Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-04-2014 
       Галичина Великий Дорошів3:0Збиранка с.Великі Грибовичі
       Стандарт Артасів9:1Рата Великі Мости
       СФК Кордія Муроване -3:2ФК Рудно -
       Сокіл с.Ямпіль3:0Старт Батятичі
       Нива м.Дубляни1:3Сокіл с.Рясне-Руське
     Тур 2 
      04-05-2014 
       Старт Батятичі2:1Нива м.Дубляни
       ФК Рудно -1:0Сокіл с.Ямпіль
       СФК Кордія Муроване -5:1Рата Великі Мости
       Збиранка с.Великі Грибовичі1:2Стандарт Артасів
       Нива с.Жовтанці1:5Галичина Великий Дорошів
     Тур 3 
      11-05-2014 
       Стандарт Артасів4:2Нива с.Жовтанці
       СФК Кордія Муроване -4:0Збиранка с.Великі Грибовичі
       Сокіл с.Ямпіль1:0Рата Великі Мости
       Нива м.Дубляни1:1ФК Рудно -
       Сокіл с.Рясне-Руське1:2Старт Батятичі
     Тур 4 
      18-05-2014 
       ФК Рудно -2:1Сокіл с.Рясне-Руське
       Рата Великі Мости4:2Нива м.Дубляни
       Збиранка с.Великі Грибовичі1:1Сокіл с.Ямпіль
       Нива с.Жовтанці1:0СФК Кордія Муроване -
       Галичина Великий Дорошів1:1Стандарт Артасів
     Тур 5 
      25-05-2014 
       СФК Кордія Муроване -0:2Галичина Великий Дорошів
       Сокіл с.Ямпіль3:0Нива с.Жовтанці
       Нива м.Дубляни3:1Збиранка с.Великі Грибовичі
       Сокіл с.Рясне-Руське4:3Рата Великі Мости
       Старт Батятичі3:1ФК Рудно -
     Тур 6 
      01-06-2014 
       Рата Великі Мости0:3Старт Батятичі
       Збиранка с.Великі Грибовичі1:0Сокіл с.Рясне-Руське
       Нива с.Жовтанці0:1Нива м.Дубляни
       Галичина Великий Дорошів7:0Сокіл с.Ямпіль
     Тур 7 
      08-06-2014 
       Сокіл с.Ямпіль1:7Стандарт Артасів
       Нива м.Дубляни1:2Галичина Великий Дорошів
       Старт Батятичі6:0Збиранка с.Великі Грибовичі
       ФК Рудно -5:2Рата Великі Мости
      15-06-2014 
       Сокіл с.Рясне-Руське1:0Нива с.Жовтанці
     Тур 10 
       Сокіл с.Ямпіль4:2Нива м.Дубляни
     Тур 11 
       ФК Рудно -1:0Стандарт Артасів
     Тур 8 
      22-06-2014 
       Збиранка с.Великі Грибовичі1:4ФК Рудно -
       Нива с.Жовтанці0:2Старт Батятичі
       Галичина Великий Дорошів6:1Сокіл с.Рясне-Руське
       Стандарт Артасів5:2Нива м.Дубляни
       СФК Кордія Муроване -2:1Сокіл с.Ямпіль
     Тур 9 
      28-06-2014 
       Нива м.Дубляни0:4СФК Кордія Муроване -
       Сокіл с.Рясне-Руське1:3Стандарт Артасів
       ФК Рудно -4:3Нива с.Жовтанці
       Рата Великі Мости4:1Збиранка с.Великі Грибовичі
     Тур 10 
      06-07-2014 
       Нива с.Жовтанці1:1Рата Великі Мости
       Галичина Великий Дорошів5:3ФК Рудно -
       Стандарт Артасів7:1Старт Батятичі
       СФК Кордія Муроване -5:0Сокіл с.Рясне-Руське
     Тур 11 
      13-07-2014 
       Сокіл с.Рясне-Руське5:4Сокіл с.Ямпіль
       Старт Батятичі0:1СФК Кордія Муроване -
       Рата Великі Мости1:2Галичина Великий Дорошів
       Збиранка с.Великі Грибовичі1:0Нива с.Жовтанці
     Тур 6 
      20-07-2014 
       Стандарт Артасів0:1СФК Кордія Муроване -
     Тур 9 
       Старт Батятичі1:2Галичина Великий Дорошів
    Коло 2 
     Тур 12 
      10-08-2014 
       Збиранка с.Великі Грибовичі2:2Галичина Великий Дорошів
       Рата Великі Мости0:3Стандарт Артасів
       ФК Рудно -2:1СФК Кордія Муроване -
       Старт Батятичі2:1Сокіл с.Ямпіль
       Сокіл с.Рясне-Руське3:0Нива м.Дубляни
     Тур 13 
      17-08-2014 
       Нива м.Дубляни3:1Старт Батятичі
       Сокіл с.Ямпіль2:2ФК Рудно -
       Рата Великі Мости0:3СФК Кордія Муроване -
       Стандарт Артасів1:1Збиранка с.Великі Грибовичі
       Галичина Великий Дорошів8:0Нива с.Жовтанці
     Тур 14 
      31-08-2014 
       Нива с.Жовтанці0:4Стандарт Артасів
       Збиранка с.Великі Грибовичі0:4СФК Кордія Муроване -
       Рата Великі Мости2:3Сокіл с.Ямпіль
       ФК Рудно -1:1Нива м.Дубляни
       Старт Батятичі1:0Сокіл с.Рясне-Руське
     Тур 15 
      07-09-2014 
       Сокіл с.Рясне-Руське4:0ФК Рудно -
       Нива м.Дубляни2:0Рата Великі Мости
       Сокіл с.Ямпіль6:1Збиранка с.Великі Грибовичі
       СФК Кордія Муроване -2:3Нива с.Жовтанці
       Стандарт Артасів1:2Галичина Великий Дорошів
     Тур 16 
      14-09-2014 
       Галичина Великий Дорошів0:1СФК Кордія Муроване -
       Нива с.Жовтанці2:1Сокіл с.Ямпіль
       Збиранка с.Великі Грибовичі3:0Нива м.Дубляни
       Рата Великі Мости1:3Сокіл с.Рясне-Руське
       ФК Рудно -3:3Старт Батятичі
     Тур 17 
      27-09-2014 
       Старт Батятичі1:1Рата Великі Мости
      28-09-2014 
       Сокіл с.Рясне-Руське4:0Збиранка с.Великі Грибовичі
       Нива м.Дубляни0:1Нива с.Жовтанці
       Сокіл с.Ямпіль0:3Галичина Великий Дорошів
       СФК Кордія Муроване -1:3Стандарт Артасів
     Тур 18 
      05-10-2014 
       Стандарт Артасів7:1Сокіл с.Ямпіль
       Галичина Великий Дорошів8:0Нива м.Дубляни
       Нива с.Жовтанці1:2Сокіл с.Рясне-Руське
       Збиранка с.Великі Грибовичі1:1Старт Батятичі
       Рата Великі Мости0:5ФК Рудно -
     Тур 19 
      12-10-2014 
       ФК Рудно -8:1Збиранка с.Великі Грибовичі
       Старт Батятичі1:2Нива с.Жовтанці
       Сокіл с.Рясне-Руське0:1Галичина Великий Дорошів
       Нива м.Дубляни0:1Стандарт Артасів
       Сокіл с.Ямпіль0:1СФК Кордія Муроване -
     Тур 20 
      19-10-2014 
       СФК Кордія Муроване -6:0Нива м.Дубляни
       Стандарт Артасів5:0Сокіл с.Рясне-Руське
       Галичина Великий Дорошів5:0Старт Батятичі
       Нива с.Жовтанці0:1ФК Рудно -
       Збиранка с.Великі Грибовичі0:1Рата Великі Мости
     Тур 21 
      25-10-2014 
       Старт Батятичі1:4Стандарт Артасів
      26-10-2014 
       Рата Великі Мости2:2Нива с.Жовтанці
       ФК Рудно -2:2Галичина Великий Дорошів
       Сокіл с.Рясне-Руське0:3СФК Кордія Муроване -
       Нива м.Дубляни1:5Сокіл с.Ямпіль
     Тур 22 
      02-11-2014 
       Сокіл с.Ямпіль3:3Сокіл с.Рясне-Руське
       СФК Кордія Муроване -3:2Старт Батятичі
       Стандарт Артасів4:0ФК Рудно -
       Галичина Великий Дорошів7:1Рата Великі Мости
       Нива с.Жовтанці1:1Збиранка с.Великі Грибовичі
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Цюпка Назар Євгенович Галичина Великий Дорошів24320
    Васенюк Віталій Олегович ФК Рудно -14320
    Пушкар Василь Євгенович Стандарт Артасів12014
    Мигаль Андрій Михайлович Сокіл с.Рясне-Руське12118
    Михальчук Ростислав Степанович Галичина Великий Дорошів10119
    Голуб Юрій Олегович СФК Кордія Муроване -10118
    Шиян Андрій Богданович Сокіл с.Ямпіль7015
    Цицик Володимир Васильович СФК Кордія Муроване -7010
    Мізерник Олег Ярославович Стандарт Артасів7011
    Павлик Володимир Михайлович Старт Батятичі7218
    Когут Володимир Ігорович ФК Рудно -708

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook