Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Дніпропетровської області з футболу серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
       Авангард-юн Жовті ВодиКосмос-юн Павлоград
       Космос-2-юн ПавлоградДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськНадія-юн Дніпродзержинськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ДЮСШ ОрджонікідзеДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськМДЮСШ Дніпропетровськ
     Тур 2 
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськДЮСШ Орджонікідзе
       Локомотив-юн ДніпропетровськДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Надія-юн ДніпродзержинськОбрій-Трубник-юн Нікополь
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       ДЮСШ НовомосковськДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       Космос-юн ПавлоградКосмос-2-юн Павлоград
       Сталь-юн ДніпродзержинськАвангард-юн Жовті Води
     Тур 3 
       Космос-2-юн ПавлоградСталь-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськКосмос-юн Павлоград
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськДЮСШ Новомосковськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськНадія-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ ОрджонікідзеЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       МДЮСШ ДніпропетровськДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
     Тур 4 
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськМДЮСШ Дніпропетровськ
       Локомотив-юн ДніпропетровськМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       Надія-юн ДніпродзержинськДЮСШ Орджонікідзе
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       ДЮСШ НовомосковськОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Космос-юн ПавлоградФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       Сталь-юн ДніпродзержинськДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       Авангард-юн Жовті ВодиКосмос-2-юн Павлоград
     Тур 5 
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськАвангард-юн Жовті Води
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськСталь-юн Дніпродзержинськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольКосмос-юн Павлоград
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ ОрджонікідзеСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськНадія-юн Дніпродзержинськ
       МДЮСШ ДніпропетровськЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 6 
       Локомотив-юн ДніпропетровськДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       Надія-юн ДніпродзержинськМДЮСШ Дніпропетровськ
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ НовомосковськДЮСШ Орджонікідзе
       Космос-юн ПавлоградДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Сталь-юн ДніпродзержинськОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Авангард-юн Жовті ВодиФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       Космос-2-юн ПавлоградДЮСШ-2 Дніпропетровськ
     Тур 7 
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськКосмос-2-юн Павлоград
       Обрій-Трубник-юн НікопольАвангард-юн Жовті Води
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськСталь-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ ОрджонікідзеКосмос-юн Павлоград
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськДЮСШ Новомосковськ
       МДЮСШ ДніпропетровськСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськНадія-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськЛокомотив-юн Дніпропетровськ
     Тур 8 
       Надія-юн ДніпродзержинськДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       ДЮСШ НовомосковськМДЮСШ Дніпропетровськ
       Космос-юн ПавлоградМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       Сталь-юн ДніпродзержинськДЮСШ Орджонікідзе
       Авангард-юн Жовті ВодиДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Космос-2-юн ПавлоградОбрій-Трубник-юн Нікополь
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
     Тур 9 
       Обрій-Трубник-юн НікопольДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськКосмос-2-юн Павлоград
       ДЮСШ ОрджонікідзеАвангард-юн Жовті Води
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськСталь-юн Дніпродзержинськ
       МДЮСШ ДніпропетровськКосмос-юн Павлоград
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       Локомотив-юн ДніпропетровськНадія-юн Дніпродзержинськ
     Тур 10 
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       ДЮСШ НовомосковськДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Космос-юн ПавлоградДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       Сталь-юн ДніпродзержинськМДЮСШ Дніпропетровськ
       Авангард-юн Жовті ВодиМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       Космос-2-юн ПавлоградДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськОбрій-Трубник-юн Нікополь
     Тур 11 
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       ДЮСШ ОрджонікідзеДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськКосмос-2-юн Павлоград
       МДЮСШ ДніпропетровськАвангард-юн Жовті Води
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськСталь-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськКосмос-юн Павлоград
       Локомотив-юн ДніпропетровськДЮСШ Новомосковськ
       Надія-юн ДніпродзержинськСДЮШОР-Космос Запоріжжя
     Тур 12 
       ДЮСШ НовомосковськНадія-юн Дніпродзержинськ
       Космос-юн ПавлоградЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       Сталь-юн ДніпродзержинськДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Авангард-юн Жовті ВодиДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       Космос-2-юн ПавлоградМДЮСШ Дніпропетровськ
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськДЮСШ Орджонікідзе
       Обрій-Трубник-юн НікопольДЮСШ-12 Дніпропетровськ
     Тур 13 
       ДЮСШ ОрджонікідзеОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       МДЮСШ ДніпропетровськДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськКосмос-2-юн Павлоград
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськАвангард-юн Жовті Води
       Локомотив-юн ДніпропетровськСталь-юн Дніпродзержинськ
       Надія-юн ДніпродзержинськКосмос-юн Павлоград
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяДЮСШ Новомосковськ
     Тур 14 
       Космос-юн ПавлоградСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       Сталь-юн ДніпродзержинськНадія-юн Дніпродзержинськ
       Авангард-юн Жовті ВодиЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       Космос-2-юн ПавлоградДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськМДЮСШ Дніпропетровськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 15 
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       МДЮСШ ДніпропетровськОбрій-Трубник-юн Нікополь
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       Локомотив-юн ДніпропетровськКосмос-2-юн Павлоград
       Надія-юн ДніпродзержинськАвангард-юн Жовті Води
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяСталь-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ НовомосковськКосмос-юн Павлоград
     Тур 16 
       Сталь-юн ДніпродзержинськДЮСШ Новомосковськ
       Авангард-юн Жовті ВодиСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       Космос-2-юн ПавлоградНадія-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськМДЮСШ Дніпропетровськ
       ДЮСШ ОрджонікідзеМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
     Тур 17 
       МДЮСШ ДніпропетровськДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Локомотив-юн ДніпропетровськФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       Надія-юн ДніпродзержинськДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяКосмос-2-юн Павлоград
       ДЮСШ НовомосковськАвангард-юн Жовті Води
       Космос-юн ПавлоградСталь-юн Дніпродзержинськ
    Коло 2 
     Тур 18 
       Космос-юн ПавлоградАвангард-юн Жовті Води
       ДЮСШ НовомосковськКосмос-2-юн Павлоград
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       Надія-юн ДніпродзержинськФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       Локомотив-юн ДніпропетровськОбрій-Трубник-юн Нікополь
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськДЮСШ Орджонікідзе
       МДЮСШ ДніпропетровськМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
     Тур 19 
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       ДЮСШ ОрджонікідзеДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольНадія-юн Дніпродзержинськ
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськДЮСШ Новомосковськ
       Космос-2-юн ПавлоградКосмос-юн Павлоград
       Авангард-юн Жовті ВодиСталь-юн Дніпродзержинськ
     Тур 20 
       Сталь-юн ДніпродзержинськКосмос-2-юн Павлоград
       Космос-юн ПавлоградДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       ДЮСШ НовомосковськФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Надія-юн ДніпродзержинськДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Локомотив-юн ДніпропетровськДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськМДЮСШ Дніпропетровськ
     Тур 21 
       МДЮСШ ДніпропетровськДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       ДЮСШ ОрджонікідзеНадія-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       Обрій-Трубник-юн НікопольДЮСШ Новомосковськ
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськКосмос-юн Павлоград
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськСталь-юн Дніпродзержинськ
       Космос-2-юн ПавлоградАвангард-юн Жовті Води
     Тур 22 
       Авангард-юн Жовті ВодиДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       Сталь-юн ДніпродзержинськФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       Космос-юн ПавлоградОбрій-Трубник-юн Нікополь
       ДЮСШ НовомосковськДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяДЮСШ Орджонікідзе
       Надія-юн ДніпродзержинськМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       Локомотив-юн ДніпропетровськМДЮСШ Дніпропетровськ
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
     Тур 23 
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       МДЮСШ ДніпропетровськНадія-юн Дніпродзержинськ
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       ДЮСШ ОрджонікідзеДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськКосмос-юн Павлоград
       Обрій-Трубник-юн НікопольСталь-юн Дніпродзержинськ
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськАвангард-юн Жовті Води
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськКосмос-2-юн Павлоград
     Тур 24 
       Космос-2-юн ПавлоградФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       Авангард-юн Жовті ВодиОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Сталь-юн ДніпродзержинськДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Космос-юн ПавлоградДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ НовомосковськМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяМДЮСШ Дніпропетровськ
       Надія-юн ДніпродзержинськДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       Локомотив-юн ДніпропетровськДЮСШ-7 Дніпропетровськ
     Тур 25 
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськНадія-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       МДЮСШ ДніпропетровськДЮСШ Новомосковськ
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськКосмос-юн Павлоград
       ДЮСШ ОрджонікідзеСталь-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськАвангард-юн Жовті Води
       Обрій-Трубник-юн НікопольКосмос-2-юн Павлоград
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськДЮСШ-2 Дніпропетровськ
     Тур 26 
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Космос-2-юн ПавлоградДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Авангард-юн Жовті ВодиДЮСШ Орджонікідзе
       Сталь-юн ДніпродзержинськМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       Космос-юн ПавлоградМДЮСШ Дніпропетровськ
       ДЮСШ НовомосковськДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Надія-юн ДніпродзержинськЛокомотив-юн Дніпропетровськ
     Тур 27 
       Локомотив-юн ДніпропетровськСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськДЮСШ Новомосковськ
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськКосмос-юн Павлоград
       МДЮСШ ДніпропетровськСталь-юн Дніпродзержинськ
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськАвангард-юн Жовті Води
       ДЮСШ ОрджонікідзеКосмос-2-юн Павлоград
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
     Тур 28 
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськДЮСШ Орджонікідзе
       Космос-2-юн ПавлоградМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       Авангард-юн Жовті ВодиМДЮСШ Дніпропетровськ
       Сталь-юн ДніпродзержинськДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       Космос-юн ПавлоградДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ДЮСШ НовомосковськЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяНадія-юн Дніпродзержинськ
     Тур 29 
       Надія-юн ДніпродзержинськДЮСШ Новомосковськ
       Локомотив-юн ДніпропетровськКосмос-юн Павлоград
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськСталь-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськАвангард-юн Жовті Води
       МДЮСШ ДніпропетровськКосмос-2-юн Павлоград
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       ДЮСШ ОрджонікідзеФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськОбрій-Трубник-юн Нікополь
     Тур 30 
       Обрій-Трубник-юн НікопольДЮСШ Орджонікідзе
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськМДЮСШ Дніпропетровськ
       Космос-2-юн ПавлоградДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       Авангард-юн Жовті ВодиДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Сталь-юн ДніпродзержинськЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       Космос-юн ПавлоградНадія-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ НовомосковськСДЮШОР-Космос Запоріжжя
     Тур 31 
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяКосмос-юн Павлоград
       Надія-юн ДніпродзержинськСталь-юн Дніпродзержинськ
       Локомотив-юн ДніпропетровськАвангард-юн Жовті Води
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськКосмос-2-юн Павлоград
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       МДЮСШ ДніпропетровськФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськОбрій-Трубник-юн Нікополь
       ДЮСШ ОрджонікідзеДЮСШ-12 Дніпропетровськ
     Тур 32 
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськМеталург-Gold-Taxi-юн Дніпродзержинськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольМДЮСШ Дніпропетровськ
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       Космос-2-юн ПавлоградЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       Авангард-юн Жовті ВодиНадія-юн Дніпродзержинськ
       Сталь-юн ДніпродзержинськСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       Космос-юн ПавлоградДЮСШ Новомосковськ
     Тур 33 
       ДЮСШ НовомосковськСталь-юн Дніпродзержинськ
       СДЮШОР-Космос ЗапоріжжяАвангард-юн Жовті Води
       Надія-юн ДніпродзержинськКосмос-2-юн Павлоград
       Локомотив-юн ДніпропетровськДЮСШ-2 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-7 ДніпропетровськФК Дніпро - юн Дніпропетровськ
       ДЮСШ-7 (2) ДніпропетровськОбрій-Трубник-юн Нікополь
       МДЮСШ ДніпропетровськДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Металург-Gold-Taxi-юн ДніпродзержинськДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 34 
       ДЮСШ ОрджонікідзеМДЮСШ Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськДЮСШ-7 (2) Дніпропетровськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольДЮСШ-7 Дніпропетровськ
       ФК Дніпро - юн ДніпропетровськЛокомотив-юн Дніпропетровськ
       ДЮСШ-2 ДніпропетровськНадія-юн Дніпродзержинськ
       Космос-2-юн ПавлоградСДЮШОР-Космос Запоріжжя
       Авангард-юн Жовті ВодиДЮСШ Новомосковськ
       Сталь-юн ДніпродзержинськКосмос-юн Павлоград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook