Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Івано-Франківської області з футболу регіон північ

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2014 
       Колос-юн Братківці0:1Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин1:1Вихор-юн Ямниця
       Лімниця-юн Перегінське0:1Енергія-юн Бурштин
     Тур 2 
      04-05-2014 
       Вихор-юн Ямниця0:1Лімниця-юн Перегінське
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя3:0Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Карпати-юн Болехів0:0Колос-юн Братківці
     Тур 3 
      11-05-2014 
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин1:0Карпати-юн Болехів
       Лімниця-юн Перегінське0:4Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Енергія-юн Бурштин7:1Вихор-юн Ямниця
     Тур 4 
      18-05-2014 
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1:7Енергія-юн Бурштин
       Карпати-юн Болехів0:2Лімниця-юн Перегінське
       Колос-юн Братківці0:0Медик-ЛісівникЮН Солотвин
     Тур 5 
      25-05-2014 
       Вихор-юн Ямниця2:5Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
      01-06-2014 
       Лімниця-юн Перегінське2:0Колос-юн Братківці
       Енергія-юн Бурштин4:0Карпати-юн Болехів
     Тур 6 
      08-06-2014 
       Карпати-юн Болехів3:2Вихор-юн Ямниця
       Колос-юн Братківці1:4Енергія-юн Бурштин
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин9:1Лімниця-юн Перегінське
     Тур 7 
      15-06-2014 
       Енергія-юн Бурштин8:0Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Вихор-юн Ямниця3:1Колос-юн Братківці
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя13:0Карпати-юн Болехів
    Коло 2 
     Тур 8 
      22-06-2014 
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя6:0Колос-юн Братківці
       Вихор-юн Ямниця5:3Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Енергія-юн Бурштин9:0Лімниця-юн Перегінське
     Тур 9 
      29-06-2014 
       Лімниця-юн Перегінське2:1Вихор-юн Ямниця
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин2:2Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Колос-юн Братківці0:2Карпати-юн Болехів
     Тур 10 
      10-08-2014 
       Карпати-юн Болехів1:1Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя5:0Лімниця-юн Перегінське
       Вихор-юн Ямниця1:4Енергія-юн Бурштин
     Тур 11 
      17-08-2014 
       Енергія-юн Бурштин6:0Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Лімниця-юн Перегінське4:3Карпати-юн Болехів
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин3:0Колос-юн Братківці
     Тур 12 
      31-08-2014 
       Колос-юн Братківці0:0Лімниця-юн Перегінське
       Карпати-юн Болехів0:1Енергія-юн Бурштин
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя2:1Вихор-юн Ямниця
     Тур 13 
      07-09-2014 
       Вихор-юн Ямниця2:1Карпати-юн Болехів
       Енергія-юн Бурштин7:0Колос-юн Братківці
       Лімниця-юн Перегінське1:1Медик-ЛісівникЮН Солотвин
     Тур 14 
      11-09-2014 
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин1:3Енергія-юн Бурштин
      14-09-2014 
       Колос-юн Братківці1:0Вихор-юн Ямниця
       Карпати-юн Болехів2:3Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Стасюк Андрій Михайлович Енергія-юн Бурштин18512
    Третяк Дмитро Ярославович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1419
    Скорохода Назар Володимирович Енергія-юн Бурштин1309
    Вовк Ростислав-Святослав Ярославович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1108
    Гринькевич Любомир Ярославович Вихор-юн Ямниця719
    Тихонюк Григорій Іванович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя6012
    Максимович Віталій Олегович Енергія-юн Бурштин507
    Червоняк Богдан Петрович Енергія-юн Бурштин5010
    Лівінський Роман Михайлович Медик-ЛісівникЮН Солотвин508
    Букатюк Василь Васильович Медик-ЛісівникЮН Солотвин507
    Семкович Іван Дмитрович Лімниця-юн Перегінське4012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook