Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2014 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:1ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів1:1Енергетик-юн. Добротвір
       Спиртовик-юн. Лопатин0:3Богун-юн Броди
       Галичина-юн Бібрка2:1ФСК Вугільник-юн Гірник
       Думна-юн. Ременів3:1ФК Добросин-юн. -
     Тур 2 
      04-05-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця3:2ФК Добросин-юн. -
       ФСК Вугільник-юн Гірник2:1Думна-юн. Ременів
       Богун-юн Броди3:0Галичина-юн Бібрка
       Енергетик-юн. Добротвір3:2Спиртовик-юн. Лопатин
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі3:1ФК Яричів-юн. Новий Яричів
     Тур 3 
      11-05-2014 
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів1:0ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця
       Спиртовик-юн. Лопатин0:3Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Галичина-юн Бібрка3:4Енергетик-юн. Добротвір
       Думна-юн. Ременів4:1Богун-юн Броди
       ФК Добросин-юн. -2:0ФСК Вугільник-юн Гірник
     Тур 4 
      17-05-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця2:1ФСК Вугільник-юн Гірник
      18-05-2014 
       Богун-юн Броди7:1ФК Добросин-юн. -
       Енергетик-юн. Добротвір1:0Думна-юн. Ременів
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі2:1Галичина-юн Бібрка
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів3:0Спиртовик-юн. Лопатин
     Тур 5 
      25-05-2014 
       Спиртовик-юн. Лопатин1:2ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця
       Думна-юн. Ременів3:1Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФК Добросин-юн. -3:2Енергетик-юн. Добротвір
       ФСК Вугільник-юн Гірник0:0Богун-юн Броди
     Тур 6 
      08-06-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця0:1Богун-юн Броди
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:7Думна-юн. Ременів
       Спиртовик-юн. Лопатин0:3Галичина-юн Бібрка
     Тур 7 
      15-06-2014 
       Галичина-юн Бібрка0:3ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця
       Думна-юн. Ременів5:0Спиртовик-юн. Лопатин
       ФК Добросин-юн. -6:2ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       ФСК Вугільник-юн Гірник3:3Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Богун-юн Броди2:3Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 8 
      22-06-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця0:1Енергетик-юн. Добротвір
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:2Богун-юн Броди
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів1:5ФСК Вугільник-юн Гірник
       Спиртовик-юн. Лопатин0:3ФК Добросин-юн. -
       Галичина-юн Бібрка1:2Думна-юн. Ременів
     Тур 9 
      29-06-2014 
       Думна-юн. Ременів1:0ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця
       ФК Добросин-юн. -3:0Галичина-юн Бібрка
       ФСК Вугільник-юн Гірник3:0Спиртовик-юн. Лопатин
       Богун-юн Броди14:2ФК Яричів-юн. Новий Яричів
     Тур 5 
      06-07-2014 
       Галичина-юн Бібрка3:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
     Тур 6 
       Енергетик-юн. Добротвір2:0ФСК Вугільник-юн Гірник
     Тур 9 
      13-07-2014 
       Енергетик-юн. Добротвір1:0Сокіл-юн. Великі Глібовичі
     Тур 6 
      20-07-2014 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі3:3ФК Добросин-юн. -
    Коло 2 
     Тур 10 
      10-08-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця3:2Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       Богун-юн Броди3:0Спиртовик-юн. Лопатин
       ФСК Вугільник-юн Гірник0:1Галичина-юн Бібрка
       ФК Добросин-юн. -1:4Думна-юн. Ременів
     Тур 11 
      17-08-2014 
       ФК Добросин-юн. -0:1ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця
       Думна-юн. Ременів7:0ФСК Вугільник-юн Гірник
       Галичина-юн Бібрка0:0Богун-юн Броди
       Спиртовик-юн. Лопатин2:7Енергетик-юн. Добротвір
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів2:6Сокіл-юн. Великі Глібовичі
     Тур 12 
      23-08-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця6:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Енергетик-юн. Добротвір4:1Галичина-юн Бібрка
      24-08-2014 
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі3:0Спиртовик-юн. Лопатин
       Богун-юн Броди3:1Думна-юн. Ременів
       ФСК Вугільник-юн Гірник7:0ФК Добросин-юн. -
     Тур 13 
      30-08-2014 
       Спиртовик-юн. Лопатин0:3ФК Яричів-юн. Новий Яричів
      31-08-2014 
       ФСК Вугільник-юн Гірник0:3ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця
       ФК Добросин-юн. -1:1Богун-юн Броди
       Думна-юн. Ременів3:1Енергетик-юн. Добротвір
       Галичина-юн Бібрка0:1Сокіл-юн. Великі Глібовичі
     Тур 14 
      06-09-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця3:0Спиртовик-юн. Лопатин
      07-09-2014 
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:7Галичина-юн Бібрка
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі0:3Думна-юн. Ременів
       Енергетик-юн. Добротвір2:0ФК Добросин-юн. -
       Богун-юн Броди2:0ФСК Вугільник-юн Гірник
     Тур 16 
      13-09-2014 
       Спиртовик-юн. Лопатин0:8Думна-юн. Ременів
     Тур 15 
      14-09-2014 
       Богун-юн Броди2:1ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця
     Тур 16 
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:7ФК Добросин-юн. -
     Тур 15 
      21-09-2014 
       ФСК Вугільник-юн Гірник2:2Енергетик-юн. Добротвір
       Думна-юн. Ременів12:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Галичина-юн Бібрка3:0Спиртовик-юн. Лопатин
     Тур 16 
      28-09-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця0:1Галичина-юн Бібрка
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі1:1ФСК Вугільник-юн Гірник
       Енергетик-юн. Добротвір4:0Богун-юн Броди
     Тур 17 
      04-10-2014 
       ФК Добросин-юн. -8:0Спиртовик-юн. Лопатин
      05-10-2014 
       Енергетик-юн. Добротвір4:1ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця
       Богун-юн Броди0:1Сокіл-юн. Великі Глібовичі
       ФСК Вугільник-юн Гірник0:3ФК Яричів-юн. Новий Яричів
       Думна-юн. Ременів6:1Галичина-юн Бібрка
     Тур 10 
      08-10-2014 
       Енергетик-юн. Добротвір3:0ФК Яричів-юн. Новий Яричів
     Тур 18 
      11-10-2014 
       ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця2:5Думна-юн. Ременів
       ФСК Вугільник-юн Гірник0:0Спиртовик-юн. Лопатин
       ФК Яричів-юн. Новий Яричів0:3Богун-юн Броди
      12-10-2014 
       Галичина-юн Бібрка3:0ФК Добросин-юн. -
       Сокіл-юн. Великі Глібовичі2:1Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 15 
      19-10-2014 
       ФК Добросин-юн. -1:3Сокіл-юн. Великі Глібовичі
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Стасишин Юрій Мирославович Думна-юн. Ременів29016
    Слобода Богдан Васильович Думна-юн. Ременів17015
    Кадай Ярослав Богданович Енергетик-юн. Добротвір17517
    Легендзевич Олег Євстахійович Сокіл-юн. Великі Глібовичі16014
    Капустинський Юрій Віталійович Богун-юн Броди13012
    Цвик Володимир Романович Думна-юн. Ременів11017
    Сергієнко Станіслав Олегович ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця11011
    Солтис Олексій Богданович ФК Добросин-юн. -11210
    Хилинський Павло Богданович ФК Добросин-юн. -8216
    Бурковський Ярослав Михайлович ФК Сокаль-ВолКом юн Сокаль-Волиця8012
    Хилинський Маркіян Богданович ФК Добросин-юн. -8015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook