович Бори Бориничі19423
    Павлів Остап Степанович СКК Пісочна -16023
    Волошин Ярослав Ярославович Хімік Новий Розділ16026
    Гарас Олег Зіновійович Кар`єр Торчиновичі16213
    Бобилєв Володимир Володимирович Кар`єр Торчиновичі14424
    Альфавіцький Богдан Ігорович Сокіл с.Великі Глібовичі13026
    Бойко Андрій Михайлович Ураган с.Раденичі12024
    Савінов Олег Віталійович Нафтовик Борислав10022
    Борис Юрій Романович Ураган с.Раденичі10024
    Подоляк Андрій Романович Хімік Новий Розділ9725

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook