Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

24-й чемпіонат області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2014 
       Агрокомплекс Устинівський район1:2Росток Іванівка Новоукраїнський р-н
       Тясмин Олександрівка1:1Шахтар Смоліне
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район0:3Буревісник
       Локомотив Знам`янка2:0Арсенал Новоархангельськ
     Тур 2 
      04-05-2014 
       Буревісник 1:2Локомотив Знам`янка
       Шахтар Смоліне1:3Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       Росток Іванівка Новоукраїнський р-н2:0Тясмин Олександрівка
       ФК Долинська -1:0Агрокомплекс Устинівський район
     Тур 3 
      11-05-2014 
       Тясмин Олександрівка2:1ФК Долинська -
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район0:2Росток Іванівка Новоукраїнський р-н
       Локомотив Знам`янка3:2Шахтар Смоліне
       Арсенал Новоархангельськ2:0Буревісник
     Тур 4 
      18-05-2014 
       Шахтар Смоліне1:2Арсенал Новоархангельськ
       Росток Іванівка Новоукраїнський р-н7:0Локомотив Знам`янка
       ФК Долинська -2:0Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       Агрокомплекс Устинівський район1:2Тясмин Олександрівка
     Тур 5 
      25-05-2014 
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район2:4Агрокомплекс Устинівський район
       Локомотив Знам`янка1:0ФК Долинська -
       Арсенал Новоархангельськ1:4Росток Іванівка Новоукраїнський р-н
       Буревісник 5:4Шахтар Смоліне
     Тур 6 
      01-06-2014 
       Росток Іванівка Новоукраїнський р-н5:2Буревісник
       ФК Долинська -2:2Арсенал Новоархангельськ
       Агрокомплекс Устинівський район2:1Локомотив Знам`янка
       Тясмин Олександрівка6:0Колос Дмитрівка, Знам`янський район
     Тур 7 
      08-06-2014 
       Локомотив Знам`янка1:2Тясмин Олександрівка
       Арсенал Новоархангельськ1:0Агрокомплекс Устинівський район
       Буревісник 4:3ФК Долинська -
       Шахтар Смоліне1:6Росток Іванівка Новоукраїнський р-н
     Тур 8 
      15-06-2014 
       ФК Долинська -3:1Шахтар Смоліне
       Агрокомплекс Устинівський район2:0Буревісник
       Тясмин Олександрівка2:1Арсенал Новоархангельськ
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район0:0Локомотив Знам`янка
     Тур 9 
      22-06-2014 
       Арсенал Новоархангельськ1:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       Буревісник 2:3Тясмин Олександрівка
       Шахтар Смоліне1:3Агрокомплекс Устинівський район
       Росток Іванівка Новоукраїнський р-н3:1ФК Долинська -
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-09-2014 
       Росток Іванівка Новоукраїнський р-н5:3Агрокомплекс Устинівський район
       Шахтар Смоліне0:3Тясмин Олександрівка
       Буревісник 1:0Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       Арсенал Новоархангельськ3:0Локомотив Знам`янка
     Тур 11 
      14-09-2014 
       Локомотив Знам`янка0:1Буревісник
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район1:0Шахтар Смоліне
       Тясмин Олександрівка2:2Росток Іванівка Новоукраїнський р-н
       Агрокомплекс Устинівський район2:2ФК Долинська -
     Тур 12 
      21-09-2014 
       ФК Долинська -3:0Тясмин Олександрівка
       Росток Іванівка Новоукраїнський р-н5:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       Шахтар Смоліне3:0Локомотив Знам`янка
       Буревісник 4:2Арсенал Новоархангельськ
     Тур 13 
      28-09-2014 
       Арсенал Новоархангельськ4:2Шахтар Смоліне
       Локомотив Знам`янка0:3Росток Іванівка Новоукраїнський р-н
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район1:0ФК Долинська -
       Тясмин Олександрівка3:0Агрокомплекс Устинівський район
     Тур 14 
      05-10-2014 
       Агрокомплекс Устинівський район1:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       ФК Долинська -3:0Локомотив Знам`янка
       Росток Іванівка Новоукраїнський р-н5:2Арсенал Новоархангельськ
       Шахтар Смоліне1:2Буревісник
     Тур 15 
      12-10-2014 
       Буревісник 1:3Росток Іванівка Новоукраїнський р-н
       Арсенал Новоархангельськ10:2ФК Долинська -
       Локомотив Знам`янка0:3Агрокомплекс Устинівський район
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район1:3Тясмин Олександрівка
     Тур 16 
      19-10-2014 
       Тясмин Олександрівка3:0Локомотив Знам`янка
       Агрокомплекс Устинівський район1:1Арсенал Новоархангельськ
       ФК Долинська -2:1Буревісник
       Росток Іванівка Новоукраїнський р-н9:1Шахтар Смоліне
     Тур 17 
      26-10-2014 
       Шахтар Смоліне2:3ФК Долинська -
       Буревісник 2:1Агрокомплекс Устинівський район
       Арсенал Новоархангельськ1:2Тясмин Олександрівка
       Локомотив Знам`янка0:3Колос Дмитрівка, Знам`янський район
     Тур 18 
      02-11-2014 
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район0:4Арсенал Новоархангельськ
       Тясмин Олександрівка3:2Буревісник
       Агрокомплекс Устинівський район3:0Шахтар Смоліне
       ФК Долинська -6:3Росток Іванівка Новоукраїнський р-н
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Федотов Андрій Олександрович Росток Іванівка Новоукраїнський р-н16314
    Ютиш Ігор Валерійович Росток Іванівка Новоукраїнський р-н16015
    Поліщук Володимир Леонідович Агрокомплекс Устинівський район13114
    Наводничий Євген Олександрович Буревісник 11212
    Кріт Вадим Олександрович Росток Іванівка Новоукраїнський р-н10013
    Корінний Олександр Олександрович Росток Іванівка Новоукраїнський р-н10111
    Ващенко Андрій Олегович Тясмин Олександрівка10014
    Тонконоженко Олег Ігорович Арсенал Новоархангельськ8013
    Олійников Вадим Геннадійович Арсенал Новоархангельськ7011
    Мережаний Ігор Григорович Тясмин Олександрівка6010
    Верзілін Роман Володимирович Буревісник 6011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook