Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-04-2013 
       СКК Демня-юн. Демня0:2Гірник-юн. Соснівка
       ФК Куликів-юн. -1:0ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич
       ФК Самбір-юн. -0:2ФК Опір-юн Львів
       Карпати-юн. Кам`янка-Бузька0:2ФК Миколаїв-юн. -
      24-04-2013 
       Скала-2-юн. Моршин5:0Шахтар-юн. Червоноград
     Тур 2 
      27-04-2013 
       ФК Опір-юн Львів3:0Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
      28-04-2013 
       ФК Миколаїв-юн. -2:1Шахтар-юн. Червоноград
       Гірник-юн. Соснівка5:0Погонь-юн. Львів
       ФК Куликів-юн. -2:5ФК Самбір-юн. -
       СКК Демня-юн. Демня2:1ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич
      01-05-2013 
       Скала-2-юн. Моршин4:0Рух-юн. Винники
     Тур 3 
      08-05-2013 
       Скала-2-юн. Моршин9:1Погонь-юн. Львів
      10-05-2013 
       Шахтар-юн. Червоноград0:2ФК Опір-юн Львів
      12-05-2013 
       ФК Самбір-юн. -2:0СКК Демня-юн. Демня
       Карпати-юн. Кам`янка-Бузька0:2ФК Куликів-юн. -
       Рух-юн. Винники1:2ФК Миколаїв-юн. -
       ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич0:1Гірник-юн. Соснівка
     Тур 1 
      16-05-2013 
       Рух-юн. Винники0:0Погонь-юн. Львів
     Тур 4 
      18-05-2013 
       ФК Опір-юн Львів0:2Рух-юн. Винники
      19-05-2013 
       ФК Миколаїв-юн. -4:0Погонь-юн. Львів
       ФК Куликів-юн. -1:2Шахтар-юн. Червоноград
       СКК Демня-юн. Демня3:0Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
       ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич1:0ФК Самбір-юн. -
     Тур 5 
      22-05-2013 
       Скала-2-юн. Моршин3:1ФК Миколаїв-юн. -
      25-05-2013 
       Погонь-юн. Львів1:1ФК Опір-юн Львів
       Шахтар-юн. Червоноград6:0СКК Демня-юн. Демня
      26-05-2013 
       Рух-юн. Винники2:0ФК Куликів-юн. -
       Карпати-юн. Кам`янка-Бузька1:4ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич
       ФК Самбір-юн. -5:0Гірник-юн. Соснівка
     Тур 6 
      02-06-2013 
       Гірник-юн. Соснівка2:0ФК Миколаїв-юн. -
       ФК Куликів-юн. -6:2Погонь-юн. Львів
       СКК Демня-юн. Демня0:2Рух-юн. Винники
       ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич0:2Шахтар-юн. Червоноград
       ФК Самбір-юн. -3:0Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
     Тур 7 
      08-06-2013 
       Погонь-юн. Львів1:3СКК Демня-юн. Демня
       ФК Миколаїв-юн. -7:1ФК Опір-юн Львів
      09-06-2013 
       Карпати-юн. Кам`янка-Бузька0:1Гірник-юн. Соснівка
       Шахтар-юн. Червоноград1:1ФК Самбір-юн. -
       Рух-юн. Винники5:0ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич
     Тур 8 
      15-06-2013 
       Гірник-юн. Соснівка4:0ФК Опір-юн Львів
      16-06-2013 
       ФК Куликів-юн. -0:1ФК Миколаїв-юн. -
       ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич3:1Погонь-юн. Львів
       ФК Самбір-юн. -2:2Рух-юн. Винники
       Карпати-юн. Кам`янка-Бузька0:4Шахтар-юн. Червоноград
     Тур 11 
      19-06-2013 
       ФК Опір-юн Львів0:0ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич
     Тур 9 
      22-06-2013 
       ФК Опір-юн Львів2:3ФК Куликів-юн. -
      23-06-2013 
       Рух-юн. Винники3:0Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Погонь-юн. Львів0:2ФК Самбір-юн. -
       ФК Миколаїв-юн. -7:0СКК Демня-юн. Демня
       Шахтар-юн. Червоноград1:3Гірник-юн. Соснівка
      26-06-2013 
       Скала-2-юн. Моршин2:0ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич
     Тур 10 
      28-06-2013 
       СКК Демня-юн. Демня0:2ФК Опір-юн Львів
      30-06-2013 
       Гірник-юн. Соснівка1:0ФК Куликів-юн. -
       Шахтар-юн. Червоноград1:2Рух-юн. Винники
       Карпати-юн. Кам`янка-Бузька0:2Погонь-юн. Львів
       ФК Самбір-юн. -0:2Скала-2-юн. Моршин
       ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич2:4ФК Миколаїв-юн. -
     Тур 8 
      03-07-2013 
       СКК Демня-юн. Демня0:8Скала-2-юн. Моршин
     Тур 11 
      07-07-2013 
       ФК Куликів-юн. -5:3СКК Демня-юн. Демня
       ФК Миколаїв-юн. -5:1ФК Самбір-юн. -
       Скала-2-юн. Моршин3:0Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Погонь-юн. Львів0:3Шахтар-юн. Червоноград
       Рух-юн. Винники1:1Гірник-юн. Соснівка
     Тур 4 
      10-07-2013 
       Гірник-юн. Соснівка1:0Скала-2-юн. Моршин
     Тур 6 
      03-08-2013 
       ФК Опір-юн Львів2:2Скала-2-юн. Моршин
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-08-2013 
       ФК Опір-юн Львів1:4ФК Самбір-юн. -
    Коло 1 
     Тур 7 
      08-08-2013 
       Скала-2-юн. Моршин1:1ФК Куликів-юн. -
    Коло 2 
     Тур 12 
      10-08-2013 
       Гірник-юн. Соснівка5:2СКК Демня-юн. Демня
      11-08-2013 
       ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич0:3ФК Куликів-юн. -
       ФК Миколаїв-юн. -3:0Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Погонь-юн. Львів1:5Рух-юн. Винники
      14-08-2013 
       Шахтар-юн. Червоноград2:2Скала-2-юн. Моршин
     Тур 13 
      17-08-2013 
       Карпати-юн. Кам`янка-Бузька0:3ФК Опір-юн Львів
     Тур 21 
       ФК Опір-юн Львів2:2СКК Демня-юн. Демня
     Тур 13 
      18-08-2013 
       Погонь-юн. Львів0:3Гірник-юн. Соснівка
       Шахтар-юн. Червоноград1:4ФК Миколаїв-юн. -
       ФК Самбір-юн. -3:1ФК Куликів-юн. -
       ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич0:3СКК Демня-юн. Демня
     Тур 14 
      24-08-2013 
       ФК Опір-юн Львів2:2Шахтар-юн. Червоноград
       Погонь-юн. Львів0:3Скала-2-юн. Моршин
      25-08-2013 
       Гірник-юн. Соснівка3:0ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич
       ФК Куликів-юн. -3:0Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
       ФК Миколаїв-юн. -2:1Рух-юн. Винники
     Тур 15 
      29-08-2013 
       Скала-2-юн. Моршин0:1Гірник-юн. Соснівка
      31-08-2013 
       Погонь-юн. Львів0:4ФК Миколаїв-юн. -
       Рух-юн. Винники3:0ФК Опір-юн Львів
       Шахтар-юн. Червоноград0:1ФК Куликів-юн. -
      01-09-2013 
       Карпати-юн. Кам`янка-Бузька0:3СКК Демня-юн. Демня
       ФК Самбір-юн. -3:0ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич
     Тур 16 
      03-09-2013 
       ФК Миколаїв-юн. -1:0Скала-2-юн. Моршин
      04-09-2013 
       ФК Опір-юн Львів2:3Погонь-юн. Львів
      08-09-2013 
       Гірник-юн. Соснівка1:2ФК Самбір-юн. -
       ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич-:-Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
       СКК Демня-юн. Демня0:2Шахтар-юн. Червоноград
     Тур 17 
      18-09-2013 
       Скала-2-юн. Моршин3:0ФК Опір-юн Львів
      22-09-2013 
       ФК Миколаїв-юн. -2:0Гірник-юн. Соснівка
       Погонь-юн. Львів0:7ФК Куликів-юн. -
       Шахтар-юн. Червоноград3:0ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич
       Карпати-юн. Кам`янка-Бузька0:3ФК Самбір-юн. -
     Тур 14 
       СКК Демня-юн. Демня0:3ФК Самбір-юн. -
     Тур 18 
      25-09-2013 
       ФК Опір-юн Львів0:2ФК Миколаїв-юн. -
      29-09-2013 
       Гірник-юн. Соснівка3:0Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
       ФК Самбір-юн. -0:2Шахтар-юн. Червоноград
       ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич0:3Рух-юн. Винники
     Тур 13 
      01-10-2013 
       Рух-юн. Винники2:0Скала-2-юн. Моршин
     Тур 19 
      02-10-2013 
       Скала-2-юн. Моршин3:0СКК Демня-юн. Демня
       ФК Опір-юн Львів0:4Гірник-юн. Соснівка
     Тур 18 
      06-10-2013 
       СКК Демня-юн. Демня0:2Погонь-юн. Львів
     Тур 19 
       ФК Миколаїв-юн. -5:1ФК Куликів-юн. -
       Погонь-юн. Львів3:0ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич
       Рух-юн. Винники4:4ФК Самбір-юн. -
       Шахтар-юн. Червоноград3:0Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
     Тур 16 
      09-10-2013 
       ФК Куликів-юн. -0:1Рух-юн. Винники
     Тур 17 
      16-10-2013 
       Рух-юн. Винники3:0СКК Демня-юн. Демня
     Тур 18 
       ФК Куликів-юн. -1:2Скала-2-юн. Моршин
     Тур 20 
      19-10-2013 
       ФК Куликів-юн. -2:1ФК Опір-юн Львів
      20-10-2013 
       Гірник-юн. Соснівка3:1Шахтар-юн. Червоноград
       Карпати-юн. Кам`янка-Бузька0:3Рух-юн. Винники
       ФК Самбір-юн. -1:0Погонь-юн. Львів
       ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич0:3Скала-2-юн. Моршин
       СКК Демня-юн. Демня0:3ФК Миколаїв-юн. -
     Тур 21 
      23-10-2013 
       Скала-2-юн. Моршин6:0ФК Самбір-юн. -
      27-10-2013 
       ФК Куликів-юн. -2:3Гірник-юн. Соснівка
       ФК Миколаїв-юн. -3:0ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич
       Погонь-юн. Львів3:0Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Рух-юн. Винники4:3Шахтар-юн. Червоноград
     Тур 22 
      30-10-2013 
       Карпати-юн. Кам`янка-Бузька0:3Скала-2-юн. Моршин
       ФСК Карпати-ДДПУ-юн Доброгостів/Дрогобич0:3ФК Опір-юн Львів
      03-11-2013 
       Гірник-юн. Соснівка0:1Рух-юн. Винники
       Шахтар-юн. Червоноград4:1Погонь-юн. Львів
       ФК Самбір-юн. -0:3ФК Миколаїв-юн. -
       СКК Демня-юн. Демня0:3ФК Куликів-юн. -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Оліщук Вадим Русланович Гірник-юн. Соснівка13019
    Балян Андрій Юрійович ФК Миколаїв-юн. -12116
    Степчук Іван Васильович Шахтар-юн. Червоноград9012
    Спринь Володимир Миронович ФК Самбір-юн. -9015
    Панасюк Олег Ігорович Рух-юн. Винники8016
    Порада Іван Михайлович Гірник-юн. Соснівка7020
    Тершак Ігор Андрійович ФК Миколаїв-юн. -7011
    Каретін Андрій Віталійович Гірник-юн. Соснівка6020
    Іванченко Богдан Тарасович ФК Самбір-юн. -616
    Матвіїв Григорій Григорович Рух-юн. Винники6017
    Мізерник Олег Ярославович ФК Куликів-юн. -5116

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook