Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Івано-Франківської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2014 
       Колос Братківці1:1Дністер-Рітас с. Побережжя
       Медик-Лісівник Солотвин0:0Вихор Ямниця
       Лімниця Перегінське0:4Енергія Бурштин
     Тур 2 
      04-05-2014 
       Вихор Ямниця5:1Лімниця Перегінське
       Дністер-Рітас с. Побережжя0:4Медик-Лісівник Солотвин
       Карпати Болехів7:0Колос Братківці
     Тур 3 
      11-05-2014 
       Медик-Лісівник Солотвин0:1Карпати Болехів
       Лімниця Перегінське0:3Дністер-Рітас с. Побережжя
       Енергія Бурштин1:1Вихор Ямниця
     Тур 4 
      18-05-2014 
       Дністер-Рітас с. Побережжя0:3Енергія Бурштин
       Карпати Болехів6:0Лімниця Перегінське
       Колос Братківці3:2Медик-Лісівник Солотвин
     Тур 5 
      01-06-2014 
       Лімниця Перегінське1:4Колос Братківці
       Енергія Бурштин0:3Карпати Болехів
       Вихор Ямниця0:1Дністер-Рітас с. Побережжя
     Тур 6 
      08-06-2014 
       Карпати Болехів4:1Вихор Ямниця
       Колос Братківці1:1Енергія Бурштин
       Медик-Лісівник Солотвин1:2Лімниця Перегінське
     Тур 7 
      15-06-2014 
       Енергія Бурштин1:2Медик-Лісівник Солотвин
       Вихор Ямниця2:0Колос Братківці
       Дністер-Рітас с. Побережжя0:3Карпати Болехів
    Коло 2 
     Тур 8 
      22-06-2014 
       Дністер-Рітас с. Побережжя1:2Колос Братківці
       Вихор Ямниця2:4Медик-Лісівник Солотвин
       Енергія Бурштин1:0Лімниця Перегінське
     Тур 9 
      29-06-2014 
       Лімниця Перегінське3:5Вихор Ямниця
       Медик-Лісівник Солотвин1:0Дністер-Рітас с. Побережжя
       Колос Братківці2:3Карпати Болехів
     Тур 10 
      10-08-2014 
       Карпати Болехів4:3Медик-Лісівник Солотвин
       Дністер-Рітас с. Побережжя3:2Лімниця Перегінське
       Вихор Ямниця0:2Енергія Бурштин
     Тур 11 
      17-08-2014 
       Енергія Бурштин2:0Дністер-Рітас с. Побережжя
       Лімниця Перегінське0:4Карпати Болехів
       Медик-Лісівник Солотвин2:1Колос Братківці
     Тур 12 
      31-08-2014 
       Колос Братківці6:0Лімниця Перегінське
       Карпати Болехів2:1Енергія Бурштин
       Дністер-Рітас с. Побережжя5:3Вихор Ямниця
     Тур 13 
      07-09-2014 
       Вихор Ямниця4:3Карпати Болехів
       Енергія Бурштин1:1Колос Братківці
       Лімниця Перегінське0:1Медик-Лісівник Солотвин
     Тур 14 
      11-09-2014 
       Медик-Лісівник Солотвин2:2Енергія Бурштин
      14-09-2014 
       Колос Братківці3:1Вихор Ямниця
       Карпати Болехів1:1Дністер-Рітас с. Побережжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Халацький Сергій Ігорович Карпати Болехів14012
    Купчев Володимир Володимирович Енергія Бурштин10312
    Іваночко Тарас Мирославович Вихор Ямниця7012
    Продан Роман Іванович Медик-Лісівник Солотвин6012
    Богаткін Денис Сергійович Карпати Болехів6012
    Муамгюе Муамгюе Роже Тібо Медик-Лісівник Солотвин5311
    Бибик Андрій Олегович Вихор Ямниця409
    Шпільчак Сергій Юрійович Колос Братківці404
    Дем'яник Олег Іванович Вихор Ямниця4112
    Паньків Іван Юрійович Карпати Болехів409
    Волосінчук Віталій Якович Колос Братківці3012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook