Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2014 
       Сокіл с.Великі Глібовичі0:2ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця
       ФК Яричів Новий Яричів0:1Енергетик Добротвір
       Спиртовик смт.Лопатин2:0Богун Броди
       Галичина Бібрка2:3ФСК Вугільник Гірник
       Думна Ременів4:1ФК Добросин -
     Тур 2 
      04-05-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця3:0ФК Добросин -
       ФСК Вугільник Гірник2:2Думна Ременів
       Богун Броди2:1Галичина Бібрка
       Енергетик Добротвір0:0Спиртовик смт.Лопатин
       Сокіл с.Великі Глібовичі6:3ФК Яричів Новий Яричів
     Тур 3 
      11-05-2014 
       ФК Яричів Новий Яричів1:2ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця
       Спиртовик смт.Лопатин1:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       Галичина Бібрка3:0Енергетик Добротвір
       Думна Ременів0:1Богун Броди
       ФК Добросин -2:2ФСК Вугільник Гірник
     Тур 4 
      17-05-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця1:1ФСК Вугільник Гірник
      18-05-2014 
       Богун Броди1:1ФК Добросин -
       Енергетик Добротвір2:2Думна Ременів
       Сокіл с.Великі Глібовичі0:0Галичина Бібрка
       ФК Яричів Новий Яричів2:2Спиртовик смт.Лопатин
     Тур 5 
      25-05-2014 
       Спиртовик смт.Лопатин0:1ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця
       Думна Ременів1:2Сокіл с.Великі Глібовичі
       ФК Добросин -1:2Енергетик Добротвір
       ФСК Вугільник Гірник1:2Богун Броди
     Тур 6 
      08-06-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця4:2Богун Броди
       ФК Яричів Новий Яричів0:1Думна Ременів
       Спиртовик смт.Лопатин0:0Галичина Бібрка
     Тур 7 
      15-06-2014 
       Галичина Бібрка3:0ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця
       Думна Ременів3:2Спиртовик смт.Лопатин
       ФК Добросин -4:3ФК Яричів Новий Яричів
       ФСК Вугільник Гірник4:2Сокіл с.Великі Глібовичі
       Богун Броди3:1Енергетик Добротвір
     Тур 8 
      22-06-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця0:0Енергетик Добротвір
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:2Богун Броди
       ФК Яричів Новий Яричів0:3ФСК Вугільник Гірник
       Спиртовик смт.Лопатин0:2ФК Добросин -
       Галичина Бібрка0:3Думна Ременів
     Тур 9 
      29-06-2014 
       Думна Ременів2:1ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця
       ФК Добросин -1:3Галичина Бібрка
       ФСК Вугільник Гірник1:2Спиртовик смт.Лопатин
       Богун Броди5:0ФК Яричів Новий Яричів
     Тур 5 
      06-07-2014 
       Галичина Бібрка3:1ФК Яричів Новий Яричів
     Тур 6 
       Енергетик Добротвір0:3ФСК Вугільник Гірник
     Тур 9 
      13-07-2014 
       Енергетик Добротвір-:-Сокіл с.Великі Глібовичі
     Тур 6 
      20-07-2014 
       Сокіл с.Великі Глібовичі0:0ФК Добросин -
    Коло 2 
     Тур 10 
      10-08-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця4:1Сокіл с.Великі Глібовичі
       Богун Броди0:0Спиртовик смт.Лопатин
       ФСК Вугільник Гірник2:2Галичина Бібрка
       ФК Добросин -0:2Думна Ременів
     Тур 11 
      17-08-2014 
       ФК Добросин -2:2ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця
       Думна Ременів1:2ФСК Вугільник Гірник
       Галичина Бібрка8:2Богун Броди
       Спиртовик смт.Лопатин0:6Енергетик Добротвір
       ФК Яричів Новий Яричів1:2Сокіл с.Великі Глібовичі
     Тур 12 
      23-08-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця1:2ФК Яричів Новий Яричів
       Енергетик Добротвір2:4Галичина Бібрка
      24-08-2014 
       Сокіл с.Великі Глібовичі6:2Спиртовик смт.Лопатин
       Богун Броди2:2Думна Ременів
       ФСК Вугільник Гірник3:2ФК Добросин -
     Тур 13 
      30-08-2014 
       Спиртовик смт.Лопатин2:6ФК Яричів Новий Яричів
      31-08-2014 
       ФСК Вугільник Гірник1:1ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця
       ФК Добросин -0:1Богун Броди
       Думна Ременів0:2Енергетик Добротвір
       Галичина Бібрка3:2Сокіл с.Великі Глібовичі
     Тур 14 
      07-09-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця1:0Спиртовик смт.Лопатин
       ФК Яричів Новий Яричів1:3Галичина Бібрка
       Сокіл с.Великі Глібовичі1:1Думна Ременів
       Енергетик Добротвір5:0ФК Добросин -
       Богун Броди1:2ФСК Вугільник Гірник
     Тур 16 
      13-09-2014 
       Спиртовик смт.Лопатин1:3Думна Ременів
     Тур 15 
      14-09-2014 
       Богун Броди2:2ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця
     Тур 16 
       ФК Яричів Новий Яричів1:1ФК Добросин -
     Тур 15 
      21-09-2014 
       ФСК Вугільник Гірник4:0Енергетик Добротвір
       Думна Ременів2:1ФК Яричів Новий Яричів
       Галичина Бібрка3:0Спиртовик смт.Лопатин
     Тур 16 
      28-09-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця1:3Галичина Бібрка
       Сокіл с.Великі Глібовичі2:1ФСК Вугільник Гірник
       Енергетик Добротвір2:0Богун Броди
     Тур 17 
      04-10-2014 
       ФК Добросин -0:0Спиртовик смт.Лопатин
      05-10-2014 
       Енергетик Добротвір1:1ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця
       Богун Броди2:0Сокіл с.Великі Глібовичі
       ФСК Вугільник Гірник4:0ФК Яричів Новий Яричів
       Думна Ременів0:1Галичина Бібрка
     Тур 10 
      08-10-2014 
       Енергетик Добротвір5:0ФК Яричів Новий Яричів
     Тур 18 
      11-10-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця0:0Думна Ременів
       ФСК Вугільник Гірник1:1Спиртовик смт.Лопатин
       ФК Яричів Новий Яричів1:4Богун Броди
      12-10-2014 
       Галичина Бібрка3:0ФК Добросин -
       Сокіл с.Великі Глібовичі3:1Енергетик Добротвір
     Тур 15 
      19-10-2014 
       ФК Добросин -1:5Сокіл с.Великі Глібовичі
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Толочко Остап Романович Сокіл с.Великі Глібовичі15116
    Джерш Сергій Віталійович ФСК Вугільник Гірник14018
    Онисько Павло Степанович Галичина Бібрка10015
    Бушка Василь Євгенович Думна Ременів9018
    Котюк Максим Сергійович ФК Сокаль-ВолКом Сокаль-Волиця8015
    Демчук Василь Романович Богун Броди8117
    Закревський Іван Ярославович Галичина Бібрка8016
    Гарасим Богдан Богданович ФСК Вугільник Гірник6015
    Заблоцький Максим Андрійович Сокіл с.Великі Глібовичі6117
    Парадінець Руслан Володимирович ФСК Вугільник Гірник6018
    Левицький Богдан Богданович Спиртовик смт.Лопатин6014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook