Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Коломийського району з футболу U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-04-2014 
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нСокіл-юн Коршів
       Нива-юн Мала Кам`янкаПрут-юн Воскресинці
       Вербіж-юн Верхній ВербіжФК Молодятин-юн -
       Спартак-юн СтрупківФК Хлібичин-юн -
       Карпати-юн СпасДовбушівець-юн Печеніжин
       Метеор-юн ЖукотинФК Дебеславці-юн -
       Прут-юн СемаківціПрометей-юн Матеївці
     Тур 2 
      13-04-2014 
       Сокіл-юн КоршівПрометей-юн Матеївці
       ФК Дебеславці-юн -Прут-юн Семаківці
       Довбушівець-юн ПеченіжинМетеор-юн Жукотин
       ФК Хлібичин-юн -Карпати-юн Спас
       ФК Молодятин-юн -Спартак-юн Струпків
       Прут-юн ВоскресинціВербіж-юн Верхній Вербіж
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нНива-юн Мала Кам`янка
     Тур 3 
      27-04-2014 
       Нива-юн Мала Кам`янкаСокіл-юн Коршів
       Вербіж-юн Верхній ВербіжФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Спартак-юн СтрупківПрут-юн Воскресинці
       Карпати-юн СпасФК Молодятин-юн -
       Метеор-юн ЖукотинФК Хлібичин-юн -
       Прут-юн СемаківціДовбушівець-юн Печеніжин
       Прометей-юн МатеївціФК Дебеславці-юн -
     Тур 4 
      04-05-2014 
       Сокіл-юн КоршівФК Дебеславці-юн -
       Довбушівець-юн ПеченіжинПрометей-юн Матеївці
       ФК Хлібичин-юн -Прут-юн Семаківці
       ФК Молодятин-юн -Метеор-юн Жукотин
       Прут-юн ВоскресинціКарпати-юн Спас
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нСпартак-юн Струпків
       Нива-юн Мала Кам`янкаВербіж-юн Верхній Вербіж
     Тур 5 
      11-05-2014 
       Вербіж-юн Верхній ВербіжСокіл-юн Коршів
       Спартак-юн СтрупківНива-юн Мала Кам`янка
       Карпати-юн СпасФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Метеор-юн ЖукотинПрут-юн Воскресинці
       Прут-юн СемаківціФК Молодятин-юн -
       Прометей-юн МатеївціФК Хлібичин-юн -
       ФК Дебеславці-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
     Тур 6 
      18-05-2014 
       Сокіл-юн КоршівДовбушівець-юн Печеніжин
       ФК Хлібичин-юн -ФК Дебеславці-юн -
       ФК Молодятин-юн -Прометей-юн Матеївці
       Прут-юн ВоскресинціПрут-юн Семаківці
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нМетеор-юн Жукотин
       Нива-юн Мала Кам`янкаКарпати-юн Спас
       Вербіж-юн Верхній ВербіжСпартак-юн Струпків
     Тур 7 
      25-05-2014 
       Спартак-юн СтрупківСокіл-юн Коршів
       Карпати-юн СпасВербіж-юн Верхній Вербіж
       Метеор-юн ЖукотинНива-юн Мала Кам`янка
       Прут-юн СемаківціФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Прометей-юн МатеївціПрут-юн Воскресинці
       ФК Дебеславці-юн -ФК Молодятин-юн -
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Хлібичин-юн -
     Тур 8 
      01-06-2014 
       Сокіл-юн КоршівФК Хлібичин-юн -
       ФК Молодятин-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
       Прут-юн ВоскресинціФК Дебеславці-юн -
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нПрометей-юн Матеївці
       Нива-юн Мала Кам`янкаПрут-юн Семаківці
       Вербіж-юн Верхній ВербіжМетеор-юн Жукотин
       Спартак-юн СтрупківКарпати-юн Спас
     Тур 9 
      08-06-2014 
       Карпати-юн СпасСокіл-юн Коршів
       Метеор-юн ЖукотинСпартак-юн Струпків
       Прут-юн СемаківціВербіж-юн Верхній Вербіж
       Прометей-юн МатеївціНива-юн Мала Кам`янка
       ФК Дебеславці-юн -ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Довбушівець-юн ПеченіжинПрут-юн Воскресинці
       ФК Хлібичин-юн -ФК Молодятин-юн -
     Тур 10 
      15-06-2014 
       Сокіл-юн КоршівФК Молодятин-юн -
       Прут-юн ВоскресинціФК Хлібичин-юн -
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нДовбушівець-юн Печеніжин
       Нива-юн Мала Кам`янкаФК Дебеславці-юн -
       Вербіж-юн Верхній ВербіжПрометей-юн Матеївці
       Спартак-юн СтрупківПрут-юн Семаківці
       Карпати-юн СпасМетеор-юн Жукотин
     Тур 11 
      22-06-2014 
       Метеор-юн ЖукотинСокіл-юн Коршів
       Прут-юн СемаківціКарпати-юн Спас
       Прометей-юн МатеївціСпартак-юн Струпків
       ФК Дебеславці-юн -Вербіж-юн Верхній Вербіж
       Довбушівець-юн ПеченіжинНива-юн Мала Кам`янка
       ФК Хлібичин-юн -ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       ФК Молодятин-юн -Прут-юн Воскресинці
     Тур 12 
      29-06-2014 
       Сокіл-юн КоршівПрут-юн Воскресинці
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нФК Молодятин-юн -
       Нива-юн Мала Кам`янкаФК Хлібичин-юн -
       Вербіж-юн Верхній ВербіжДовбушівець-юн Печеніжин
       Спартак-юн СтрупківФК Дебеславці-юн -
       Карпати-юн СпасПрометей-юн Матеївці
       Метеор-юн ЖукотинПрут-юн Семаківці
     Тур 13 
      06-07-2014 
       Прут-юн СемаківціСокіл-юн Коршів
       Прометей-юн МатеївціМетеор-юн Жукотин
       ФК Дебеславці-юн -Карпати-юн Спас
       Довбушівець-юн ПеченіжинСпартак-юн Струпків
       ФК Хлібичин-юн -Вербіж-юн Верхній Вербіж
       ФК Молодятин-юн -Нива-юн Мала Кам`янка
       Прут-юн ВоскресинціФК Угорники-юн Коломийський р-н
    Коло 2 
     Тур 14 
      03-08-2014 
       Сокіл-юн КоршівПрут-юн Семаківці
       Метеор-юн ЖукотинПрометей-юн Матеївці
       Карпати-юн СпасФК Дебеславці-юн -
       Спартак-юн СтрупківДовбушівець-юн Печеніжин
       Вербіж-юн Верхній ВербіжФК Хлібичин-юн -
       Нива-юн Мала Кам`янкаФК Молодятин-юн -
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нПрут-юн Воскресинці
     Тур 15 
      10-08-2014 
       Прут-юн ВоскресинціСокіл-юн Коршів
       ФК Молодятин-юн -ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       ФК Хлібичин-юн -Нива-юн Мала Кам`янка
       Довбушівець-юн ПеченіжинВербіж-юн Верхній Вербіж
       ФК Дебеславці-юн -Спартак-юн Струпків
       Прометей-юн МатеївціКарпати-юн Спас
       Прут-юн СемаківціМетеор-юн Жукотин
     Тур 16 
      17-08-2014 
       Сокіл-юн КоршівМетеор-юн Жукотин
       Карпати-юн СпасПрут-юн Семаківці
       Спартак-юн СтрупківПрометей-юн Матеївці
       Вербіж-юн Верхній ВербіжФК Дебеславці-юн -
       Нива-юн Мала Кам`янкаДовбушівець-юн Печеніжин
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нФК Хлібичин-юн -
       Прут-юн ВоскресинціФК Молодятин-юн -
     Тур 17 
      24-08-2014 
       ФК Молодятин-юн -Сокіл-юн Коршів
       ФК Хлібичин-юн -Прут-юн Воскресинці
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Угорники-юн Коломийський р-н
       ФК Дебеславці-юн -Нива-юн Мала Кам`янка
       Прометей-юн МатеївціВербіж-юн Верхній Вербіж
       Прут-юн СемаківціСпартак-юн Струпків
       Метеор-юн ЖукотинКарпати-юн Спас
     Тур 18 
      28-08-2014 
       Сокіл-юн КоршівКарпати-юн Спас
       Спартак-юн СтрупківМетеор-юн Жукотин
       Вербіж-юн Верхній ВербіжПрут-юн Семаківці
       Нива-юн Мала Кам`янкаПрометей-юн Матеївці
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нФК Дебеславці-юн -
       Прут-юн ВоскресинціДовбушівець-юн Печеніжин
       ФК Молодятин-юн -ФК Хлібичин-юн -
     Тур 19 
      31-08-2014 
       ФК Хлібичин-юн -Сокіл-юн Коршів
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Молодятин-юн -
       ФК Дебеславці-юн -Прут-юн Воскресинці
       Прометей-юн МатеївціФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Прут-юн СемаківціНива-юн Мала Кам`янка
       Метеор-юн ЖукотинВербіж-юн Верхній Вербіж
       Карпати-юн СпасСпартак-юн Струпків
     Тур 20 
      07-09-2014 
       Сокіл-юн КоршівСпартак-юн Струпків
       Вербіж-юн Верхній ВербіжКарпати-юн Спас
       Нива-юн Мала Кам`янкаМетеор-юн Жукотин
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нПрут-юн Семаківці
       Прут-юн ВоскресинціПрометей-юн Матеївці
       ФК Молодятин-юн -ФК Дебеславці-юн -
       ФК Хлібичин-юн -Довбушівець-юн Печеніжин
     Тур 21 
      14-09-2014 
       Довбушівець-юн ПеченіжинСокіл-юн Коршів
       ФК Дебеславці-юн -ФК Хлібичин-юн -
       Прометей-юн МатеївціФК Молодятин-юн -
       Прут-юн СемаківціПрут-юн Воскресинці
       Метеор-юн ЖукотинФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Карпати-юн СпасНива-юн Мала Кам`янка
       Спартак-юн СтрупківВербіж-юн Верхній Вербіж
     Тур 22 
      21-09-2014 
       Сокіл-юн КоршівВербіж-юн Верхній Вербіж
       Нива-юн Мала Кам`янкаСпартак-юн Струпків
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нКарпати-юн Спас
       Прут-юн ВоскресинціМетеор-юн Жукотин
       ФК Молодятин-юн -Прут-юн Семаківці
       ФК Хлібичин-юн -Прометей-юн Матеївці
       Довбушівець-юн ПеченіжинФК Дебеславці-юн -
     Тур 23 
      28-09-2014 
       ФК Дебеславці-юн -Сокіл-юн Коршів
       Прометей-юн МатеївціДовбушівець-юн Печеніжин
       Прут-юн СемаківціФК Хлібичин-юн -
       Метеор-юн ЖукотинФК Молодятин-юн -
       Карпати-юн СпасПрут-юн Воскресинці
       Спартак-юн СтрупківФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Вербіж-юн Верхній ВербіжНива-юн Мала Кам`янка
     Тур 24 
      05-10-2014 
       Сокіл-юн КоршівНива-юн Мала Кам`янка
       ФК Угорники-юн Коломийський р-нВербіж-юн Верхній Вербіж
       Прут-юн ВоскресинціСпартак-юн Струпків
       ФК Молодятин-юн -Карпати-юн Спас
       ФК Хлібичин-юн -Метеор-юн Жукотин
       Довбушівець-юн ПеченіжинПрут-юн Семаківці
       ФК Дебеславці-юн -Прометей-юн Матеївці
     Тур 25 
      12-10-2014 
       Прометей-юн МатеївціСокіл-юн Коршів
       Прут-юн СемаківціФК Дебеславці-юн -
       Метеор-юн ЖукотинДовбушівець-юн Печеніжин
       Карпати-юн СпасФК Хлібичин-юн -
       Спартак-юн СтрупківФК Молодятин-юн -
       Вербіж-юн Верхній ВербіжПрут-юн Воскресинці
       Нива-юн Мала Кам`янкаФК Угорники-юн Коломийський р-н
     Тур 26 
      19-10-2014 
       Сокіл-юн КоршівФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Прут-юн ВоскресинціНива-юн Мала Кам`янка
       ФК Молодятин-юн -Вербіж-юн Верхній Вербіж
       ФК Хлібичин-юн -Спартак-юн Струпків
       Довбушівець-юн ПеченіжинКарпати-юн Спас
       ФК Дебеславці-юн -Метеор-юн Жукотин
       Прометей-юн МатеївціПрут-юн Семаківці
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook