Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Дніпропетровської області з футболу серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
       Шахтар-юн МарганецьНадія-юн Дніпродзержинськ
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       МДЮСШ ДніпропетровськКривбас-84-юн Кривий Ріг
       ДЮСШ Орджонікідзевихідний -
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаОбрій-Трубник-юн Нікополь
     Тур 2 
       Надія-юн ДніпродзержинськОбрій-Трубник-юн Нікополь
       вихідний -Ювілейний-юн Новоолександрівка
       Кривбас-84-юн Кривий РігДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськМДЮСШ Дніпропетровськ
       Шахтар-юн МарганецьЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
     Тур 3 
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольНадія-юн Дніпродзержинськ
       МДЮСШ ДніпропетровськШахтар-юн Марганець
       ДЮСШ ОрджонікідзеДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаКривбас-84-юн Кривий Ріг
       Обрій-Трубник-юн Нікопольвихідний -
     Тур 4 
       Надія-юн Дніпродзержинськвихідний -
       Кривбас-84-юн Кривий РігОбрій-Трубник-юн Нікополь
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськЮвілейний-юн Новоолександрівка
       Шахтар-юн МарганецьДЮСШ Орджонікідзе
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольМДЮСШ Дніпропетровськ
     Тур 5 
       МДЮСШ ДніпропетровськНадія-юн Дніпродзержинськ
       ДЮСШ ОрджонікідзеЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаШахтар-юн Марганець
       Обрій-Трубник-юн НікопольДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       вихідний -Кривбас-84-юн Кривий Ріг
     Тур 6 
       Надія-юн ДніпродзержинськКривбас-84-юн Кривий Ріг
       ДЮСШ-12 Дніпропетровськвихідний -
       Шахтар-юн МарганецьОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольЮвілейний-юн Новоолександрівка
       МДЮСШ ДніпропетровськДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 7 
       ДЮСШ ОрджонікідзеНадія-юн Дніпродзержинськ
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаМДЮСШ Дніпропетровськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
       вихідний -Шахтар-юн Марганець
       Кривбас-84-юн Кривий РігДЮСШ-12 Дніпропетровськ
     Тур 8 
       Надія-юн ДніпродзержинськДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Шахтар-юн МарганецьКривбас-84-юн Кривий Ріг
       Електрометалург-НЗФ-юн Нікопольвихідний -
       МДЮСШ ДніпропетровськОбрій-Трубник-юн Нікополь
       ДЮСШ ОрджонікідзеЮвілейний-юн Новоолександрівка
     Тур 9 
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаНадія-юн Дніпродзержинськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольДЮСШ Орджонікідзе
       вихідний -МДЮСШ Дніпропетровськ
       Кривбас-84-юн Кривий РігЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськШахтар-юн Марганець
    Коло 2 
     Тур 10 
       Надія-юн ДніпродзержинськЮвілейний-юн Новоолександрівка
       ДЮСШ ОрджонікідзеОбрій-Трубник-юн Нікополь
       МДЮСШ Дніпропетровськвихідний -
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольКривбас-84-юн Кривий Ріг
       Шахтар-юн МарганецьДЮСШ-12 Дніпропетровськ
     Тур 11 
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськНадія-юн Дніпродзержинськ
       Кривбас-84-юн Кривий РігШахтар-юн Марганець
       вихідний -Електрометалург-НЗФ-юн Нікополь
       Обрій-Трубник-юн НікопольМДЮСШ Дніпропетровськ
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 12 
       Надія-юн ДніпродзержинськДЮСШ Орджонікідзе
       МДЮСШ ДніпропетровськЮвілейний-юн Новоолександрівка
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Шахтар-юн Марганецьвихідний -
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськКривбас-84-юн Кривий Ріг
     Тур 13 
       Кривбас-84-юн Кривий РігНадія-юн Дніпродзержинськ
       вихідний -ДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольШахтар-юн Марганець
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
       ДЮСШ ОрджонікідзеМДЮСШ Дніпропетровськ
     Тур 14 
       Надія-юн ДніпродзержинськМДЮСШ Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольДЮСШ Орджонікідзе
       Шахтар-юн МарганецьЮвілейний-юн Новоолександрівка
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськОбрій-Трубник-юн Нікополь
       Кривбас-84-юн Кривий Рігвихідний -
     Тур 15 
       вихідний -Надія-юн Дніпродзержинськ
       Обрій-Трубник-юн НікопольКривбас-84-юн Кривий Ріг
       Ювілейний-юн НовоолександрівкаДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       ДЮСШ ОрджонікідзеШахтар-юн Марганець
       МДЮСШ ДніпропетровськЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
     Тур 16 
       Надія-юн ДніпродзержинськЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
       Шахтар-юн МарганецьМДЮСШ Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськДЮСШ Орджонікідзе
       Кривбас-84-юн Кривий РігЮвілейний-юн Новоолександрівка
       вихідний -Обрій-Трубник-юн Нікополь
     Тур 17 
       Обрій-Трубник-юн НікопольНадія-юн Дніпродзержинськ
       Ювілейний-юн Новоолександрівкавихідний -
       ДЮСШ ОрджонікідзеКривбас-84-юн Кривий Ріг
       МДЮСШ ДніпропетровськДЮСШ-12 Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ-юн НікопольШахтар-юн Марганець
     Тур 18 
       Надія-юн ДніпродзержинськШахтар-юн Марганець
       ДЮСШ-12 ДніпропетровськЕлектрометалург-НЗФ-юн Нікополь
       Кривбас-84-юн Кривий РігМДЮСШ Дніпропетровськ
       вихідний -ДЮСШ Орджонікідзе
       Обрій-Трубник-юн НікопольЮвілейний-юн Новоолександрівка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook