Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    ОФК Легіон Львів211044-2
    ФК Щирець -101011-1
    Гетьман Щирець100101-3
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      28-04-2013 
       Верховина Зимна ВодаФК Давидів -
       ФК Черляни -Гетьман Щирець
       Галичина БібркаКарпати с.Старе Село
       Сокіл с.СокільникиСокіл с.Рясне-Руське
       Дністер с.РозвадівСК Чайка Ставчани
       Будівельник ПустомитиОФК Легіон Львів
       Юність с.Верхня БілкаФК Щирець -
     Тур 2 
      12-05-2013 
       ФК Щирець -ФК Давидів -
       ОФК Легіон ЛьвівЮність с.Верхня Білка
       СК Чайка СтавчаниБудівельник Пустомити
       Сокіл с.Рясне-РуськеДністер с.Розвадів
       Сокіл с.СокільникиКарпати с.Старе Село
       Гетьман ЩирецьГаличина Бібрка
       Верховина Зимна ВодаФК Черляни -
     Тур 3 
      14-05-2013 
       ФК Щирець -1:1ОФК Легіон Львів
      19-05-2013 
       ФК Черляни -ФК Давидів -
       Галичина БібркаВерховина Зимна Вода
       Сокіл с.СокільникиГетьман Щирець
       Карпати с.Старе СелоДністер с.Розвадів
       Будівельник ПустомитиСокіл с.Рясне-Руське
       Юність с.Верхня БілкаСК Чайка Ставчани
     Тур 8 
      21-05-2013 
       Гетьман Щирець1:3ОФК Легіон Львів
     Тур 4 
      26-05-2013 
       ФК Давидів -ОФК Легіон Львів
       СК Чайка СтавчаниФК Щирець -
       Сокіл с.Рясне-РуськеЮність с.Верхня Білка
       Будівельник ПустомитиКарпати с.Старе Село
       Гетьман ЩирецьДністер с.Розвадів
       Верховина Зимна ВодаСокіл с.Сокільники
       ФК Черляни -Галичина Бібрка
     Тур 5 
      02-06-2013 
       Галичина БібркаФК Давидів -
       Сокіл с.СокільникиФК Черляни -
       Дністер с.РозвадівВерховина Зимна Вода
       Будівельник ПустомитиГетьман Щирець
       Карпати с.Старе СелоЮність с.Верхня Білка
       ФК Щирець -Сокіл с.Рясне-Руське
       ОФК Легіон ЛьвівСК Чайка Ставчани
     Тур 6 
      09-06-2013 
       ФК Давидів -СК Чайка Ставчани
       Сокіл с.Рясне-РуськеОФК Легіон Львів
       ФК Щирець -Карпати с.Старе Село
       Гетьман ЩирецьЮність с.Верхня Білка
       Верховина Зимна ВодаБудівельник Пустомити
       ФК Черляни -Дністер с.Розвадів
       Галичина БібркаСокіл с.Сокільники
     Тур 7 
      16-06-2013 
       Сокіл с.СокільникиФК Давидів -
       Дністер с.РозвадівГаличина Бібрка
       Будівельник ПустомитиФК Черляни -
       Юність с.Верхня БілкаВерховина Зимна Вода
       ФК Щирець -Гетьман Щирець
       Карпати с.Старе СелоОФК Легіон Львів
       СК Чайка СтавчаниСокіл с.Рясне-Руське
     Тур 8 
      23-06-2013 
       ФК Давидів -Сокіл с.Рясне-Руське
       СК Чайка СтавчаниКарпати с.Старе Село
       Верховина Зимна ВодаФК Щирець -
       ФК Черляни -Юність с.Верхня Білка
       Галичина БібркаБудівельник Пустомити
       Сокіл с.СокільникиДністер с.Розвадів
     Тур 9 
      30-06-2013 
       Дністер с.РозвадівФК Давидів -
       Будівельник ПустомитиСокіл с.Сокільники
       Юність с.Верхня БілкаГаличина Бібрка
       ФК Щирець -ФК Черляни -
       ОФК Легіон ЛьвівВерховина Зимна Вода
       СК Чайка СтавчаниГетьман Щирець
       Карпати с.Старе СелоСокіл с.Рясне-Руське
     Тур 10 
      07-07-2013 
       Карпати с.Старе СелоФК Давидів -
       Гетьман ЩирецьСокіл с.Рясне-Руське
       Верховина Зимна ВодаСК Чайка Ставчани
       ФК Черляни -ОФК Легіон Львів
       Галичина БібркаФК Щирець -
       Сокіл с.СокільникиЮність с.Верхня Білка
       Дністер с.РозвадівБудівельник Пустомити
     Тур 11 
      14-07-2013 
       Будівельник ПустомитиФК Давидів -
       Дністер с.РозвадівЮність с.Верхня Білка
       ФК Щирець -Сокіл с.Сокільники
       ОФК Легіон ЛьвівГаличина Бібрка
       СК Чайка СтавчаниФК Черляни -
       Сокіл с.Рясне-РуськеВерховина Зимна Вода
       Гетьман ЩирецьКарпати с.Старе Село
     Тур 12 
      21-07-2013 
       ФК Давидів -Гетьман Щирець
       Верховина Зимна ВодаКарпати с.Старе Село
       ФК Черляни -Сокіл с.Рясне-Руське
       Галичина БібркаСК Чайка Ставчани
       ОФК Легіон ЛьвівСокіл с.Сокільники
       Дністер с.РозвадівФК Щирець -
       Будівельник ПустомитиЮність с.Верхня Білка
     Тур 13 
      28-07-2013 
       Юність с.Верхня БілкаФК Давидів -
       ФК Щирець -Будівельник Пустомити
       ОФК Легіон ЛьвівДністер с.Розвадів
       СК Чайка СтавчаниСокіл с.Сокільники
       Сокіл с.Рясне-РуськеГаличина Бібрка
       Карпати с.Старе СелоФК Черляни -
       Гетьман ЩирецьВерховина Зимна Вода
    Коло 2 
     Тур 14 
      11-08-2013 
       ФК Давидів -Верховина Зимна Вода
       Гетьман ЩирецьФК Черляни -
       Карпати с.Старе СелоГаличина Бібрка
       Сокіл с.Рясне-РуськеСокіл с.Сокільники
       СК Чайка СтавчаниДністер с.Розвадів
       ОФК Легіон ЛьвівБудівельник Пустомити
       ФК Щирець -Юність с.Верхня Білка
     Тур 15 
      23-04-2019 
       ФК Щирець -ФК Давидів -
       Юність с.Верхня БілкаОФК Легіон Львів
       Будівельник ПустомитиСК Чайка Ставчани
       Дністер с.РозвадівСокіл с.Рясне-Руське
       Сокіл с.СокільникиКарпати с.Старе Село
       Галичина БібркаГетьман Щирець
       ФК Черляни -Верховина Зимна Вода
     Тур 16 
       ФК Давидів -ФК Черляни -
       Верховина Зимна ВодаГаличина Бібрка
       Гетьман ЩирецьСокіл с.Сокільники
       Карпати с.Старе СелоДністер с.Розвадів
       Сокіл с.Рясне-РуськеБудівельник Пустомити
       СК Чайка СтавчаниЮність с.Верхня Білка
       ОФК Легіон ЛьвівФК Щирець -
     Тур 17 
       ОФК Легіон ЛьвівФК Давидів -
       ФК Щирець -СК Чайка Ставчани
       Юність с.Верхня БілкаСокіл с.Рясне-Руське
       Будівельник ПустомитиКарпати с.Старе Село
       Дністер с.РозвадівГетьман Щирець
       Сокіл с.СокільникиВерховина Зимна Вода
       Галичина БібркаФК Черляни -
     Тур 18 
       ФК Давидів -Галичина Бібрка
       ФК Черляни -Сокіл с.Сокільники
       Верховина Зимна ВодаДністер с.Розвадів
       Гетьман ЩирецьБудівельник Пустомити
       Карпати с.Старе СелоЮність с.Верхня Білка
       Сокіл с.Рясне-РуськеФК Щирець -
       СК Чайка СтавчаниОФК Легіон Львів
     Тур 19 
       СК Чайка СтавчаниФК Давидів -
       ОФК Легіон ЛьвівСокіл с.Рясне-Руське
       ФК Щирець -Карпати с.Старе Село
       Юність с.Верхня БілкаГетьман Щирець
       Будівельник ПустомитиВерховина Зимна Вода
       Дністер с.РозвадівФК Черляни -
       Сокіл с.СокільникиГаличина Бібрка
     Тур 20 
       ФК Давидів -Сокіл с.Сокільники
       Галичина БібркаДністер с.Розвадів
       ФК Черляни -Будівельник Пустомити
       Верховина Зимна ВодаЮність с.Верхня Білка
       Гетьман ЩирецьФК Щирець -
       Карпати с.Старе СелоОФК Легіон Львів
       Сокіл с.Рясне-РуськеСК Чайка Ставчани
     Тур 21 
       Сокіл с.Рясне-РуськеФК Давидів -
       СК Чайка СтавчаниКарпати с.Старе Село
       ОФК Легіон ЛьвівГетьман Щирець
       ФК Щирець -Верховина Зимна Вода
       Юність с.Верхня БілкаФК Черляни -
       Будівельник ПустомитиГаличина Бібрка
       Дністер с.РозвадівСокіл с.Сокільники
     Тур 22 
       ФК Давидів -Дністер с.Розвадів
       Сокіл с.СокільникиБудівельник Пустомити
       Галичина БібркаЮність с.Верхня Білка
       ФК Черляни -ФК Щирець -
       Верховина Зимна ВодаОФК Легіон Львів
       Гетьман ЩирецьСК Чайка Ставчани
       Карпати с.Старе СелоСокіл с.Рясне-Руське
     Тур 23 
       Карпати с.Старе СелоФК Давидів -
       Сокіл с.Рясне-РуськеГетьман Щирець
       СК Чайка СтавчаниВерховина Зимна Вода
       ОФК Легіон ЛьвівФК Черляни -
       ФК Щирець -Галичина Бібрка
       Юність с.Верхня БілкаСокіл с.Сокільники
       Будівельник ПустомитиДністер с.Розвадів
     Тур 24 
       ФК Давидів -Будівельник Пустомити
       Дністер с.РозвадівЮність с.Верхня Білка
       Сокіл с.СокільникиФК Щирець -
       Галичина БібркаОФК Легіон Львів
       ФК Черляни -СК Чайка Ставчани
       Верховина Зимна ВодаСокіл с.Рясне-Руське
       Гетьман ЩирецьКарпати с.Старе Село
     Тур 25 
       Гетьман ЩирецьФК Давидів -
       Карпати с.Старе СелоВерховина Зимна Вода
       Сокіл с.Рясне-РуськеФК Черляни -
       СК Чайка СтавчаниГаличина Бібрка
       ОФК Легіон ЛьвівСокіл с.Сокільники
       ФК Щирець -Дністер с.Розвадів
       Юність с.Верхня БілкаБудівельник Пустомити
     Тур 26 
       ФК Давидів -Юність с.Верхня Білка
       Будівельник ПустомитиФК Щирець -
       Дністер с.РозвадівОФК Легіон Львів
       Сокіл с.СокільникиСК Чайка Ставчани
       Галичина БібркаСокіл с.Рясне-Руське
       ФК Черляни -Карпати с.Старе Село
       Верховина Зимна ВодаГетьман Щирець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Борисюк Андрій Юрійович ОФК Легіон Львів202
    Маліневський Віталій Васильович ОФК Легіон Львів102
    Януш Руслан Зіновійович Гетьман Щирець101
    Мандзій Ігор Ігорович ФК Щирець -101
    Круковський Ігор Дмитрович ОФК Легіон Львів001
    Коваленко Петро Дмитрович Гетьман Щирець001
    Шведа Олег Костянтинович ФК Щирець -001
    Добрянський Тарас Романович ОФК Легіон Львів001
    Винник Віталій Володимирович ОФК Легіон Львів002
    Шуптар Євгеній Євгенійович Гетьман Щирець001
    Малишонок Мар'ян Іванович Гетьман Щирець001

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook