Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Коломийського району з футболу U-18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-04-2014 
       Нива-юн ДжурківФСК Коваль-юн Ковалівка
       ФК Ценява-юн -ФК Ворона-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Черемхів-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Голосків-юн -
     Тур 2 
      27-04-2014 
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФК Черемхів-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Ворона-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Ценява-юн -
       ФК Сопів-юн -Нива-юн Джурків
     Тур 3 
      04-05-2014 
       ФК Ценява-юн -ФК Сопів-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиФСК Коваль-юн Ковалівка
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Ворона-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Черемхів-юн -
       ФК Голосків-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
     Тур 4 
      11-05-2014 
       ФК Черемхів-юн -ФК Голосків-юн -
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФК Ворона-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
       ФСК Коваль-юн КовалівкаПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Сопів-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       Нива-юн ДжурківФК Ценява-юн -
     Тур 5 
      18-05-2014 
       Княгинин-юн ПідгайчикиНива-юн Джурків
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Сопів-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФСК Коваль-юн Ковалівка
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Ворона-юн -
       ФК Голосків-юн -ФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Черемхів-юн -
     Тур 6 
      25-05-2014 
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нВікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Ворона-юн -ФК Голосків-юн -
       ФСК Коваль-юн КовалівкаЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФК Сопів-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
       Нива-юн ДжурківПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Ценява-юн -Княгинин-юн Підгайчики
     Тур 7 
      01-06-2014 
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Ценява-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -Нива-юн Джурків
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Сопів-юн -
       ФК Голосків-юн -ФСК Коваль-юн Ковалівка
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Ворона-юн -
       ФК Черемхів-юн -ФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
     Тур 8 
      08-06-2014 
       ФК Ворона-юн -ФК Черемхів-юн -
       ФСК Коваль-юн КовалівкаВікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Сопів-юн -ФК Голосків-юн -
       Нива-юн ДжурківЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФК Ценява-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
     Тур 9 
      15-06-2014 
       ФК Королівка-Корнич-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Ценява-юн -
       ФК Голосків-юн -Нива-юн Джурків
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Сопів-юн -
       ФК Черемхів-юн -ФСК Коваль-юн Ковалівка
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нФК Ворона-юн -
     Тур 10 
      22-06-2014 
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       ФК Сопів-юн -ФК Черемхів-юн -
       Нива-юн ДжурківВікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Ценява-юн -ФК Голосків-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиЮвента-юн Лісна Слобідка
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Королівка-Корнич-юн -
     Тур 11 
      29-06-2014 
       Ювента-юн Лісна СлобідкаПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Голосків-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Ценява-юн -
       ФК Черемхів-юн -Нива-юн Джурків
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нФК Сопів-юн -
       ФК Ворона-юн -ФСК Коваль-юн Ковалівка
     Тур 12 
      06-07-2014 
       ФК Сопів-юн -ФК Ворона-юн -
       Нива-юн ДжурківФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       ФК Ценява-юн -ФК Черемхів-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиВікторія-юн Велика Кам`янка
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Голосків-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
     Тур 13 
      13-07-2014 
       ФК Голосків-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Черемхів-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нФК Ценява-юн -
       ФК Ворона-юн -Нива-юн Джурків
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Сопів-юн -
    Коло 2 
     Тур 14 
      03-08-2014 
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Голосків-юн -
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикВікторія-юн Велика Кам`янка
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Черемхів-юн -
       ФК Ценява-юн -ФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       Нива-юн ДжурківФК Ворона-юн -
       ФК Сопів-юн -ФСК Коваль-юн Ковалівка
     Тур 15 
      10-08-2014 
       ФК Ворона-юн -ФК Сопів-юн -
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нНива-юн Джурків
       ФК Черемхів-юн -ФК Ценява-юн -
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Голосків-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Королівка-Корнич-юн -
     Тур 16 
      17-08-2014 
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикЮвента-юн Лісна Слобідка
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Голосків-юн -
       ФК Ценява-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
       Нива-юн ДжурківФК Черемхів-юн -
       ФК Сопів-юн -ФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Ворона-юн -
     Тур 17 
      24-08-2014 
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нФСК Коваль-юн Ковалівка
       ФК Черемхів-юн -ФК Сопів-юн -
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаНива-юн Джурків
       ФК Голосків-юн -ФК Ценява-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Королівка-Корнич-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
     Тур 18 
      28-08-2014 
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Ценява-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       Нива-юн ДжурківФК Голосків-юн -
       ФК Сопів-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Черемхів-юн -
       ФК Ворона-юн -ФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
     Тур 19 
      31-08-2014 
       ФК Черемхів-юн -ФК Ворона-юн -
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФСК Коваль-юн Ковалівка
       ФК Голосків-юн -ФК Сопів-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаНива-юн Джурків
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Ценява-юн -
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикКнягинин-юн Підгайчики
     Тур 20 
      07-09-2014 
       ФК Ценява-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       Нива-юн ДжурківФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Сопів-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Голосків-юн -
       ФК Ворона-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нФК Черемхів-юн -
     Тур 21 
      14-09-2014 
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       ФК Голосків-юн -ФК Ворона-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФСК Коваль-юн Ковалівка
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Сопів-юн -
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикНива-юн Джурків
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Ценява-юн -
     Тур 22 
      21-09-2014 
       Нива-юн ДжурківКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Сопів-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФСК Коваль-юн КовалівкаФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Ворона-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нФК Голосків-юн -
       ФК Черемхів-юн -Вікторія-юн Велика Кам`янка
     Тур 23 
      28-09-2014 
       ФК Голосків-юн -ФК Черемхів-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Ворона-юн -
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФСК Коваль-юн Ковалівка
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Сопів-юн -
       ФК Ценява-юн -Нива-юн Джурків
     Тур 24 
      05-10-2014 
       ФК Сопів-юн -ФК Ценява-юн -
       ФСК Коваль-юн КовалівкаКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Ворона-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Черемхів-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Голосків-юн -
     Тур 25 
      12-10-2014 
       Ювента-юн Лісна СлобідкаВікторія-юн Велика Кам`янка
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Черемхів-юн -
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Торговиця-юн Коломийчький р-н
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Ворона-юн -
       ФК Ценява-юн -ФСК Коваль-юн Ковалівка
       Нива-юн ДжурківФК Сопів-юн -
     Тур 26 
      19-10-2014 
       ФСК Коваль-юн КовалівкаНива-юн Джурків
       ФК Ворона-юн -ФК Ценява-юн -
       ФК Торговиця-юн Коломийчький р-нКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Черемхів-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       Вікторія-юн Велика Кам`янкаФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Голосків-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook