Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Тисменицького району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2014 
       Цитадель Єзупіль2:2Ураган Черніїв
       Сокіл Підлісся3:1Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Старі Кривотули -1:0Дружба Драгомирчани
       Стримба Липівка0:0Сокіл Чукалівка
       Бистриця Старий Лисець1:3ФК Радча -
     Тур 2 
      04-05-2014 
       Ураган Черніїв3:1ФК Клубівці -
       ФК Радча -3:1Авангард Загвіздя
       Сокіл Чукалівка1:4Бистриця Старий Лисець
       Дружба Драгомирчани2:1Стримба Липівка
       Козацький Острів Чорнолізці1:3ФК Старі Кривотули -
       Цитадель Єзупіль1:1Сокіл Підлісся
     Тур 1 
      07-05-2014 
       Авангард Загвіздя0:0ФК Клубівці -
     Тур 3 
      11-05-2014 
       Сокіл Підлісся2:1Ураган Черніїв
       ФК Старі Кривотули -1:1Цитадель Єзупіль
       Стримба Липівка1:2Козацький Острів Чорнолізці
       Бистриця Старий Лисець1:0Дружба Драгомирчани
       Авангард Загвіздя3:0Сокіл Чукалівка
       ФК Клубівці -0:0ФК Радча -
     Тур 4 
      18-05-2014 
       Ураган Черніїв3:1ФК Радча -
       Сокіл Чукалівка1:3ФК Клубівці -
       Дружба Драгомирчани2:4Авангард Загвіздя
       Козацький Острів Чорнолізці3:6Бистриця Старий Лисець
       Цитадель Єзупіль2:0Стримба Липівка
       Сокіл Підлісся2:2ФК Старі Кривотули -
     Тур 5 
      25-05-2014 
       ФК Старі Кривотули -2:1Ураган Черніїв
       Стримба Липівка0:0Сокіл Підлісся
       Бистриця Старий Лисець1:2Цитадель Єзупіль
       Авангард Загвіздя4:1Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Клубівці -4:0Дружба Драгомирчани
       ФК Радча -1:1Сокіл Чукалівка
     Тур 6 
      01-06-2014 
       Ураган Черніїв6:2Сокіл Чукалівка
       Дружба Драгомирчани2:1ФК Радча -
       Козацький Острів Чорнолізці4:2ФК Клубівці -
       Цитадель Єзупіль1:0Авангард Загвіздя
       Сокіл Підлісся4:0Бистриця Старий Лисець
       ФК Старі Кривотули -2:0Стримба Липівка
     Тур 7 
      08-06-2014 
       Стримба Липівка3:5Ураган Черніїв
       Бистриця Старий Лисець2:0ФК Старі Кривотули -
       Авангард Загвіздя1:1Сокіл Підлісся
       ФК Клубівці -3:0Цитадель Єзупіль
       ФК Радча -2:3Козацький Острів Чорнолізці
       Сокіл Чукалівка1:2Дружба Драгомирчани
     Тур 8 
      15-06-2014 
       Ураган Черніїв+:-Дружба Драгомирчани
       Козацький Острів Чорнолізці2:0Сокіл Чукалівка
       Цитадель Єзупіль4:1ФК Радча -
       Сокіл Підлісся3:1ФК Клубівці -
       ФК Старі Кривотули -2:1Авангард Загвіздя
       Стримба Липівка1:3Бистриця Старий Лисець
     Тур 9 
      22-06-2014 
       Бистриця Старий Лисець2:0Ураган Черніїв
       Авангард Загвіздя3:0Стримба Липівка
       ФК Клубівці -2:1ФК Старі Кривотули -
       ФК Радча -3:1Сокіл Підлісся
       Сокіл Чукалівка0:1Цитадель Єзупіль
       Дружба Драгомирчани2:3Козацький Острів Чорнолізці
     Тур 10 
      29-06-2014 
       Ураган Черніїв2:1Козацький Острів Чорнолізці
       Цитадель Єзупіль4:2Дружба Драгомирчани
       Сокіл Підлісся3:0Сокіл Чукалівка
       ФК Старі Кривотули -2:2ФК Радча -
       Стримба Липівка1:2ФК Клубівці -
       Бистриця Старий Лисець2:2Авангард Загвіздя
     Тур 11 
      06-07-2014 
       Авангард Загвіздя1:1Ураган Черніїв
       ФК Клубівці -6:5Бистриця Старий Лисець
       ФК Радча -2:2Стримба Липівка
       Сокіл Чукалівка2:1ФК Старі Кривотули -
       Дружба Драгомирчани0:3Сокіл Підлісся
       Козацький Острів Чорнолізці3:1Цитадель Єзупіль
    Коло 2 
     Тур 12 
      03-08-2014 
       Ураган Черніїв3:1Цитадель Єзупіль
       Козацький Острів Чорнолізці2:0Сокіл Підлісся
       Дружба Драгомирчани0:1ФК Старі Кривотули -
       Сокіл Чукалівка1:1Стримба Липівка
       ФК Клубівці -+:-Авангард Загвіздя
     Тур 13 
      10-08-2014 
       ФК Клубівці -2:4Ураган Черніїв
       Авангард Загвіздя2:1ФК Радча -
       Бистриця Старий Лисець4:1Сокіл Чукалівка
       Стримба Липівка6:0Дружба Драгомирчани
       ФК Старі Кривотули -3:2Козацький Острів Чорнолізці
       Сокіл Підлісся0:0Цитадель Єзупіль
     Тур 14 
      17-08-2014 
       Ураган Черніїв3:2Сокіл Підлісся
       Цитадель Єзупіль5:0ФК Старі Кривотули -
       Козацький Острів Чорнолізці2:2Стримба Липівка
       Дружба Драгомирчани0:2Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Чукалівка0:2Авангард Загвіздя
       ФК Радча -3:3ФК Клубівці -
     Тур 12 
      28-08-2014 
       ФК Радча -1:1Бистриця Старий Лисець
     Тур 15 
      31-08-2014 
       ФК Радча -2:5Ураган Черніїв
       ФК Клубівці -0:2Сокіл Чукалівка
       Авангард Загвіздя4:0Дружба Драгомирчани
       Бистриця Старий Лисець1:0Козацький Острів Чорнолізці
       Стримба Липівка0:1Цитадель Єзупіль
       ФК Старі Кривотули -0:2Сокіл Підлісся
     Тур 16 
      07-09-2014 
       Ураган Черніїв5:1ФК Старі Кривотули -
       Сокіл Підлісся1:0Стримба Липівка
       Цитадель Єзупіль1:0Бистриця Старий Лисець
       Козацький Острів Чорнолізці0:2Авангард Загвіздя
       Дружба Драгомирчани0:2ФК Клубівці -
       Сокіл Чукалівка1:5ФК Радча -
     Тур 17 
      14-09-2014 
       Сокіл Чукалівка0:4Ураган Черніїв
       ФК Радча -2:0Дружба Драгомирчани
       ФК Клубівці -1:0Козацький Острів Чорнолізці
       Авангард Загвіздя4:1Цитадель Єзупіль
       Бистриця Старий Лисець0:1Сокіл Підлісся
       Стримба Липівка1:1ФК Старі Кривотули -
     Тур 18 
      21-09-2014 
       Ураган Черніїв2:0Стримба Липівка
       ФК Старі Кривотули -2:2Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Підлісся0:1Авангард Загвіздя
       Цитадель Єзупіль1:2ФК Клубівці -
       Козацький Острів Чорнолізці2:0ФК Радча -
       Дружба Драгомирчани2:0Сокіл Чукалівка
     Тур 19 
      28-09-2014 
       Дружба Драгомирчани1:3Ураган Черніїв
       Сокіл Чукалівка0:2Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Радча -3:2Цитадель Єзупіль
       ФК Клубівці -1:2Сокіл Підлісся
       Авангард Загвіздя2:1ФК Старі Кривотули -
       Бистриця Старий Лисець3:2Стримба Липівка
     Тур 20 
      05-10-2014 
       Ураган Черніїв3:1Бистриця Старий Лисець
       Стримба Липівка0:0Авангард Загвіздя
       ФК Старі Кривотули -3:2ФК Клубівці -
       Сокіл Підлісся0:1ФК Радча -
       Цитадель Єзупіль7:1Сокіл Чукалівка
       Козацький Острів Чорнолізці3:0Дружба Драгомирчани
     Тур 21 
      12-10-2014 
       Козацький Острів Чорнолізці2:1Ураган Черніїв
       Дружба Драгомирчани0:0Цитадель Єзупіль
       Сокіл Чукалівка2:2Сокіл Підлісся
       ФК Радча -0:3ФК Старі Кривотули -
       ФК Клубівці -3:0Стримба Липівка
       Авангард Загвіздя3:1Бистриця Старий Лисець
     Тур 22 
      19-10-2014 
       Ураган Черніїв3:1Авангард Загвіздя
       Бистриця Старий Лисець1:4ФК Клубівці -
       Стримба Липівка2:1ФК Радча -
       ФК Старі Кривотули -3:1Сокіл Чукалівка
       Сокіл Підлісся2:2Дружба Драгомирчани
       Цитадель Єзупіль0:4Козацький Острів Чорнолізці
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Зварич Роман Романович Ураган Черніїв16118
    Гайдейчук Михайло Васильович Козацький Острів Чорнолізці16020
    Іванишин Михайло Михайлович Авангард Загвіздя16021
    Вікуловський Віктор Андрійович Ураган Черніїв12020
    Пентелюк Олег Васильович ФК Клубівці -11020
    Ткачук Михайло Михайлович Ураган Черніїв10020
    Сеньга Михайло Ярославович Цитадель Єзупіль10017
    Кудла Олег Андрійович Авангард Загвіздя10120
    Макогоняк Андрій Петрович ФК Клубівці -9020
    Галагуз Ігор Васильович Сокіл Підлісся8019
    Семанюк Володимир Іванович Ураган Черніїв8020

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook