Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-04-2014 
       ФК Лапаївка Лапаївка0:0ФК Миколаїв -
       Рух Винники6:1Погонь Львів
       Рочин Соснівка2:0СКК Демня -
       Авангард Жидачів0:1ФК Самбір Самбір
      09-04-2014 
       Опір Львів0:2ФК Острів Чорний Острів
       Скала-2 Моршин2:1Гірник Новояворівськ
     Тур 2 
      13-04-2014 
       ФК Острів Чорний Острів1:3Гірник Новояворівськ
       Авангард Жидачів0:0СКК Демня -
       Рочин Соснівка3:1Погонь Львів
       ФК Миколаїв -0:4Рух Винники
      16-04-2014 
       Опір Львів2:3ФК Лапаївка Лапаївка
       Скала-2 Моршин0:0ФК Самбір Самбір
     Тур 3 
      23-04-2014 
       Рух Винники4:1Опір Львів
     Тур 4 
       Скала-2 Моршин4:2Погонь Львів
     Тур 3 
      27-04-2014 
       Авангард Жидачів1:0Погонь Львів
       ФК Лапаївка Лапаївка2:1ФК Острів Чорний Острів
       Рочин Соснівка1:3ФК Миколаїв -
       ФК Самбір Самбір2:1Гірник Новояворівськ
      29-04-2014 
       Скала-2 Моршин2:2СКК Демня -
     Тур 4 
      04-05-2014 
       ФК Самбір Самбір4:1ФК Острів Чорний Острів
       Гірник Новояворівськ1:0СКК Демня -
       ФК Миколаїв -2:0Авангард Жидачів
       ФК Лапаївка Лапаївка1:2Рух Винники
     Тур 5 
      07-05-2014 
       Авангард Жидачів0:1Опір Львів
       Гірник Новояворівськ1:0Погонь Львів
      10-05-2014 
       Рочин Соснівка2:1ФК Лапаївка Лапаївка
      11-05-2014 
       Рух Винники3:0ФК Острів Чорний Острів
       ФК Самбір Самбір1:2СКК Демня -
     Тур 6 
      14-05-2014 
       Опір Львів2:2Скала-2 Моршин
      18-05-2014 
       ФК Острів Чорний Острів2:4СКК Демня -
       Погонь Львів0:4ФК Самбір Самбір
       ФК Миколаїв -7:2Гірник Новояворівськ
       Рух Винники2:3Рочин Соснівка
      25-05-2014 
       ФК Лапаївка Лапаївка3:0Авангард Жидачів
     Тур 4 
      28-05-2014 
       Опір Львів0:2Рочин Соснівка
     Тур 5 
      29-05-2014 
       Скала-2 Моршин1:1ФК Миколаїв -
     Тур 7 
      01-06-2014 
       ФК Острів Чорний Острів0:2Рочин Соснівка
       Авангард Жидачів0:5Рух Винники
       ФК Самбір Самбір3:2ФК Миколаїв -
       СКК Демня -5:2Погонь Львів
      04-06-2014 
       Опір Львів0:0Гірник Новояворівськ
     Тур 8 
      07-06-2014 
       Рочин Соснівка5:0Авангард Жидачів
      08-06-2014 
       Погонь Львів4:2ФК Острів Чорний Острів
       ФК Миколаїв -0:0СКК Демня -
       ФК Лапаївка Лапаївка4:1Гірник Новояворівськ
      11-06-2014 
       Опір Львів0:2ФК Самбір Самбір
     Тур 9 
      14-06-2014 
       СКК Демня -4:0Опір Львів
      15-06-2014 
       Авангард Жидачів2:1ФК Острів Чорний Острів
       Гірник Новояворівськ1:0Рух Винники
       ФК Самбір Самбір2:0ФК Лапаївка Лапаївка
       Погонь Львів0:4ФК Миколаїв -
     Тур 10 
      18-06-2014 
       Опір Львів0:2Погонь Львів
      19-06-2014 
       Рочин Соснівка0:1Гірник Новояворівськ
      22-06-2014 
       ФК Острів Чорний Острів0:2ФК Миколаїв -
       ФК Лапаївка Лапаївка2:2СКК Демня -
       Рух Винники1:0ФК Самбір Самбір
     Тур 11 
       Гірник Новояворівськ3:4Авангард Жидачів
     Тур 10 
      25-06-2014 
       Авангард Жидачів1:0Скала-2 Моршин
     Тур 11 
       Погонь Львів2:3ФК Лапаївка Лапаївка
      29-06-2014 
       Скала-2 Моршин3:1ФК Острів Чорний Острів
       ФК Самбір Самбір0:2Рочин Соснівка
       СКК Демня -0:1Рух Винники
     Тур 9 
      02-07-2014 
       Скала-2 Моршин0:2Рочин Соснівка
     Тур 11 
       ФК Миколаїв -1:1Опір Львів
     Тур 8 
      06-07-2014 
       Рух Винники3:2Скала-2 Моршин
     Тур 7 
      13-07-2014 
       Скала-2 Моршин0:3ФК Лапаївка Лапаївка
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-08-2014 
       Гірник Новояворівськ3:0Скала-2 Моршин
      09-08-2014 
       ФК Острів Чорний Острів1:1Опір Львів
      10-08-2014 
       ФК Миколаїв -2:2ФК Лапаївка Лапаївка
       Погонь Львів2:11Рух Винники
       СКК Демня -0:2Рочин Соснівка
       ФК Самбір Самбір2:0Авангард Жидачів
     Тур 13 
      13-08-2014 
       ФК Самбір Самбір3:0Скала-2 Моршин
      17-08-2014 
       ФК Лапаївка Лапаївка4:1Опір Львів
       Гірник Новояворівськ0:1ФК Острів Чорний Острів
       СКК Демня -5:1Авангард Жидачів
       Погонь Львів0:1Рочин Соснівка
       Рух Винники6:0ФК Миколаїв -
     Тур 14 
      20-08-2014 
       Опір Львів0:5Рух Винники
      24-08-2014 
       Погонь Львів4:0Авангард Жидачів
       ФК Острів Чорний Острів2:1ФК Лапаївка Лапаївка
       ФК Миколаїв -5:2Рочин Соснівка
       Гірник Новояворівськ1:1ФК Самбір Самбір
     Тур 15 
      28-08-2014 
       Погонь Львів1:0Скала-2 Моршин
      31-08-2014 
       ФК Острів Чорний Острів1:5ФК Самбір Самбір
       СКК Демня -4:2Гірник Новояворівськ
       Авангард Жидачів0:2ФК Миколаїв -
       Рух Винники2:1ФК Лапаївка Лапаївка
       Рочин Соснівка2:1Опір Львів
     Тур 16 
      03-09-2014 
       Опір Львів3:2Авангард Жидачів
       ФК Миколаїв -2:1Скала-2 Моршин
      07-09-2014 
       Погонь Львів2:0Гірник Новояворівськ
       ФК Острів Чорний Острів0:6Рух Винники
       СКК Демня -2:0ФК Самбір Самбір
     Тур 17 
       Авангард Жидачів1:2ФК Лапаївка Лапаївка
      09-09-2014 
       Скала-2 Моршин0:0Опір Львів
     Тур 16 
      14-09-2014 
       ФК Лапаївка Лапаївка1:4Рочин Соснівка
     Тур 17 
       СКК Демня -3:0ФК Острів Чорний Острів
       ФК Самбір Самбір2:2Погонь Львів
       Гірник Новояворівськ2:2ФК Миколаїв -
     Тур 18 
      17-09-2014 
       ФК Лапаївка Лапаївка2:4Скала-2 Моршин
     Тур 20 
       Опір Львів1:3СКК Демня -
     Тур 18 
      21-09-2014 
       Рочин Соснівка5:0ФК Острів Чорний Острів
       ФК Миколаїв -4:3ФК Самбір Самбір
       Погонь Львів0:1СКК Демня -
     Тур 19 
      24-09-2014 
       ФК Самбір Самбір1:1Опір Львів
     Тур 14 
      25-09-2014 
       СКК Демня -1:0Скала-2 Моршин
     Тур 20 
      28-09-2014 
       ФК Миколаїв -2:1Погонь Львів
     Тур 18 
      01-10-2014 
       Гірник Новояворівськ1:0Опір Львів
     Тур 19 
      02-10-2014 
       Скала-2 Моршин1:3Рух Винники
      05-10-2014 
       Авангард Жидачів0:2Рочин Соснівка
       ФК Острів Чорний Острів2:1Погонь Львів
       СКК Демня -1:1ФК Миколаїв -
       Гірник Новояворівськ0:0ФК Лапаївка Лапаївка
     Тур 18 
      08-10-2014 
       Рух Винники2:0Авангард Жидачів
     Тур 20 
       Рочин Соснівка6:0Скала-2 Моршин
     Тур 21 
       Погонь Львів1:1Опір Львів
     Тур 20 
      12-10-2014 
       ФК Острів Чорний Острів1:0Авангард Жидачів
       Рух Винники3:0Гірник Новояворівськ
       ФК Лапаївка Лапаївка2:2ФК Самбір Самбір
     Тур 21 
      15-10-2014 
       Гірник Новояворівськ0:2Рочин Соснівка
     Тур 22 
       Опір Львів0:4ФК Миколаїв -
     Тур 21 
      16-10-2014 
       СКК Демня -2:0ФК Лапаївка Лапаївка
      19-10-2014 
       ФК Миколаїв -3:0ФК Острів Чорний Острів
     Тур 22 
      22-10-2014 
       Авангард Жидачів3:0Гірник Новояворівськ
      26-10-2014 
       Рочин Соснівка3:1ФК Самбір Самбір
       ФК Лапаївка Лапаївка2:0Погонь Львів
     Тур 21 
      28-10-2014 
       Скала-2 Моршин4:1Авангард Жидачів
      02-11-2014 
       ФК Самбір Самбір1:1Рух Винники
     Тур 22 
      08-11-2014 
       ФК Острів Чорний Острів3:0Скала-2 Моршин
     Тур 17 
      09-11-2014 
       Рочин Соснівка2:2Рух Винники
     Тур 22 
      15-11-2014 
       Рух Винники4:2СКК Демня -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шептицький Олег Романович Рух Винники21220
    Коссак Віктор Володимирович ФК Миколаїв -11220
    Габян Андрій Ігорович ФК Самбір Самбір10022
    Данилюк Іван Петрович Рочин Соснівка9021
    Бугрин Тарас Романович Погонь Львів9022
    Райша Назар Богданович Рочин Соснівка9422
    Деревльов Костянтин Миколайович Рух Винники9021
    Балух Ігор Ігорович ФК Миколаїв -9011
    Малецький Назарій Степанович ФК Самбір Самбір9022
    Дева Андрій Андрійович Рочин Соснівка9022
    Костик Богдан Іванович Рух Винники8222

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook