Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Донецької області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-05-2013 
       Селідоввугілля СелідовоКолос Ясинуватський р-н
       Чайкіно МакіївкаАякс-2 Шахтарськ
       ПАО ЄМЗ Академія ЄнакієвоШахтар Дзержинськ
       Енергія Новий СвітФК Моспіно Моспіно
       Угольок ДімітровоФК Торез -
       Техпромдон КрасногоровкаКаровець Артемовський р-н
     Тур 2 
      18-05-2013 
       ФК Моспіно МоспіноФК Торез -
       Шахтар ДзержинськУгольок Дімітрово
       Колос Ясинуватський р-нЧайкіно Макіївка
       Каровець Артемовський р-нСелідоввугілля Селідово
       Енергія Новий СвітТехпромдон Красногоровка
      19-05-2013 
       Аякс-2 ШахтарськПАО ЄМЗ Академія Єнакієво
     Тур 3 
      25-05-2013 
       Чайкіно МакіївкаКаровець Артемовський р-н
       Селідоввугілля СелідовоЕнергія Новий Світ
       ПАО ЄМЗ Академія ЄнакієвоКолос Ясинуватський р-н
       Угольок ДімітровоАякс-2 Шахтарськ
      26-05-2013 
       Техпромдон КрасногоровкаФК Моспіно Моспіно
       ФК Торез -Шахтар Дзержинськ
     Тур 4 
      01-06-2013 
       ФК Моспіно МоспіноШахтар Дзержинськ
       Колос Ясинуватський р-нУгольок Дімітрово
       Енергія Новий СвітЧайкіно Макіївка
       Техпромдон КрасногоровкаСелідоввугілля Селідово
      02-06-2013 
       Аякс-2 ШахтарськФК Торез -
       Каровець Артемовський р-нПАО ЄМЗ Академія Єнакієво
     Тур 5 
      08-06-2013 
       Чайкіно МакіївкаТехпромдон Красногоровка
       Селідоввугілля СелідовоФК Моспіно Моспіно
       ФК Торез -Колос Ясинуватський р-н
       Угольок ДімітровоКаровець Артемовський р-н
      09-06-2013 
       ПАО ЄМЗ Академія ЄнакієвоЕнергія Новий Світ
       Шахтар ДзержинськАякс-2 Шахтарськ
     Тур 6 
      15-06-2013 
       Колос Ясинуватський р-нШахтар Дзержинськ
       Каровець Артемовський р-нФК Торез -
       Енергія Новий СвітУгольок Дімітрово
       Селідоввугілля СелідовоЧайкіно Макіївка
      16-06-2013 
       ФК Моспіно МоспіноАякс-2 Шахтарськ
       Техпромдон КрасногоровкаПАО ЄМЗ Академія Єнакієво
     Тур 7 
      22-06-2013 
       Угольок ДімітровоТехпромдон Красногоровка
       ФК Торез -Енергія Новий Світ
       Шахтар ДзержинськКаровець Артемовський р-н
       Чайкіно МакіївкаФК Моспіно Моспіно
      23-06-2013 
       ПАО ЄМЗ Академія ЄнакієвоСелідоввугілля Селідово
       Аякс-2 ШахтарськКолос Ясинуватський р-н
     Тур 8 
      29-06-2013 
       ФК Моспіно МоспіноКолос Ясинуватський р-н
       Енергія Новий СвітШахтар Дзержинськ
       Техпромдон КрасногоровкаФК Торез -
       Селідоввугілля СелідовоУгольок Дімітрово
      30-06-2013 
       Каровець Артемовський р-нАякс-2 Шахтарськ
       Чайкіно МакіївкаПАО ЄМЗ Академія Єнакієво
     Тур 9 
      06-07-2013 
       Угольок ДімітровоЧайкіно Макіївка
       ФК Торез -Селідоввугілля Селідово
       Шахтар ДзержинськТехпромдон Красногоровка
       Колос Ясинуватський р-нКаровець Артемовський р-н
      07-07-2013 
       Аякс-2 ШахтарськЕнергія Новий Світ
     Тур 10 
      13-07-2013 
       ФК Моспіно МоспіноКаровець Артемовський р-н
       Енергія Новий СвітКолос Ясинуватський р-н
       Селідоввугілля СелідовоШахтар Дзержинськ
       Чайкіно МакіївкаФК Торез -
      14-07-2013 
       Техпромдон КрасногоровкаАякс-2 Шахтарськ
       ПАО ЄМЗ Академія ЄнакієвоУгольок Дімітрово
     Тур 11 
      20-07-2013 
       Угольок ДімітровоФК Моспіно Моспіно
       Каровець Артемовський р-нЕнергія Новий Світ
       Колос Ясинуватський р-нТехпромдон Красногоровка
       Шахтар ДзержинськЧайкіно Макіївка
      21-07-2013 
       ФК Торез -ПАО ЄМЗ Академія Єнакієво
       Аякс-2 ШахтарськСелідоввугілля Селідово
    Коло 2 
     Тур 12 
      10-08-2013 
       ФК Моспіно Моспіно2:1Угольок Дімітрово
       Енергія Новий Світ1:5Каровець Артемовський р-н
       Техпромдон Красногоровка1:3Колос Ясинуватський р-н
       Чайкіно Макіївка0:4Шахтар Дзержинськ
      11-08-2013 
       Селідоввугілля Селідово2:0Аякс-2 Шахтарськ
       ПАО ЄМЗ Академія Єнакієво1:3ФК Торез -
     Тур 13 
      17-08-2013 
       Каровець Артемовський р-н4:2ФК Моспіно Моспіно
       Колос Ясинуватський р-н9:0Енергія Новий Світ
       Шахтар Дзержинськ1:2Селідоввугілля Селідово
       ФК Торез -4:2Чайкіно Макіївка
      18-08-2013 
       Угольок Дімітрово5:0ПАО ЄМЗ Академія Єнакієво
       Аякс-2 Шахтарськ3:1Техпромдон Красногоровка
     Тур 14 
      24-08-2013 
       Чайкіно Макіївка1:3Угольок Дімітрово
       Каровець Артемовський р-н1:3Колос Ясинуватський р-н
       Техпромдон Красногоровка6:0Шахтар Дзержинськ
       Селідоввугілля Селідово3:0ФК Торез -
       ПАО ЄМЗ Академія Єнакієво1:2ФК Моспіно Моспіно
       Енергія Новий Світ0:5Аякс-2 Шахтарськ
     Тур 15 
      31-08-2013 
       ПАО ЄМЗ Академія Єнакієво4:1Чайкіно Макіївка
       Колос Ясинуватський р-н2:3ФК Моспіно Моспіно
       Аякс-2 Шахтарськ1:0Каровець Артемовський р-н
       Шахтар Дзержинськ8:0Енергія Новий Світ
       ФК Торез -1:3Техпромдон Красногоровка
       Угольок Дімітрово0:1Селідоввугілля Селідово
     Тур 16 
      07-09-2013 
       Техпромдон Красногоровка5:2Угольок Дімітрово
       Селідоввугілля Селідово0:0ПАО ЄМЗ Академія Єнакієво
       Енергія Новий Світ0:3ФК Торез -
       Каровець Артемовський р-н1:2Шахтар Дзержинськ
       ФК Моспіно Моспіно2:0Чайкіно Макіївка
      08-09-2013 
       Колос Ясинуватський р-н3:1Аякс-2 Шахтарськ
     Тур 17 
      14-09-2013 
       Шахтар ДзержинськКолос Ясинуватський р-н
       Аякс-2 ШахтарськФК Моспіно Моспіно
       ФК Торез -Каровець Артемовський р-н
       Угольок ДімітровоЕнергія Новий Світ
       ПАО ЄМЗ Академія ЄнакієвоТехпромдон Красногоровка
       Чайкіно МакіївкаСелідоввугілля Селідово
     Тур 18 
      21-09-2013 
       Каровець Артемовський р-нУгольок Дімітрово
       Аякс-2 ШахтарськШахтар Дзержинськ
       Енергія Новий СвітПАО ЄМЗ Академія Єнакієво
       Техпромдон КрасногоровкаЧайкіно Макіївка
       ФК Моспіно МоспіноСелідоввугілля Селідово
       Колос Ясинуватський р-нФК Торез -
     Тур 19 
      28-09-2013 
       Селідоввугілля СелідовоТехпромдон Красногоровка
       Шахтар ДзержинськФК Моспіно Моспіно
       Угольок ДімітровоКолос Ясинуватський р-н
       ФК Торез -Аякс-2 Шахтарськ
       Чайкіно МакіївкаЕнергія Новий Світ
       ПАО ЄМЗ Академія ЄнакієвоКаровець Артемовський р-н
     Тур 20 
      05-10-2013 
       Каровець Артемовський р-нЧайкіно Макіївка
       Енергія Новий СвітСелідоввугілля Селідово
       Колос Ясинуватський р-нПАО ЄМЗ Академія Єнакієво
       Аякс-2 ШахтарськУгольок Дімітрово
       ФК Моспіно МоспіноТехпромдон Красногоровка
       Шахтар ДзержинськФК Торез -
     Тур 21 
      12-10-2013 
       ФК Торез -ФК Моспіно Моспіно
       Угольок ДімітровоШахтар Дзержинськ
       Чайкіно МакіївкаКолос Ясинуватський р-н
       Селідоввугілля СелідовоКаровець Артемовський р-н
       Техпромдон КрасногоровкаЕнергія Новий Світ
      13-10-2013 
       ПАО ЄМЗ Академія ЄнакієвоАякс-2 Шахтарськ
     Тур 22 
      19-10-2013 
       Колос Ясинуватський р-нСелідоввугілля Селідово
       Шахтар ДзержинськПАО ЄМЗ Академія Єнакієво
       ФК Моспіно МоспіноЕнергія Новий Світ
       ФК Торез -Угольок Дімітрово
       Каровець Артемовський р-нТехпромдон Красногоровка
      20-10-2013 
       Аякс-2 ШахтарськЧайкіно Макіївка
    Коло 1 
     Тур 0 
      16-02-2019 
       Шахтар ДзержинськШахтар Дзержинськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Морозов Ігор Олександрович Колос Ясинуватський р-н805
    Станенко Віктор Вадимович Техпромдон Красногоровка604
    Віцько Ілля Олександрович ФК Моспіно Моспіно403
    Макєров Євген Сергійович ФК Моспіно Моспіно425
    Плахін Данііл Андрійович Колос Ясинуватський р-н404
    Авраменко Денис Васильович Угольок Дімітрово325
    Бєлодєд Дмитро Олександрович Шахтар Дзержинськ304
    Мішин Олексій Романович Аякс-2 Шахтарськ304
    Сігєєв Владислав Романович ПАО ЄМЗ Академія Єнакієво304
    Горбик Олексій Сергійович Каровець Артемовський р-н305
    Саранча Сергій Дмитрович Енергія Новий Світ311

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook