Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-04-2013 
       Кар`єр-юн Торчиновичі4:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       СКК Пісочна-юн. Пісочна3:0Зоря-юн Городиславичі
       ФК Ходорів-юн -0:0Ураган-юн. с.Раденичі
       Авангард-юн. Жидачів1:0Нафтовик-юн Борислав
       Кохавинка-юн Гніздичіввихідний -
     Тур 10 
       Кохавинка-юн Гніздичів1:2ФК Стебник-юн -
     Тур 2 
      28-04-2013 
       ФК Стебник-юн -1:1Авангард-юн. Жидачів
       СКК Пісочна-юн. Пісочна0:0Ураган-юн. с.Раденичі
       Зоря-юн Городиславичі0:3Бори-юн. Бориничі
       Хімік-юн. Новий Розділ3:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       Кар`єр-юн Торчиновичі4:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Кохавинка-юн Гніздичів0:1СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Нафтовик-юн Бориславвихідний -
     Тур 3 
      09-05-2013 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:2Кохавинка-юн Гніздичів
       ФК Острів-юн Чорний Острів0:4Кар`єр-юн Торчиновичі
       Зоря-юн Городиславичі0:3Хімік-юн. Новий Розділ
       Авангард-юн. Жидачів1:1ФК Ходорів-юн -
       Нафтовик-юн Борислав1:0ФК Стебник-юн -
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східницявихідний -
     Тур 4 
      12-05-2013 
       ФК Ходорів-юн -1:1Нафтовик-юн Борислав
       СКК Пісочна-юн. Пісочна6:2Авангард-юн. Жидачів
       СКК Улар-Дністер-юн Київець8:0Бори-юн. Бориничі
       Хімік-юн. Новий Розділ1:0Ураган-юн. с.Раденичі
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:0Зоря-юн Городиславичі
       Кохавинка-юн Гніздичів0:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця1:1Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФК Стебник-юн -вихідний -
     Тур 1 
      15-05-2013 
       СКК Улар-Дністер-юн Київець0:1ФК Стебник-юн -
     Тур 5 
      19-05-2013 
       ФК Острів-юн Чорний Острів0:3СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Зоря-юн Городиславичі0:3Кохавинка-юн Гніздичів
       Ураган-юн. с.Раденичі0:0Кар`єр-юн Торчиновичі
       СКК Улар-Дністер-юн Київець1:4Хімік-юн. Новий Розділ
       Авангард-юн. Жидачів6:0Бори-юн. Бориничі
       Нафтовик-юн Борислав2:1СКК Пісочна-юн. Пісочна
       ФК Стебник-юн -0:0ФК Ходорів-юн -
       Сокіл-юн. Великі Глібовичівихідний -
     Тур 1 
      23-05-2013 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі2:1Хімік-юн. Новий Розділ
     Тур 6 
      26-05-2013 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:0Зоря-юн Городиславичі
       Кохавинка-юн Гніздичів2:7Ураган-юн. с.Раденичі
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі2:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       Кар`єр-юн Торчиновичі6:0СКК Улар-Дністер-юн Київець
       Хімік-юн. Новий Розділ3:0Авангард-юн. Жидачів
       Нафтовик-юн Борислав10:0Бори-юн. Бориничі
       СКК Пісочна-юн. Пісочна2:2ФК Стебник-юн -
       ФК Ходорів-юн -вихідний -
     Тур 2 
      29-05-2013 
       ФК Ходорів-юн -4:2СКК Улар-Дністер-юн Київець
     Тур 7 
      02-06-2013 
       ФК Ходорів-юн -3:1СКК Пісочна-юн. Пісочна
       Авангард-юн. Жидачів0:2Кар`єр-юн Торчиновичі
       Зоря-юн Городиславичі2:1Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Ураган-юн. с.Раденичі0:3СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       СКК Улар-Дністер-юн Київець2:0Кохавинка-юн Гніздичів
       Нафтовик-юн Борислав0:2Хімік-юн. Новий Розділ
       ФК Стебник-юн -10:0Бори-юн. Бориничі
       ФК Острів-юн Чорний Остріввихідний -
     Тур 8 
      08-06-2013 
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:1Зоря-юн Городиславичі
      09-06-2013 
       Кохавинка-юн Гніздичів6:1Авангард-юн. Жидачів
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця0:4СКК Улар-Дністер-юн Київець
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі2:7Ураган-юн. с.Раденичі
       Кар`єр-юн Торчиновичі5:1Нафтовик-юн Борислав
       Хімік-юн. Новий Розділ6:1ФК Стебник-юн -
       Бори-юн. Бориничі0:3ФК Ходорів-юн -
       СКК Пісочна-юн. Пісочнавихідний -
     Тур 9 
      13-06-2013 
       Нафтовик-юн Борислав1:0Кохавинка-юн Гніздичів
       ФК Стебник-юн -1:0Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФК Ходорів-юн -0:2Хімік-юн. Новий Розділ
       Авангард-юн. Жидачів1:1СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       СКК Улар-Дністер-юн Київець2:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Ураган-юн. с.Раденичі4:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       СКК Пісочна-юн. Пісочна4:0Бори-юн. Бориничі
       Зоря-юн Городиславичівихідний -
     Тур 10 
      16-06-2013 
       Зоря-юн Городиславичі4:3Ураган-юн. с.Раденичі
       ФК Острів-юн Чорний Острів2:3СКК Улар-Дністер-юн Київець
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі3:0Авангард-юн. Жидачів
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця0:0Нафтовик-юн Борислав
       Хімік-юн. Новий Розділ1:2СКК Пісочна-юн. Пісочна
       Бори-юн. Бориничівихідний -
     Тур 3 
      20-06-2013 
       Ураган-юн. с.Раденичі3:0Бори-юн. Бориничі
     Тур 11 
      23-06-2013 
       Бори-юн. Бориничі0:5Хімік-юн. Новий Розділ
       ФК Стебник-юн -4:1СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
      24-06-2013 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна4:2Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФК Ходорів-юн -1:0Кохавинка-юн Гніздичів
       Нафтовик-юн Борислав1:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       СКК Улар-Дністер-юн Київець2:0Зоря-юн Городиславичі
       Ураган-юн. с.Раденичівихідний -
     Тур 12 
      28-06-2013 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця1:2ФК Ходорів-юн -
       Кохавинка-юн Гніздичів0:1СКК Пісочна-юн. Пісочна
      30-06-2013 
       Ураган-юн. с.Раденичі4:1СКК Улар-Дністер-юн Київець
       Зоря-юн Городиславичі3:6Авангард-юн. Жидачів
       ФК Острів-юн Чорний Острів2:1Нафтовик-юн Борислав
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі0:2ФК Стебник-юн -
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:0Бори-юн. Бориничі
       Хімік-юн. Новий Розділвихідний -
     Тур 13 
      07-07-2013 
       Хімік-юн. Новий Розділ1:4Кар`єр-юн Торчиновичі
       Бори-юн. Бориничі2:1Кохавинка-юн Гніздичів
       СКК Пісочна-юн. Пісочна4:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       ФК Ходорів-юн -4:4Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФК Стебник-юн -2:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       Нафтовик-юн Борислав3:0Зоря-юн Городиславичі
       Авангард-юн. Жидачів1:0Ураган-юн. с.Раденичі
       СКК Улар-Дністер-юн Київецьвихідний -
     Тур 11 
      10-07-2013 
       Авангард-юн. Жидачів6:0ФК Острів-юн Чорний Острів
     Тур 10 
      12-07-2013 
       Кар`єр-юн Торчиновичі1:2ФК Ходорів-юн -
     Тур 14 
      13-07-2013 
       Кохавинка-юн Гніздичів2:1Хімік-юн. Новий Розділ
      14-07-2013 
       СКК Улар-Дністер-юн Київець3:1Авангард-юн. Жидачів
       Ураган-юн. с.Раденичі3:0Нафтовик-юн Борислав
       Зоря-юн Городиславичі0:3ФК Стебник-юн -
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:0ФК Ходорів-юн -
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі3:2СКК Пісочна-юн. Пісочна
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:0Бори-юн. Бориничі
       Кар`єр-юн Торчиновичівихідний -
     Тур 1 
      17-07-2013 
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:0Бори-юн. Бориничі
     Тур 3 
       СКК Улар-Дністер-юн Київець0:1СКК Пісочна-юн. Пісочна
     Тур 15 
      20-07-2013 
       Кар`єр-юн Торчиновичі6:0Кохавинка-юн Гніздичів
      21-07-2013 
       Хімік-юн. Новий Розділ6:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Бори-юн. Бориничі1:3Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       СКК Пісочна-юн. Пісочна3:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       ФК Ходорів-юн -3:1Зоря-юн Городиславичі
       ФК Стебник-юн -5:0Ураган-юн. с.Раденичі
       Нафтовик-юн Борислав3:1СКК Улар-Дністер-юн Київець
       Авангард-юн. Жидачіввихідний -
    Коло 2 
     Тур 16 
      04-08-2013 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця2:4Кар`єр-юн Торчиновичі
       Хімік-юн. Новий Розділ5:1Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Бори-юн. Бориничі0:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       Зоря-юн Городиславичі0:3СКК Пісочна-юн. Пісочна
       Нафтовик-юн Борислав1:2Авангард-юн. Жидачів
       ФК Стебник-юн -3:0СКК Улар-Дністер-юн Київець
       Кохавинка-юн Гніздичіввихідний -
     Тур 17 
      10-08-2013 
       ФК Острів-юн Чорний Острів2:1Хімік-юн. Новий Розділ
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця5:0Кохавинка-юн Гніздичів
      11-08-2013 
       Нафтовик-юн Бориславвихідний -
       Авангард-юн. Жидачів2:3ФК Стебник-юн -
       СКК Улар-Дністер-юн Київець0:3ФК Ходорів-юн -
       Бори-юн. Бориничі1:8Зоря-юн Городиславичі
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:4Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 18 
      17-08-2013 
       Кохавинка-юн Гніздичів3:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
      18-08-2013 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східницявихідний -
       Кар`єр-юн Торчиновичі4:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       Хімік-юн. Новий Розділ3:3Зоря-юн Городиславичі
       Бори-юн. Бориничі3:0Ураган-юн. с.Раденичі
       СКК Пісочна-юн. Пісочна3:0СКК Улар-Дністер-юн Київець
       ФК Стебник-юн -1:1Нафтовик-юн Борислав
     Тур 19 
      24-08-2013 
       ФК Острів-юн Чорний Острів2:2Кохавинка-юн Гніздичів
      25-08-2013 
       ФК Стебник-юн -вихідний -
       Нафтовик-юн Борислав1:1ФК Ходорів-юн -
       Бори-юн. Бориничі3:0СКК Улар-Дністер-юн Київець
       Ураган-юн. с.Раденичі0:3Хімік-юн. Новий Розділ
       Зоря-юн Городиславичі1:2Кар`єр-юн Торчиновичі
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:2СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
     Тур 20 
      28-08-2013 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичівихідний -
       Кохавинка-юн Гніздичів3:0Зоря-юн Городиславичі
       Кар`єр-юн Торчиновичі5:1Ураган-юн. с.Раденичі
       Хімік-юн. Новий Розділ3:0СКК Улар-Дністер-юн Київець
       Бори-юн. Бориничі0:11Авангард-юн. Жидачів
       ФК Ходорів-юн -1:1ФК Стебник-юн -
      29-08-2013 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна2:1Нафтовик-юн Борислав
     Тур 21 
      31-08-2013 
       Ураган-юн. с.Раденичі3:0Кохавинка-юн Гніздичів
       Зоря-юн Городиславичі0:3СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
      01-09-2013 
       ФК Ходорів-юн -вихідний -
       ФК Стебник-юн -2:0СКК Пісочна-юн. Пісочна
       Бори-юн. Бориничі0:3Нафтовик-юн Борислав
       Авангард-юн. Жидачів2:0Хімік-юн. Новий Розділ
       СКК Улар-Дністер-юн Київець0:3Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФК Острів-юн Чорний Острів0:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
     Тур 22 
      08-09-2013 
       ФК Острів-юн Чорний Остріввихідний -
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі6:1Зоря-юн Городиславичі
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця1:0Ураган-юн. с.Раденичі
       Кохавинка-юн Гніздичів3:0СКК Улар-Дністер-юн Київець
       Кар`єр-юн Торчиновичі8:0Авангард-юн. Жидачів
       Бори-юн. Бориничі0:9ФК Стебник-юн -
       СКК Пісочна-юн. Пісочна1:1ФК Ходорів-юн -
     Тур 27 
       Нафтовик-юн Борислав0:0ФК Острів-юн Чорний Острів
     Тур 23 
      11-09-2013 
       Авангард-юн. Жидачів2:0Кохавинка-юн Гніздичів
     Тур 20 
      15-09-2013 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця6:1ФК Острів-юн Чорний Острів
     Тур 23 
       СКК Пісочна-юн. Пісочнавихідний -
       ФК Ходорів-юн -2:1Бори-юн. Бориничі
       ФК Стебник-юн -7:0Хімік-юн. Новий Розділ
       Нафтовик-юн Борислав1:2Кар`єр-юн Торчиновичі
       СКК Улар-Дністер-юн Київець0:3СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Ураган-юн. с.Раденичі1:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
     Тур 27 
       Авангард-юн. Жидачів1:2Зоря-юн Городиславичі
     Тур 24 
      18-09-2013 
       Зоря-юн Городиславичівихідний -
       ФК Острів-юн Чорний Острів3:2Ураган-юн. с.Раденичі
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі3:0СКК Улар-Дністер-юн Київець
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:0Авангард-юн. Жидачів
       Кохавинка-юн Гніздичів0:3Нафтовик-юн Борислав
       Кар`єр-юн Торчиновичі1:0ФК Стебник-юн -
       Хімік-юн. Новий Розділ0:1ФК Ходорів-юн -
       Бори-юн. Бориничі0:3СКК Пісочна-юн. Пісочна
     Тур 25 
      21-09-2013 
       ФК Стебник-юн -4:0Кохавинка-юн Гніздичів
       Ураган-юн. с.Раденичі3:0Зоря-юн Городиславичі
      22-09-2013 
       Бори-юн. Бориничівихідний -
       ФК Ходорів-юн -1:2Кар`єр-юн Торчиновичі
       Нафтовик-юн Борислав0:1СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       СКК Улар-Дністер-юн Київець0:3ФК Острів-юн Чорний Острів
     Тур 26 
      28-09-2013 
       Кохавинка-юн Гніздичів0:1ФК Ходорів-юн -
      29-09-2013 
       Ураган-юн. с.Раденичівихідний -
       Зоря-юн Городиславичі3:0СКК Улар-Дністер-юн Київець
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:2Авангард-юн. Жидачів
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі3:0Нафтовик-юн Борислав
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:4ФК Стебник-юн -
       Кар`єр-юн Торчиновичі4:0СКК Пісочна-юн. Пісочна
       Хімік-юн. Новий Розділ4:1Бори-юн. Бориничі
     Тур 16 
      02-10-2013 
       Ураган-юн. с.Раденичі1:1ФК Ходорів-юн -
     Тур 27 
      05-10-2013 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна3:0Кохавинка-юн Гніздичів
     Тур 23 
      06-10-2013 
       Зоря-юн Городиславичі0:0ФК Острів-юн Чорний Острів
     Тур 27 
       Хімік-юн. Новий Розділвихідний -
       Бори-юн. Бориничі0:3Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФК Ходорів-юн -4:1СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       ФК Стебник-юн -2:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       СКК Улар-Дністер-юн Київець0:3Ураган-юн. с.Раденичі
     Тур 19 
      09-10-2013 
       Авангард-юн. Жидачів2:0СКК Пісочна-юн. Пісочна
     Тур 28 
      12-10-2013 
       Кохавинка-юн Гніздичів0:0Бори-юн. Бориничі
      13-10-2013 
       СКК Улар-Дністер-юн Київецьвихідний -
       Ураган-юн. с.Раденичі3:0Авангард-юн. Жидачів
       Зоря-юн Городиславичі0:3Нафтовик-юн Борислав
       ФК Острів-юн Чорний Острів3:0ФК Стебник-юн -
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:1ФК Ходорів-юн -
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:0СКК Пісочна-юн. Пісочна
     Тур 17 
      16-10-2013 
       Ураган-юн. с.Раденичі0:3СКК Пісочна-юн. Пісочна
     Тур 25 
       Авангард-юн. Жидачів1:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
     Тур 29 
       Хімік-юн. Новий Розділ3:0Кохавинка-юн Гніздичів
     Тур 28 
      20-10-2013 
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:0Хімік-юн. Новий Розділ
     Тур 29 
       Кар`єр-юн Торчиновичівихідний -
       Бори-юн. Бориничі4:1СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       СКК Пісочна-юн. Пісочна3:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФК Ходорів-юн -3:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       ФК Стебник-юн -3:0Зоря-юн Городиславичі
       Нафтовик-юн Борислав1:2Ураган-юн. с.Раденичі
       Авангард-юн. Жидачів3:0СКК Улар-Дністер-юн Київець
     Тур 25 
      23-10-2013 
       СКК Пісочна-юн. Пісочна1:2Хімік-юн. Новий Розділ
     Тур 18 
       ФК Ходорів-юн -3:0Авангард-юн. Жидачів
     Тур 30 
      27-10-2013 
       Авангард-юн. Жидачіввихідний -
       СКК Улар-Дністер-юн Київець0:3Нафтовик-юн Борислав
       Ураган-юн. с.Раденичі3:0ФК Стебник-юн -
       Зоря-юн Городиславичі0:3ФК Ходорів-юн -
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:1СКК Пісочна-юн. Пісочна
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі7:1Бори-юн. Бориничі
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця2:1Хімік-юн. Новий Розділ
       Кохавинка-юн Гніздичів0:3Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 22 
      03-11-2013 
       Хімік-юн. Новий Розділ4:3Нафтовик-юн Борислав
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Максаков Ростислав Андрійович Хімік-юн. Новий Розділ19019
    Залога Мар'ян Володимирович Кар`єр-юн Торчиновичі15118
    Павлічко Роман Ігорович ФК Стебник-юн -1348
    Гурничний Сергій Андрійович Кар`єр-юн Торчиновичі12019
    Лисак Роман Русланович Кар`єр-юн Торчиновичі10113
    Білоус Степан Степанович Сокіл-юн. Великі Глібовичі10024
    Калька Роман Миколайович Кар`єр-юн Торчиновичі9021
    Павляк Іван Ігорович Нафтовик-юн Борислав9020
    Паранюк Юрій Миколайович СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця9318
    Ратинський Олександр Богданович Авангард-юн. Жидачів8018
    Рущак Роман Васильович Кар`єр-юн Торчиновичі8015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook