Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість області серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-09-2013 
       ДЮСШ-2 КропивницькийОлімпік Кропивницький
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка0:9Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮШОР-2 КіровоградДЮСШ Знам`янка
     Тур 2 
      24-09-2013 
       Олекс.-Аметист Олександрія2:0СДЮШОР-2 Кіровоград
       Олімпік Кропивницький0:0ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       ДЮСШ-1 Світловодськ7:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 3 
      03-10-2013 
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка0:2ДЮСШ-1 Світловодськ
       СДЮШОР-2 Кіровоград3:1Олімпік Кропивницький
       ДЮСШ Знам`янкаОлекс.-Аметист Олександрія
     Тур 4 
      08-10-2013 
       Олімпік Кропивницький1:1ДЮСШ Знам`янка
       ДЮСШ-1 Світловодськ0:5СДЮШОР-2 Кіровоград
       ДЮСШ-2 КропивницькийДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
     Тур 5 
      17-10-2013 
       СДЮШОР-2 Кіровоград6:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Знам`янкаДЮСШ-1 Світловодськ
       Олекс.-Аметист Олександрія5:0Олімпік Кропивницький
     Тур 6 
      22-10-2013 
       ДЮСШ-1 Світловодськ0:2Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:4ДЮСШ Знам`янка
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка1:4СДЮШОР-2 Кіровоград
     Тур 7 
      31-10-2013 
       ДЮСШ Знам`янкаДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       Олекс.-Аметист Олександрія11:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олімпік Кропивницький1:1ДЮСШ-1 Світловодськ
    Коло 2 
     Тур 8 
      17-04-2014 
       ДЮСШ Геоід-Мрія ЗнамянкаДЮСШ Знам`янка
       ДЮСШ-2 КропивницькийОлекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-1 СвітловодськОлімпік Кропивницький
     Тур 9 
      22-04-2014 
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ Знам`янкаДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮШОР-2 КіровоградДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
     Тур 10 
      01-05-2014 
       ДЮСШ-2 КропивницькийСДЮШОР-2 Кіровоград
       ДЮСШ-1 СвітловодськДЮСШ Знам`янка
       Олімпік КропивницькийОлекс.-Аметист Олександрія
     Тур 11 
      06-05-2014 
       ДЮСШ Знам`янкаОлімпік Кропивницький
       СДЮШОР-2 КіровоградДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ Геоід-Мрія ЗнамянкаДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 12 
      15-05-2014 
       ДЮСШ-1 СвітловодськДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       Олімпік КропивницькийСДЮШОР-2 Кіровоград
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ Знам`янка
     Тур 13 
      20-05-2014 
       СДЮШОР-2 КіровоградОлекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ Геоід-Мрія ЗнамянкаОлімпік Кропивницький
       ДЮСШ-2 КропивницькийДЮСШ-1 Світловодськ
     Тур 14 
      29-05-2014 
       Олімпік КропивницькийДЮСШ-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       ДЮСШ Знам`янкаСДЮШОР-2 Кіровоград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Собко Сергій Андрійович Олекс.-Аметист Олександрія805
    Порошин Станіслав Сергійович ДЮСШ-1 Світловодськ305
    Завозніков Дмитро Ігорович Олекс.-Аметист Олександрія305
    Кротов Владислав Віталійович ДЮСШ Знам`янка202
    Ніколенко Павло Миколайович ДЮСШ-2 Кропивницький203
    Пархоменко Євгеній Сергійович ДЮСШ-1 Світловодськ215
    Сайко Дмитро Олександрович ДЮСШ Знам`янка202
    Бондаренко Віталій Сергійович ДЮСШ-1 Світловодськ204
    Педан Максим Ігоревич Олекс.-Аметист Олександрія105
    Горбат Владислав Андрійович Олекс.-Аметист Олександрія103
    Бондаренко Артем Сергійович Олекс.-Аметист Олександрія103

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook