Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Коломийського району з футболу

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    ФК Угорники Коломийський район101010-0
    Сокіл Коршів101010-0
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-04-2014 
       ФК Угорники Коломийський район0:0Сокіл Коршів
       Нива Мала Кам`янкаПрут Воскресинці
       Вербіж Верхній ВербіжФК Молодятин -
       Спартак СтрупківФК Хлібичин -
       Карпати СпасДовбушівець Печеніжин
       Метеор ЖукотинФК Дебеславці -
       Прут СемаківціПрометей Матеївці
     Тур 2 
      13-04-2014 
       Сокіл КоршівПрометей Матеївці
       ФК Дебеславці -Прут Семаківці
       Довбушівець ПеченіжинМетеор Жукотин
       ФК Хлібичин -Карпати Спас
       ФК Молодятин -Спартак Струпків
       Прут ВоскресинціВербіж Верхній Вербіж
       ФК Угорники Коломийський районНива Мала Кам`янка
     Тур 3 
      27-04-2014 
       Нива Мала Кам`янкаСокіл Коршів
       Вербіж Верхній ВербіжФК Угорники Коломийський район
       Спартак СтрупківПрут Воскресинці
       Карпати СпасФК Молодятин -
       Метеор ЖукотинФК Хлібичин -
       Прут СемаківціДовбушівець Печеніжин
       Прометей МатеївціФК Дебеславці -
     Тур 4 
      04-05-2014 
       Сокіл КоршівФК Дебеславці -
       Довбушівець ПеченіжинПрометей Матеївці
       ФК Хлібичин -Прут Семаківці
       ФК Молодятин -Метеор Жукотин
       Прут ВоскресинціКарпати Спас
       ФК Угорники Коломийський районСпартак Струпків
       Нива Мала Кам`янкаВербіж Верхній Вербіж
     Тур 5 
      11-05-2014 
       Вербіж Верхній ВербіжСокіл Коршів
       Спартак СтрупківНива Мала Кам`янка
       Карпати СпасФК Угорники Коломийський район
       Метеор ЖукотинПрут Воскресинці
       Прут СемаківціФК Молодятин -
       Прометей МатеївціФК Хлібичин -
       ФК Дебеславці -Довбушівець Печеніжин
     Тур 6 
      18-05-2014 
       Сокіл КоршівДовбушівець Печеніжин
       ФК Хлібичин -ФК Дебеславці -
       ФК Молодятин -Прометей Матеївці
       Прут ВоскресинціПрут Семаківці
       ФК Угорники Коломийський районМетеор Жукотин
       Нива Мала Кам`янкаКарпати Спас
       Вербіж Верхній ВербіжСпартак Струпків
     Тур 7 
      25-05-2014 
       Спартак СтрупківСокіл Коршів
       Карпати СпасВербіж Верхній Вербіж
       Метеор ЖукотинНива Мала Кам`янка
       Прут СемаківціФК Угорники Коломийський район
       Прометей МатеївціПрут Воскресинці
       ФК Дебеславці -ФК Молодятин -
       Довбушівець ПеченіжинФК Хлібичин -
     Тур 8 
      01-06-2014 
       Сокіл КоршівФК Хлібичин -
       ФК Молодятин -Довбушівець Печеніжин
       Прут ВоскресинціФК Дебеславці -
       ФК Угорники Коломийський районПрометей Матеївці
       Нива Мала Кам`янкаПрут Семаківці
       Вербіж Верхній ВербіжМетеор Жукотин
       Спартак СтрупківКарпати Спас
     Тур 9 
      08-06-2014 
       Карпати СпасСокіл Коршів
       Метеор ЖукотинСпартак Струпків
       Прут СемаківціВербіж Верхній Вербіж
       Прометей МатеївціНива Мала Кам`янка
       ФК Дебеславці -ФК Угорники Коломийський район
       Довбушівець ПеченіжинПрут Воскресинці
       ФК Хлібичин -ФК Молодятин -
     Тур 10 
      15-06-2014 
       Сокіл КоршівФК Молодятин -
       Прут ВоскресинціФК Хлібичин -
       ФК Угорники Коломийський районДовбушівець Печеніжин
       Нива Мала Кам`янкаФК Дебеславці -
       Вербіж Верхній ВербіжПрометей Матеївці
       Спартак СтрупківПрут Семаківці
       Карпати СпасМетеор Жукотин
     Тур 11 
      22-06-2014 
       Метеор ЖукотинСокіл Коршів
       Прут СемаківціКарпати Спас
       Прометей МатеївціСпартак Струпків
       ФК Дебеславці -Вербіж Верхній Вербіж
       Довбушівець ПеченіжинНива Мала Кам`янка
       ФК Хлібичин -ФК Угорники Коломийський район
       ФК Молодятин -Прут Воскресинці
     Тур 12 
      29-06-2014 
       Сокіл КоршівПрут Воскресинці
       ФК Угорники Коломийський районФК Молодятин -
       Нива Мала Кам`янкаФК Хлібичин -
       Вербіж Верхній ВербіжДовбушівець Печеніжин
       Спартак СтрупківФК Дебеславці -
       Карпати СпасПрометей Матеївці
       Метеор ЖукотинПрут Семаківці
     Тур 13 
      06-07-2014 
       Прут СемаківціСокіл Коршів
       Прометей МатеївціМетеор Жукотин
       ФК Дебеславці -Карпати Спас
       Довбушівець ПеченіжинСпартак Струпків
       ФК Хлібичин -Вербіж Верхній Вербіж
       ФК Молодятин -Нива Мала Кам`янка
       Прут ВоскресинціФК Угорники Коломийський район
    Коло 2 
     Тур 14 
      03-08-2014 
       Сокіл КоршівПрут Семаківці
       Метеор ЖукотинПрометей Матеївці
       Карпати СпасФК Дебеславці -
       Спартак СтрупківДовбушівець Печеніжин
       Вербіж Верхній ВербіжФК Хлібичин -
       Нива Мала Кам`янкаФК Молодятин -
       ФК Угорники Коломийський районПрут Воскресинці
     Тур 15 
      10-08-2014 
       Прут ВоскресинціСокіл Коршів
       ФК Молодятин -ФК Угорники Коломийський район
       ФК Хлібичин -Нива Мала Кам`янка
       Довбушівець ПеченіжинВербіж Верхній Вербіж
       ФК Дебеславці -Спартак Струпків
       Прометей МатеївціКарпати Спас
       Прут СемаківціМетеор Жукотин
     Тур 16 
      17-08-2014 
       Сокіл КоршівМетеор Жукотин
       Карпати СпасПрут Семаківці
       Спартак СтрупківПрометей Матеївці
       Вербіж Верхній ВербіжФК Дебеславці -
       Нива Мала Кам`янкаДовбушівець Печеніжин
       ФК Угорники Коломийський районФК Хлібичин -
       Прут ВоскресинціФК Молодятин -
     Тур 17 
      24-08-2014 
       ФК Молодятин -Сокіл Коршів
       ФК Хлібичин -Прут Воскресинці
       Довбушівець ПеченіжинФК Угорники Коломийський район
       ФК Дебеславці -Нива Мала Кам`янка
       Прометей МатеївціВербіж Верхній Вербіж
       Прут СемаківціСпартак Струпків
       Метеор ЖукотинКарпати Спас
     Тур 18 
      28-08-2014 
       Сокіл КоршівКарпати Спас
       Спартак СтрупківМетеор Жукотин
       Вербіж Верхній ВербіжПрут Семаківці
       Нива Мала Кам`янкаПрометей Матеївці
       ФК Угорники Коломийський районФК Дебеславці -
       Прут ВоскресинціДовбушівець Печеніжин
       ФК Молодятин -ФК Хлібичин -
     Тур 19 
      31-08-2014 
       ФК Хлібичин -Сокіл Коршів
       Довбушівець ПеченіжинФК Молодятин -
       ФК Дебеславці -Прут Воскресинці
       Прометей МатеївціФК Угорники Коломийський район
       Прут СемаківціНива Мала Кам`янка
       Метеор ЖукотинВербіж Верхній Вербіж
       Карпати СпасСпартак Струпків
     Тур 20 
      07-09-2014 
       Сокіл КоршівСпартак Струпків
       Вербіж Верхній ВербіжКарпати Спас
       Нива Мала Кам`янкаМетеор Жукотин
       ФК Угорники Коломийський районПрут Семаківці
       Прут ВоскресинціПрометей Матеївці
       ФК Молодятин -ФК Дебеславці -
       ФК Хлібичин -Довбушівець Печеніжин
     Тур 21 
      14-09-2014 
       Довбушівець ПеченіжинСокіл Коршів
       ФК Дебеславці -ФК Хлібичин -
       Прометей МатеївціФК Молодятин -
       Прут СемаківціПрут Воскресинці
       Метеор ЖукотинФК Угорники Коломийський район
       Карпати СпасНива Мала Кам`янка
       Спартак СтрупківВербіж Верхній Вербіж
     Тур 22 
      21-09-2014 
       Сокіл КоршівВербіж Верхній Вербіж
       Нива Мала Кам`янкаСпартак Струпків
       ФК Угорники Коломийський районКарпати Спас
       Прут ВоскресинціМетеор Жукотин
       ФК Молодятин -Прут Семаківці
       ФК Хлібичин -Прометей Матеївці
       Довбушівець ПеченіжинФК Дебеславці -
     Тур 23 
      28-09-2014 
       ФК Дебеславці -Сокіл Коршів
       Прометей МатеївціДовбушівець Печеніжин
       Прут СемаківціФК Хлібичин -
       Метеор ЖукотинФК Молодятин -
       Карпати СпасПрут Воскресинці
       Спартак СтрупківФК Угорники Коломийський район
       Вербіж Верхній ВербіжНива Мала Кам`янка
     Тур 24 
      05-10-2014 
       Сокіл КоршівНива Мала Кам`янка
       ФК Угорники Коломийський районВербіж Верхній Вербіж
       Прут ВоскресинціСпартак Струпків
       ФК Молодятин -Карпати Спас
       ФК Хлібичин -Метеор Жукотин
       Довбушівець ПеченіжинПрут Семаківці
       ФК Дебеславці -Прометей Матеївці
     Тур 25 
      12-10-2014 
       Прометей МатеївціСокіл Коршів
       Прут СемаківціФК Дебеславці -
       Метеор ЖукотинДовбушівець Печеніжин
       Карпати СпасФК Хлібичин -
       Спартак СтрупківФК Молодятин -
       Вербіж Верхній ВербіжПрут Воскресинці
       Нива Мала Кам`янкаФК Угорники Коломийський район
     Тур 26 
      19-10-2014 
       Сокіл КоршівФК Угорники Коломийський район
       Прут ВоскресинціНива Мала Кам`янка
       ФК Молодятин -Вербіж Верхній Вербіж
       ФК Хлібичин -Спартак Струпків
       Довбушівець ПеченіжинКарпати Спас
       ФК Дебеславці -Метеор Жукотин
       Прометей МатеївціПрут Семаківці
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Іванців Максим Володимирович ФК Угорники Коломийський район001
    Голіней Юрій Анатолійович Сокіл Коршів001
    Гурак Володимир Петрович ФК Угорники Коломийський район001
    Чик Тарас Павлович Сокіл Коршів000
    Жупник Олексій Васильович Сокіл Коршів000
    Дербах Сергій Васильович Сокіл Коршів001
    Кондрат Михайло Васильович ФК Угорники Коломийський район000
    Горбачевський Ярослав Володимирович ФК Угорники Коломийський район000
    Баюрчак Дмитро Володимирович ФК Угорники Коломийський район001
    Савчин Микола Петрович Сокіл Коршів001
    Кваснюк Михайло Ігорович ФК Угорники Коломийський район001

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook