Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

23-й чемпіонат області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      04-05-2013 
       Степ ДолинськаЗірка-2 Кіровоград
       ФК АГ Пятихатська ВолодимирівкаОлекс.-Аметист Олександрія
       Вентура-плюс Новомиргород1:0ФК Головківка Олекс-й р-н
       Сокіл Кіровоградський район5:2Гідросила Кіровоград
       Новатор Бобринець2:1Олімпік Кропивницький
     Тур 2 
      11-05-2013 
       Гідросила Кіровоград0:1Новатор Бобринець
       ФК Головківка Олекс-й р-н1:1Сокіл Кіровоградський район
       Олекс.-Аметист ОлександріяВентура-плюс Новомиргород
       Зірка-2 КіровоградФК АГ Пятихатська Володимирівка
       Буревісник с.Петрове3:1Степ Долинська
     Тур 3 
      18-05-2013 
       ФК АГ Пятихатська Володимирівка2:4Буревісник с.Петрове
       Вентура-плюс НовомиргородЗірка-2 Кіровоград
       Сокіл Кіровоградський районОлекс.-Аметист Олександрія
       Новатор Бобринець2:2ФК Головківка Олекс-й р-н
       Олімпік Кропивницький1:1Гідросила Кіровоград
     Тур 4 
      25-05-2013 
       ФК Головківка Олекс-й р-н2:1Олімпік Кропивницький
       Олекс.-Аметист ОлександріяНоватор Бобринець
       Зірка-2 КіровоградСокіл Кіровоградський район
       Буревісник с.Петрове5:0Вентура-плюс Новомиргород
       Степ Долинська0:3ФК АГ Пятихатська Володимирівка
     Тур 5 
      01-06-2013 
       Вентура-плюс Новомиргород5:2Степ Долинська
       Сокіл Кіровоградський район0:8Буревісник с.Петрове
       Новатор БобринецьЗірка-2 Кіровоград
       Олімпік КропивницькийОлекс.-Аметист Олександрія
       Гідросила Кіровоград2:2ФК Головківка Олекс-й р-н
     Тур 6 
      08-06-2013 
       Олекс.-Аметист ОлександріяГідросила Кіровоград
       Зірка-2 КіровоградОлімпік Кропивницький
       Буревісник с.Петрове8:1Новатор Бобринець
       Степ Долинська2:2Сокіл Кіровоградський район
       ФК АГ Пятихатська Володимирівка1:1Вентура-плюс Новомиргород
     Тур 7 
      15-06-2013 
       Сокіл Кіровоградський район1:2ФК АГ Пятихатська Володимирівка
       Новатор Бобринець1:1Степ Долинська
       Олімпік Кропивницький1:7Буревісник с.Петрове
       Гідросила КіровоградЗірка-2 Кіровоград
       ФК Головківка Олекс-й р-нОлекс.-Аметист Олександрія
     Тур 8 
      22-06-2013 
       Зірка-2 КіровоградФК Головківка Олекс-й р-н
       Буревісник с.Петрове9:0Гідросила Кіровоград
       Степ Долинська1:1Олімпік Кропивницький
       ФК АГ Пятихатська Володимирівка2:1Новатор Бобринець
       Вентура-плюс Новомиргород4:1Сокіл Кіровоградський район
     Тур 9 
      29-06-2013 
       Новатор Бобринець0:2Вентура-плюс Новомиргород
       Олімпік Кропивницький0:3ФК АГ Пятихатська Володимирівка
       Гідросила Кіровоград0:2Степ Долинська
       ФК Головківка Олекс-й р-н0:2Буревісник с.Петрове
       Олекс.-Аметист ОлександріяЗірка-2 Кіровоград
     Тур 10 
      06-07-2013 
       Буревісник с.ПетровеОлекс.-Аметист Олександрія
       Степ Долинська4:3ФК Головківка Олекс-й р-н
       ФК АГ Пятихатська Володимирівка8:0Гідросила Кіровоград
       Вентура-плюс Новомиргород5:0Олімпік Кропивницький
       Сокіл Кіровоградський район6:0Новатор Бобринець
     Тур 11 
      13-07-2013 
       Олімпік Кропивницький4:4Сокіл Кіровоградський район
       Гідросила Кіровоград1:1Вентура-плюс Новомиргород
       ФК Головківка Олекс-й р-н1:5ФК АГ Пятихатська Володимирівка
       Олекс.-Аметист ОлександріяСтеп Долинська
       Зірка-2 КіровоградБуревісник с.Петрове
    Коло 2 
     Тур 12 
      17-08-2013 
       Сокіл Кіровоградський район1:2Олімпік Кропивницький
       Вентура-плюс Новомиргород1:0Гідросила Кіровоград
       ФК АГ Пятихатська Володимирівка3:1ФК Головківка Олекс-й р-н
       Степ ДолинськаОлекс.-Аметист Олександрія
       Буревісник с.ПетровеЗірка-2 Кіровоград
     Тур 13 
      24-08-2013 
       Олекс.-Аметист ОлександріяБуревісник с.Петрове
       ФК Головківка Олекс-й р-н3:1Степ Долинська
       Гідросила Кіровоград0:8ФК АГ Пятихатська Володимирівка
       Олімпік Кропивницький2:2Вентура-плюс Новомиргород
       Новатор Бобринець2:1Сокіл Кіровоградський район
     Тур 14 
      31-08-2013 
       Вентура-плюс Новомиргород1:2Новатор Бобринець
       ФК АГ Пятихатська Володимирівка10:0Олімпік Кропивницький
       Степ Долинська2:1Гідросила Кіровоград
       Буревісник с.Петрове7:1ФК Головківка Олекс-й р-н
       Зірка-2 КіровоградОлекс.-Аметист Олександрія
     Тур 15 
      07-09-2013 
       ФК Головківка Олекс-й р-нЗірка-2 Кіровоград
       Гідросила Кіровоград1:8Буревісник с.Петрове
       Олімпік Кропивницький1:0Степ Долинська
       Новатор Бобринець1:1ФК АГ Пятихатська Володимирівка
       Сокіл Кіровоградський район4:3Вентура-плюс Новомиргород
     Тур 16 
      14-09-2013 
       ФК АГ Пятихатська Володимирівка13:0Сокіл Кіровоградський район
       Степ Долинська1:0Новатор Бобринець
       Буревісник с.Петрове3:0Олімпік Кропивницький
       Зірка-2 КіровоградГідросила Кіровоград
       Олекс.-Аметист ОлександріяФК Головківка Олекс-й р-н
     Тур 17 
      21-09-2013 
       Гідросила КіровоградОлекс.-Аметист Олександрія
       Олімпік КропивницькийЗірка-2 Кіровоград
       Новатор Бобринець1:2Буревісник с.Петрове
       Сокіл Кіровоградський район5:3Степ Долинська
       Вентура-плюс Новомиргород0:3ФК АГ Пятихатська Володимирівка
     Тур 18 
      28-09-2013 
       Степ Долинська0:2Вентура-плюс Новомиргород
       Буревісник с.Петрове5:0Сокіл Кіровоградський район
       Зірка-2 КіровоградНоватор Бобринець
       Олекс.-Аметист ОлександріяОлімпік Кропивницький
       ФК Головківка Олекс-й р-н2:2Гідросила Кіровоград
     Тур 19 
      05-10-2013 
       Олімпік Кропивницький0:1ФК Головківка Олекс-й р-н
       Новатор БобринецьОлекс.-Аметист Олександрія
       Сокіл Кіровоградський районЗірка-2 Кіровоград
       Вентура-плюс Новомиргород2:0Буревісник с.Петрове
       ФК АГ Пятихатська Володимирівка3:0Степ Долинська
     Тур 20 
      12-10-2013 
       Буревісник с.Петрове3:0ФК АГ Пятихатська Володимирівка
       Зірка-2 КіровоградВентура-плюс Новомиргород
       Олекс.-Аметист ОлександріяСокіл Кіровоградський район
       ФК Головківка Олекс-й р-н0:2Новатор Бобринець
       Гідросила Кіровоград2:1Олімпік Кропивницький
     Тур 21 
      19-10-2013 
       Новатор Бобринець1:0Гідросила Кіровоград
       Сокіл Кіровоградський район5:2ФК Головківка Олекс-й р-н
       Вентура-плюс НовомиргородОлекс.-Аметист Олександрія
       ФК АГ Пятихатська ВолодимирівкаЗірка-2 Кіровоград
       Степ Долинська1:3Буревісник с.Петрове
     Тур 22 
      26-10-2013 
       Зірка-2 КіровоградСтеп Долинська
       Олекс.-Аметист ОлександріяФК АГ Пятихатська Володимирівка
       ФК Головківка Олекс-й р-н5:1Вентура-плюс Новомиргород
       Гідросила Кіровоград2:1Сокіл Кіровоградський район
       Олімпік Кропивницький0:1Новатор Бобринець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Марущук Андрій Станіславович Буревісник с.Петрове23014
    Чемерис Тарас Юрійович Буревісник с.Петрове14014
    Макаренко Сергій Дмитрович ФК Головківка Олекс-й р-н13015
    Тарасюк Максим Леонідович ФК АГ Пятихатська Володимирівка1305
    Іщенко Дмитро Геннадійович Сокіл Кіровоградський район10014
    Сокол Богдан Олегович ФК АГ Пятихатська Володимирівка945
    Бестаченко Олександр Володимирович Вентура-плюс Новомиргород6015
    Піньковський Андрій Віталійович Новатор Бобринець6215
    Пономар Денис Васильович Буревісник с.Петрове6012
    Решетняк Кирило Андрійович ФК АГ Пятихатська Володимирівка5011
    Красовський Руслан Володимирович Новатор Бобринець5011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook