Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Запорізької області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-04-2013 
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяРуслан Веселівській р-н
       Мотор Запоріжжя1:0ФК Бердянськ -
       Вектор с.БогатирівкаТаврія-Скіф с.Роздол
      21-04-2013 
       Дніпро Кам`янсько-ДніпровськийФК Токмак-Динамо -
       Агро Ком-1990 ПологиФК Петрівка Приморський р-н
       ФК Братське -Таврія-ІнТайм Василівка
       Агро-Осипенко -Таврія смт.Новомиколаївка
     Тур 2 
      27-04-2013 
       ФК Петрівка Приморський р-нТаврія-Скіф с.Роздол
       ФК Токмак-Динамо -Вектор с.Богатирівка
       Таврія смт.НовомиколаївкаДніпро Кам`янсько-Дніпровський
       Мелітопольська черешня -Агро-Осипенко -
       Руслан Веселівській р-нМотор Запоріжжя
       Таврія-ІнТайм ВасилівкаКПУ-Спартак Запоріжжя
      28-04-2013 
       Агро Ком-1990 ПологиФК Братське -
     Тур 3 
      01-05-2013 
       ФК Братське -ФК Петрівка Приморський р-н
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяАгро Ком-1990 Пологи
       Мотор ЗапоріжжяТаврія-ІнТайм Василівка
      02-05-2013 
       Таврія-Скіф с.РоздолФК Токмак-Динамо -
       Агро-Осипенко -ФК Бердянськ -
       Дніпро Кам`янсько-ДніпровськийМелітопольська черешня -
       Вектор с.БогатирівкаТаврія смт.Новомиколаївка
     Тур 4 
      04-05-2013 
       ФК Петрівка Приморський р-нФК Токмак-Динамо -
       Таврія смт.НовомиколаївкаТаврія-Скіф с.Роздол
       Мелітопольська черешня -Вектор с.Богатирівка
       ФК Бердянськ -Дніпро Кам`янсько-Дніпровський
       Руслан Веселівській р-нАгро-Осипенко -
      05-05-2013 
       ФК Братське -КПУ-Спартак Запоріжжя
       Агро Ком-1990 ПологиМотор Запоріжжя
     Тур 5 
      11-05-2013 
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяФК Петрівка Приморський р-н
       Мотор ЗапоріжжяФК Братське -
       ФК Токмак-Динамо -Таврія смт.Новомиколаївка
       Вектор с.БогатирівкаФК Бердянськ -
      12-05-2013 
       Таврія-Скіф с.РоздолМелітопольська черешня -
       Агро-Осипенко -Таврія-ІнТайм Василівка
       Дніпро Кам`янсько-ДніпровськийРуслан Веселівській р-н
     Тур 6 
      18-05-2013 
       ФК Петрівка Приморський р-нТаврія смт.Новомиколаївка
       Мелітопольська черешня -ФК Токмак-Динамо -
       ФК Бердянськ -Таврія-Скіф с.Роздол
       Руслан Веселівській р-нВектор с.Богатирівка
       Таврія-ІнТайм ВасилівкаДніпро Кам`янсько-Дніпровський
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяМотор Запоріжжя
      19-05-2013 
       Агро Ком-1990 ПологиАгро-Осипенко -
     Тур 7 
      25-05-2013 
       Мотор ЗапоріжжяФК Петрівка Приморський р-н
       Таврія смт.НовомиколаївкаМелітопольська черешня -
       Вектор с.БогатирівкаТаврія-ІнТайм Василівка
       ФК Токмак-Динамо -ФК Бердянськ -
      26-05-2013 
       Агро-Осипенко -ФК Братське -
       Дніпро Кам`янсько-ДніпровськийАгро Ком-1990 Пологи
       Таврія-Скіф с.РоздолРуслан Веселівській р-н
     Тур 8 
      01-06-2013 
       ФК Петрівка Приморський р-нМелітопольська черешня -
       ФК Бердянськ -Таврія смт.Новомиколаївка
       Руслан Веселівській р-нФК Токмак-Динамо -
       Таврія-ІнТайм ВасилівкаТаврія-Скіф с.Роздол
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяАгро-Осипенко -
      02-06-2013 
       Агро Ком-1990 ПологиВектор с.Богатирівка
       ФК Братське -Дніпро Кам`янсько-Дніпровський
     Тур 9 
      08-06-2013 
       Мелітопольська черешня -ФК Бердянськ -
       Вектор с.БогатирівкаФК Братське -
       ФК Токмак-Динамо -Таврія-ІнТайм Василівка
       Таврія смт.НовомиколаївкаРуслан Веселівській р-н
      09-06-2013 
       Агро-Осипенко -Мотор Запоріжжя
       Дніпро Кам`янсько-ДніпровськийКПУ-Спартак Запоріжжя
       Таврія-Скіф с.РоздолАгро Ком-1990 Пологи
     Тур 10 
      15-06-2013 
       ФК Петрівка Приморський р-нФК Бердянськ -
       Руслан Веселівській р-нМелітопольська черешня -
       Таврія-ІнТайм ВасилівкаТаврія смт.Новомиколаївка
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяВектор с.Богатирівка
       Мотор ЗапоріжжяДніпро Кам`янсько-Дніпровський
      16-06-2013 
       ФК Братське -Таврія-Скіф с.Роздол
       Агро Ком-1990 ПологиФК Токмак-Динамо -
     Тур 11 
      22-06-2013 
       Вектор с.БогатирівкаМотор Запоріжжя
       ФК Токмак-Динамо -ФК Братське -
       Таврія смт.НовомиколаївкаАгро Ком-1990 Пологи
       Мелітопольська черешня -Таврія-ІнТайм Василівка
       ФК Бердянськ -Руслан Веселівській р-н
      23-06-2013 
       Агро-Осипенко -ФК Петрівка Приморський р-н
       Таврія-Скіф с.РоздолКПУ-Спартак Запоріжжя
     Тур 12 
      29-06-2013 
       ФК Петрівка Приморський р-нРуслан Веселівській р-н
       Таврія-ІнТайм ВасилівкаФК Бердянськ -
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяФК Токмак-Динамо -
       Мотор ЗапоріжжяТаврія-Скіф с.Роздол
      30-06-2013 
       Агро Ком-1990 ПологиМелітопольська черешня -
       ФК Братське -Таврія смт.Новомиколаївка
       Агро-Осипенко -Дніпро Кам`янсько-Дніпровський
     Тур 13 
      06-07-2013 
       Вектор с.БогатирівкаАгро-Осипенко -
       ФК Токмак-Динамо -Мотор Запоріжжя
       Таврія смт.НовомиколаївкаКПУ-Спартак Запоріжжя
       Мелітопольська черешня -ФК Братське -
       ФК Бердянськ -Агро Ком-1990 Пологи
       Руслан Веселівській р-нТаврія-ІнТайм Василівка
      07-07-2013 
       Дніпро Кам`янсько-ДніпровськийФК Петрівка Приморський р-н
     Тур 14 
      13-07-2013 
       ФК Петрівка Приморський р-н3:0Таврія-ІнТайм Василівка
       КПУ-Спартак Запоріжжя1:2Мелітопольська черешня -
       Мотор Запоріжжя2:0Таврія смт.Новомиколаївка
      14-07-2013 
       Дніпро Кам`янсько-Дніпровський0:3Вектор с.Богатирівка
       Агро Ком-1990 Пологи3:4Руслан Веселівській р-н
       ФК Братське -1:0ФК Бердянськ -
       Агро-Осипенко -1:0Таврія-Скіф с.Роздол
     Тур 15 
      20-07-2013 
       Вектор с.БогатирівкаФК Петрівка Приморський р-н
       ФК Токмак-Динамо -Агро-Осипенко -
       Таврія-ІнТайм Василівка4:1Агро Ком-1990 Пологи
       Мелітопольська черешня -4:0Мотор Запоріжжя
       ФК Бердянськ -КПУ-Спартак Запоріжжя
       Руслан Веселівській р-н0:0ФК Братське -
      21-07-2013 
       Таврія-Скіф с.РоздолДніпро Кам`янсько-Дніпровський
    Коло 2 
     Тур 16 
      03-08-2013 
       Руслан Веселівській р-нКПУ-Спартак Запоріжжя
       ФК Бердянськ -Мотор Запоріжжя
       ФК Токмак-Динамо -Дніпро Кам`янсько-Дніпровський
       ФК Петрівка Приморський р-нАгро Ком-1990 Пологи
       Таврія-ІнТайм ВасилівкаФК Братське -
       Таврія смт.НовомиколаївкаАгро-Осипенко -
      04-08-2013 
       Таврія-Скіф с.РоздолВектор с.Богатирівка
     Тур 17 
      10-08-2013 
       Вектор с.БогатирівкаФК Токмак-Динамо -
       Мотор ЗапоріжжяРуслан Веселівській р-н
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяТаврія-ІнТайм Василівка
       ФК Братське -Агро Ком-1990 Пологи
      11-08-2013 
       ФК Петрівка Приморський р-нТаврія-Скіф с.Роздол
       Дніпро Кам`янсько-ДніпровськийТаврія смт.Новомиколаївка
       Агро-Осипенко -Мелітопольська черешня -
     Тур 18 
      17-08-2013 
       ФК Петрівка Приморський р-нФК Братське -
       Таврія-ІнТайм ВасилівкаМотор Запоріжжя
       ФК Бердянськ -Агро-Осипенко -
       Мелітопольська черешня -Дніпро Кам`янсько-Дніпровський
       Таврія смт.НовомиколаївкаВектор с.Богатирівка
      18-08-2013 
       Агро Ком-1990 ПологиКПУ-Спартак Запоріжжя
       ФК Токмак-Динамо -Таврія-Скіф с.Роздол
     Тур 19 
      24-08-2013 
       ФК Токмак-Динамо -ФК Петрівка Приморський р-н
       Вектор с.БогатирівкаМелітопольська черешня -
       Дніпро Кам`янсько-ДніпровськийФК Бердянськ -
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяФК Братське -
       Мотор ЗапоріжжяАгро Ком-1990 Пологи
      25-08-2013 
       Таврія-Скіф с.РоздолТаврія смт.Новомиколаївка
       Агро-Осипенко -Руслан Веселівській р-н
     Тур 20 
      31-08-2013 
       ФК Петрівка Приморський р-нКПУ-Спартак Запоріжжя
       ФК Братське -Мотор Запоріжжя
       Таврія смт.Новомиколаївка0:1ФК Токмак-Динамо -
       ФК Бердянськ -Вектор с.Богатирівка
       Таврія-ІнТайм ВасилівкаАгро-Осипенко -
       Руслан Веселівській р-н3:1Дніпро Кам`янсько-Дніпровський
      01-09-2013 
       Таврія-Скіф с.РоздолМелітопольська черешня -
     Тур 21 
      07-09-2013 
       Таврія смт.НовомиколаївкаФК Петрівка Приморський р-н
       ФК Токмак-Динамо -Мелітопольська черешня -
       Вектор с.БогатирівкаРуслан Веселівській р-н
       Мотор ЗапоріжжяКПУ-Спартак Запоріжжя
     Тур 25 
       ФК Бердянськ -ФК Петрівка Приморський р-н
       Мелітопольська черешня -6:3Руслан Веселівській р-н
       Таврія смт.Новомиколаївка2:1Таврія-ІнТайм Василівка
       Вектор с.Богатирівка2:2КПУ-Спартак Запоріжжя
     Тур 21 
      08-09-2013 
       Таврія-Скіф с.РоздолФК Бердянськ -
       Дніпро Кам`янсько-ДніпровськийТаврія-ІнТайм Василівка
       Агро-Осипенко -Агро Ком-1990 Пологи
     Тур 22 
      14-09-2013 
       ФК Петрівка Приморський р-н0:2Мотор Запоріжжя
       Мелітопольська черешня -Таврія смт.Новомиколаївка
       Таврія-ІнТайм Василівка0:3Вектор с.Богатирівка
       ФК Бердянськ -ФК Токмак-Динамо -
       ФК Братське -Агро-Осипенко -
      15-09-2013 
       Агро Ком-1990 Пологи1:2Дніпро Кам`янсько-Дніпровський
       Таврія-Скіф с.Роздол1:1Руслан Веселівській р-н
     Тур 23 
      21-09-2013 
       Мелітопольська черешня -1:4ФК Петрівка Приморський р-н
       Таврія смт.Новомиколаївка0:2ФК Бердянськ -
       ФК Токмак-Динамо -1:1Руслан Веселівській р-н
       Вектор с.Богатирівка4:0Агро Ком-1990 Пологи
       Дніпро Кам`янсько-Дніпровський0:0ФК Братське -
      22-09-2013 
       Таврія-Скіф с.Роздол4:3Таврія-ІнТайм Василівка
       Агро-Осипенко -КПУ-Спартак Запоріжжя
     Тур 24 
      28-09-2013 
       ФК Бердянськ -0:0Мелітопольська черешня -
       ФК Братське -0:5Вектор с.Богатирівка
       Таврія-ІнТайм Василівка3:0ФК Токмак-Динамо -
       Руслан Веселівській р-н0:3Таврія смт.Новомиколаївка
       Мотор ЗапоріжжяАгро-Осипенко -
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяДніпро Кам`янсько-Дніпровський
      29-09-2013 
       Агро Ком-1990 Пологи0:3Таврія-Скіф с.Роздол
     Тур 25 
      06-10-2013 
       Дніпро Кам`янсько-Дніпровський1:4Мотор Запоріжжя
       Таврія-Скіф с.РоздолФК Братське -
      07-10-2013 
       ФК Токмак-Динамо -Агро Ком-1990 Пологи
     Тур 26 
      12-10-2013 
       Мотор ЗапоріжжяВектор с.Богатирівка
       ФК Братське -ФК Токмак-Динамо -
       Таврія-ІнТайм ВасилівкаМелітопольська черешня -
       Руслан Веселівській р-нФК Бердянськ -
       ФК Петрівка Приморський р-нАгро-Осипенко -
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяТаврія-Скіф с.Роздол
      13-10-2013 
       Агро Ком-1990 ПологиТаврія смт.Новомиколаївка
     Тур 27 
      19-10-2013 
       Руслан Веселівській р-нФК Петрівка Приморський р-н
       ФК Бердянськ -Таврія-ІнТайм Василівка
       ФК Токмак-Динамо -КПУ-Спартак Запоріжжя
       Мелітопольська черешня -Агро Ком-1990 Пологи
       Таврія смт.НовомиколаївкаФК Братське -
       Дніпро Кам`янсько-ДніпровськийАгро-Осипенко -
      20-10-2013 
       Таврія-Скіф с.РоздолМотор Запоріжжя
     Тур 28 
      26-10-2013 
       Мотор ЗапоріжжяФК Токмак-Динамо -
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяТаврія смт.Новомиколаївка
       ФК Братське -Мелітопольська черешня -
       Таврія-ІнТайм ВасилівкаРуслан Веселівській р-н
       ФК Петрівка Приморський р-нДніпро Кам`янсько-Дніпровський
      27-10-2013 
       Агро-Осипенко -Вектор с.Богатирівка
       Агро Ком-1990 ПологиФК Бердянськ -
     Тур 29 
      02-11-2013 
       Таврія-ІнТайм ВасилівкаФК Петрівка Приморський р-н
       Мелітопольська черешня -КПУ-Спартак Запоріжжя
       Таврія смт.НовомиколаївкаМотор Запоріжжя
       Вектор с.БогатирівкаДніпро Кам`янсько-Дніпровський
       Руслан Веселівській р-нАгро Ком-1990 Пологи
       ФК Бердянськ -ФК Братське -
      03-11-2013 
       Таврія-Скіф с.РоздолАгро-Осипенко -
     Тур 30 
      09-11-2013 
       ФК Петрівка Приморський р-нВектор с.Богатирівка
       Мотор ЗапоріжжяМелітопольська черешня -
       КПУ-Спартак ЗапоріжжяФК Бердянськ -
       ФК Братське -Руслан Веселівській р-н
       Дніпро Кам`янсько-ДніпровськийТаврія-Скіф с.Роздол
      10-11-2013 
       Агро-Осипенко -ФК Токмак-Динамо -
       Агро Ком-1990 ПологиТаврія-ІнТайм Василівка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бурсак Денис Олександрович Мотор Запоріжжя614
    Ткачов Євген Анатолійович Мелітопольська черешня -505
    Харченко Дмитро Сергійович Вектор с.Богатирівка504
    Акчурін Ренат Равілович Вектор с.Богатирівка405
    Яковенко Дмитро Миколайович Мелітопольська черешня -404
    Комлик Владислав Миколайович Таврія-ІнТайм Василівка405
    Слабишев Юрій Олександрович Таврія-Скіф с.Роздол403
    Бриль Олександр Олександрович Вектор с.Богатирівка314
    Мардар Олег Миколайович Руслан Веселівській р-н204
    Трусько Владислав Віталійович Таврія смт.Новомиколаївка203
    Салімонов Артем Олександрович Таврія-Скіф с.Роздол202

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook