Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

23-й чемпіонат області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-05-2013 
       Шахтар Смоліне1:1Тясмин Олександрівка
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район1:0Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка
       ФК Палєс 3:0ФК Новоукраїнка -
      13-05-2013 
       Арсенал Новоархангельськ2:2Агрокомплекс Устинівський район
     Тур 2 
      19-05-2013 
       Тясмин Олександрівка2:0ФК Новоукраїнка -
       Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка1:0ФК Палєс
       Агрокомплекс Устинівський район4:2Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       Шахтар Смоліне1:4Арсенал Новоархангельськ
     Тур 3 
      26-05-2013 
       Арсенал Новоархангельськ1:6Тясмин Олександрівка
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район5:3Шахтар Смоліне
       ФК Палєс 0:2Агрокомплекс Устинівський район
       ФК Новоукраїнка -1:0Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка
     Тур 4 
      02-06-2013 
       Тясмин Олександрівка2:1Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка
       Агрокомплекс Устинівський район3:0ФК Новоукраїнка -
       Шахтар Смоліне4:2ФК Палєс
       Арсенал Новоархангельськ1:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
     Тур 5 
      09-06-2013 
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район3:4Тясмин Олександрівка
       ФК Палєс 3:2Арсенал Новоархангельськ
       ФК Новоукраїнка -1:2Шахтар Смоліне
       Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка2:0Агрокомплекс Устинівський район
     Тур 6 
      16-06-2013 
       Тясмин Олександрівка3:1Агрокомплекс Устинівський район
       Шахтар Смоліне4:1Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка
       Арсенал Новоархангельськ3:0ФК Новоукраїнка -
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район1:0ФК Палєс
     Тур 7 
      23-06-2013 
       ФК Палєс 2:3Тясмин Олександрівка
       ФК Новоукраїнка -0:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка3:1Арсенал Новоархангельськ
       Агрокомплекс Устинівський район4:1Шахтар Смоліне
    Коло 2 
     Тур 8 
      08-09-2013 
       Тясмин Олександрівка2:0ФК Палєс
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район0:2ФК Новоукраїнка -
       Арсенал Новоархангельськ4:5Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка
       Шахтар Смоліне5:1Агрокомплекс Устинівський район
     Тур 9 
      15-09-2013 
       Агрокомплекс Устинівський район3:2Тясмин Олександрівка
       Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка2:1Шахтар Смоліне
       ФК Новоукраїнка -1:0Арсенал Новоархангельськ
       ФК Палєс 3:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
     Тур 10 
      22-09-2013 
       Тясмин Олександрівка3:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       Арсенал Новоархангельськ6:1ФК Палєс
       Шахтар Смоліне1:1ФК Новоукраїнка -
       Агрокомплекс Устинівський район2:2Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка
     Тур 11 
      29-09-2013 
       Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка5:3Тясмин Олександрівка
       ФК Новоукраїнка -0:1Агрокомплекс Устинівський район
       ФК Палєс 3:0Шахтар Смоліне
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район4:2Арсенал Новоархангельськ
     Тур 12 
      06-10-2013 
       Тясмин Олександрівка4:0Арсенал Новоархангельськ
       Шахтар Смоліне0:4Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       Агрокомплекс Устинівський район1:0ФК Палєс
       Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка2:3ФК Новоукраїнка -
     Тур 13 
      13-10-2013 
       ФК Новоукраїнка -1:3Тясмин Олександрівка
       ФК Палєс 1:2Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район4:3Агрокомплекс Устинівський район
       Арсенал Новоархангельськ8:0Шахтар Смоліне
     Тур 14 
      20-10-2013 
       Тясмин Олександрівка1:0Шахтар Смоліне
       Агрокомплекс Устинівський район2:1Арсенал Новоархангельськ
       Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка2:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       ФК Новоукраїнка -4:1ФК Палєс
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Поліщук Володимир Леонідович Агрокомплекс Устинівський район21114
    Ващенко Андрій Олегович Тясмин Олександрівка20013
    Воловик Вадим Петрович Колос Дмитрівка, Знам`янський район15214
    Маценко Владислав Валіжонович Локомотив-ДЕЛЬТА-ДЮСШ Знамянка10012
    Бафталовський Артем Валентинович Арсенал Новоархангельськ906
    Пашко Олександр Іванович Шахтар Смоліне8012
    Ткаченко Дмитро Олександрович Тясмин Олександрівка7313
    Пашко Євгеній Іванович Шахтар Смоліне6010
    Бондаренко Олександр Григорович ФК Новоукраїнка -6011
    Мережаний Ігор Григорович Тясмин Олександрівка5012
    Верзілін Роман Володимирович ФК Палєс 5010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook