Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Тисменицького району з футболу юнаки

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2014 
       Цитадель-юн Єзупіль2:0Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Підлісся1:2Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Старі Кривотули-юн -2:3Дружба-юн Драгомирчани
       Стримба-юн Липівка2:1Сокіл-юн Чукалівка
       Бистриця-юн Старий Лисець2:1ФК Радча-юн -
     Тур 2 
      04-05-2014 
       Ураган-юн Черніїв4:3ФК Клубівці-юн -
       ФК Радча-юн -1:2Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Чукалівка2:1Бистриця-юн Старий Лисець
       Дружба-юн Драгомирчани0:0Стримба-юн Липівка
       Козацький Острів-юн Чорнолізці2:1ФК Старі Кривотули-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль2:1Сокіл-юн Підлісся
     Тур 1 
      07-05-2014 
       Авангард-юн Загвіздя5:2ФК Клубівці-юн -
     Тур 3 
      11-05-2014 
       Сокіл-юн Підлісся1:3Ураган-юн Черніїв
       ФК Старі Кривотули-юн -4:1Цитадель-юн Єзупіль
       Стримба-юн Липівка2:1Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Бистриця-юн Старий Лисець1:1Дружба-юн Драгомирчани
       Авангард-юн Загвіздя3:1Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Клубівці-юн -1:2ФК Радча-юн -
     Тур 4 
      18-05-2014 
       Ураган-юн Черніїв1:2ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка2:1ФК Клубівці-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани2:6Авангард-юн Загвіздя
       Козацький Острів-юн Чорнолізці0:0Бистриця-юн Старий Лисець
       Цитадель-юн Єзупіль2:1Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Підлісся7:0ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 5 
      25-05-2014 
       ФК Старі Кривотули-юн -4:0Ураган-юн Черніїв
       Стримба-юн Липівка2:1Сокіл-юн Підлісся
       Бистриця-юн Старий Лисець1:1Цитадель-юн Єзупіль
       Авангард-юн Загвіздя3:2Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Клубівці-юн -1:1Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Радча-юн -3:2Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 6 
      01-06-2014 
       Ураган-юн Черніїв0:7Сокіл-юн Чукалівка
       Дружба-юн Драгомирчани1:3ФК Радча-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці+:-ФК Клубівці-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль2:4Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Підлісся0:4Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Старі Кривотули-юн -0:5Стримба-юн Липівка
     Тур 7 
      08-06-2014 
       Стримба-юн Липівка4:2Ураган-юн Черніїв
       Бистриця-юн Старий Лисець2:2ФК Старі Кривотули-юн -
       Авангард-юн Загвіздя3:2Сокіл-юн Підлісся
       ФК Клубівці-юн -0:0Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Радча-юн -3:0Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Сокіл-юн Чукалівка11:0Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 8 
      15-06-2014 
       Ураган-юн Черніїв1:2Дружба-юн Драгомирчани
       Козацький Острів-юн Чорнолізці5:1Сокіл-юн Чукалівка
       Цитадель-юн Єзупіль2:0ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Підлісся5:1ФК Клубівці-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -1:2Авангард-юн Загвіздя
       Стримба-юн Липівка2:3Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 9 
      22-06-2014 
       Бистриця-юн Старий Лисець0:0Ураган-юн Черніїв
       Авангард-юн Загвіздя7:2Стримба-юн Липівка
       ФК Клубівці-юн -4:1ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Радча-юн -3:0Сокіл-юн Підлісся
       Сокіл-юн Чукалівка2:2Цитадель-юн Єзупіль
       Дружба-юн Драгомирчани0:5Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 10 
      29-06-2014 
       Ураган-юн Черніїв1:3Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Цитадель-юн Єзупіль8:0Дружба-юн Драгомирчани
       Сокіл-юн Підлісся3:1Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Старі Кривотули-юн -0:3ФК Радча-юн -
       Стримба-юн Липівка2:1ФК Клубівці-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець0:1Авангард-юн Загвіздя
     Тур 11 
      06-07-2014 
       Авангард-юн Загвіздя11:1Ураган-юн Черніїв
       ФК Клубівці-юн -0:0Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Радча-юн -2:0Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Чукалівка1:0ФК Старі Кривотули-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани2:4Сокіл-юн Підлісся
       Козацький Острів-юн Чорнолізці0:1Цитадель-юн Єзупіль
    Коло 2 
     Тур 12 
      03-08-2014 
       Ураган-юн Черніїв0:6Цитадель-юн Єзупіль
       Козацький Острів-юн Чорнолізці1:1Сокіл-юн Підлісся
       Дружба-юн Драгомирчани1:0ФК Старі Кривотули-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка0:4Стримба-юн Липівка
       ФК Клубівці-юн -1:5Авангард-юн Загвіздя
     Тур 13 
      10-08-2014 
       ФК Клубівці-юн -6:0Ураган-юн Черніїв
       Авангард-юн Загвіздя1:0ФК Радча-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець2:1Сокіл-юн Чукалівка
       Стримба-юн Липівка12:0Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Старі Кривотули-юн -0:3Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Сокіл-юн Підлісся0:2Цитадель-юн Єзупіль
     Тур 14 
      17-08-2014 
       Ураган-юн Черніїв3:2Сокіл-юн Підлісся
       Цитадель-юн Єзупіль0:1ФК Старі Кривотули-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці8:0Стримба-юн Липівка
       Дружба-юн Драгомирчани0:2Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Чукалівка2:3Авангард-юн Загвіздя
       ФК Радча-юн -4:1ФК Клубівці-юн -
     Тур 12 
      28-08-2014 
       ФК Радча-юн -7:0Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 15 
      31-08-2014 
       ФК Радча-юн -4:1Ураган-юн Черніїв
       ФК Клубівці-юн -6:1Сокіл-юн Чукалівка
       Авангард-юн Загвіздя14:0Дружба-юн Драгомирчани
       Бистриця-юн Старий Лисець1:0Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Стримба-юн Липівка2:1Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Старі Кривотули-юн -0:4Сокіл-юн Підлісся
     Тур 16 
      07-09-2014 
       Ураган-юн Черніїв1:0ФК Старі Кривотули-юн -
       Сокіл-юн Підлісся1:0Стримба-юн Липівка
       Цитадель-юн Єзупіль0:2Бистриця-юн Старий Лисець
       Козацький Острів-юн Чорнолізці2:3Авангард-юн Загвіздя
       Дружба-юн Драгомирчани1:2ФК Клубівці-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка0:6ФК Радча-юн -
     Тур 17 
      14-09-2014 
       Сокіл-юн Чукалівка1:1Ураган-юн Черніїв
       ФК Радча-юн -3:0Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Клубівці-юн -3:2Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Авангард-юн Загвіздя1:1Цитадель-юн Єзупіль
       Бистриця-юн Старий Лисець2:1Сокіл-юн Підлісся
       Стримба-юн Липівка2:1ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 18 
      21-09-2014 
       Ураган-юн Черніїв0:2Стримба-юн Липівка
       ФК Старі Кривотули-юн -2:4Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Підлісся1:1Авангард-юн Загвіздя
       Цитадель-юн Єзупіль4:1ФК Клубівці-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці0:2ФК Радча-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани4:4Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 19 
      28-09-2014 
       Дружба-юн Драгомирчани2:2Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Чукалівка3:1Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Радча-юн -1:0Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Клубівці-юн -0:3Сокіл-юн Підлісся
       Авангард-юн Загвіздя8:0ФК Старі Кривотули-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець0:0Стримба-юн Липівка
     Тур 20 
      05-10-2014 
       Ураган-юн Черніїв0:3Бистриця-юн Старий Лисець
       Стримба-юн Липівка2:0Авангард-юн Загвіздя
       ФК Старі Кривотули-юн -1:2ФК Клубівці-юн -
       Сокіл-юн Підлісся6:1ФК Радча-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль4:0Сокіл-юн Чукалівка
       Козацький Острів-юн Чорнолізці4:0Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 21 
      12-10-2014 
       Козацький Острів-юн Чорнолізці8:0Ураган-юн Черніїв
       Дружба-юн Драгомирчани0:2Цитадель-юн Єзупіль
       Сокіл-юн Чукалівка2:1Сокіл-юн Підлісся
       ФК Радча-юн -7:2ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Клубівці-юн -5:1Стримба-юн Липівка
       Авангард-юн Загвіздя1:2Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 22 
      19-10-2014 
       Ураган-юн Черніїв3:2Авангард-юн Загвіздя
       Бистриця-юн Старий Лисець2:0ФК Клубівці-юн -
       Стримба-юн Липівка4:1ФК Радча-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -2:1Сокіл-юн Чукалівка
       Сокіл-юн Підлісся7:0Дружба-юн Драгомирчани
       Цитадель-юн Єзупіль+:-Козацький Острів-юн Чорнолізці
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гоголь Іван Миколайович Авангард-юн Загвіздя31019
    Андрейчук Ігор Ігорович Козацький Острів-юн Чорнолізці21117
    Вацеба Андрій Іванович ФК Радча-юн -16021
    Антошків Олег Любомирович ФК Клубівці-юн -14014
    Струк Микола Миколайович ФК Радча-юн -13022
    Боєчко Руслан Дмитрович Авангард-юн Загвіздя13022
    Середюк Сергій Сергійович Авангард-юн Загвіздя12021
    Голодюк Тарас Ігорович Авангард-юн Загвіздя1206
    Катрич Дмитро Романович Цитадель-юн Єзупіль11116
    Балан Тарас Володимирович Бистриця-юн Старий Лисець11018
    Стасюк Назарій Петрович Сокіл-юн Підлісся11115

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook