Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2014 
       ФК Ходорів-юн -2:1ФСК Яворів-юн. -
       ФОК Городок-юн -0:1Нафтовик-юн Борислав
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця2:3Бори-юн. Бориничі
     Тур 2 
      04-05-2014 
       Нафтовик-юн Борислав5:2СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Кар`єр-юн Торчиновичі1:5ФОК Городок-юн -
       Хімік-юн. Новий Розділ1:4ФК Ходорів-юн -
     Тур 5 
       ФСК Яворів-юн. -4:1Бори-юн. Бориничі
     Тур 3 
      11-05-2014 
       ФК Ходорів-юн -3:0Литмір-юн Присліп
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно3:0Хімік-юн. Новий Розділ
       ФОК Городок-юн -0:0ФСК Яворів-юн. -
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця2:1Кар`єр-юн Торчиновичі
       Бори-юн. Бориничі0:4Нафтовик-юн Борислав
     Тур 4 
      15-05-2014 
       ФК Ходорів-юн -1:2Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
      18-05-2014 
       Литмір-юн Присліп2:5Нафтовик-юн Борислав
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:0Бори-юн. Бориничі
       ФСК Яворів-юн. -8:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Хімік-юн. Новий Розділ2:0ФОК Городок-юн -
     Тур 5 
      25-05-2014 
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно4:2Литмір-юн Присліп
       ФОК Городок-юн -3:0ФК Ходорів-юн -
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця1:2Хімік-юн. Новий Розділ
       Нафтовик-юн Борислав2:0Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 6 
      01-06-2014 
       Литмір-юн Присліп1:5Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФСК Яворів-юн. -4:1Нафтовик-юн Борислав
       Хімік-юн. Новий Розділ1:1Бори-юн. Бориничі
       ФК Ходорів-юн -4:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
     Тур 2 
      04-06-2014 
       ФСК Яворів-юн. -1:1Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
      08-06-2014 
       Литмір-юн Присліп3:0Бори-юн. Бориничі
     Тур 9 
       Кар`єр-юн Торчиновичі4:0ФК Ходорів-юн -
     Тур 7 
      10-06-2014 
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця4:4Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
      15-06-2014 
       ФОК Городок-юн -4:0Литмір-юн Присліп
       Бори-юн. Бориничі1:1ФК Ходорів-юн -
       Нафтовик-юн Борислав8:0Хімік-юн. Новий Розділ
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:0ФСК Яворів-юн. -
     Тур 8 
      22-06-2014 
       ФСК Яворів-юн. -3:0Литмір-юн Присліп
       Хімік-юн. Новий Розділ0:2Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФК Ходорів-юн -0:2Нафтовик-юн Борислав
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно6:0Бори-юн. Бориничі
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:4ФОК Городок-юн -
     Тур 9 
      25-06-2014 
       Нафтовик-юн Борислав2:1Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
     Тур 1 
      29-06-2014 
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно2:5Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 9 
       Бори-юн. Бориничі0:9ФОК Городок-юн -
       Литмір-юн Присліп0:3СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Хімік-юн. Новий Розділ8:0ФСК Яворів-юн. -
     Тур 1 
      06-07-2014 
       Хімік-юн. Новий Розділ3:0Литмір-юн Присліп
     Тур 6 
      03-08-2014 
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно0:1ФОК Городок-юн -
    Коло 2 
     Тур 10 
      10-08-2014 
       Хімік-юн. Новий Розділ3:0Литмір-юн Присліп
       ФСК Яворів-юн. -2:1ФК Ходорів-юн -
       Нафтовик-юн Борислав3:0ФОК Городок-юн -
       Бори-юн. Бориничі2:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
     Тур 11 
      17-08-2014 
       Бори-юн. Бориничі3:0Литмір-юн Присліп
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця0:0Нафтовик-юн Борислав
       ФОК Городок-юн -2:0Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФК Ходорів-юн -2:0Хімік-юн. Новий Розділ
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно1:0ФСК Яворів-юн. -
     Тур 12 
      24-08-2014 
       Литмір-юн Присліп0:3ФК Ходорів-юн -
       Кар`єр-юн Торчиновичі5:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
      25-08-2014 
       ФСК Яворів-юн. -0:0ФОК Городок-юн -
      28-08-2014 
       Хімік-юн. Новий Розділ2:3Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
     Тур 13 
      31-08-2014 
       Нафтовик-юн Борислав3:0Литмір-юн Присліп
       Бори-юн. Бориничі1:2Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФОК Городок-юн -1:2Хімік-юн. Новий Розділ
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:0ФСК Яворів-юн. -
      07-09-2014 
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно2:1ФК Ходорів-юн -
     Тур 10 
      11-09-2014 
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:0Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
     Тур 14 
      14-09-2014 
       Литмір-юн Присліп0:3Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
       ФК Ходорів-юн -3:0ФОК Городок-юн -
       Хімік-юн. Новий Розділ3:0СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:0Нафтовик-юн Борислав
       Бори-юн. Бориничі4:1ФСК Яворів-юн. -
     Тур 15 
      21-09-2014 
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:0Литмір-юн Присліп
       Нафтовик-юн Борислав3:0ФСК Яворів-юн. -
       Бори-юн. Бориничі1:2Хімік-юн. Новий Розділ
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця2:0ФК Ходорів-юн -
     Тур 16 
      28-09-2014 
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно0:3СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
       Литмір-юн Присліп0:3ФОК Городок-юн -
       ФК Ходорів-юн -4:1Бори-юн. Бориничі
       Хімік-юн. Новий Розділ0:3Нафтовик-юн Борислав
       ФСК Яворів-юн. -0:0Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 15 
      02-10-2014 
       ФОК Городок-юн -2:3Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
     Тур 12 
      03-10-2014 
       Нафтовик-юн Борислав3:0Бори-юн. Бориничі
     Тур 17 
      05-10-2014 
       Литмір-юн Присліп0:3ФСК Яворів-юн. -
       Кар`єр-юн Торчиновичі6:0Хімік-юн. Новий Розділ
       Нафтовик-юн Борислав5:0ФК Ходорів-юн -
       ФОК Городок-юн -5:3СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця
      08-10-2014 
       Бори-юн. Бориничі0:3Газовик-Хуртовина-юн. Комарно
     Тур 18 
      12-10-2014 
       Газовик-Хуртовина-юн. Комарно1:4Нафтовик-юн Борислав
       ФК Ходорів-юн -2:8Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФОК Городок-юн -4:0Бори-юн. Бориничі
       СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця3:0Литмір-юн Присліп
       ФСК Яворів-юн. -3:0Хімік-юн. Новий Розділ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гурничний Сергій Андрійович Кар`єр-юн Торчиновичі13014
    Дудок Йосип Богданович Газовик-Хуртовина-юн. Комарно1318
    Брудний Роман Богданович ФОК Городок-юн -12014
    Філіпов Максим Сергійович СК Східниця-юн. с.м.т.Східниця9111
    Лисак Роман Русланович Кар`єр-юн Торчиновичі809
    Гринач Назар Іванович Газовик-Хуртовина-юн. Комарно807
    Павляк Іван Ігорович Нафтовик-юн Борислав8011
    Іванович Ігор Васильович Нафтовик-юн Борислав7012
    Свідзінський Ігор Тарасович Нафтовик-юн Борислав7012
    Сокирко Володимир Михайлович Кар`єр-юн Торчиновичі609
    Шумський Андрій Зеновійович ФК Ходорів-юн -6010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook