Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість області серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-09-2013 
       ДЮСШ-Чемпіон Бобринець5:0ДЮСШ-Колос Олександрійський район
       ДЮСШ Долинська3:0ДЮСШ-Тясмин Олександрівка
       Зірка-Спартак Кіровоград3:2Олекс.-Аметист Олександрія
       Зірка Кіровоград0:1Колос-Водник Кіровоградський район
     Тур 2 
      29-09-2013 
       Олекс.-Аметист Олександрія0:0Зірка Кіровоград
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаЗірка-Спартак Кіровоград
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районДЮСШ Долинська
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград0:0ДЮСШ-Чемпіон Бобринець
     Тур 3 
      06-10-2013 
       ДЮСШ Долинська1:2ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       Зірка-Спартак Кіровоград1:1ДЮСШ-Колос Олександрійський район
       Зірка Кіровоград1:0ДЮСШ-Тясмин Олександрівка
       Колос-Водник Кіровоградський район0:0Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 4 
      13-10-2013 
       ДЮСШ-Тясмин Олександрівка2:4Колос-Водник Кіровоградський район
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районЗірка Кіровоград
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград3:1Зірка-Спартак Кіровоград
       ДЮСШ-Чемпіон Бобринець0:2ДЮСШ Долинська
     Тур 5 
      20-10-2013 
       Зірка-Спартак Кіровоград0:6ДЮСШ-Чемпіон Бобринець
       Зірка Кіровоград0:1ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       Колос-Водник Кіровоградський районДЮСШ-Колос Олександрійський район
       Олекс.-Аметист Олександрія2:2ДЮСШ-Тясмин Олександрівка
     Тур 6 
      27-10-2013 
       ДЮСШ-Колос Олександрійський район1:0Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград0:1Колос-Водник Кіровоградський район
       ДЮСШ-Чемпіон Бобринець2:1Зірка Кіровоград
       ДЮСШ Долинська4:0Зірка-Спартак Кіровоград
     Тур 7 
      30-10-2013 
       Зірка КіровоградДЮСШ Долинська
       Колос-Водник Кіровоградський район2:0ДЮСШ-Чемпіон Бобринець
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаДЮСШ-Колос Олександрійський район
     Тур 8 
      03-11-2013 
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград3:0ДЮСШ-Тясмин Олександрівка
       ДЮСШ-Чемпіон БобринецьОлекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ Долинська3:0Колос-Водник Кіровоградський район
       Зірка-Спартак Кіровоград1:3Зірка Кіровоград
     Тур 9 
      13-04-2014 
       Колос-Водник Кіровоградський районЗірка-Спартак Кіровоград
       Олекс.-Аметист Олександрія0:4ДЮСШ Долинська
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаДЮСШ-Чемпіон Бобринець
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
    Коло 2 
     Тур 10 
      20-04-2014 
       Зірка-Спартак Кіровоград1:3Колос-Водник Кіровоградський район
       ДЮСШ ДолинськаОлекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-Чемпіон БобринецьДЮСШ-Тясмин Олександрівка
       ДЮСШ-2 Сокіл КіровоградДЮСШ-Колос Олександрійський район
     Тур 11 
      27-04-2014 
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ-Чемпіон Бобринець
       Колос-Водник Кіровоградський районДЮСШ Долинська
       Зірка КіровоградЗірка-Спартак Кіровоград
     Тур 12 
      04-05-2014 
       ДЮСШ ДолинськаЗірка Кіровоград
       ДЮСШ-Чемпіон БобринецьКолос-Водник Кіровоградський район
       ДЮСШ-2 Сокіл КіровоградОлекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районДЮСШ-Тясмин Олександрівка
     Тур 13 
      11-05-2014 
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ-Колос Олександрійський район
       Колос-Водник Кіровоградський районДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       Зірка КіровоградДЮСШ-Чемпіон Бобринець
       Зірка-Спартак КіровоградДЮСШ Долинська
     Тур 14 
      18-05-2014 
       ДЮСШ-Чемпіон БобринецьЗірка-Спартак Кіровоград
       ДЮСШ-2 Сокіл КіровоградЗірка Кіровоград
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районКолос-Водник Кіровоградський район
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаОлекс.-Аметист Олександрія
     Тур 15 
      25-05-2014 
       Колос-Водник Кіровоградський районДЮСШ-Тясмин Олександрівка
       Зірка КіровоградДЮСШ-Колос Олександрійський район
       Зірка-Спартак КіровоградДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       ДЮСШ ДолинськаДЮСШ-Чемпіон Бобринець
     Тур 16 
      01-06-2014 
       ДЮСШ-2 Сокіл КіровоградДЮСШ Долинська
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районЗірка-Спартак Кіровоград
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаЗірка Кіровоград
       Олекс.-Аметист Олександрія0:4Колос-Водник Кіровоградський район
     Тур 17 
      04-06-2014 
       Зірка КіровоградОлекс.-Аметист Олександрія
       Зірка-Спартак КіровоградДЮСШ-Тясмин Олександрівка
       ДЮСШ ДолинськаДЮСШ-Колос Олександрійський район
       ДЮСШ-Чемпіон БобринецьДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
     Тур 18 
      08-06-2014 
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районДЮСШ-Чемпіон Бобринець
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаДЮСШ Долинська
       Олекс.-Аметист ОлександріяЗірка-Спартак Кіровоград
       Колос-Водник Кіровоградський районЗірка Кіровоград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Козенко Олександр В'ячеславович Колос-Водник Кіровоградський район1307
    Ротов Микола Миколайович ДЮСШ Долинська805
    Цимбаларь Олександр Вікторович ДЮСШ-Чемпіон Бобринець504
    Гудзенко Роман Вікторович ДЮСШ-Тясмин Олександрівка305
    Рева Олександр Володимирович Зірка-Спартак Кіровоград307
    Ляховський Валентин Олегович ДЮСШ-Чемпіон Бобринець216
    Баранов Андрій Олексійович ДЮСШ Долинська205
    Берніков Дмитро Олександрович ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград205
    Мельничук Юрій Сергійович ДЮСШ Долинська205
    Чижов Олександр Олександрович ДЮСШ Долинська201
    Кац Олександр Дмитрович Зірка-Спартак Кіровоград207

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook