Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-05-2013 
       ФК Колос с.Куровичі2:1Золота Липа с. Чемеринці
       Еталон Підгайчики3:2ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
      09-05-2013 
       ФК Малехів -1:1ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
       ФК Запитів -0:1Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Зубра -0:1ФК Оброшин Оброшино
       Лео-Кераміка Неділиська2:2ФК Рудно -
       Цукровик Павлів4:2Арсенал с.Старе Село
     Тур 2 
      12-05-2013 
       ФК Запитів -1:1ФК Рудно -
       Ватра с.Пикуловичі2:1ФК Зубра -
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну4:1ФК Липники -
       Арсенал с.Старе Село2:0ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Золота Липа с. Чемеринці7:1Еталон Підгайчики
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:0ФК Малехів -
       ФК Оброшин Оброшино2:2ФК Колос с.Куровичі
       Цукровик Павлів4:1Лео-Кераміка Неділиська
     Тур 3 
      19-05-2013 
       Лео-Кераміка Неділиська1:1Арсенал с.Старе Село
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі2:0Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Колос с.Куровичі3:0Ватра с.Пикуловичі
       Еталон Підгайчики2:3ФК Оброшин Оброшино
       ФК Липники -3:1Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Зубра -1:2ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
       ФК Малехів -3:1ФК Рудно -
       ФК Запитів -1:6Цукровик Павлів
     Тур 4 
      26-05-2013 
       ФК Рудно -3:0ФК Липники -
       ФК Оброшин Оброшино1:4ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Ватра с.Пикуловичі0:2Еталон Підгайчики
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну0:2ФК Колос с.Куровичі
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну4:1ФК Зубра -
       Арсенал с.Старе Село4:1Золота Липа с. Чемеринці
       Лео-Кераміка Неділиська2:2ФК Запитів -
     Тур 5 
      02-06-2013 
       ФК Малехів -4:3Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Запитів -1:0Арсенал с.Старе Село
       ФК Зубра -1:7ФК Рудно -
       ФК Липники -4:0Цукровик Павлів
       ФК Колос с.Куровичі4:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Еталон Підгайчики2:2ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
       Золота Липа с. Чемеринці4:0ФК Оброшин Оброшино
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі2:3Ватра с.Пикуловичі
     Тур 6 
      09-06-2013 
       ФК Запитів -0:0ФК Малехів -
       Ватра с.Пикуловичі1:2Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Рудно -4:0ФК Колос с.Куровичі
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну1:1ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Арсенал с.Старе Село3:1ФК Оброшин Оброшино
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну1:2Еталон Підгайчики
       Лео-Кераміка Неділиська2:0ФК Липники -
       Цукровик Павлів4:2ФК Зубра -
     Тур 7 
      13-06-2013 
       ФК Колос с.Куровичі2:2Цукровик Павлів
       Еталон Підгайчики1:1ФК Рудно -
       ФК Малехів -1:0Арсенал с.Старе Село
       ФК Зубра -3:0Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Липники -1:1ФК Запитів -
       ФК Оброшин Оброшино5:2Ватра с.Пикуловичі
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі4:1Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну1:2Золота Липа с. Чемеринці
     Тур 4 
      16-06-2013 
       Цукровик Павлів7:0ФК Малехів -
     Тур 1 
       Ватра с.Пикуловичі0:2ФК Липники -
     Тур 8 
      23-06-2013 
       ФК Запитів -1:1ФК Зубра -
       ФК Малехів -0:1ФК Липники -
       ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну0:3ФК Оброшин Оброшино
       ФК Рудно -3:3ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Лео-Кераміка Неділиська4:1ФК Колос с.Куровичі
       Золота Липа с. Чемеринці2:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Цукровик Павлів9:3Еталон Підгайчики
       Арсенал с.Старе Село5:3Ватра с.Пикуловичі
     Тур 9 
      30-06-2013 
       ФК Зубра -0:3ФК Малехів -
       ФК Колос с.Куровичі4:1ФК Запитів -
       Еталон Підгайчики2:1Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі0:2Цукровик Павлів
       Золота Липа с. Чемеринці0:1ФК Рудно -
       Ватра с.Пикуловичі3:0ФК Чишки с.Чишки Пуст.р-ну
       ФК Оброшин Оброшино4:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
     Тур 10 
      06-07-2013 
       ФК Малехів -0:7ФК Колос с.Куровичі
       ФК Запитів -5:2Еталон Підгайчики
       ФК Рудно -1:3ФК Оброшин Оброшино
       ФК Липники -9:0ФК Зубра -
       Арсенал с.Старе Село3:1Ватра с.Тарасівка
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну1:3Ватра с.Пикуловичі
       Лео-Кераміка Неділиська3:2ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Цукровик Павлів0:1Золота Липа с. Чемеринці
     Тур 9 
      12-07-2013 
       ФК Липники -1:1Арсенал с.Старе Село
     Тур 11 
       Ватра с.Пикуловичі0:2ФК Рудно -
       Ватра с.Тарасівка0:3Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Оброшин Оброшино1:5Цукровик Павлів
      14-07-2013 
       ФК Колос с.Куровичі2:4ФК Липники -
       Еталон Підгайчики3:3ФК Малехів -
       ФК Зубра -0:3Арсенал с.Старе Село
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі1:4ФК Запитів -
       Золота Липа с. Чемеринці4:2Лео-Кераміка Неділиська
     Тур 12 
      21-07-2013 
       ФК Малехів -3:1ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       ФК Запитів -1:0Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Рудно -3:0Ватра с.Тарасівка
       ФК Липники -2:1Еталон Підгайчики
       Арсенал с.Старе Село2:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Лео-Кераміка Неділиська4:1ФК Оброшин Оброшино
       Цукровик Павлів4:2Ватра с.Пикуловичі
     Тур 13 
      27-07-2013 
       ФК Колос с.Куровичі5:3Арсенал с.Старе Село
       Еталон Підгайчики3:1ФК Зубра -
     Тур 12 
      28-07-2013 
       ФК Зубра -2:3ФК Колос с.Куровичі
     Тур 13 
       Ватра с.Пикуловичі3:1Лео-Кераміка Неділиська
       Ватра с.Тарасівка2:0Цукровик Павлів
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі3:1ФК Липники -
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну1:2ФК Рудно -
       ФК Малехів -1:2Золота Липа с. Чемеринці
      02-08-2013 
       ФК Оброшин Оброшино1:7ФК Запитів -
     Тур 14 
      04-08-2013 
       ФК Зубра -5:2ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       ФК Липники -3:0Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Малехів -0:0ФК Оброшин Оброшино
       ФК Запитів -7:2Ватра с.Пикуловичі
       ФК Колос с.Куровичі2:2Еталон Підгайчики
       Лео-Кераміка Неділиська7:0Ватра с.Тарасівка
       Цукровик Павлів7:1Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Арсенал с.Старе Село3:1ФК Рудно -
     Тур 15 
      11-08-2013 
       ФК Рудно -2:2Цукровик Павлів
       Ватра с.Пикуловичі3:2ФК Малехів -
       Ватра с.Тарасівка3:2ФК Запитів -
       Арсенал с.Старе Село4:1Еталон Підгайчики
       Золота Липа с. Чемеринці1:1ФК Зубра -
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі2:2ФК Колос с.Куровичі
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:4Лео-Кераміка Неділиська
    Коло 2 
     Тур 16 
      18-08-2013 
       Золота Липа с. Чемеринці3:0ФК Колос с.Куровичі
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі2:1Еталон Підгайчики
       Ватра с.Тарасівка0:0ФК Малехів -
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:3ФК Запитів -
       ФК Оброшин Оброшино1:2ФК Зубра -
       ФК Липники -6:3Ватра с.Пикуловичі
       ФК Рудно -4:0Лео-Кераміка Неділиська
     Тур 17 
      24-08-2013 
       ФК Зубра -1:2Ватра с.Пикуловичі
       ФК Липники -4:1Ватра с.Тарасівка
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі2:2Арсенал с.Старе Село
       Еталон Підгайчики2:1Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Малехів -3:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Колос с.Куровичі0:3ФК Оброшин Оброшино
       Лео-Кераміка Неділиська2:1Цукровик Павлів
     Тур 16 
      28-08-2013 
       Арсенал с.Старе Село5:2Цукровик Павлів
     Тур 17 
       ФК Рудно -1:3ФК Запитів -
    Коло 1 
     Тур 15 
       ФК Оброшин Оброшино1:3ФК Липники -
    Коло 2 
     Тур 18 
      01-09-2013 
       Арсенал с.Старе Село5:1Лео-Кераміка Неділиська
       Золота Липа с. Чемеринці5:1ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Ватра с.Пикуловичі3:0ФК Колос с.Куровичі
       ФК Оброшин Оброшино3:1Еталон Підгайчики
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:3ФК Липники -
       Ватра с.Тарасівка1:5ФК Зубра -
       ФК Рудно -9:3ФК Малехів -
       Цукровик Павлів1:0ФК Запитів -
     Тур 19 
      08-09-2013 
       ФК Липники -0:1ФК Рудно -
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі4:0ФК Оброшин Оброшино
       Еталон Підгайчики1:0Ватра с.Пикуловичі
       ФК Колос с.Куровичі0:3Ватра с.Тарасівка
       ФК Зубра -3:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Золота Липа с. Чемеринці1:3Арсенал с.Старе Село
       ФК Малехів -2:4Цукровик Павлів
     Тур 20 
      15-09-2013 
       Лео-Кераміка Неділиська3:2ФК Малехів -
       Арсенал с.Старе Село5:1ФК Запитів -
       ФК Рудно -3:0ФК Зубра -
       Цукровик Павлів4:2ФК Липники -
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну-:-ФК Колос с.Куровичі
       Ватра с.Тарасівка1:1Еталон Підгайчики
       ФК Оброшин Оброшино3:3Золота Липа с. Чемеринці
       Ватра с.Пикуловичі0:2ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
     Тур 19 
      18-09-2013 
       ФК Запитів -3:1Лео-Кераміка Неділиська
     Тур 21 
      22-09-2013 
       ФК Малехів -0:2ФК Запитів -
       Золота Липа с. Чемеринці4:1Ватра с.Пикуловичі
       ФК Колос с.Куровичі0:3ФК Рудно -
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі5:1Ватра с.Тарасівка
       ФК Оброшин Оброшино1:4Арсенал с.Старе Село
       Еталон Підгайчики3:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Липники -0:1Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Зубра -2:1Цукровик Павлів
     Тур 22 
      29-09-2013 
       Цукровик Павлів3:0ФК Колос с.Куровичі
       ФК Рудно -1:3Еталон Підгайчики
       Арсенал с.Старе Село3:0ФК Малехів -
       Лео-Кераміка Неділиська9:0ФК Зубра -
       ФК Запитів -3:2ФК Липники -
       Ватра с.Пикуловичі0:1ФК Оброшин Оброшино
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:3ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Золота Липа с. Чемеринці8:2Ватра с.Тарасівка
     Тур 23 
      06-10-2013 
       ФК Зубра -1:4ФК Запитів -
       ФК Липники -2:1ФК Малехів -
       ФК Оброшин Оброшино5:2Ватра с.Тарасівка
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі3:0ФК Рудно -
       ФК Колос с.Куровичі0:3Лео-Кераміка Неділиська
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:3Золота Липа с. Чемеринці
       Еталон Підгайчики0:3Цукровик Павлів
       Ватра с.Пикуловичі1:4Арсенал с.Старе Село
     Тур 28 
      12-10-2013 
       ФК Запитів -2:0ФК Оброшин Оброшино
     Тур 24 
      13-10-2013 
       ФК Малехів -1:0ФК Зубра -
       Арсенал с.Старе Село4:2ФК Липники -
       ФК Запитів -3:0ФК Колос с.Куровичі
       Лео-Кераміка Неділиська6:2Еталон Підгайчики
       Цукровик Павлів1:1ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       ФК Рудно -2:2Золота Липа с. Чемеринці
       Ватра с.Тарасівка2:2Ватра с.Пикуловичі
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:3ФК Оброшин Оброшино
     Тур 25 
      20-10-2013 
       ФК Колос с.Куровичі0:3ФК Малехів -
       Еталон Підгайчики3:0ФК Запитів -
       ФК Оброшин Оброшино1:6ФК Рудно -
       ФК Зубра -3:1ФК Липники -
       Ватра с.Тарасівка0:1Арсенал с.Старе Село
       Ватра с.Пикуловичі3:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі0:1Лео-Кераміка Неділиська
       Золота Липа с. Чемеринці3:1Цукровик Павлів
     Тур 26 
      26-10-2013 
       ФК Запитів -3:1ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
      27-10-2013 
       ФК Липники -3:0ФК Колос с.Куровичі
       ФК Малехів -2:3Еталон Підгайчики
       ФК Рудно -5:0Ватра с.Пикуловичі
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:3Ватра с.Тарасівка
       Цукровик Павлів6:1ФК Оброшин Оброшино
       Арсенал с.Старе Село1:1ФК Зубра -
       Лео-Кераміка Неділиська1:1Золота Липа с. Чемеринці
     Тур 27 
      02-11-2013 
       ФК Оброшин Оброшино2:3Лео-Кераміка Неділиська
      03-11-2013 
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі3:0ФК Малехів -
       Золота Липа с. Чемеринці1:0ФК Запитів -
       Ватра с.Тарасівка0:5ФК Рудно -
       Еталон Підгайчики1:1ФК Липники -
       ФК Колос с.Куровичі0:3ФК Зубра -
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:3Арсенал с.Старе Село
       Ватра с.Пикуловичі0:7Цукровик Павлів
     Тур 28 
      10-11-2013 
       Арсенал с.Старе Село3:0ФК Колос с.Куровичі
       ФК Зубра -1:3Еталон Підгайчики
       Лео-Кераміка Неділиська3:0Ватра с.Пикуловичі
       Цукровик Павлів3:0Ватра с.Тарасівка
       ФК Липники -0:2ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       ФК Рудно -3:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
       Золота Липа с. Чемеринці3:0ФК Малехів -
     Тур 29 
      17-11-2013 
       ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі1:1ФК Зубра -
       Золота Липа с. Чемеринці0:3ФК Липники -
       ФК Оброшин Оброшино3:0ФК Малехів -
       Ватра с.Пикуловичі0:3ФК Запитів -
       Еталон Підгайчики3:0ФК Колос с.Куровичі
       Ватра с.Тарасівка0:2Лео-Кераміка Неділиська
       Стріла с.Лагодів Перем.р-ну0:3Цукровик Павлів
       ФК Рудно -2:1Арсенал с.Старе Село
     Тур 30 
      24-11-2013 
       Цукровик Павлів4:6ФК Рудно -
       ФК Липники -3:0ФК Оброшин Оброшино
       ФК Малехів -0:3Ватра с.Пикуловичі
       ФК Запитів -1:2Ватра с.Тарасівка
       Еталон Підгайчики3:0Арсенал с.Старе Село
       ФК Зубра -0:3Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Колос с.Куровичі0:3ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі
       Лео-Кераміка Неділиська3:0Стріла с.Лагодів Перем.р-ну
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Козира Володимир Степанович Цукровик Павлів36223
    Скрильов Василь Олександрович Арсенал с.Старе Село22119
    Романюк Олександр Володимирович Еталон Підгайчики21223
    Шиян Андрій Богданович ФК Липники -19020
    Сабадаш Максим Євгенович ФК Рудно -19022
    Шарко Віталій Ярославович Цукровик Павлів18023
    Бакус Володимир Євгенович Лео-Кераміка Неділиська17226
    Пастух Максим Ігорович ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі14427
    Краєвський Ігор Іванович Золота Липа с. Чемеринці11025
    Гнатів Володимир Петрович ФК Оброшин Оброшино11022
    Намасний Андрій Павлович ФК Чорнушовичі с. Чорнушовичі11014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook