Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-04-2014 
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка0:1ФК Миколаїв-юн. -
       Рух-юн. Винники2:2Погонь-юн. Львів
       Гірник-юн. Соснівка2:0СКК Демня-юн. Демня
       Авангард-юн. Жидачів0:2ФК Самбір-юн. -
      09-04-2014 
       ФК Опір-юн Львів4:1ФК Острів-юн Чорний Острів
       Скала-2-юн. Моршин1:2Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 2 
      13-04-2014 
       ФК Острів-юн Чорний Острів0:3Гірник-юн Новояворівськ
       Авангард-юн. Жидачів5:4СКК Демня-юн. Демня
       Гірник-юн. Соснівка4:0Погонь-юн. Львів
       ФК Миколаїв-юн. -1:1Рух-юн. Винники
      16-04-2014 
       ФК Опір-юн Львів2:2ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       Скала-2-юн. Моршин4:2ФК Самбір-юн. -
     Тур 3 
      23-04-2014 
       Рух-юн. Винники1:0ФК Опір-юн Львів
     Тур 4 
       Скала-2-юн. Моршин2:2Погонь-юн. Львів
     Тур 3 
      27-04-2014 
       Авангард-юн. Жидачів2:0Погонь-юн. Львів
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка4:1ФК Острів-юн Чорний Острів
       Гірник-юн. Соснівка3:2ФК Миколаїв-юн. -
       ФК Самбір-юн. -0:1Гірник-юн Новояворівськ
      29-04-2014 
       Скала-2-юн. Моршин3:0СКК Демня-юн. Демня
     Тур 4 
      04-05-2014 
       ФК Самбір-юн. -5:1ФК Острів-юн Чорний Острів
       Гірник-юн Новояворівськ2:1СКК Демня-юн. Демня
       ФК Миколаїв-юн. -3:0Авангард-юн. Жидачів
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка3:0Рух-юн. Винники
     Тур 5 
      07-05-2014 
       Авангард-юн. Жидачів1:3ФК Опір-юн Львів
       Гірник-юн Новояворівськ5:1Погонь-юн. Львів
      10-05-2014 
       Гірник-юн. Соснівка2:6ФК Лапаївка-юн Лапаївка
      11-05-2014 
       Рух-юн. Винники5:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       ФК Самбір-юн. -5:0СКК Демня-юн. Демня
     Тур 6 
      14-05-2014 
       ФК Опір-юн Львів2:0Скала-2-юн. Моршин
      18-05-2014 
       Погонь-юн. Львів1:5ФК Самбір-юн. -
       ФК Миколаїв-юн. -2:2Гірник-юн Новояворівськ
      25-05-2014 
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка9:0Авангард-юн. Жидачів
     Тур 4 
      28-05-2014 
       ФК Опір-юн Львів4:2Гірник-юн. Соснівка
     Тур 5 
       Скала-2-юн. Моршин1:2ФК Миколаїв-юн. -
     Тур 7 
      01-06-2014 
       ФК Острів-юн Чорний Острів0:1Гірник-юн. Соснівка
       Авангард-юн. Жидачів1:1Рух-юн. Винники
       ФК Самбір-юн. -0:12ФК Миколаїв-юн. -
     Тур 6 
      04-06-2014 
       ФК Острів-юн Чорний Острів2:1СКК Демня-юн. Демня
     Тур 7 
       ФК Опір-юн Львів0:1Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 8 
      07-06-2014 
       Гірник-юн. Соснівка2:1Авангард-юн. Жидачів
      08-06-2014 
       Погонь-юн. Львів2:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       ФК Миколаїв-юн. -7:0СКК Демня-юн. Демня
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка4:0Гірник-юн Новояворівськ
       Рух-юн. Винники2:1Скала-2-юн. Моршин
      11-06-2014 
       ФК Опір-юн Львів2:0ФК Самбір-юн. -
     Тур 11 
       Скала-2-юн. Моршин3:0ФК Острів-юн Чорний Острів
     Тур 9 
      14-06-2014 
       СКК Демня-юн. Демня1:3ФК Опір-юн Львів
       Скала-2-юн. Моршин4:0Гірник-юн. Соснівка
      15-06-2014 
       Авангард-юн. Жидачів7:1ФК Острів-юн Чорний Острів
       Гірник-юн Новояворівськ1:1Рух-юн. Винники
       ФК Самбір-юн. -0:6ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       Погонь-юн. Львів3:1ФК Миколаїв-юн. -
     Тур 10 
      18-06-2014 
       ФК Опір-юн Львів2:2Погонь-юн. Львів
      22-06-2014 
       ФК Острів-юн Чорний Острів0:2ФК Миколаїв-юн. -
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка7:0СКК Демня-юн. Демня
       Рух-юн. Винники6:1ФК Самбір-юн. -
     Тур 11 
       Гірник-юн Новояворівськ2:0Авангард-юн. Жидачів
     Тур 10 
      24-06-2014 
       Гірник-юн. Соснівка4:1Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 11 
      25-06-2014 
       Погонь-юн. Львів1:2ФК Лапаївка-юн Лапаївка
      29-06-2014 
       ФК Самбір-юн. -2:4Гірник-юн. Соснівка
       СКК Демня-юн. Демня1:1Рух-юн. Винники
      02-07-2014 
       ФК Миколаїв-юн. -3:1ФК Опір-юн Львів
     Тур 6 
      03-07-2014 
       Рух-юн. Винники0:1Гірник-юн. Соснівка
     Тур 7 
      04-07-2014 
       СКК Демня-юн. Демня1:1Погонь-юн. Львів
     Тур 10 
      30-07-2014 
       Авангард-юн. Жидачів3:0Скала-2-юн. Моршин
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-08-2014 
       Гірник-юн Новояворівськ1:1Скала-2-юн. Моршин
      09-08-2014 
       ФК Острів-юн Чорний Острів2:5ФК Опір-юн Львів
      10-08-2014 
       ФК Миколаїв-юн. -3:2ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       Погонь-юн. Львів5:1Рух-юн. Винники
       СКК Демня-юн. Демня6:0Гірник-юн. Соснівка
       ФК Самбір-юн. -3:0Авангард-юн. Жидачів
     Тур 13 
      13-08-2014 
       ФК Самбір-юн. -0:6Скала-2-юн. Моршин
      17-08-2014 
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка0:0ФК Опір-юн Львів
       Гірник-юн Новояворівськ4:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       СКК Демня-юн. Демня10:0Авангард-юн. Жидачів
       Погонь-юн. Львів6:0Гірник-юн. Соснівка
       Рух-юн. Винники2:3ФК Миколаїв-юн. -
     Тур 14 
      20-08-2014 
       ФК Опір-юн Львів4:0Рух-юн. Винники
      21-08-2014 
       СКК Демня-юн. Демня0:3Скала-2-юн. Моршин
      24-08-2014 
       Погонь-юн. Львів10:0Авангард-юн. Жидачів
       ФК Острів-юн Чорний Острів2:5ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       ФК Миколаїв-юн. -5:2Гірник-юн. Соснівка
       Гірник-юн Новояворівськ1:0ФК Самбір-юн. -
     Тур 15 
      28-08-2014 
       Погонь-юн. Львів0:1Скала-2-юн. Моршин
      31-08-2014 
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:0ФК Самбір-юн. -
       СКК Демня-юн. Демня1:0Гірник-юн Новояворівськ
       Авангард-юн. Жидачів0:2ФК Миколаїв-юн. -
       Рух-юн. Винники0:1ФК Лапаївка-юн Лапаївка
       Гірник-юн. Соснівка0:3ФК Опір-юн Львів
     Тур 16 
      03-09-2014 
       ФК Опір-юн Львів3:0Авангард-юн. Жидачів
       ФК Миколаїв-юн. -1:2Скала-2-юн. Моршин
      07-09-2014 
       Погонь-юн. Львів3:1Гірник-юн Новояворівськ
       ФК Острів-юн Чорний Острів1:4Рух-юн. Винники
       СКК Демня-юн. Демня2:0ФК Самбір-юн. -
     Тур 17 
       Авангард-юн. Жидачів0:5ФК Лапаївка-юн Лапаївка
      09-09-2014 
       Скала-2-юн. Моршин1:1ФК Опір-юн Львів
     Тур 16 
      14-09-2014 
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка7:0Гірник-юн. Соснівка
     Тур 17 
       СКК Демня-юн. Демня7:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       ФК Самбір-юн. -0:6Погонь-юн. Львів
       Гірник-юн Новояворівськ0:1ФК Миколаїв-юн. -
     Тур 18 
      17-09-2014 
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка4:0Скала-2-юн. Моршин
      21-09-2014 
       Гірник-юн. Соснівка2:1ФК Острів-юн Чорний Острів
       ФК Миколаїв-юн. -3:0ФК Самбір-юн. -
      23-09-2014 
       Погонь-юн. Львів0:0СКК Демня-юн. Демня
    Коло 1 
     Тур 7 
       Скала-2-юн. Моршин0:3ФК Лапаївка-юн Лапаївка
    Коло 2 
     Тур 19 
      24-09-2014 
       ФК Самбір-юн. -0:2ФК Опір-юн Львів
     Тур 18 
      01-10-2014 
       Гірник-юн Новояворівськ1:2ФК Опір-юн Львів
     Тур 19 
      05-10-2014 
       Авангард-юн. Жидачів1:6Гірник-юн. Соснівка
       ФК Острів-юн Чорний Острів0:3Погонь-юн. Львів
       СКК Демня-юн. Демня7:2ФК Миколаїв-юн. -
       Гірник-юн Новояворівськ0:3ФК Лапаївка-юн Лапаївка
     Тур 18 
      08-10-2014 
       Рух-юн. Винники11:1Авангард-юн. Жидачів
     Тур 20 
       Гірник-юн. Соснівка0:2Скала-2-юн. Моршин
     Тур 21 
       Погонь-юн. Львів0:1ФК Опір-юн Львів
     Тур 20 
      12-10-2014 
       ФК Острів-юн Чорний Острів3:0Авангард-юн. Жидачів
       Рух-юн. Винники0:1Гірник-юн Новояворівськ
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка7:0ФК Самбір-юн. -
       ФК Миколаїв-юн. -2:2Погонь-юн. Львів
     Тур 21 
      15-10-2014 
       Гірник-юн Новояворівськ1:2Гірник-юн. Соснівка
     Тур 22 
       ФК Опір-юн Львів0:4ФК Миколаїв-юн. -
     Тур 21 
      16-10-2014 
       Скала-2-юн. Моршин3:0Авангард-юн. Жидачів
      19-10-2014 
       ФК Миколаїв-юн. -8:0ФК Острів-юн Чорний Острів
       СКК Демня-юн. Демня0:3ФК Лапаївка-юн Лапаївка
     Тур 20 
      22-10-2014 
       ФК Опір-юн Львів1:1СКК Демня-юн. Демня
     Тур 22 
      26-10-2014 
       Авангард-юн. Жидачів3:0Гірник-юн Новояворівськ
       Гірник-юн. Соснівка3:0ФК Самбір-юн. -
       ФК Лапаївка-юн Лапаївка6:1Погонь-юн. Львів
     Тур 21 
      02-11-2014 
       ФК Самбір-юн. -1:3Рух-юн. Винники
     Тур 19 
       Скала-2-юн. Моршин3:0Рух-юн. Винники
     Тур 22 
      08-11-2014 
       ФК Острів-юн Чорний Острів3:0Скала-2-юн. Моршин
     Тур 17 
      09-11-2014 
       Гірник-юн. Соснівка2:5Рух-юн. Винники
     Тур 22 
      15-11-2014 
       Рух-юн. Винники2:4СКК Демня-юн. Демня
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Музика Юрій Юрійович ФК Лапаївка-юн Лапаївка19021
    Панасюк Олег Ігорович Рух-юн. Винники18016
    Тершак Ігор Андрійович ФК Миколаїв-юн. -17116
    Джейранашвілі Крістіан Валерійович Погонь-юн. Львів17114
    Іванченко Богдан Тарасович ФК Самбір-юн. -1319
    Адам Богдан Богданович ФК Лапаївка-юн Лапаївка13021
    Маланяк Роман Ігорович ФК Миколаїв-юн. -13118
    Якімець Володимир Іванович СКК Демня-юн. Демня12011
    Дідух Володимир Володимирович ФК Лапаївка-юн Лапаївка12519
    Русин Олег Орестович Гірник-юн Новояворівськ12120
    Кадик Віталій Орестович ФК Опір-юн Львів11013

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook