Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

24-й чемпіонат області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-04-2014 
       АФ П’ятихатська с.Володимирівка4:1ФК Головківка Олекс-й р-н
       Буревісник с.Петрове9:0Новатор Бобринець
       Хлібодар Червоний Яр6:0Гідросила Кіровоград
     Тур 2 
      03-05-2014 
       ФК Головківка Олекс-й р-н2:3Буревісник с.Петрове
       Олімпік Кропивницький2:5Хлібодар Червоний Яр
       Гідросила Кіровоград0:6АФ П’ятихатська с.Володимирівка
     Тур 3 
      10-05-2014 
       АФ П’ятихатська с.Володимирівка1:0Олімпік Кропивницький
       Буревісник с.Петрове8:0Гідросила Кіровоград
       Вентура-плюс Новомиргород2:2Новатор Бобринець
     Тур 4 
      17-05-2014 
       Новатор Бобринець1:2Олімпік Кропивницький
       ФК Головківка Олекс-й р-н5:2Гідросила Кіровоград
       Вентура-плюс Новомиргород1:0Хлібодар Червоний Яр
     Тур 5 
      24-05-2014 
       Олімпік Кропивницький1:3ФК Головківка Олекс-й р-н
       АФ П’ятихатська с.Володимирівка4:0Вентура-плюс Новомиргород
       Хлібодар Червоний Яр9:0Новатор Бобринець
     Тур 6 
      31-05-2014 
       Вентура-плюс Новомиргород2:0Буревісник с.Петрове
       Гідросила Кіровоград1:2Олімпік Кропивницький
       Новатор Бобринець0:6АФ П’ятихатська с.Володимирівка
       ФК Головківка Олекс-й р-н2:1Хлібодар Червоний Яр
     Тур 7 
      07-06-2014 
       Хлібодар Червоний Яр1:2АФ П’ятихатська с.Володимирівка
       ФК Головківка Олекс-й р-н1:2Вентура-плюс Новомиргород
       Олімпік Кропивницький0:4Буревісник с.Петрове
     Тур 8 
      14-06-2014 
       Вентура-плюс Новомиргород1:0Гідросила Кіровоград
       Новатор Бобринець1:1ФК Головківка Олекс-й р-н
       Буревісник с.Петрове5:2Хлібодар Червоний Яр
     Тур 9 
      21-06-2014 
       Гідросила Кіровоград1:0Новатор Бобринець
       Олімпік Кропивницький5:2Вентура-плюс Новомиргород
       АФ П’ятихатська с.Володимирівка3:0Буревісник с.Петрове
    Коло 2 
     Тур 10 
      06-09-2014 
       Гідросила Кіровоград2:4Хлібодар Червоний Яр
       ФК Головківка Олекс-й р-н2:3АФ П’ятихатська с.Володимирівка
       Новатор Бобринець1:6Буревісник с.Петрове
     Тур 11 
      13-09-2014 
       Хлібодар Червоний Яр5:0Олімпік Кропивницький
       АФ П’ятихатська с.Володимирівка3:0Гідросила Кіровоград
       Буревісник с.Петрове6:0ФК Головківка Олекс-й р-н
     Тур 12 
      20-09-2014 
       Олімпік Кропивницький0:3АФ П’ятихатська с.Володимирівка
       Гідросила Кіровоград0:5Буревісник с.Петрове
       Новатор Бобринець1:2Вентура-плюс Новомиргород
     Тур 13 
      27-09-2014 
       Хлібодар Червоний Яр2:0Вентура-плюс Новомиргород
       Олімпік Кропивницький4:2Новатор Бобринець
       Гідросила Кіровоград2:5ФК Головківка Олекс-й р-н
     Тур 14 
      04-10-2014 
       Вентура-плюс Новомиргород0:4АФ П’ятихатська с.Володимирівка
       Новатор Бобринець1:1Хлібодар Червоний Яр
       ФК Головківка Олекс-й р-н6:1Олімпік Кропивницький
     Тур 15 
      11-10-2014 
       Хлібодар Червоний Яр3:0ФК Головківка Олекс-й р-н
       Буревісник с.Петрове2:1Вентура-плюс Новомиргород
       Олімпік Кропивницький3:4Гідросила Кіровоград
       АФ П’ятихатська с.Володимирівка3:0Новатор Бобринець
     Тур 16 
      18-10-2014 
       АФ П’ятихатська с.ВолодимирівкаХлібодар Червоний Яр
       Вентура-плюс Новомиргород1:2ФК Головківка Олекс-й р-н
       Буревісник с.Петрове8:0Олімпік Кропивницький
     Тур 17 
      25-10-2014 
       Гідросила Кіровоград1:3Вентура-плюс Новомиргород
       ФК Головківка Олекс-й р-н3:0Новатор Бобринець
       Хлібодар Червоний Яр1:3Буревісник с.Петрове
     Тур 18 
      01-11-2014 
       Буревісник с.Петрове2:3АФ П’ятихатська с.Володимирівка
       Новатор Бобринець0:3Гідросила Кіровоград
       Вентура-плюс Новомиргород3:1Олімпік Кропивницький
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Красовський Руслан Володимирович Хлібодар Червоний Яр15412
    Чемерис Тарас Юрійович Буревісник с.Петрове13012
    Тимченко Олексій Анатолійович ФК Головківка Олекс-й р-н10212
    Чернов Андрій Вікторович Буревісник с.Петрове8011
    Деркач Віталій Юрійович Вентура-плюс Новомиргород8113
    Шамов Денис Євгенович Буревісник с.Петрове8011
    Корчинський Максим Ярославович Буревісник с.Петрове7014
    Порошин Андрій Михайлович Буревісник с.Петрове607
    Порошин Андрій Михайлович Хлібодар Червоний Яр607
    Замніус Артем Ігорович ФК Головківка Олекс-й р-н6011
    Артюх Сергій Валентинович АФ П’ятихатська с.Володимирівка503

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook