Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед юнацьких команд

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      28-08-2013 
       ДЮСШ-1-юн Хмельницький4:1Збруч-юн Волочиськ
       Случ-юн Старокостянтинів2:1КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       Енергетик-Іква-юн Стара Синява0:0Заслав’я юн Віньківці
       Атланта юн Кам’янець-Подільський0:0Поділля-Олімп юн Хмельницький
     Тур 2 
       Збруч-юн Волочиськ7:0Поділля-Олімп юн Хмельницький
       Заслав’я юн Віньківці0:0Атланта юн Кам’янець-Подільський
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин4:0Енергетик-Іква-юн Стара Синява
       ДЮСШ-1-юн Хмельницький5:1Случ-юн Старокостянтинів
     Тур 3 
       Збруч-юн Волочиськ3:0Случ-юн Старокостянтинів
       Енергетик-Іква-юн Стара Синява0:3ДЮСШ-1-юн Хмельницький
       Атланта юн Кам’янець-Подільський1:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       Поділля-Олімп юн Хмельницький0:0Заслав’я юн Віньківці
     Тур 4 
       Збруч-юн Волочиськ0:0Заслав’я юн Віньківці
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин3:0Поділля-Олімп юн Хмельницький
       ДЮСШ-1-юн Хмельницький2:2Атланта юн Кам’янець-Подільський
       Енергетик-Іква-юн Стара Синява2:3Случ-юн Старокостянтинів
     Тур 5 
       Енергетик-Іква-юн Стара Синява0:3Збруч-юн Волочиськ
       Атланта юн Кам’янець-Подільський1:2Случ-юн Старокостянтинів
       Поділля-Олімп юн Хмельницький0:3ДЮСШ-1-юн Хмельницький
       Заслав’я юн Віньківці0:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
     Тур 6 
       Збруч-юн Волочиськ2:1КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       ДЮСШ-1-юн Хмельницький0:0Заслав’я юн Віньківці
       Поділля-Олімп юн Хмельницький0:4Случ-юн Старокостянтинів
       Енергетик-Іква-юн Стара Синява1:3Атланта юн Кам’янець-Подільський
     Тур 7 
       Атланта юн Кам’янець-Подільський2:0Збруч-юн Волочиськ
       Поділля-Олімп юн Хмельницький0:0Енергетик-Іква-юн Стара Синява
       Заслав’я юн Віньківці0:0Случ-юн Старокостянтинів
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин1:1ДЮСШ-1-юн Хмельницький
    Коло 2 
     Тур 8 
      31-08-2013 
       Збруч-юн Волочиськ1:3ДЮСШ-1-юн Хмельницький
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин4:0Случ-юн Старокостянтинів
      04-09-2013 
       Поділля-Олімп юн Хмельницький3:2Атланта юн Кам’янець-Подільський
     Тур 9 
      07-09-2013 
       Поділля-Олімп юн Хмельницький1:3Збруч-юн Волочиськ
       Енергетик-Іква-юн Стара Синява0:1КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       Случ-юн Старокостянтинів1:2ДЮСШ-1-юн Хмельницький
     Тур 10 
      14-09-2013 
       Случ-юн Старокостянтинів0:2Збруч-юн Волочиськ
       ДЮСШ-1-юн Хмельницький2:0Енергетик-Іква-юн Стара Синява
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:0Атланта юн Кам’янець-Подільський
     Тур 11 
      21-09-2013 
       Поділля-Олімп юн Хмельницький0:1КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       Атланта юн Кам’янець-Подільський0:0ДЮСШ-1-юн Хмельницький
     Тур 12 
      28-09-2013 
       Збруч-юн Волочиськ3:0Енергетик-Іква-юн Стара Синява
       Случ-юн Старокостянтинів4:5Атланта юн Кам’янець-Подільський
       ДЮСШ-1-юн Хмельницький4:1Поділля-Олімп юн Хмельницький
     Тур 11 
      02-10-2013 
       Случ-юн Старокостянтинів8:0Енергетик-Іква-юн Стара Синява
     Тур 13 
      05-10-2013 
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:0Збруч-юн Волочиськ
       Случ-юн Старокостянтинів3:0Поділля-Олімп юн Хмельницький
       Атланта юн Кам’янець-Подільський3:0Енергетик-Іква-юн Стара Синява
     Тур 14 
      12-10-2013 
       Збруч-юн Волочиськ1:0Атланта юн Кам’янець-Подільський
       Енергетик-Іква-юн Стара Синява3:0Поділля-Олімп юн Хмельницький
       ДЮСШ-1-юн Хмельницький2:3КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Савера Олег Ігорович ДЮСШ-1-юн Хмельницький705
    Цінько Назарій Романович Збруч-юн Волочиськ605
    Клим Андрій Андрійович КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин304
    Буряк Андрій Анатолійович Збруч-юн Волочиськ304
    Швець Артем Валерійович Збруч-юн Волочиськ303
    Чубенко Олександр Анатолійович Случ-юн Старокостянтинів304
    Кулай Іван Миколайович КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин304
    Бабак Вадим Миколайович Случ-юн Старокостянтинів215
    Степанець Василь Андрійович ДЮСШ-1-юн Хмельницький204
    Матвійчук Дмитро Олександрович КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин203
    Куліш Михайло Сергійович Поділля-Олімп юн Хмельницький203

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook