Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість області серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-09-2013 
       ДЮСШ-2 КропивницькийОлімпік Кропивницький
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка0:4Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮШОР-2 Кіровоград0:11ДЮСШ-2 Піонер Кіровоград
     Тур 2 
      24-09-2013 
       Олекс.-Аметист Олександрія5:0СДЮШОР-2 Кіровоград
       Олімпік Кропивницький4:0ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       ДЮСШ-1 Світловодськ11:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 3 
      03-10-2013 
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка0:4ДЮСШ-1 Світловодськ
       СДЮШОР-2 Кіровоград2:1Олімпік Кропивницький
       ДЮСШ-2 Піонер КіровоградОлекс.-Аметист Олександрія
     Тур 4 
      08-10-2013 
       Олімпік Кропивницький1:2ДЮСШ-2 Піонер Кіровоград
       ДЮСШ-1 Світловодськ10:0СДЮШОР-2 Кіровоград
       ДЮСШ-2 КропивницькийДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
     Тур 5 
      17-10-2013 
       СДЮШОР-2 Кіровоград3:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ-2 Піонер КіровоградДЮСШ-1 Світловодськ
       Олекс.-Аметист Олександрія3:3Олімпік Кропивницький
     Тур 6 
      22-10-2013 
       ДЮСШ-1 Світловодськ1:2Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:16ДЮСШ-2 Піонер Кіровоград
       ДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка1:4СДЮШОР-2 Кіровоград
     Тур 7 
      31-10-2013 
       ДЮСШ-2 Піонер КіровоградДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       Олекс.-Аметист Олександрія7:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олімпік Кропивницький0:1ДЮСШ-1 Світловодськ
    Коло 2 
     Тур 8 
      17-04-2014 
       ДЮСШ Геоід-Мрія ЗнамянкаДЮСШ-2 Піонер Кіровоград
       ДЮСШ-2 КропивницькийОлекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-1 СвітловодськОлімпік Кропивницький
     Тур 9 
      22-04-2014 
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ-2 Піонер КіровоградДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮШОР-2 КіровоградДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
     Тур 10 
      01-05-2014 
       ДЮСШ-2 КропивницькийСДЮШОР-2 Кіровоград
       ДЮСШ-1 СвітловодськДЮСШ-2 Піонер Кіровоград
       Олімпік КропивницькийОлекс.-Аметист Олександрія
     Тур 11 
      06-05-2014 
       ДЮСШ-2 Піонер КіровоградОлімпік Кропивницький
       СДЮШОР-2 КіровоградДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ Геоід-Мрія ЗнамянкаДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 12 
      15-05-2014 
       ДЮСШ-1 СвітловодськДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       Олімпік КропивницькийСДЮШОР-2 Кіровоград
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ-2 Піонер Кіровоград
     Тур 13 
      20-05-2014 
       СДЮШОР-2 КіровоградОлекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ Геоід-Мрія ЗнамянкаОлімпік Кропивницький
       ДЮСШ-2 КропивницькийДЮСШ-1 Світловодськ
     Тур 14 
      29-05-2014 
       Олімпік КропивницькийДЮСШ-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист ОлександріяДЮСШ Геоід-Мрія Знамянка
       ДЮСШ-2 Піонер КіровоградСДЮШОР-2 Кіровоград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Мельник Антон Сергійович ДЮСШ-1 Світловодськ1005
    Штанько Владислав Денисович ДЮСШ-2 Піонер Кіровоград603
    Довгий Максим Олегович ДЮСШ-1 Світловодськ504
    Коваленко Денис Сергійович Олекс.-Аметист Олександрія505
    Калюжний Артур Олегович ДЮСШ-1 Світловодськ415
    Ільмієв Данило Рустемович ДЮСШ-1 Світловодськ404
    Бевза Владислав Іванович ДЮСШ-2 Піонер Кіровоград403
    Гетьманець Антон Олегович ДЮСШ-2 Піонер Кіровоград403
    Леонтьєв Ігор Андрійович СДЮШОР-2 Кіровоград306
    Конюшенко Данііл Сергійович Олекс.-Аметист Олександрія303
    Бондаренко Нікіта Валерійович ДЮСШ-2 Піонер Кіровоград303

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook