Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість області серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-09-2013 
       ДЮСШ-Чемпіон Бобринець2:1ДЮСШ-Колос Олександрійський район
       ДЮСШ Долинська9:1ДЮСШ-Тясмин Олександрівка
       Зірка-Спартак Кіровоград4:2Олекс.-Аметист Олександрія
       КДЮСШ-2 Кіровоград3:0Колос-Водник Кіровоградський район
     Тур 2 
      29-09-2013 
       Олекс.-Аметист Олександрія6:2КДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаЗірка-Спартак Кіровоград
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районДЮСШ Долинська
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград0:0ДЮСШ-Чемпіон Бобринець
     Тур 3 
      06-10-2013 
       ДЮСШ Долинська2:1ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       Зірка-Спартак Кіровоград4:1ДЮСШ-Колос Олександрійський район
       КДЮСШ-2 Кіровоград11:0ДЮСШ-Тясмин Олександрівка
       Колос-Водник Кіровоградський район4:2Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 4 
      13-10-2013 
       ДЮСШ-Тясмин Олександрівка1:7Колос-Водник Кіровоградський район
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районКДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград1:6Зірка-Спартак Кіровоград
       ДЮСШ-Чемпіон Бобринець0:3ДЮСШ Долинська
     Тур 5 
      20-10-2013 
       Зірка-Спартак Кіровоград8:0ДЮСШ-Чемпіон Бобринець
       КДЮСШ-2 Кіровоград3:1ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       Колос-Водник Кіровоградський районДЮСШ-Колос Олександрійський район
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ-Тясмин Олександрівка
     Тур 6 
      27-10-2013 
       ДЮСШ-Колос Олександрійський район1:5Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград1:3Колос-Водник Кіровоградський район
       ДЮСШ-Чемпіон Бобринець1:0КДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮСШ Долинська1:2Зірка-Спартак Кіровоград
     Тур 7 
      30-10-2013 
       КДЮСШ-2 КіровоградДЮСШ Долинська
       Колос-Водник Кіровоградський район4:1ДЮСШ-Чемпіон Бобринець
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаДЮСШ-Колос Олександрійський район
     Тур 8 
      03-11-2013 
       ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград4:2ДЮСШ-Тясмин Олександрівка
       ДЮСШ-Чемпіон БобринецьОлекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ Долинська1:1Колос-Водник Кіровоградський район
       Зірка-Спартак Кіровоград2:0КДЮСШ-2 Кіровоград
     Тур 9 
      13-04-2014 
       Колос-Водник Кіровоградський районЗірка-Спартак Кіровоград
       Олекс.-Аметист Олександрія3:2ДЮСШ Долинська
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаДЮСШ-Чемпіон Бобринець
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
    Коло 2 
     Тур 10 
      20-04-2014 
       Зірка-Спартак Кіровоград4:0Колос-Водник Кіровоградський район
       ДЮСШ ДолинськаОлекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-Чемпіон БобринецьДЮСШ-Тясмин Олександрівка
       ДЮСШ-2 Сокіл КіровоградДЮСШ-Колос Олександрійський район
     Тур 11 
      27-04-2014 
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ-Чемпіон Бобринець
       Колос-Водник Кіровоградський районДЮСШ Долинська
       КДЮСШ-2 КіровоградЗірка-Спартак Кіровоград
     Тур 12 
      04-05-2014 
       ДЮСШ ДолинськаКДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮСШ-Чемпіон БобринецьКолос-Водник Кіровоградський район
       ДЮСШ-2 Сокіл КіровоградОлекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районДЮСШ-Тясмин Олександрівка
     Тур 13 
      11-05-2014 
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ-Колос Олександрійський район
       Колос-Водник Кіровоградський районДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       КДЮСШ-2 КіровоградДЮСШ-Чемпіон Бобринець
       Зірка-Спартак КіровоградДЮСШ Долинська
     Тур 14 
      18-05-2014 
       ДЮСШ-Чемпіон БобринецьЗірка-Спартак Кіровоград
       ДЮСШ-2 Сокіл КіровоградКДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районКолос-Водник Кіровоградський район
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаОлекс.-Аметист Олександрія
     Тур 15 
      25-05-2014 
       Колос-Водник Кіровоградський районДЮСШ-Тясмин Олександрівка
       КДЮСШ-2 КіровоградДЮСШ-Колос Олександрійський район
       Зірка-Спартак КіровоградДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
       ДЮСШ ДолинськаДЮСШ-Чемпіон Бобринець
     Тур 16 
      01-06-2014 
       ДЮСШ-2 Сокіл КіровоградДЮСШ Долинська
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районЗірка-Спартак Кіровоград
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаКДЮСШ-2 Кіровоград
       Олекс.-Аметист Олександрія6:0Колос-Водник Кіровоградський район
     Тур 17 
      04-06-2014 
       КДЮСШ-2 КіровоградОлекс.-Аметист Олександрія
       Зірка-Спартак КіровоградДЮСШ-Тясмин Олександрівка
       ДЮСШ ДолинськаДЮСШ-Колос Олександрійський район
       ДЮСШ-Чемпіон БобринецьДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград
     Тур 18 
      08-06-2014 
       ДЮСШ-Колос Олександрійський районДЮСШ-Чемпіон Бобринець
       ДЮСШ-Тясмин ОлександрівкаДЮСШ Долинська
       Олекс.-Аметист ОлександріяЗірка-Спартак Кіровоград
       Колос-Водник Кіровоградський районКДЮСШ-2 Кіровоград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Панас Володимир Володимирович Зірка-Спартак Кіровоград1207
    Мартиненко Кірілл Андрійович Олекс.-Аметист Олександрія1106
    Козенко Микола В'ячеславович Колос-Водник Кіровоградський район805
    Чижов Олександр Олександрович ДЮСШ Долинська605
    Гора Богдан Олександрович Зірка-Спартак Кіровоград517
    Гребенюк Денис Геннадійович КДЮСШ-2 Кіровоград506
    Фарбанець Михайло Віталійович Олекс.-Аметист Олександрія506
    Бабанський Євгеній Олексійович Олекс.-Аметист Олександрія406
    Ілляшов Ілля Анатолійович ДЮСШ Долинська405
    Михайлов Роман Олександрович Колос-Водник Кіровоградський район407
    Саргсян Артем Каренович ДЮСШ-2 Сокіл Кіровоград416

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook