Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Житомирської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      18-05-2013 
       Керамік Баранівка5:0Тетерів Чуднів
      25-05-2013 
       Керамік Баранівка1:0Шкіряник Бердичів
       Тетерів Чуднів0:0Полісся Городниця
       ФК Миропіль -2:0Авангард Довбиш
     Тур 2 
      01-06-2013 
       Авангард Довбиш3:2ФК Бердичів -
       Шкіряник Бердичів3:1ФК Миропіль -
       Керамік Баранівка4:1Полісся Городниця
      08-06-2013 
       Зоря-Енергія РоманівШкіряник Бердичів
     Тур 3 
       Тетерів Чуднів4:3ФК Бердичів -
       ФК Миропіль -4:3Керамік Баранівка
       Полісся ГородницяАвангард Довбиш
      15-06-2013 
       Шкіряник БердичівТетерів Чуднів
     Тур 4 
       ФК Миропіль -Зоря-Енергія Романів
       Авангард ДовбишКерамік Баранівка
      22-06-2013 
       Зоря-Енергія РоманівКерамік Баранівка
       Шкіряник БердичівАвангард Довбиш
     Тур 5 
       Тетерів ЧуднівФК Миропіль -
      28-06-2013 
       ФК Бердичів -3:2ФК Миропіль -
     Тур 6 
       Авангард Довбиш4:2Зоря-Енергія Романів
     Тур 7 
       Полісся Городниця2:1Шкіряник Бердичів
    Коло 2 
     Тур 8 
       Авангард ДовбишТетерів Чуднів
    Коло 1 
     Тур 6 
      29-06-2013 
       Зоря-Енергія Романів1:0Тетерів Чуднів
     Тур 7 
      30-06-2013 
       ФК Миропіль -2:4Полісся Городниця
     Тур 6 
       Шкіряник Бердичів1:0ФК Бердичів -
     Тур 7 
      03-07-2013 
       ФК Бердичів -3:2Полісся Городниця
     Тур 5 
      06-07-2013 
       Тетерів ЧуднівАвангард Довбиш
     Тур 6 
       Зоря-Енергія Романів4:1Полісся Городниця
     Тур 5 
       Керамік Баранівка3:2ФК Бердичів -
     Тур 7 
      08-12-2019 
       ФК Бердичів -Зоря-Енергія Романів
    Коло 2 
     Тур 8 
       Зоря-Енергія РоманівШкіряник Бердичів
       ФК Бердичів -ФК Миропіль -
       Полісся ГородницяКерамік Баранівка
     Тур 9 
       Керамік БаранівкаАвангард Довбиш
       ФК Миропіль -Полісся Городниця
       Шкіряник БердичівФК Бердичів -
       Тетерів ЧуднівЗоря-Енергія Романів
     Тур 10 
       Авангард ДовбишЗоря-Енергія Романів
       ФК Бердичів -Тетерів Чуднів
       Полісся ГородницяШкіряник Бердичів
       Керамік БаранівкаФК Миропіль -
     Тур 11 
       ФК Миропіль -Авангард Довбиш
       Шкіряник БердичівКерамік Баранівка
       Тетерів ЧуднівПолісся Городниця
       Зоря-Енергія РоманівФК Бердичів -
     Тур 12 
       Авангард ДовбишФК Бердичів -
       Полісся ГородницяЗоря-Енергія Романів
       Керамік БаранівкаТетерів Чуднів
       ФК Миропіль -Шкіряник Бердичів
     Тур 13 
       Шкіряник БердичівАвангард Довбиш
       Тетерів ЧуднівФК Миропіль -
       Зоря-Енергія РоманівКерамік Баранівка
       ФК Бердичів -Полісся Городниця
     Тур 14 
       Авангард ДовбишПолісся Городниця
       Керамік БаранівкаФК Бердичів -
       ФК Миропіль -Зоря-Енергія Романів
       Шкіряник БердичівТетерів Чуднів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гусак Роман Олександрович Полісся Городниця603
    Кучерчук Петро Іванович Полісся Городниця204
    Кучер Олександр Анатолійович Керамік Баранівка102
    Марцун Богдан Васильович Зоря-Енергія Романів103
    Дригус Олександр Володимирович Полісся Городниця104
    Рибальченко Юрій Васильович ФК Миропіль -101
    Школьний Олександр Леонідович Полісся Городниця101
    Бонюк Віталій Володимирович Зоря-Енергія Романів103
    Василюк Віталій Володимирович Зоря-Енергія Романів103
    Онищук Сергій Анатолійович Полісся Городниця001
    Щенявський Роман Дмитрович Полісся Городниця004

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook