Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Тернопільської області з футболу серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-05-2013 
       ФК Зборів -ДСО-Поділля Тернопільський р-н
       ФК Козова -Нива Бережани
       ФК Ланівці -ФК Шумськ -
       Галич ЗбаражЗбруч-Агробізнес Підволочиськ
     Тур 2 
      22-05-2013 
       ФК Шумськ -Галич Збараж
       Нива БережаниФК Ланівці -
       ДСО-Поділля Тернопільський р-нФК Козова -
       Буревісник КременецьФК Зборів -
     Тур 3 
      26-05-2013 
       ФК Козова -Буревісник Кременець
       ФК Ланівці -ДСО-Поділля Тернопільський р-н
       Галич ЗбаражНива Бережани
       Збруч-Агробізнес ПідволочиськФК Шумськ -
     Тур 4 
      29-05-2013 
       Нива БережаниЗбруч-Агробізнес Підволочиськ
       ДСО-Поділля Тернопільський р-нГалич Збараж
       Буревісник КременецьФК Ланівці -
       ФК Зборів -ФК Козова -
     Тур 5 
      02-06-2013 
       ФК Ланівці -ФК Зборів -
       Галич ЗбаражБуревісник Кременець
       Збруч-Агробізнес ПідволочиськДСО-Поділля Тернопільський р-н
       ФК Шумськ -Нива Бережани
     Тур 6 
      09-06-2013 
       ДСО-Поділля Тернопільський р-нФК Шумськ -
       Буревісник КременецьЗбруч-Агробізнес Підволочиськ
       ФК Зборів -Галич Збараж
       ФК Козова -ФК Ланівці -
     Тур 7 
      16-06-2013 
       Галич ЗбаражФК Козова -
       Збруч-Агробізнес ПідволочиськФК Зборів -
       ФК Шумськ -Буревісник Кременець
       Нива БережаниДСО-Поділля Тернопільський р-н
     Тур 8 
      23-06-2013 
       Буревісник КременецьНива Бережани
       ФК Зборів -ФК Шумськ -
       ФК Козова -Збруч-Агробізнес Підволочиськ
       ФК Ланівці -Галич Збараж
     Тур 9 
      30-06-2013 
       Збруч-Агробізнес ПідволочиськФК Ланівці -
       ФК Шумськ -ФК Козова -
       Нива БережаниФК Зборів -
       ДСО-Поділля Тернопільський р-нБуревісник Кременець
    Коло 2 
     Тур 10 
      14-07-2013 
       ФК Шумськ -0:4ФК Ланівці -
       ДСО-Поділля Тернопільський р-н5:2ФК Зборів -
       Збруч-Агробізнес Підволочиськ2:2Галич Збараж
     Тур 11 
      21-07-2013 
       Галич Збараж4:0ФК Шумськ -
       ФК Ланівці -0:2Нива Бережани
       ФК Козова -0:2ДСО-Поділля Тернопільський р-н
       ФК Зборів -1:5Буревісник Кременець
     Тур 10 
      24-07-2013 
       Нива Бережани4:0ФК Козова -
     Тур 12 
      28-07-2013 
       Буревісник Кременець2:1ФК Козова -
       ДСО-Поділля Тернопільський р-н0:1ФК Ланівці -
       Нива Бережани4:1Галич Збараж
       ФК Шумськ -4:0Збруч-Агробізнес Підволочиськ
     Тур 13 
      04-08-2013 
       Збруч-Агробізнес ПідволочиськНива Бережани
       Галич ЗбаражДСО-Поділля Тернопільський р-н
       ФК Ланівці -Буревісник Кременець
       ФК Козова -ФК Зборів -
     Тур 14 
      11-08-2013 
       ФК Зборів -ФК Ланівці -
       Буревісник КременецьГалич Збараж
       ДСО-Поділля Тернопільський р-нЗбруч-Агробізнес Підволочиськ
       Нива БережаниФК Шумськ -
     Тур 15 
      18-08-2013 
       ФК Шумськ -ДСО-Поділля Тернопільський р-н
       Збруч-Агробізнес ПідволочиськБуревісник Кременець
       Галич ЗбаражФК Зборів -
       ФК Ланівці -ФК Козова -
     Тур 16 
      25-08-2013 
       ФК Козова -Галич Збараж
       ФК Зборів -Збруч-Агробізнес Підволочиськ
       Буревісник КременецьФК Шумськ -
       ДСО-Поділля Тернопільський р-нНива Бережани
     Тур 17 
      01-09-2013 
       Нива БережаниБуревісник Кременець
       ФК Шумськ -ФК Зборів -
       Збруч-Агробізнес ПідволочиськФК Козова -
       Галич ЗбаражФК Ланівці -
     Тур 18 
      08-09-2013 
       ФК Ланівці -Збруч-Агробізнес Підволочиськ
       ФК Козова -ФК Шумськ -
       ФК Зборів -Нива Бережани
       Буревісник КременецьДСО-Поділля Тернопільський р-н
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Новосад Тарас Леонідович Буревісник Кременець402
    Мороз Олег Ярославович ДСО-Поділля Тернопільський р-н303
    Лобас Олександр Олегович Галич Збараж302
    Хома Руслан Богданович Нива Бережани303
    Куций Анатолій Михайлович ФК Ланівці -203
    Твардовський Ігор Мирославович Нива Бережани203
    Ель Хажлі Мохамед Амін Нива Бережани203
    Сіліщев Андрій Олександрович ФК Шумськ -202
    Сліпий Назарій-Володимир Ігорович ДСО-Поділля Тернопільський р-н203
    Слотюк Арсен Борисович ФК Ланівці -203
    Дичко Михайло Миколайович Нива Бережани203

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook